Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41176 Re: Utakmice.

Post by vicious »

GandalfSivi wrote: 22/10/2023 15:11 Ali pobjediti protiv timova koje vodi ovaj papak je extra bonus. Kakva seljacina svega mi, ono se nesta baca pored terena, vristi, nesta tersa. Jos se poce boriti sa nasim igracem za loptu poslije jednog auta. Bas ga ono rahat popisati…
Još levat istegnu mišić kad je onu flašu nabio :lol:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#41177 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

vicious wrote: 22/10/2023 15:40
GandalfSivi wrote: 22/10/2023 15:11 Ali pobjediti protiv timova koje vodi ovaj papak je extra bonus. Kakva seljacina svega mi, ono se nesta baca pored terena, vristi, nesta tersa. Jos se poce boriti sa nasim igracem za loptu poslije jednog auta. Bas ga ono rahat popisati…
Još levat istegnu mišić kad je onu flašu nabio :lol:
Očekujemo gif nabijanja flaša plavih isfrustriranih kona. :izet:
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#41178 Re: Utakmice.

Post by mond »

Sad vidjeh drugi gol iz boljeg ugla. Autogol, lika u facu lopta pogodila. Zato Lija u stilu Bergkampa :izet:
A helankica priča priče o nekih 5-6 situacija 1 na 1 sa našim golmanom. :lol:
Izbij nabij slomi zube idući petak klošaru
+3
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41179 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Uh kakva utakmica, kakva pobjeda :roll: Jebo te izgubih 30 godina zivota. Sve nesto nepovezano, traljavo, suplje.

Andjusic :thumbup: Najbolje je igrao. Radovic :thumbup:

Protiv Sloge mora bolje!
El_comadante
Posts: 9045
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#41180 Re: Utakmice.

Post by El_comadante »

Dobro je pobijedili smo, Široki izgubio. Još Borac da odigra neriješeno danas i extra. Sad protiv Sloge u gostima.
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#41181 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Šta je sa Ziljkićem ? Djeluje nezainteresovano i sporo, kao da iskazuje neko nezadovoljstvo...
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#41182 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kapiten izgleda nije prebolio rastanak sa Prandelijem
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#41183 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 22/10/2023 15:50 Uh kakva utakmica, kakva pobjeda :roll: Jebo te izgubih 30 godina zivota. Sve nesto nepovezano, traljavo, suplje.

Andjusic :thumbup: Najbolje je igrao. Radovic :thumbup:

Protiv Sloge mora bolje!
Andjusic je jedini igrac u istoriji koji je u drugom mandatu pokazao vise nego u prvom. :D
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#41184 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Dinostula wrote: 22/10/2023 16:35
Logovan wrote: 22/10/2023 15:50 Uh kakva utakmica, kakva pobjeda :roll: Jebo te izgubih 30 godina zivota. Sve nesto nepovezano, traljavo, suplje.

Andjusic :thumbup: Najbolje je igrao. Radovic :thumbup:

Protiv Sloge mora bolje!
Andjusic je jedini igrac u istoriji koji je u drugom mandatu pokazao vise nego u prvom. :D
Nadoso psihicki i dobrog trenera ima.

Po mom sudu, neozbiljni smo u napadu. Morali smo kod 1:0 iskoristiti jednu od 2 100% koje amo imali. Tu smo ih imali na konopcima. Da smo zabili tu za 2:0 kasnije bi bilo samo odradjivanje. I kako to onda biva ide kazna iz neke frljoke. I poslije cupaj se vadi se.

Renan 2. utakmica za redom kako fula 100% sanse. Udarila slava u glavu. Frizurice ovo ono. Nadam se da nije to ali me nervira to.
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41185 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

F&N wrote: 22/10/2023 17:00 Renan 2. utakmica za redom kako fula 100% sanse. Udarila slava u glavu. Frizurice ovo ono. Nadam se da nije to ali me nervira to.
Ma jok bolan, jednostavno ne ide ga. Ne može uvijek postizati golove.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41186 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Logovan wrote: 22/10/2023 17:04
F&N wrote: 22/10/2023 17:00 Renan 2. utakmica za redom kako fula 100% sanse. Udarila slava u glavu. Frizurice ovo ono. Nadam se da nije to ali me nervira to.
Ma jok bolan, jednostavno ne ide ga. Ne može uvijek postizati golove.
Bila je nedavno prica da on trenira jace i ozbiljnije od svih ostalih. Ali nekada jednostavno ne ide…
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41187 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

Drago mi je vidjet gospodina trenera--nije krkanopulos vec pravi dingospo :thumbup:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#41188 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Kod Renana strasno cijenim ambiciju i glad za golovima, ali ponekad je stvarno bolje rjesenje da doda nego da suta.
Vazno je da dobijamo i kad on ne postize govlove.

I steta sto sad nismo prvi sa 26 bodova, kako je trebalo biti da nismo pokradeni u Banja Luci.
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#41189 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Teško ostvarena pobjeda ali takve su najslađe.
Jako bitna 3 boda.
Igman zapeo kao da im je zadnja utakmica, igrali danas 120 %, protiv drugih ekipa podviju rep, kao i ostale sve ekipe kada igraju protiv nas.
Zaboraviše da smo im pustili na Kosevu, neka nam to bude škola.
Ipak smo mi najveci klub u BiH, bitno je taj psihološki momenat ubaciti našim igračima u glavu.
Prvo poluvrijeme dobro odigrano, mogla se ranije riješiti utakmica.
U drugom skroz loše, nabijanje lopte bez potrebe.
Nama treba ozbiljan golman i 2 beka.
Đurickoviceva najlosija utakmica, jbg, ne može se uvijek igrati perfektno.
Soldo niti smrdi niti mirise.
Jularđija i Buljubasic u prvom solidni, kasnije loše.
Očigledno je da nam je falio Mustafic, koji je sve bolji i bolji.
Anđušić najbolji danas, trka, želja, borba, dao gol, svaka čast.
Avramovski puno bolji od prijašnjih utakmica, bolje igra kad nema Ziljkica.
Mislim da ga nije trebao izvoditi, ali možda je sam trazio izmjenu jer se vidjelo da je fizički pao u drugom.
Hasic odskače od naše lige, dok ima snage preopasan igrač.
Oliveira izgubio gotovo svaki duel sa Sipovicem, opet imao zicer, trcao je i borio se, opet ima prolaznu ocjenu.
Ziljkic je totalno u padu forme, možda su mi vise godila druženja sa Mirzom Varesanovicem pa je sad indisponiran.
Hamza ništa posebno, Mulalic ako ništa izveo korner kod gola.
Može i mora puno bolje, pogotovo će biti zeznuto sa Slogom.
Idemo dalje, podrška maksimalna i treneru i igračima.

Svi u Doboj.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41190 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Tezak teren, zapeo protivnik. Teska utakmica, a nekad se i ovako mora pobjediti, vratilo nam se odnekle od ranije :D

Veoma vazno da se pobjedilo nakon pljacke u Banjoj Luci da se moralno podignu i uz povratak par standardnih rastereceniji ce biti u Doboju.

Iskreno se nadam pobjedi i gore, pa makar i na misice, jer mislim da je Igman bolji u igri od Sloge.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#41191 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Kakav je bio Rogić?

A kakav Hasić?
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41192 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

:-D :izet:

Image

Image
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#41193 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

GandalfSivi wrote: 22/10/2023 15:11 Ali pobjediti protiv timova koje vodi ovaj papak je extra bonus. Kakva seljacina svega mi, ono se nesta baca pored terena, vristi, nesta tersa. Jos se poce boriti sa nasim igracem za loptu poslije jednog auta. Bas ga ono rahat popisati…
Sjedio sam blizu klupe. Magarac divlja od prve minute. Na apsolutno svaku odluku sudije reaguje. Vidi se njegov rukopis pa s njim i cijela klupa istrcava na teren...

Kasnije mu se raja malo organizovano sjetila matere
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41194 Re: Utakmice.

Post by ruud »

I ja sam bio iznad klupe. 7ebu mu u jednom momentu i nasi i njihovi :lol:

Kad su domaci sudijama vikali "cigani" on se okrece navijacima i gestikulira da pojacaju, sramota.

Poslije daje izjavu dole gdje su sve sami pitari bili, skandirali su mu nesto u glas ali nisam cuo sta, jedva cekam video izjava :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41195 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

ruud wrote: 22/10/2023 19:27 I ja sam bio iznad klupe. 7ebu mu u jednom momentu i nasi i njihovi :lol:

Kad su domaci sudijama vikali "cigani" on se okrece navijacima i gestikulira da pojacaju, sramota.

Poslije daje izjavu dole gdje su sve sami pitari bili, skandirali su mu nesto u glas ali nisam cuo sta, jedva cekam video izjava :D
Pjevali mu "šuti, samo šuti..."
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41196 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Večeras je remi najbolji rezultat za nas
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41197 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Evo vidio sam video u međuvremenu. Mislio sam da je nešto masnije :D

Remi je ja mislim najbolja opcija, a ako bi već morao birati radije Zrinjski.

Samo kad vidim trenutnu tabelu i shvatim da je bilo malo sreće i malo pravde u BL mi bi bili na vrhu, jeza me uhvati...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41198 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

ruud wrote: 22/10/2023 20:04 Evo vidio sam video u međuvremenu. Mislio sam da je nešto masnije :D

Remi je ja mislim najbolja opcija, a ako bi već morao birati radije Zrinjski.

Samo kad vidim trenutnu tabelu i shvatim da je bilo malo sreće i malo pravde u BL mi bi bili na vrhu, jeza me uhvati...
Ako Zrinjski uzme ostaje bod ispred nas sa utakmicom manje. Potencijalno 4. Borca imamo za dva kola na Koševu. Ovdje kada bi remizirali i da ih klepimo kući izjednačićemo se sa njima. Zrinjski bi pobjedom u zaostaloj utakmici onda mogao na prvo mjesto, ali sa 2 boda prednosti. U svakom slučaju mi moramo gledati sebe i prvu sljedeću. Sloga je gadna kući i bit će to izuzetno teška utakmica sa naglaskom na Slogin prekid.
DonieBrasco
Posts: 20107
Joined: 31/08/2016 16:09

#41199 Re: Utakmice.

Post by DonieBrasco »

Znate unaprijed ko ce vam suditi na Kosevu protiv Borca.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#41200 Re: Utakmice.

Post by mond »

Sloga će biti gadnija tekma od ove danas. Falio je danas Mustafić i trka. Julardžija lošija partija, malo teren, malo umor. Protiv Borca brat Gigara sudi pošteno za njih al ima još do njih.
Post Reply