Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41201 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Da nam nisu ukrali pobjedu u BL sada bi bili prvi, a ni Zrinjski ne bi mogao da nas prestigne i ako dobije tu zaostalu utakmicu.
18mn97
Posts: 786
Joined: 21/04/2021 12:56

#41202 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Teska pobjeda na teskom terenu. Bitna tri boda.
Rozman rece da se neki igraci vracaju ove sedmice, nakon povreda.
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41203 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Evo da otklonimo svaku sumnju oko poništenog gola.

User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41204 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Utakmica je u Doboju, subota 13:30 h.

Ima li ko da je gostovao prošle godine? Kakva su iskustva? Ja bih akoBogda u civilu na glavnu tribinu.
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41205 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Poluvrijeme 1:1

Hajmo djeco, mozete vi to!!!
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41206 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Eh steta :-) Jaci su, jebi ga
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41207 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Nedjelja, 5. novembar:
19:45 Sarajevo - Borac (Arena 1 Premium)
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41208 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Čudan sastav. Tri stopera. Nema Renana i kapitena. Renan nije ni na klupi? Neka povreda? Kao da Rožman želi da pojača skok igru. Vjerovatno se očekuje i nešto teži teren.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41209 Re: Utakmice.

Post by mond »

Povrede. Danas bi bod bio mjera. Đuričković će u sredinu. Štoperi Soldo i Aničić
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41210 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

mond wrote: 28/10/2023 12:51 Povrede. Danas bi bod bio mjera. Đuričković će u sredinu. Štoperi Soldo i Aničić
Renana izgleda čuva zbog dva žuta. Sudija bi samo čekao priliku da mu da treći da ne igra protiv Borca.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#41211 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

mirza_15 wrote: 28/10/2023 12:41 Čudan sastav. Tri stopera. Nema Renana i kapitena. Renan nije ni na klupi? Neka povreda? Kao da Rožman želi da pojača skok igru. Vjerovatno se očekuje i nešto teži teren.
Andjusic realno vise zasluzuje prvih 11 od Ziljkica, za Oliveiru ne znam sta je, da ga cuva kartona valjda bi bio na klupi da ga ubaci ako zatreba.
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#41212 Re: Utakmice.

Post by Fauja Singh »

gold'n'brown wrote: 28/10/2023 12:58
mirza_15 wrote: 28/10/2023 12:41 Čudan sastav. Tri stopera. Nema Renana i kapitena. Renan nije ni na klupi? Neka povreda? Kao da Rožman želi da pojača skok igru. Vjerovatno se očekuje i nešto teži teren.
Andjusic realno vise zasluzuje prvih 11 od Ziljkica, za Oliveiru ne znam sta je, da ga cuva kartona valjda bi bio na klupi da ga ubaci ako zatreba.
Kakav je cirkus sa sudjenjem, dao bi mu i na klupi zuti karton.
Dovoljno je da bilo ko sa klupe nesto dobaci, njemu bi dao zuti.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#41213 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Nadam se da ce Hamza danas opravdati povjerenje, cini mi se da je startao samo jednu-dvije utakmice do sada, i to kao krilo.
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41214 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Image
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41215 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Eto i Renan povrijeđen. Zadnja loža. Nema ga ni protiv Borca :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41216 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

mirza_15 wrote: 28/10/2023 13:16 Eto i Renan povrijeđen. Zadnja loža. Nema ga ni protiv Borca :roll:
Ma ne bih rekao da ga neće biti, ali eto vidjet ćemo.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41217 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Image

Igraj bordo bijeli!
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41218 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

E moj Mulaliću

Kako jeftin gol.
Last edited by mirza_15 on 28/10/2023 13:35, edited 1 time in total.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41219 Re: Utakmice.

Post by mond »

Pokrij ga Mulaliću jebem mu majku
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41220 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Šta bi, koja indolentnost, pa zar vam prva utakmica nije bila dovoljna škola? Ovi visoki međedi su opasni.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#41221 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Opet ovaj Vidic :roll:
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#41222 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Pa čovjek je prvi strijelac lige sa Haskićem. Ako je zadužio Mulalića za njega, pogriješio je. Nazad smo tromi i neozbiljni. Sad stiži i ostavljaj prostor za kontre gdje su opasni.
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41223 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Zamalo i drugi :-)

Meni se čini da je bolje ne gledati ovo, koštaće živaca... :)
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41224 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Mogao je biti još jedan gol. Očajni smo pozadi.

P.s. ovo nije bio ofsajd
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41225 Re: Utakmice.

Post by vicious »

last mohicans wrote: 28/10/2023 13:38 Pa čovjek je prvi strijelac lige sa Haskićem. Ako je zadužio Mulalića za njega, pogriješio je. Nazad smo tromi i neozbiljni. Sad stiži i ostavljaj prostor za kontre gdje su opasni.
Ma nije Mulalic zaduzen za njega sigurno, covjek se izvukao na onu stranu i to je to. Posto je bio usamljen u napadu bolje bi bilo da ga je pratio ovaj iz sredine, ali djaba sad sve.
Post Reply