Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41251 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 28/10/2023 14:09 Ovo dok sam gledao je ubjedljivo najlošije poluvrijeme pod Rožmanom. Pogriješio je sa postavkom. Možda bude bolje u drugom.
Ne znam može li gore. Ne mogu da vjerujem da se cijela liga šprda sa trenerom Sloge, a čovjek ipak zna posao. Dokaz je tome i ova naša nemoć.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#41252 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Ma igramo lose, al sudjenje je katastrofslno na nasu stetu.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#41253 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

nekoliko puta forsiramo nekakve duge lopte i centarsuteve, a ovi visi od svakog naseg igraca...
Nemamo mnogo izbora ni na klupi.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41254 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ja ne vidim kako mi ovdje možemo do pozitivnog rezultata
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#41255 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Mi ako uopste damo gol, bice to sut izvan 16 metara.
I Bilbija je definitivno zaboravio ponijeti kartone na ovu utakmicu.
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41256 Re: Utakmice.

Post by mond »

Zreli za zijana. Loša reakcija ekipe poslije primljenog gola, par slabih pojedinaca, pogrešna postavka i to je to. Poraz negdje mora doći a bolje danas nego iduću.
Nisam pretjerano razočaran jer očekujem Europu a ne titulu.
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41257 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ali smiješno kako smo primili gol, jedan covjek pored kompletne odbrane sam prima loptu... na kraju smo još dobro prošli, imali su još dvije mrtve šanse.
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41258 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Nonšalantni je blaga riječ. Pogledajte kako se oni brane da smo totalno bezopasni, još ih četničko govno pazi s kartonima. Sasvim dovoljno. Iznenađuje me da Rozman nije ovu utakmicu bolje pripremio, a mogao je pogledati prvu utakmicu s AFH i kako Slaga kući igra dobro. Ima i drugo poluvrijeme, može i mora bolje, ali ako njima jedna prođe, primit ćemo i drugi.
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#41259 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Apsolutno nikakve igre nema.
Isto kao u doba Varesanovica, nije mi jasno kako Rozman ne reaguje na ovo preskakanje sredine, najmanje 15 puta pokušavaju pronaći Hamzu i Andjusica dugim loptama, nevjerovatno.
Sloga igra sa pola snage, mislim da je i njima smiješno šta pokušavamo citavo vrijeme, sve lagano čiste.
Zar nema igrača da može uzeti loptu na sredini, odigrati dupli pas.
Sa ovakvom postavkom igre primit ćemo još golova u drugom poluvremenu.
Sloga u tranziciji uvijek ima slobodne igrace jer svaki nas igrač stoji od njihovog na 2-3 metra.
Mi kad smo u napadu svaki igrač markiran.
Pa ovo svaki prosječan poznavaoc fudbala očito vidi.
Dujakovic napravio najmanje 4 faula za žutog kartona, Bilbija samo usmeno upozorava.
Teren je los, ali i Slogi je isto los.
Nikakvo opravdanje za ovako lošu i bezidejnu igru.
Last edited by Paradox76 on 28/10/2023 14:33, edited 1 time in total.
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41260 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Imas posjed lopte al nista nisi napravio. Svi cekaju da Hasic nesto sam uradi. Ova tekma jos jednom pokazuje da Catakovic nije klasicni spic i da on moze samo biti drugi spic. Cudi me da igra sa tri centarhalfa pozadi. Fali nam centarfor i graditelj igre. Daj boze da izvucemo bod danas. nego sta je sa Vrancicem? Nije ni na klupi.
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#41261 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Puno smo ovisni o par pojedinaca sad se to najbolje vidi…
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#41262 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

To Saha oko slatko nesigurno
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41263 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma okrugla lopta, nezgodna za uhvatiti :lol:
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#41264 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Ubijeđen sam da je naš stručni štab podcijenio ovu ligu a pogotovo ove manje klubove.
Na stranu što je ekipa u nekim stvarima limitirana.
Ovako kad ti Jagodić održi predavanje nadam se da će izvući neke pouke.
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41265 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ovo je penal za Slogu bio
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#41266 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

ovo je lošije od lošeg…. nismo mi realno ni blizu za titulu sa ovakvom igrom….
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#41267 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Kakva crna titula a protiv Sloge ne možeš za haman 80min. pristojne akcije napraviti...ma hajte molim vas. :skoljka:

Evropa je nama ove godine plafon svih plafona.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41268 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Slabo, jako slabo…
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#41269 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Tamam da se svi spuste malo na zemlju.
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41270 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Gledaj sad statičnosti, jbt, Peneranda organizuje napad i nema kome dati loptu.
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41271 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Potpuno zasluženo. Nema šta, čestitati boljem i hajmo dalje.
Heeeej, faking Sloga je bolji tim od nas!!
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#41272 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Jagodic pencilin za nas.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41273 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Razbili nas
User avatar
enko 1964
Posts: 1391
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#41274 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Jesmo li konačno počeli igrati kako trener želi??? :run:
User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#41275 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Po ovim oranicama nemamo šanse, vidjelo se protiv Igmana. Njih dobili na čistu sreću.
Post Reply