Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41201 Re: Utakmice.
Da nam nisu ukrali pobjedu u BL sada bi bili prvi, a ni Zrinjski ne bi mogao da nas prestigne i ako dobije tu zaostalu utakmicu.
-
18mn97
- Posts: 786
- Joined: 21/04/2021 12:56
#41202 Re: Utakmice.
Teska pobjeda na teskom terenu. Bitna tri boda.
Rozman rece da se neki igraci vracaju ove sedmice, nakon povreda.
Rozman rece da se neki igraci vracaju ove sedmice, nakon povreda.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41203 Re: Utakmice.
Evo da otklonimo svaku sumnju oko poništenog gola.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41204 Re: Utakmice.
Utakmica je u Doboju, subota 13:30 h.
Ima li ko da je gostovao prošle godine? Kakva su iskustva? Ja bih akoBogda u civilu na glavnu tribinu.
Ima li ko da je gostovao prošle godine? Kakva su iskustva? Ja bih akoBogda u civilu na glavnu tribinu.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41205 Re: Utakmice.
Poluvrijeme 1:1
Hajmo djeco, mozete vi to!!!
Hajmo djeco, mozete vi to!!!
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41206 Re: Utakmice.
Eh steta
Jaci su, jebi ga
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41207 Re: Utakmice.
Nedjelja, 5. novembar:
19:45 Sarajevo - Borac (Arena 1 Premium)
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41208 Re: Utakmice.
Čudan sastav. Tri stopera. Nema Renana i kapitena. Renan nije ni na klupi? Neka povreda? Kao da Rožman želi da pojača skok igru. Vjerovatno se očekuje i nešto teži teren.
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41209 Re: Utakmice.
Povrede. Danas bi bod bio mjera. Đuričković će u sredinu. Štoperi Soldo i Aničić
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#41211 Re: Utakmice.
Andjusic realno vise zasluzuje prvih 11 od Ziljkica, za Oliveiru ne znam sta je, da ga cuva kartona valjda bi bio na klupi da ga ubaci ako zatreba.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#41212 Re: Utakmice.
Kakav je cirkus sa sudjenjem, dao bi mu i na klupi zuti karton.gold'n'brown wrote: ↑28/10/2023 12:58Andjusic realno vise zasluzuje prvih 11 od Ziljkica, za Oliveiru ne znam sta je, da ga cuva kartona valjda bi bio na klupi da ga ubaci ako zatreba.
Dovoljno je da bilo ko sa klupe nesto dobaci, njemu bi dao zuti.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#41213 Re: Utakmice.
Nadam se da ce Hamza danas opravdati povjerenje, cini mi se da je startao samo jednu-dvije utakmice do sada, i to kao krilo.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41215 Re: Utakmice.
Eto i Renan povrijeđen. Zadnja loža. Nema ga ni protiv Borca 
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41218 Re: Utakmice.
E moj Mulaliću
Kako jeftin gol.
Kako jeftin gol.
Last edited by mirza_15 on 28/10/2023 13:35, edited 1 time in total.
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41219 Re: Utakmice.
Pokrij ga Mulaliću jebem mu majku
-
last mohicans
- Posts: 18268
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41220 Re: Utakmice.
Šta bi, koja indolentnost, pa zar vam prva utakmica nije bila dovoljna škola? Ovi visoki međedi su opasni.
-
last mohicans
- Posts: 18268
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41222 Re: Utakmice.
Pa čovjek je prvi strijelac lige sa Haskićem. Ako je zadužio Mulalića za njega, pogriješio je. Nazad smo tromi i neozbiljni. Sad stiži i ostavljaj prostor za kontre gdje su opasni.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41223 Re: Utakmice.
Zamalo i drugi
Meni se čini da je bolje ne gledati ovo, koštaće živaca...
Meni se čini da je bolje ne gledati ovo, koštaće živaca...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41224 Re: Utakmice.
Mogao je biti još jedan gol. Očajni smo pozadi.
P.s. ovo nije bio ofsajd
P.s. ovo nije bio ofsajd
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41225 Re: Utakmice.
Ma nije Mulalic zaduzen za njega sigurno, covjek se izvukao na onu stranu i to je to. Posto je bio usamljen u napadu bolje bi bilo da ga je pratio ovaj iz sredine, ali djaba sad sve.last mohicans wrote: ↑28/10/2023 13:38 Pa čovjek je prvi strijelac lige sa Haskićem. Ako je zadužio Mulalića za njega, pogriješio je. Nazad smo tromi i neozbiljni. Sad stiži i ostavljaj prostor za kontre gdje su opasni.


