Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#41651 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

mirza_15 wrote: 01/12/2023 19:56 Gledam sada gol nekoliko puta. Šahinović isto kao da je rekao Vehaboviću izvoli zabij ga.
golman je u ovom slucaju tj petercu morao odnijeti loptu igraca vrapcice mostar hercegovinu i sve do dalmacije
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41652 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bez da ispadnem "pljuvač" ali nek se malo i Rožman preispita, tj samog sebe. Nije prvi put da izgledamo bezidejno na gostovanjima.
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41653 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

mond wrote: 01/12/2023 20:03 Bez da ispadnem "pljuvač" ali nek se malo i Rožman preispita, tj samog sebe. Nije prvi put da izgledamo bezidejno na gostovanjima.
Ove igrace ni Gvardiola ne bi naucio igrat :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#41654 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Tanko odigrano, jbt ga.
Samo mi nije jasno da Avramovski moze igrati a Vrancic ne!?
Vala bas vrijeme je da i Rozman malo sebe izanalizira!
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41655 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ma igrači sve je jasno da su većina amateri, ali isti šablon večeras kao i protiv TC je zaista velika glupost. Al eto...
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41656 Re: Utakmice.

Post by mond »

Pitar sa Kariba wrote: 01/12/2023 20:04 Tanko odigrano, jbt ga.
Samo mi nije jasno da Avramovski moze igrati a Vrancic ne!?
Vala bas vrijeme je da i Rozman malo sebe izanalizira!
Isto se pitam. Vala bi večeras Vrana dobro legao umjesto izgubljenog Julardžije, barem u drugom poluvremenu
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#41657 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Bruka i sramota od utakmice.
Jel ovo i našeg Kloppa uhvatila glavobolja?
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#41658 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 01/12/2023 20:03 Bez da ispadnem "pljuvač" ali nek se malo i Rožman preispita, tj samog sebe. Nije prvi put da izgledamo bezidejno na gostovanjima.
Tačno, nekoliko utakmica je baš nadmudren od strane protivnika. Sloga, ova i još je bilo utakmica..
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41659 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Otprilike svako gostovanje :D
User avatar
Silvester071
Posts: 219
Joined: 06/07/2009 18:44

#41660 Re: Utakmice.

Post by Silvester071 »

mond wrote: 01/12/2023 20:08 Ma igrači sve je jasno da su većina amateri, ali isti šablon večeras kao i protiv TC je zaista velika glupost. Al eto...
Sreceno sve u ovoj recenici, gro ovih igraca je suhi prosjek :(
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41661 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Posušje nekako na mišiće. Sloga katastrofa. GOŠK isto tako. Protiv Borca kao nešto i odigrali. Protiv Igmana isto bilo dosta loše ali nekako dobili. Protiv Širokog i ne tako loše, ali poraz. Patimo se na strani.

P.S. gostovanja
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41662 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Uh kakav poraz :-) Igraci glavama nisu bili na terenu meni se cini. Slaba i bezidejna igra.

Igraj Saraj'vo, nema veze!
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41663 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Mora se i izgubiti ali brate da ne osutas loptu po golu da ne napravis ni jednu jedinu sansu sramota. Ne moze se igrati bez krila. Cekamo neko indivudalno nadahnuce ili neki udarac. Nemamo mikakvu napadacku igru. Kad hasic zakaze sve stane. Mora se imati jedan vezni koji zna podbaciti loptu a trener uporno forsira isto. Vec sam nekoliko puya piato kakv je sukob izmedju njega i Vrancica. Ne mogu da vjerujem da igrac tog kalibra sjedi na klupi i svaku drugu tekmu udje zadnjih 10 minuta. Pa da mu je jabavao zenu previse je. Mozda je dobio direktivu da Vrancic ne ulazi kako bi isti sam napustio klub i takose izbjeglo placanje odstete. Hasic ne moze igrati desno krilo. Imamo li mi ikakvog trenera golmana. Gledam danas odbrani Saha udarac Vehabovica i to dobar udarac u prvom poluvremenu i onda tu vidis da momak nije imao pravu obuku tj. trenera. Umjesto da izbacujes tj usmjersvas loptu u stranu on je izbacuje ispred sebe u sredinu. No da skratim slabo izdanje nasih momaka i sto je najgore ovo je 3 ili 4 tekma sa ovakvom igrom. Zivjeli.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41664 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Na stranu tanka igra, go na "golmanovu" dušu.
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41665 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Jasta je nego sramota. Nismo igrali sa juniorima protiv prve ekipe Real Madrida. Neshvatljivo jebo te.

Ma ne bih rekao da ima problem sa Vrancicem, nego mu se jednostavno ne svidja onakav tip igraca. Dzaba njemu onakva karijera, svi oni golovi i sve ostalo ako ne godi treneru.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41666 Re: Utakmice.

Post by mond »

Neshvatljive oscilacije. Pa jebem mu mater svima je jasno da si amater i da zato igraš ovu ligu, ali ovo je nivo klošarluka. :-)
Primjera je mnogo kada uporediš sa prošlom tekmom. Jebalo nam je pulene onih šest komada Simonom Hanu.
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#41667 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ponijela ih pobjeda protiv TC, očito je. Rozman mora malo bolje spremati ove utakmice vani i više vremena posvetiti analizi protivnik. Promjeniti neke igrače u odnosu na prethodnu. Mislim da su Nemanja i Kerim trebali početi na krilima. Hasića je možda bolje bilo na mjesto 10ke staviti, iza napadača. Danas je igrao svugdje negdje.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41668 Re: Utakmice.

Post by mond »

Mora Rožman da još uči ligu. Malo nekih rotacija, malo se prilagoditi protivniku... On je trener a ne ja, serator na forumu, al brate ima i do njega.
Jbg sad. Idemo dalje.
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#41669 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Kao sto sam rekao poslije Tuzle na Kosevu, pravi test će biti u Mostaru.
Ovo je prava slika naše ekipe, pogotovo na gostovanju.
Bez ikakve želje, borbenosti, skupina pretplaćenih manekena.
I na Kosevu je Tuzla neshvatljivo postavila taktiku koja odgovara nasim zvijezdama.
Mislio sam da je Sloga jedan los dan, ali opet i večeras bez šuta prema golu, bez odigrane akcije, želje za pobjedom, sramota.
Nadam se da je svima vise jasno, posebno Rozmanu, Hamza Catakovic nije špic, nije centarfor.
Protiv odbrane Tuzle, gdje ga stoperi apsolutno nisu udvajali može proći i mali Pločo.
Čim ima nekog da ga markira, čovjek se ne može sastaviti s loptom na mjestu centralnog napadača.
Peneranda pokušavao bez ikakvog učinka.
Hasic nevidljiv.
Obojica odbrambeno čista nula, nikoga ne pokrivaju.
Vezni red nestao.
Stoperi ništa posebno, konstantno vracanje lopte golmanu jer je vezni red pokriven i pročitan.
Svaki trener bi to vidio i pokušao sa bekovima prenijeti loptu na protivničku polovinu, ali mi nemamo takve bekove.
Mi nemamo uopste bekove.
Mjesecima prije pišem u Orecu i Sturmu, moderni bekovi, koji su odlični u odbrani a u napadu preopasni.
Prevelike oscilacije od utakmice do utakmice.
Rozman od mene ima žuti karton.
Imao je dovoljno vremena da pronađe igru.
Od izmjena ništa, ne zna se koji je gori.
Opet daje šansu Avramovskom koji je u rangu igrača kantonalne lige.
Hvalimo se posjetama, podršci navijača, igrači se hvale uslovima u klubu, novčanim primanjima, ugovorima.
Vrijeme je da to opravdaju na SVAKOJ utakmici.
Titula je davno izgubljena, a ovakvom igrom i oscilacijama, i Evropa je upitna.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41670 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Utakmica je u subotu u 16 h 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41671 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

SVI NA KOSEVO!
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41672 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Ima li ko link za tekmu?
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41673 Re: Utakmice.

Post by mond »

svi u napad wrote: 09/12/2023 14:52 Ima li ko link za tekmu?
Bit će
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41674 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

mond wrote: 09/12/2023 15:52
svi u napad wrote: 09/12/2023 14:52 Ima li ko link za tekmu?
Bit će
Hvala Mond. Kod djece sam u Svedskoj.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41675 Re: Utakmice.

Post by mond »

svi u napad wrote: 09/12/2023 15:53
mond wrote: 09/12/2023 15:52
svi u napad wrote: 09/12/2023 14:52 Ima li ko link za tekmu?
Bit će
Hvala Mond. Kod djece sam u Svedskoj.
https://rd-live.com/match/11404148/gosk ... k-sarajevo
Post Reply