Ne znam može li gore. Ne mogu da vjerujem da se cijela liga šprda sa trenerom Sloge, a čovjek ipak zna posao. Dokaz je tome i ova naša nemoć.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#41252 Re: Utakmice.
Ma igramo lose, al sudjenje je katastrofslno na nasu stetu.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#41253 Re: Utakmice.
nekoliko puta forsiramo nekakve duge lopte i centarsuteve, a ovi visi od svakog naseg igraca...
Nemamo mnogo izbora ni na klupi.
Nemamo mnogo izbora ni na klupi.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41254 Re: Utakmice.
Ja ne vidim kako mi ovdje možemo do pozitivnog rezultata
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#41255 Re: Utakmice.
Mi ako uopste damo gol, bice to sut izvan 16 metara.
I Bilbija je definitivno zaboravio ponijeti kartone na ovu utakmicu.
I Bilbija je definitivno zaboravio ponijeti kartone na ovu utakmicu.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41256 Re: Utakmice.
Zreli za zijana. Loša reakcija ekipe poslije primljenog gola, par slabih pojedinaca, pogrešna postavka i to je to. Poraz negdje mora doći a bolje danas nego iduću.
Nisam pretjerano razočaran jer očekujem Europu a ne titulu.
Nisam pretjerano razočaran jer očekujem Europu a ne titulu.
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41257 Re: Utakmice.
Ali smiješno kako smo primili gol, jedan covjek pored kompletne odbrane sam prima loptu... na kraju smo još dobro prošli, imali su još dvije mrtve šanse.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41258 Re: Utakmice.
Nonšalantni je blaga riječ. Pogledajte kako se oni brane da smo totalno bezopasni, još ih četničko govno pazi s kartonima. Sasvim dovoljno. Iznenađuje me da Rozman nije ovu utakmicu bolje pripremio, a mogao je pogledati prvu utakmicu s AFH i kako Slaga kući igra dobro. Ima i drugo poluvrijeme, može i mora bolje, ali ako njima jedna prođe, primit ćemo i drugi.
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#41259 Re: Utakmice.
Apsolutno nikakve igre nema.
Isto kao u doba Varesanovica, nije mi jasno kako Rozman ne reaguje na ovo preskakanje sredine, najmanje 15 puta pokušavaju pronaći Hamzu i Andjusica dugim loptama, nevjerovatno.
Sloga igra sa pola snage, mislim da je i njima smiješno šta pokušavamo citavo vrijeme, sve lagano čiste.
Zar nema igrača da može uzeti loptu na sredini, odigrati dupli pas.
Sa ovakvom postavkom igre primit ćemo još golova u drugom poluvremenu.
Sloga u tranziciji uvijek ima slobodne igrace jer svaki nas igrač stoji od njihovog na 2-3 metra.
Mi kad smo u napadu svaki igrač markiran.
Pa ovo svaki prosječan poznavaoc fudbala očito vidi.
Dujakovic napravio najmanje 4 faula za žutog kartona, Bilbija samo usmeno upozorava.
Teren je los, ali i Slogi je isto los.
Nikakvo opravdanje za ovako lošu i bezidejnu igru.
Isto kao u doba Varesanovica, nije mi jasno kako Rozman ne reaguje na ovo preskakanje sredine, najmanje 15 puta pokušavaju pronaći Hamzu i Andjusica dugim loptama, nevjerovatno.
Sloga igra sa pola snage, mislim da je i njima smiješno šta pokušavamo citavo vrijeme, sve lagano čiste.
Zar nema igrača da može uzeti loptu na sredini, odigrati dupli pas.
Sa ovakvom postavkom igre primit ćemo još golova u drugom poluvremenu.
Sloga u tranziciji uvijek ima slobodne igrace jer svaki nas igrač stoji od njihovog na 2-3 metra.
Mi kad smo u napadu svaki igrač markiran.
Pa ovo svaki prosječan poznavaoc fudbala očito vidi.
Dujakovic napravio najmanje 4 faula za žutog kartona, Bilbija samo usmeno upozorava.
Teren je los, ali i Slogi je isto los.
Nikakvo opravdanje za ovako lošu i bezidejnu igru.
Last edited by Paradox76 on 28/10/2023 14:33, edited 1 time in total.
-
svi u napad
- Posts: 2281
- Joined: 14/10/2012 14:40
#41260 Re: Utakmice.
Imas posjed lopte al nista nisi napravio. Svi cekaju da Hasic nesto sam uradi. Ova tekma jos jednom pokazuje da Catakovic nije klasicni spic i da on moze samo biti drugi spic. Cudi me da igra sa tri centarhalfa pozadi. Fali nam centarfor i graditelj igre. Daj boze da izvucemo bod danas. nego sta je sa Vrancicem? Nije ni na klupi.
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#41261 Re: Utakmice.
Puno smo ovisni o par pojedinaca sad se to najbolje vidi…
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41262 Re: Utakmice.
To Saha oko slatko nesigurno
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41263 Re: Utakmice.
Ma okrugla lopta, nezgodna za uhvatiti 
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#41264 Re: Utakmice.
Ubijeđen sam da je naš stručni štab podcijenio ovu ligu a pogotovo ove manje klubove.
Na stranu što je ekipa u nekim stvarima limitirana.
Ovako kad ti Jagodić održi predavanje nadam se da će izvući neke pouke.
Na stranu što je ekipa u nekim stvarima limitirana.
Ovako kad ti Jagodić održi predavanje nadam se da će izvući neke pouke.
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41265 Re: Utakmice.
Ovo je penal za Slogu bio
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#41266 Re: Utakmice.
ovo je lošije od lošeg…. nismo mi realno ni blizu za titulu sa ovakvom igrom….
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41267 Re: Utakmice.
Kakva crna titula a protiv Sloge ne možeš za haman 80min. pristojne akcije napraviti...ma hajte molim vas. 
Evropa je nama ove godine plafon svih plafona.
Evropa je nama ove godine plafon svih plafona.
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41268 Re: Utakmice.
Slabo, jako slabo…
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41269 Re: Utakmice.
Tamam da se svi spuste malo na zemlju.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41270 Re: Utakmice.
Gledaj sad statičnosti, jbt, Peneranda organizuje napad i nema kome dati loptu.
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41271 Re: Utakmice.
Potpuno zasluženo. Nema šta, čestitati boljem i hajmo dalje.
Heeeej, faking Sloga je bolji tim od nas!!
Heeeej, faking Sloga je bolji tim od nas!!
- enko 1964
- Posts: 1391
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#41274 Re: Utakmice.
Jesmo li konačno počeli igrati kako trener želi??? 
- xoklix
- Posts: 3392
- Joined: 16/01/2018 16:07
#41275 Re: Utakmice.
Po ovim oranicama nemamo šanse, vidjelo se protiv Igmana. Njih dobili na čistu sreću.
