Mulalicu sta ovo bi
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18260
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41277 Re: Utakmice.
Jebala vas Sloga da vas jebala. Usljivi Jagodić dva puta nas preslušava. Totalno nepripremljena utakmica od strane Rozmana i njegov poraz. Nadam se da će to priznati i razmisliti sljedeći put malo bolje. Dade li ovo četničko govno i jedan žuti? Ubiše nas pored fudbalske igre i prekršajima.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41278 Re: Utakmice.
Upravu je Sir Vlado Jagodić kada kaže da je protiv sarajevskih klubova najlakše igrati. Šamar struci i spuštanje na zemlju raji koja očekuje titule a objektivno je puno posla pred nama.
Nikakvi izgovori sudija, loš teren, sunce, vjetar. ovo je drugi čist poraz u sezoni, protiv Lištice je baksuzluk, i to oba od Sir Vlade.
Jbg
Nikakvi izgovori sudija, loš teren, sunce, vjetar. ovo je drugi čist poraz u sezoni, protiv Lištice je baksuzluk, i to oba od Sir Vlade.
Jbg
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#41279 Re: Utakmice.
Aha, Buljubasicu.
Kako smo lose ovo odigrali, svi redom...
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#41280 Re: Utakmice.
Ja bih volio da je samo zbog terena. Ali znamo da nije samo do terena.
Vlado nam održa predavanje. Treba se čovjeku zahvaliti
Puno je ova ekipa limitirana. Da je samo evropu dohvatiti
-
last mohicans
- Posts: 18260
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41281 Re: Utakmice.
Za ovakvo spavanje u našem šesnastercu ti ne treba hibrid. Ljudi se ispucavaju nad nama. Fino sebi zapišeš u rokovnik kakvi su tereni i gdje. Pa sta da je Rozman došao prije hibrida, nikoga ne bi dobili? Treba i takve utakmice dobijati. Igra i Zrinjski na Villa Parku, pa dođe na ovakve oranice i hladno dobija levate.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41282 Re: Utakmice.
Hajde što izgubiše, ali ovo je ponižavanje. Još su imali šansi za više. Mi 90 minuta šansu nismo napravili. Nisu nas dobili. Poderali su nas
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#41283 Re: Utakmice.
Morao sam djecu u drugu sobu odvesti
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41285 Re: Utakmice.
Kakav crni teren Jel realno to pisati. Spuštanje na zemlju i šamar. Klepi Europu i ne obrukaj se u njoj. Budite malo realni. Fali nam milion stvari u i oko kluba.
Jako loše izgledamo cijelu sezonu na gostovanjima šta vam je.
Jako loše izgledamo cijelu sezonu na gostovanjima šta vam je.
- vicious
- Posts: 7668
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41286 Re: Utakmice.
Dobro ja rekoh na početku da ovo ne treba ni gledati. Ne znam samo što ne poslušah sam sebe.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#41287 Re: Utakmice.
Po sansama, dobro smo i prosli. Ovo je lagano mogla petica biti.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41288 Re: Utakmice.
Samo da vidimo je li Rožman zadovoljan sadržajem.
Ne da nismo napravili pravu šansu nego nismo napravili ama baš ništa što bi izgledalo opasno. Odron.
Ne da nismo napravili pravu šansu nego nismo napravili ama baš ništa što bi izgledalo opasno. Odron.
- vicious
- Posts: 7668
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41289 Re: Utakmice.
Naša najopasnija akcija danas onaj šut Solde, jedno 8 metara pored gola...
-
last mohicans
- Posts: 18260
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41290 Re: Utakmice.
Realno 4:0 je trebalo. Uzasno (ne)pripremljena igra za protivnika. Pa sastati se s loptom nismo znali, a ni odbranite se. Ja bih u zemlju propao da me Vlado 2x preslušava sa skupinom krkana koji ipak nešto znaju naspram danas naših balerina koji su pokušali igrati za umjetnički dojam i ostali iskarani.
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#41291 Re: Utakmice.
Niko vrijedan spomena poslije ove blamaže.
Kao sto sam rekao nakon prvog poluvremena, ako nastavimo ovako primit ćemo još golova.
Omjer u faulovima 23-9 za Slogu
Ne vjerujem da Rozman nije uspio pripremiti ekipu na čvrstu igru i los teren, nema nikakvog opravdanja.
Obavezna kazna za stručni stab i sve igrače.
Jasno je da ovu sezonu ne možemo biti prvi, ali ovakav pristup je sramota.
Idemo dalje, nema ništa od kukanja.
Kao sto sam rekao nakon prvog poluvremena, ako nastavimo ovako primit ćemo još golova.
Omjer u faulovima 23-9 za Slogu
Ne vjerujem da Rozman nije uspio pripremiti ekipu na čvrstu igru i los teren, nema nikakvog opravdanja.
Obavezna kazna za stručni stab i sve igrače.
Jasno je da ovu sezonu ne možemo biti prvi, ali ovakav pristup je sramota.
Idemo dalje, nema ništa od kukanja.
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#41292 Re: Utakmice.
Titula zdravo, ostaje borba za Europu. Hej nas mala Sloga razbije....
- enko 1964
- Posts: 1390
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#41293 Re: Utakmice.
Ozbiljnim ekipama se ovakve stvari ne dešavaju.
Odron.
Odron.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41294 Re: Utakmice.
Sramota sramota sramota sramota
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#41295 Re: Utakmice.
Lose.
Nema se sta pozitivno izdvojiti.
Nema se sta pozitivno izdvojiti.
- Isner
- Posts: 1921
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#41296 Re: Utakmice.
Pitari da se pitaju, u životu nisu pošteno izgubili utakmicu, vazda svi drugi krivi...
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#41297 Re: Utakmice.
Ovo je samo dokaz da još posla ima i previse.
Neka su nas spustili na zemlju. Vjerovatno su svi poceli misliti o sebi da su sila neka i da sloga treba samo da skine gaće.
Hajmo momci, nazad u blato i radite. Karine ste jos uvijek.
Neka su nas spustili na zemlju. Vjerovatno su svi poceli misliti o sebi da su sila neka i da sloga treba samo da skine gaće.
Hajmo momci, nazad u blato i radite. Karine ste jos uvijek.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#41298 Re: Utakmice.
Jebiga, mi ocigledno podcjenili, a oni max nabrijani...i dobijes sta dobijes...
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#41299 Re: Utakmice.
Sarajevo nema igrače da bi bilo ozbiljan klub. Ja bih rekao da ima svega 2 igrača da valjaju.
Tako je to jednostavno, bez mnogo naglabanja.
Tako je to jednostavno, bez mnogo naglabanja.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#41300 Re: Utakmice.
Cim sam cuo izjavu od pomocnog idiota na startu tekme znao sam da nam se lose pise. 
