Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- xoklix
- Posts: 3392
- Joined: 16/01/2018 16:07
#41601 Re: Utakmice.
Suljić dva čista žuta, penal i još 2-3 faula nisu svirana.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41604 Re: Utakmice.
Sudija zaboravio kartone kod kuce
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#41605 Re: Utakmice.
Katastrofa od utakmice.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41606 Re: Utakmice.
Hajde ako ništa zatvorili smo ih. Sve ovisi koliko mogu igrat ovako agresivno, ako stanu u drugom, možda bi i mogli šta odigrat kako treba.
- xoklix
- Posts: 3392
- Joined: 16/01/2018 16:07
#41607 Re: Utakmice.
Čataković očajan kao i sama utakmica, Hasic i Mustafic kasne sa predajom lopte. Peneranda jedini prolazna ocjena i to zbog igre u defanzivi. Mislim da je 3x glavom izbacio loptu nakon kornera.
Tučemo ovo u drugom dijelu drugog poluvremena na snagu, ovi se dosta više troše.
Tučemo ovo u drugom dijelu drugog poluvremena na snagu, ovi se dosta više troše.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#41608 Re: Utakmice.
Nismo nista pokazali u prvom. Velez je na slicnu igru i Zrinjskog pobjedio kuci. Veza se mora probuditi inace nam je max 0:0 veceras.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#41609 Re: Utakmice.
Nece Velez pasti fizicki ako to neko ocekuje. Spremni su, sudija im pomaze i pusta da udaraju bez kartona...
Po meni smo ok u prvom
Po meni smo ok u prvom
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41610 Re: Utakmice.
Nisi ozbiljan ovo za Penarandu?xoklix wrote: ↑01/12/2023 18:49 Čataković očajan kao i sama utakmica, Hasic i Mustafic kasne sa predajom lopte. Peneranda jedini prolazna ocjena i to zbog igre u defanzivi. Mislim da je 3x glavom izbacio loptu nakon kornera.
Tučemo ovo u drugom dijelu drugog poluvremena na snagu, ovi se dosta više troše.
Lik se zajebaje, ne da loptu nikom. Jedan jedini put kad je konacno dao loptu nekome odmah opasna situacija ispade, kad je Mustafic odigrao povratnu, ali Hamza se spetljao jbg.
Jest jednom izbio glavom poslije kornera, ali inace ne postoji u defanzivi.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41611 Re: Utakmice.
Julardžija ne postoji večeras. Radović par puta ispao bespotrebno. Penja dobar, puno ga tuku, vidjet ćemo koliko je jak na živcima.
Hamza najgori, jedan meč dobar, drugi ko pičoka.
Utegnut i uzet bod.
Hamza najgori, jedan meč dobar, drugi ko pičoka.
Utegnut i uzet bod.
- xoklix
- Posts: 3392
- Joined: 16/01/2018 16:07
#41612 Re: Utakmice.
Mi onda različite utakmice gledamo... Ubili ga prekršajima, da je normalan sudija barem dvojica igrača Veleža bi imali žute kartone. A sigurno je 3x glavom izbacio loptu iz 16 metara.vicious wrote: ↑01/12/2023 18:53Nisi ozbiljan ovo za Penarandu?xoklix wrote: ↑01/12/2023 18:49 Čataković očajan kao i sama utakmica, Hasic i Mustafic kasne sa predajom lopte. Peneranda jedini prolazna ocjena i to zbog igre u defanzivi. Mislim da je 3x glavom izbacio loptu nakon kornera.
Tučemo ovo u drugom dijelu drugog poluvremena na snagu, ovi se dosta više troše.
Lik se zajebaje, ne da loptu nikom. Jedan jedini put kad je konacno dao loptu nekome odmah opasna situacija ispade, kad je Mustafic odigrao povratnu, ali Hamza se spetljao jbg.
Jest jednom izbio glavom poslije kornera, ali inace ne postoji u defanzivi.
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41613 Re: Utakmice.
Meni je Pena najagilniji, uz Hasića, ali nekako smo nepovezani i nekoordinisani.
Tuku nas, ne da nam smrad ni razviti neku igru za koju i nemamo baš ideja.
Tuku nas, ne da nam smrad ni razviti neku igru za koju i nemamo baš ideja.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41614 Re: Utakmice.
Onaj jedan faul na njemu negdje na sredini terena jest bio za žuti. Ali bespotrebno zadrzava loptu i pokusava driblati 2-3 igrača, svaku je izgubio. Kazem samo kad bi se brze rjesavao lopte, nekad digao glavu, odmah bi puno brzu igru imali i otvarale bi se neke izgledne situacije.xoklix wrote: ↑01/12/2023 18:59Mi onda različite utakmice gledamo... Ubili ga prekršajima, da je normalan sudija barem dvojica igrača Veleža bi imali žute kartone. A sigurno je 3x glavom izbacio loptu iz 16 metara.vicious wrote: ↑01/12/2023 18:53Nisi ozbiljan ovo za Penarandu?xoklix wrote: ↑01/12/2023 18:49 Čataković očajan kao i sama utakmica, Hasic i Mustafic kasne sa predajom lopte. Peneranda jedini prolazna ocjena i to zbog igre u defanzivi. Mislim da je 3x glavom izbacio loptu nakon kornera.
Tučemo ovo u drugom dijelu drugog poluvremena na snagu, ovi se dosta više troše.
Lik se zajebaje, ne da loptu nikom. Jedan jedini put kad je konacno dao loptu nekome odmah opasna situacija ispade, kad je Mustafic odigrao povratnu, ali Hamza se spetljao jbg.
Jest jednom izbio glavom poslije kornera, ali inace ne postoji u defanzivi.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41616 Re: Utakmice.
Jebi se Hasicu, pa daj loptuu
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#41617 Re: Utakmice.
Penaranda ne zna gurnuti pas. A Hasic zna dati ali nece
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41618 Re: Utakmice.
Baš tako
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41620 Re: Utakmice.
Vadi Hasića opasno mi jebe živce večeras
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41621 Re: Utakmice.
To Šahine majstore, samo brani ne bi li se prodao na zimu Inšallah! 
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41622 Re: Utakmice.
Nešto odbranio i iznenadio svoje tijelo, povredom
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41625 Re: Utakmice.
Haha, pohvalimo ga. Ovo su rijetki trenuci. Mijenjaj Simone još nešta, očajni smo. Ne godi nam ova jugovina. Evo ga,to je taj pravi Šaha 
Last edited by last mohicans on 01/12/2023 19:21, edited 1 time in total.
