Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#41276 Re: Utakmice.

Post by Grean »

:lol: :lol: :lol:

Mulalicu sta ovo bi
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#41277 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Jebala vas Sloga da vas jebala. Usljivi Jagodić dva puta nas preslušava. Totalno nepripremljena utakmica od strane Rozmana i njegov poraz. Nadam se da će to priznati i razmisliti sljedeći put malo bolje. Dade li ovo četničko govno i jedan žuti? Ubiše nas pored fudbalske igre i prekršajima.
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41278 Re: Utakmice.

Post by mond »

Upravu je Sir Vlado Jagodić kada kaže da je protiv sarajevskih klubova najlakše igrati. Šamar struci i spuštanje na zemlju raji koja očekuje titule a objektivno je puno posla pred nama.
Nikakvi izgovori sudija, loš teren, sunce, vjetar. ovo je drugi čist poraz u sezoni, protiv Lištice je baksuzluk, i to oba od Sir Vlade.
Jbg
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#41279 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 28/10/2023 15:16 Dade li ovo četničko govno i jedan žuti?
Aha, Buljubasicu.

Kako smo lose ovo odigrali, svi redom...
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#41280 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

xoklix wrote: 28/10/2023 15:14 Po ovim oranicama nemamo šanse, vidjelo se protiv Igmana. Njih dobili na čistu sreću.
Ja bih volio da je samo zbog terena. Ali znamo da nije samo do terena.
Vlado nam održa predavanje. Treba se čovjeku zahvaliti

Puno je ova ekipa limitirana. Da je samo evropu dohvatiti
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#41281 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

xoklix wrote: 28/10/2023 15:14 Po ovim oranicama nemamo šanse, vidjelo se protiv Igmana. Njih dobili na čistu sreću.
Za ovakvo spavanje u našem šesnastercu ti ne treba hibrid. Ljudi se ispucavaju nad nama. Fino sebi zapišeš u rokovnik kakvi su tereni i gdje. Pa sta da je Rozman došao prije hibrida, nikoga ne bi dobili? Treba i takve utakmice dobijati. Igra i Zrinjski na Villa Parku, pa dođe na ovakve oranice i hladno dobija levate.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41282 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Hajde što izgubiše, ali ovo je ponižavanje. Još su imali šansi za više. Mi 90 minuta šansu nismo napravili. Nisu nas dobili. Poderali su nas
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#41283 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Morao sam djecu u drugu sobu odvesti
18mn97
Posts: 785
Joined: 21/04/2021 12:56

#41284 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Nista dobro.
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41285 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kakav crni teren Jel realno to pisati. Spuštanje na zemlju i šamar. Klepi Europu i ne obrukaj se u njoj. Budite malo realni. Fali nam milion stvari u i oko kluba.
Jako loše izgledamo cijelu sezonu na gostovanjima šta vam je.
User avatar
vicious
Posts: 7668
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41286 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Dobro ja rekoh na početku da ovo ne treba ni gledati. Ne znam samo što ne poslušah sam sebe.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#41287 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Po sansama, dobro smo i prosli. Ovo je lagano mogla petica biti.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41288 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Samo da vidimo je li Rožman zadovoljan sadržajem.

Ne da nismo napravili pravu šansu nego nismo napravili ama baš ništa što bi izgledalo opasno. Odron.
User avatar
vicious
Posts: 7668
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41289 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Naša najopasnija akcija danas onaj šut Solde, jedno 8 metara pored gola...
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#41290 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Realno 4:0 je trebalo. Uzasno (ne)pripremljena igra za protivnika. Pa sastati se s loptom nismo znali, a ni odbranite se. Ja bih u zemlju propao da me Vlado 2x preslušava sa skupinom krkana koji ipak nešto znaju naspram danas naših balerina koji su pokušali igrati za umjetnički dojam i ostali iskarani.
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#41291 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Niko vrijedan spomena poslije ove blamaže.
Kao sto sam rekao nakon prvog poluvremena, ako nastavimo ovako primit ćemo još golova.
Omjer u faulovima 23-9 za Slogu
Ne vjerujem da Rozman nije uspio pripremiti ekipu na čvrstu igru i los teren, nema nikakvog opravdanja.
Obavezna kazna za stručni stab i sve igrače.
Jasno je da ovu sezonu ne možemo biti prvi, ali ovakav pristup je sramota.
Idemo dalje, nema ništa od kukanja.
El_comadante
Posts: 9045
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#41292 Re: Utakmice.

Post by El_comadante »

Titula zdravo, ostaje borba za Europu. Hej nas mala Sloga razbije....
User avatar
enko 1964
Posts: 1390
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#41293 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Ozbiljnim ekipama se ovakve stvari ne dešavaju.
Odron.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41294 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Sramota sramota sramota sramota
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#41295 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Lose.
Nema se sta pozitivno izdvojiti.
User avatar
Isner
Posts: 1921
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#41296 Re: Utakmice.

Post by Isner »

Pitari da se pitaju, u životu nisu pošteno izgubili utakmicu, vazda svi drugi krivi...
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#41297 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Ovo je samo dokaz da još posla ima i previse.
Neka su nas spustili na zemlju. Vjerovatno su svi poceli misliti o sebi da su sila neka i da sloga treba samo da skine gaće.

Hajmo momci, nazad u blato i radite. Karine ste jos uvijek.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#41298 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

Jebiga, mi ocigledno podcjenili, a oni max nabrijani...i dobijes sta dobijes...
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#41299 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Sarajevo nema igrače da bi bilo ozbiljan klub. Ja bih rekao da ima svega 2 igrača da valjaju.
Tako je to jednostavno, bez mnogo naglabanja.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#41300 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Cim sam cuo izjavu od pomocnog idiota na startu tekme znao sam da nam se lose pise. :roll:
Post Reply