Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41226 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ali nam jebaju mater Bilbija i mahac samo tako…
User avatar
zarko.filip
Posts: 1688
Joined: 26/02/2010 21:44

#41227 Re: Utakmice.

Post by zarko.filip »

Za sada realno makar jedan zuti za igrace Sloge
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#41228 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

A mesara :run:
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41229 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

vicious wrote: 28/10/2023 13:42
last mohicans wrote: 28/10/2023 13:38 Pa čovjek je prvi strijelac lige sa Haskićem. Ako je zadužio Mulalića za njega, pogriješio je. Nazad smo tromi i neozbiljni. Sad stiži i ostavljaj prostor za kontre gdje su opasni.
Ma nije Mulalic zaduzen za njega sigurno, covjek se izvukao na onu stranu i to je to. Posto je bio usamljen u napadu bolje bi bilo da ga je pratio ovaj iz sredine, ali djaba sad sve.
Pa ko jeste, ako će na svako izvlačenje pasti gol, piši gotovo. Evo još Bilbija pustio da te tuku,mi balet igramo.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#41230 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Ljudi igraju cvrsto, ne tuku bezobrazno. Sta su ocekivali da ce im se ovi grmalji naguziti..
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41231 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ovdje ćemo teško i bod uzeti.

Arena :lol:
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41232 Re: Utakmice.

Post by vicious »

last mohicans wrote: 28/10/2023 13:43
vicious wrote: 28/10/2023 13:42
last mohicans wrote: 28/10/2023 13:38 Pa čovjek je prvi strijelac lige sa Haskićem. Ako je zadužio Mulalića za njega, pogriješio je. Nazad smo tromi i neozbiljni. Sad stiži i ostavljaj prostor za kontre gdje su opasni.
Ma nije Mulalic zaduzen za njega sigurno, covjek se izvukao na onu stranu i to je to. Posto je bio usamljen u napadu bolje bi bilo da ga je pratio ovaj iz sredine, ali djaba sad sve.
Pa ko jeste, ako će na svako izvlačenje pasti gol, piši gotovo. Evo još Bilbija pustio da te tuku,mi balet igramo.
Ma igramo s trojicom nazad, a Mulalic i Radovic bi trebali igrati ofanzivnije. Zato je Mulalic i zakasnio na onu dugu loptu, kazem bolje bi bilo da je stoper pratio onog jablana, i jebi ga
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41233 Re: Utakmice.

Post by mond »

Marketing? :lol:
18mn97
Posts: 786
Joined: 21/04/2021 12:56

#41234 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Jel realno sta arena radi? Debili.
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41235 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Jesu li ovi normalni jebo im wwin mater???3
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41236 Re: Utakmice.

Post by mond »

Pola poluvremena prošlo a nismo u šansu ušli. Ovdje je bod premija
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41237 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Kako glupo izvodimo prekide i dizemo loptu, zar očekujemo da mozemo nešto u skoku? Umjesto da se igraju kratki i dupli pasovi sa šutevima.
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41238 Re: Utakmice.

Post by mond »

Možemo izvest 100 kornera neće biti ništa. Ne ide sa ovim dugim loptama, probat malo kroz sredinu
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41239 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 28/10/2023 14:00 Možemo izvest 100 kornera neće biti ništa. Ne ide sa ovim dugim loptama, probat malo kroz sredinu
Je ne znam je li to taktika ili splet okolnosti. Pogrešno je šta god je. Kratki pasovi kroz sredinu, dribling i šutevi nam trebaju. Evo oni svaki napad opasnost.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41240 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Julardžija je svaku loptu dao napamet i nikome
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41241 Re: Utakmice.

Post by mond »

Julardžija je očajan a meni je link pukao. Možda je i bolje.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#41242 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Potpuno pogresna postavka i taktika.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41243 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

last mohicans wrote: 28/10/2023 14:03
mond wrote: 28/10/2023 14:00 Možemo izvest 100 kornera neće biti ništa. Ne ide sa ovim dugim loptama, probat malo kroz sredinu
Je ne znam je li to taktika ili splet okolnosti. Pogrešno je šta god je. Kratki pasovi kroz sredinu, dribling i šutevi nam trebaju. Evo oni svaki napad opasnost.
Teško dribling i kratak pas po ovakvom terenu
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41244 Re: Utakmice.

Post by mond »

Sa dugim loptama nećemo ništa postići poznavajući kako Hamza igra skok.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41245 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ma Sloga opasnija. Evo još jedna velika prilika. Bliže su oni drugom golu
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41246 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma užasno izgledamo, duel igra nula bodova, pasovi nula bodova, kretanje nula bodova... bljak
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41247 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ovo dok sam gledao je ubjedljivo najlošije poluvrijeme pod Rožmanom. Pogriješio je sa postavkom. Možda bude bolje u drugom.
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41248 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mirza_15 wrote: 28/10/2023 14:05
last mohicans wrote: 28/10/2023 14:03
mond wrote: 28/10/2023 14:00 Možemo izvest 100 kornera neće biti ništa. Ne ide sa ovim dugim loptama, probat malo kroz sredinu
Je ne znam je li to taktika ili splet okolnosti. Pogrešno je šta god je. Kratki pasovi kroz sredinu, dribling i šutevi nam trebaju. Evo oni svaki napad opasnost.
Teško dribling i kratak pas po ovakvom terenu
Svi tereni su bili ovakvi prije par godina, pa se viđalo neke igre. Loši smo i jako slabo postavljeni. Sloga bolja i ako ih Rozman ne razbudi na poluvremenu, piši propalo.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#41249 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Karikaturist wrote: 28/10/2023 14:04 Potpuno pogresna postavka i taktika.
Mi igramo isto stalno. Ovdje meda ne možemo.
Jagodić se prilagodio, teren mu paše, zabili rano, imaju visoke igrače...
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#41250 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

internazionale wrote: 28/10/2023 14:10
Karikaturist wrote: 28/10/2023 14:04 Potpuno pogresna postavka i taktika.
Mi igramo isto stalno. Ovdje meda ne možemo.
Jagodić se prilagodio, teren mu paše, zabili rano, imaju visoke igrače...
Mozda igramo isto ali ovo je druga formacija totalno.
Post Reply