Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41351 Re: Utakmice.

Post by mond »

Imamo igrača van forme + povrede. Ove se rupe na golu moramo riješiti kao i kapitena.
Šest utakmica do kraja uključujući i ovu i ja mislim da ova ekipa sa ovom formom ne može osvojiti više od 9 bodova.
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41352 Re: Utakmice.

Post by mond »

Hajde Avrame i ti napolje. Dosta te
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41353 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Posušje isto ne vidim kako možemo dobiti u gostima sljedeće kolo. Uzet će nam i oni mjeru
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41354 Re: Utakmice.

Post by mond »

Dodat i Avrama na listu. Dosta ga više i peta i poteza i glupiranja.
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#41355 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Treca utakmica u nizu gdje ne licimo ni na sta, nadam se da nije opet neki bojkot ili problemi sa ugovorima. Dobro ce nam doci pauza. Mogu shvatiti da par igraca padne u formi, ali kod nas trenutno niko nije u formi...mozda Hasic samo. Imamo dosta igraca na platnom spisku i ne kontam da niko ne iskoristi priliku kad mu konkurent na poziciji padne u formi. Bas smo losi veceras...ja bih Sahinovica jos veceras otjerao i doveo bilo koga umjesto njega, gori nece biti niko.
chino
Posts: 781
Joined: 21/11/2002 00:00

#41356 Re: Utakmice.

Post by chino »

Nevjerovatan pad forme cijele ekipe.. Da je nekako dogurati do pauze pa neka promjene pola ekipe.
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41357 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kako neće biti pad kada svaku krećeš sa dva igrača manje(golman i kapiten)
ljubijankic
Posts: 3968
Joined: 20/11/2011 21:38

#41358 Re: Utakmice.

Post by ljubijankic »

Borac bolji i to je to. Dosli po bod, zabili gol na pocetku i lagano do kraja priveli utakmicu. Cestitati ljudima i nastaviti borbu za trece mjesto jer su prva dva nedostizna
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41359 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bravo KAPITENU!
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#41360 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Jedva... Renan pola ekipe.
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41361 Re: Utakmice.

Post by mond »

Da smo imali golmana večeras moglo se i dobiti.
Uzet bod u Posušju i na pauzu otići, jer nam je prijeko potrebna.
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#41362 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Razapnite me, ali ovo je trenerov gubitak dva boda. Pocetni sastav, taktika, bezidejnost, slaba duel igra...
User avatar
enko 1964
Posts: 1391
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#41363 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Sa ovakvom igrom nismo nigdje prispjeli.
Ziljkić i Avramovski ne trebaju biti ni na klupi.
Sadržaja ni u tragovima.
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41364 Re: Utakmice.

Post by mond »

Realno van forme smo. Zaista bi Rožman trebao ozbiljno razmisliti o golmanu i Ziljkiću.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#41365 Re: Utakmice.

Post by missko »

Kako dobar teren cudo jedno
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41366 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Sa druge strane je bila dobra ekipa i mislim da smo zaslužili barem ovaj bod. Realno, ni Borac nije ništa igrao. Gol kroz uši, još jedna odbijena lopta koju golman nije uhvatio i zamalo gol (isto mu se desilo u Doboju), jedna greška Aničića.

Avramovski, Ziljkić i Šahinović loši. Ostali mogu dobiti prolaznu ocjenu. Kremeh unio dosta živosti kada je ušao. Čataković jedan dobar pokušaj...

Prva akvizicija u prelaznom roku mora biti na poziciji 1. Previše prosutih bodova zbog golmana.

Borac na 6, Zrinjski sa utakmicom manje 2 (potencijalno 5). Kada bi ostalo tako bilo bi dobro, ali kako uzeti bodove u Posušju i dva puta u Mostaru do pauze? Nadam se da možemo ostati na ovoj razlici i nakon narednih pet utakmica ali teško.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41367 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

mond wrote: 05/11/2023 21:51 Realno van forme smo. Zaista bi Rožman trebao ozbiljno razmisliti o golmanu i Ziljkiću.
Ziljkić-Radović na lijevoj strani je definicija za propuh u odbrani.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#41368 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Nisu igrači van forme nego su to igrači koji nemaju kvalitet nit su ga kad imali. Kakva forma, kakvi bakrači.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22784
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41369 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Realno se ova i prosla utakmica ne mogu porediti (pogotovo u drugom poluvremenu danas). Francis, Mustafic, Hasic, pa i Hamza dobri, sto se ostalih tice, neke nije vrijedno spomenuti a neke je i bolje ne spominjati…
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41370 Re: Utakmice.

Post by mond »

mirza_15 wrote: 05/11/2023 21:58
mond wrote: 05/11/2023 21:51 Realno van forme smo. Zaista bi Rožman trebao ozbiljno razmisliti o golmanu i Ziljkiću.
Ziljkić-Radović na lijevoj strani je definicija za propuh u odbrani.
Kad se sjetim derbija i Ziljkića koji ne zna gdje da se postavi kada smo bez lopte. Baulja kao pijandura.
"Profi" igrač, al za bajramskog turnira.
last mohicans
Posts: 18266
Joined: 09/08/2012 23:19

#41371 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Jako loše, četalji bolja ekipa i tačka. Da su bili odvažniji, odnijeli bi sva tri boda. Simon se zadnjih par kola počeo gubiti. Promašena taktika sa Penom u špicu. Lik to ne igra, Almedin ne moze ući u formu za dva mjeseca, a ne za dva kola. Rozman uporno očekuje da proigra. Avram jede govna već neko vrijeme sa svojom peta kurcoboljom. Ali, pitam se, gdje su branioci Šahe, jesu li sabrali sve pacerske golove i koliko nas je koštao bodova. Rupa raspala, da Bog da više nikad ne stao na naš gol. Pa je li mu ćaća Mirvić lično, jbt. Šta on više treba uraditi da bi ga makli s gola. Nadam se da intezivno traže golmana. Nemamo se mi čemu nadati i nekim vrhom tabele. Lažni i četnici su puno boji u ovom trenutku, to treba svima biti jasno. Probati uzeti kup radi prestiza. Praviti ekipu za narednu sezonu. Avrama, Ziljkića i Šahe se pid hitno riješiti, pa i Maria, ako se ne dohaviza. O Čatakoviću ne znam šta reći,mislim da nam treba drugi napadač. Ja bih Haskića doveo ili onog Vidića iz Sloge.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41372 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

mond wrote: 05/11/2023 22:00
mirza_15 wrote: 05/11/2023 21:58
mond wrote: 05/11/2023 21:51 Realno van forme smo. Zaista bi Rožman trebao ozbiljno razmisliti o golmanu i Ziljkiću.
Ziljkić-Radović na lijevoj strani je definicija za propuh u odbrani.
Kad se sjetim derbija i Ziljkića koji ne zna gdje da se postavi kada smo bez lopte. Baulja kao pijandura.
"Profi" igrač, al za bajramskog turnira.
Da, na derbiju je isto bilo očigledno da na našoj lijevoj strani ima prostora kao u priči.
User avatar
Logovan
Posts: 102829
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41373 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Ma dobar bod pravo :D :D Ziljkić najgori igrač. NAJGORI.

Bravo Rožmane!
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4288
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#41374 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Sahinovic vjerovatno brani zbog kvote u21 igraca, mora barem jedan biti stalno na terenu a s golmanom je to najlakse postici.

Osim Buljubasica, ostala djeca se ocito smatraju vecom opasnoscu za ligaske meceve nego Sahinovic. Nisam siguran da je to tacno :mrgreen:
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41375 Re: Utakmice.

Post by mond »

Radije gledati onu budaletinu Šutkovića iz juniora nego Šahu koji nije za Čelika.
Post Reply