Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41226 Re: Utakmice.
Ali nam jebaju mater Bilbija i mahac samo tako…
- zarko.filip
- Posts: 1688
- Joined: 26/02/2010 21:44
#41227 Re: Utakmice.
Za sada realno makar jedan zuti za igrace Sloge
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41229 Re: Utakmice.
Pa ko jeste, ako će na svako izvlačenje pasti gol, piši gotovo. Evo još Bilbija pustio da te tuku,mi balet igramo.vicious wrote: ↑28/10/2023 13:42Ma nije Mulalic zaduzen za njega sigurno, covjek se izvukao na onu stranu i to je to. Posto je bio usamljen u napadu bolje bi bilo da ga je pratio ovaj iz sredine, ali djaba sad sve.last mohicans wrote: ↑28/10/2023 13:38 Pa čovjek je prvi strijelac lige sa Haskićem. Ako je zadužio Mulalića za njega, pogriješio je. Nazad smo tromi i neozbiljni. Sad stiži i ostavljaj prostor za kontre gdje su opasni.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41230 Re: Utakmice.
Ljudi igraju cvrsto, ne tuku bezobrazno. Sta su ocekivali da ce im se ovi grmalji naguziti..
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41231 Re: Utakmice.
Ovdje ćemo teško i bod uzeti.
Arena
Arena
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41232 Re: Utakmice.
Ma igramo s trojicom nazad, a Mulalic i Radovic bi trebali igrati ofanzivnije. Zato je Mulalic i zakasnio na onu dugu loptu, kazem bolje bi bilo da je stoper pratio onog jablana, i jebi galast mohicans wrote: ↑28/10/2023 13:43Pa ko jeste, ako će na svako izvlačenje pasti gol, piši gotovo. Evo još Bilbija pustio da te tuku,mi balet igramo.vicious wrote: ↑28/10/2023 13:42Ma nije Mulalic zaduzen za njega sigurno, covjek se izvukao na onu stranu i to je to. Posto je bio usamljen u napadu bolje bi bilo da ga je pratio ovaj iz sredine, ali djaba sad sve.last mohicans wrote: ↑28/10/2023 13:38 Pa čovjek je prvi strijelac lige sa Haskićem. Ako je zadužio Mulalića za njega, pogriješio je. Nazad smo tromi i neozbiljni. Sad stiži i ostavljaj prostor za kontre gdje su opasni.
-
18mn97
- Posts: 786
- Joined: 21/04/2021 12:56
#41234 Re: Utakmice.
Jel realno sta arena radi? Debili.
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41235 Re: Utakmice.
Jesu li ovi normalni jebo im wwin mater???3
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41236 Re: Utakmice.
Pola poluvremena prošlo a nismo u šansu ušli. Ovdje je bod premija
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41237 Re: Utakmice.
Kako glupo izvodimo prekide i dizemo loptu, zar očekujemo da mozemo nešto u skoku? Umjesto da se igraju kratki i dupli pasovi sa šutevima.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41238 Re: Utakmice.
Možemo izvest 100 kornera neće biti ništa. Ne ide sa ovim dugim loptama, probat malo kroz sredinu
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41240 Re: Utakmice.
Julardžija je svaku loptu dao napamet i nikome
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41241 Re: Utakmice.
Julardžija je očajan a meni je link pukao. Možda je i bolje.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41242 Re: Utakmice.
Potpuno pogresna postavka i taktika.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41243 Re: Utakmice.
Teško dribling i kratak pas po ovakvom terenulast mohicans wrote: ↑28/10/2023 14:03Je ne znam je li to taktika ili splet okolnosti. Pogrešno je šta god je. Kratki pasovi kroz sredinu, dribling i šutevi nam trebaju. Evo oni svaki napad opasnost.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41244 Re: Utakmice.
Sa dugim loptama nećemo ništa postići poznavajući kako Hamza igra skok.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41245 Re: Utakmice.
Ma Sloga opasnija. Evo još jedna velika prilika. Bliže su oni drugom golu
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41246 Re: Utakmice.
Ma užasno izgledamo, duel igra nula bodova, pasovi nula bodova, kretanje nula bodova... bljak
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41247 Re: Utakmice.
Ovo dok sam gledao je ubjedljivo najlošije poluvrijeme pod Rožmanom. Pogriješio je sa postavkom. Možda bude bolje u drugom.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41248 Re: Utakmice.
Svi tereni su bili ovakvi prije par godina, pa se viđalo neke igre. Loši smo i jako slabo postavljeni. Sloga bolja i ako ih Rozman ne razbudi na poluvremenu, piši propalo.mirza_15 wrote: ↑28/10/2023 14:05Teško dribling i kratak pas po ovakvom terenulast mohicans wrote: ↑28/10/2023 14:03Je ne znam je li to taktika ili splet okolnosti. Pogrešno je šta god je. Kratki pasovi kroz sredinu, dribling i šutevi nam trebaju. Evo oni svaki napad opasnost.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#41249 Re: Utakmice.
Mi igramo isto stalno. Ovdje meda ne možemo.
Jagodić se prilagodio, teren mu paše, zabili rano, imaju visoke igrače...
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41250 Re: Utakmice.
Mozda igramo isto ali ovo je druga formacija totalno.internazionale wrote: ↑28/10/2023 14:10Mi igramo isto stalno. Ovdje meda ne možemo.
Jagodić se prilagodio, teren mu paše, zabili rano, imaju visoke igrače...
