Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#41601 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Suljić dva čista žuta, penal i još 2-3 faula nisu svirana.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41602 Re: Utakmice.

Post by mond »

Daj ba Hamza ko dijete si
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41603 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ma bjež Hamza u pm
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41604 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Sudija zaboravio kartone kod kuce
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#41605 Re: Utakmice.

Post by suad-sarajevo »

Katastrofa od utakmice.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41606 Re: Utakmice.

Post by mond »

Hajde ako ništa zatvorili smo ih. Sve ovisi koliko mogu igrat ovako agresivno, ako stanu u drugom, možda bi i mogli šta odigrat kako treba.
User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#41607 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Čataković očajan kao i sama utakmica, Hasic i Mustafic kasne sa predajom lopte. Peneranda jedini prolazna ocjena i to zbog igre u defanzivi. Mislim da je 3x glavom izbacio loptu nakon kornera.
Tučemo ovo u drugom dijelu drugog poluvremena na snagu, ovi se dosta više troše.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#41608 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Nismo nista pokazali u prvom. Velez je na slicnu igru i Zrinjskog pobjedio kuci. Veza se mora probuditi inace nam je max 0:0 veceras.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#41609 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Nece Velez pasti fizicki ako to neko ocekuje. Spremni su, sudija im pomaze i pusta da udaraju bez kartona...

Po meni smo ok u prvom
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41610 Re: Utakmice.

Post by vicious »

xoklix wrote: 01/12/2023 18:49 Čataković očajan kao i sama utakmica, Hasic i Mustafic kasne sa predajom lopte. Peneranda jedini prolazna ocjena i to zbog igre u defanzivi. Mislim da je 3x glavom izbacio loptu nakon kornera.
Tučemo ovo u drugom dijelu drugog poluvremena na snagu, ovi se dosta više troše.
Nisi ozbiljan ovo za Penarandu? :lol:
Lik se zajebaje, ne da loptu nikom. Jedan jedini put kad je konacno dao loptu nekome odmah opasna situacija ispade, kad je Mustafic odigrao povratnu, ali Hamza se spetljao jbg.
Jest jednom izbio glavom poslije kornera, ali inace ne postoji u defanzivi.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41611 Re: Utakmice.

Post by mond »

Julardžija ne postoji večeras. Radović par puta ispao bespotrebno. Penja dobar, puno ga tuku, vidjet ćemo koliko je jak na živcima.
Hamza najgori, jedan meč dobar, drugi ko pičoka.
Utegnut i uzet bod.
User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#41612 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

vicious wrote: 01/12/2023 18:53
xoklix wrote: 01/12/2023 18:49 Čataković očajan kao i sama utakmica, Hasic i Mustafic kasne sa predajom lopte. Peneranda jedini prolazna ocjena i to zbog igre u defanzivi. Mislim da je 3x glavom izbacio loptu nakon kornera.
Tučemo ovo u drugom dijelu drugog poluvremena na snagu, ovi se dosta više troše.
Nisi ozbiljan ovo za Penarandu? :lol:
Lik se zajebaje, ne da loptu nikom. Jedan jedini put kad je konacno dao loptu nekome odmah opasna situacija ispade, kad je Mustafic odigrao povratnu, ali Hamza se spetljao jbg.
Jest jednom izbio glavom poslije kornera, ali inace ne postoji u defanzivi.
Mi onda različite utakmice gledamo... Ubili ga prekršajima, da je normalan sudija barem dvojica igrača Veleža bi imali žute kartone. A sigurno je 3x glavom izbacio loptu iz 16 metara.
last mohicans
Posts: 18270
Joined: 09/08/2012 23:19

#41613 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Meni je Pena najagilniji, uz Hasića, ali nekako smo nepovezani i nekoordinisani.
Tuku nas, ne da nam smrad ni razviti neku igru za koju i nemamo baš ideja.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41614 Re: Utakmice.

Post by vicious »

xoklix wrote: 01/12/2023 18:59
vicious wrote: 01/12/2023 18:53
xoklix wrote: 01/12/2023 18:49 Čataković očajan kao i sama utakmica, Hasic i Mustafic kasne sa predajom lopte. Peneranda jedini prolazna ocjena i to zbog igre u defanzivi. Mislim da je 3x glavom izbacio loptu nakon kornera.
Tučemo ovo u drugom dijelu drugog poluvremena na snagu, ovi se dosta više troše.
Nisi ozbiljan ovo za Penarandu? :lol:
Lik se zajebaje, ne da loptu nikom. Jedan jedini put kad je konacno dao loptu nekome odmah opasna situacija ispade, kad je Mustafic odigrao povratnu, ali Hamza se spetljao jbg.
Jest jednom izbio glavom poslije kornera, ali inace ne postoji u defanzivi.
Mi onda različite utakmice gledamo... Ubili ga prekršajima, da je normalan sudija barem dvojica igrača Veleža bi imali žute kartone. A sigurno je 3x glavom izbacio loptu iz 16 metara.
Onaj jedan faul na njemu negdje na sredini terena jest bio za žuti. Ali bespotrebno zadrzava loptu i pokusava driblati 2-3 igrača, svaku je izgubio. Kazem samo kad bi se brze rjesavao lopte, nekad digao glavu, odmah bi puno brzu igru imali i otvarale bi se neke izgledne situacije.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41615 Re: Utakmice.

Post by mond »

Hasića vani, sve je pogubio
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41616 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Jebi se Hasicu, pa daj loptuu
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#41617 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Penaranda ne zna gurnuti pas. A Hasic zna dati ali nece
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41618 Re: Utakmice.

Post by mond »

il dottore wrote: 01/12/2023 19:12 Penaranda ne zna gurnuti pas. A Hasic zna dati ali nece
Baš tako
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41619 Re: Utakmice.

Post by mond »

Pruži korak Penja, bit će kurvi
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41620 Re: Utakmice.

Post by mond »

Vadi Hasića opasno mi jebe živce večeras
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#41621 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

To Šahine majstore, samo brani ne bi li se prodao na zimu Inšallah! :kiss:
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41622 Re: Utakmice.

Post by mond »

Nešto odbranio i iznenadio svoje tijelo, povredom
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41623 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Hasić loš večeras
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41624 Re: Utakmice.

Post by mond »

Joj de mijenjaj ga bgt :-)
last mohicans
Posts: 18270
Joined: 09/08/2012 23:19

#41625 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Haha, pohvalimo ga. Ovo su rijetki trenuci. Mijenjaj Simone još nešta, očajni smo. Ne godi nam ova jugovina. Evo ga,to je taj pravi Šaha :lol:
Last edited by last mohicans on 01/12/2023 19:21, edited 1 time in total.
Post Reply