Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41351 Re: Utakmice.
Imamo igrača van forme + povrede. Ove se rupe na golu moramo riješiti kao i kapitena.
Šest utakmica do kraja uključujući i ovu i ja mislim da ova ekipa sa ovom formom ne može osvojiti više od 9 bodova.
Šest utakmica do kraja uključujući i ovu i ja mislim da ova ekipa sa ovom formom ne može osvojiti više od 9 bodova.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41352 Re: Utakmice.
Hajde Avrame i ti napolje. Dosta te
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41353 Re: Utakmice.
Posušje isto ne vidim kako možemo dobiti u gostima sljedeće kolo. Uzet će nam i oni mjeru
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41354 Re: Utakmice.
Dodat i Avrama na listu. Dosta ga više i peta i poteza i glupiranja.
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#41355 Re: Utakmice.
Treca utakmica u nizu gdje ne licimo ni na sta, nadam se da nije opet neki bojkot ili problemi sa ugovorima. Dobro ce nam doci pauza. Mogu shvatiti da par igraca padne u formi, ali kod nas trenutno niko nije u formi...mozda Hasic samo. Imamo dosta igraca na platnom spisku i ne kontam da niko ne iskoristi priliku kad mu konkurent na poziciji padne u formi. Bas smo losi veceras...ja bih Sahinovica jos veceras otjerao i doveo bilo koga umjesto njega, gori nece biti niko.
-
chino
- Posts: 781
- Joined: 21/11/2002 00:00
#41356 Re: Utakmice.
Nevjerovatan pad forme cijele ekipe.. Da je nekako dogurati do pauze pa neka promjene pola ekipe.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41357 Re: Utakmice.
Kako neće biti pad kada svaku krećeš sa dva igrača manje(golman i kapiten)
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
#41358 Re: Utakmice.
Borac bolji i to je to. Dosli po bod, zabili gol na pocetku i lagano do kraja priveli utakmicu. Cestitati ljudima i nastaviti borbu za trece mjesto jer su prva dva nedostizna
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41361 Re: Utakmice.
Da smo imali golmana večeras moglo se i dobiti.
Uzet bod u Posušju i na pauzu otići, jer nam je prijeko potrebna.
Uzet bod u Posušju i na pauzu otići, jer nam je prijeko potrebna.
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#41362 Re: Utakmice.
Razapnite me, ali ovo je trenerov gubitak dva boda. Pocetni sastav, taktika, bezidejnost, slaba duel igra...
- enko 1964
- Posts: 1391
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#41363 Re: Utakmice.
Sa ovakvom igrom nismo nigdje prispjeli.
Ziljkić i Avramovski ne trebaju biti ni na klupi.
Sadržaja ni u tragovima.
Ziljkić i Avramovski ne trebaju biti ni na klupi.
Sadržaja ni u tragovima.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41364 Re: Utakmice.
Realno van forme smo. Zaista bi Rožman trebao ozbiljno razmisliti o golmanu i Ziljkiću.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41366 Re: Utakmice.
Sa druge strane je bila dobra ekipa i mislim da smo zaslužili barem ovaj bod. Realno, ni Borac nije ništa igrao. Gol kroz uši, još jedna odbijena lopta koju golman nije uhvatio i zamalo gol (isto mu se desilo u Doboju), jedna greška Aničića.
Avramovski, Ziljkić i Šahinović loši. Ostali mogu dobiti prolaznu ocjenu. Kremeh unio dosta živosti kada je ušao. Čataković jedan dobar pokušaj...
Prva akvizicija u prelaznom roku mora biti na poziciji 1. Previše prosutih bodova zbog golmana.
Borac na 6, Zrinjski sa utakmicom manje 2 (potencijalno 5). Kada bi ostalo tako bilo bi dobro, ali kako uzeti bodove u Posušju i dva puta u Mostaru do pauze? Nadam se da možemo ostati na ovoj razlici i nakon narednih pet utakmica ali teško.
Avramovski, Ziljkić i Šahinović loši. Ostali mogu dobiti prolaznu ocjenu. Kremeh unio dosta živosti kada je ušao. Čataković jedan dobar pokušaj...
Prva akvizicija u prelaznom roku mora biti na poziciji 1. Previše prosutih bodova zbog golmana.
Borac na 6, Zrinjski sa utakmicom manje 2 (potencijalno 5). Kada bi ostalo tako bilo bi dobro, ali kako uzeti bodove u Posušju i dva puta u Mostaru do pauze? Nadam se da možemo ostati na ovoj razlici i nakon narednih pet utakmica ali teško.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#41368 Re: Utakmice.
Nisu igrači van forme nego su to igrači koji nemaju kvalitet nit su ga kad imali. Kakva forma, kakvi bakrači.
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41369 Re: Utakmice.
Realno se ova i prosla utakmica ne mogu porediti (pogotovo u drugom poluvremenu danas). Francis, Mustafic, Hasic, pa i Hamza dobri, sto se ostalih tice, neke nije vrijedno spomenuti a neke je i bolje ne spominjati…
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41370 Re: Utakmice.
Kad se sjetim derbija i Ziljkića koji ne zna gdje da se postavi kada smo bez lopte. Baulja kao pijandura.
"Profi" igrač, al za bajramskog turnira.
-
last mohicans
- Posts: 18266
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41371 Re: Utakmice.
Jako loše, četalji bolja ekipa i tačka. Da su bili odvažniji, odnijeli bi sva tri boda. Simon se zadnjih par kola počeo gubiti. Promašena taktika sa Penom u špicu. Lik to ne igra, Almedin ne moze ući u formu za dva mjeseca, a ne za dva kola. Rozman uporno očekuje da proigra. Avram jede govna već neko vrijeme sa svojom peta kurcoboljom. Ali, pitam se, gdje su branioci Šahe, jesu li sabrali sve pacerske golove i koliko nas je koštao bodova. Rupa raspala, da Bog da više nikad ne stao na naš gol. Pa je li mu ćaća Mirvić lično, jbt. Šta on više treba uraditi da bi ga makli s gola. Nadam se da intezivno traže golmana. Nemamo se mi čemu nadati i nekim vrhom tabele. Lažni i četnici su puno boji u ovom trenutku, to treba svima biti jasno. Probati uzeti kup radi prestiza. Praviti ekipu za narednu sezonu. Avrama, Ziljkića i Šahe se pid hitno riješiti, pa i Maria, ako se ne dohaviza. O Čatakoviću ne znam šta reći,mislim da nam treba drugi napadač. Ja bih Haskića doveo ili onog Vidića iz Sloge.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41372 Re: Utakmice.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41373 Re: Utakmice.
Ma dobar bod pravo
Ziljkić najgori igrač. NAJGORI.
Bravo Rožmane!
Bravo Rožmane!
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4288
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#41374 Re: Utakmice.
Sahinovic vjerovatno brani zbog kvote u21 igraca, mora barem jedan biti stalno na terenu a s golmanom je to najlakse postici.
Osim Buljubasica, ostala djeca se ocito smatraju vecom opasnoscu za ligaske meceve nego Sahinovic. Nisam siguran da je to tacno
Osim Buljubasica, ostala djeca se ocito smatraju vecom opasnoscu za ligaske meceve nego Sahinovic. Nisam siguran da je to tacno
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41375 Re: Utakmice.
Radije gledati onu budaletinu Šutkovića iz juniora nego Šahu koji nije za Čelika.
