Još levat istegnu mišić kad je onu flašu nabioGandalfSivi wrote: ↑22/10/2023 15:11 Ali pobjediti protiv timova koje vodi ovaj papak je extra bonus. Kakva seljacina svega mi, ono se nesta baca pored terena, vristi, nesta tersa. Jos se poce boriti sa nasim igracem za loptu poslije jednog auta. Bas ga ono rahat popisati…
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41176 Re: Utakmice.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41177 Re: Utakmice.
Očekujemo gif nabijanja flaša plavih isfrustriranih kona.vicious wrote: ↑22/10/2023 15:40Još levat istegnu mišić kad je onu flašu nabioGandalfSivi wrote: ↑22/10/2023 15:11 Ali pobjediti protiv timova koje vodi ovaj papak je extra bonus. Kakva seljacina svega mi, ono se nesta baca pored terena, vristi, nesta tersa. Jos se poce boriti sa nasim igracem za loptu poslije jednog auta. Bas ga ono rahat popisati…![]()
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41178 Re: Utakmice.
Sad vidjeh drugi gol iz boljeg ugla. Autogol, lika u facu lopta pogodila. Zato Lija u stilu Bergkampa
A helankica priča priče o nekih 5-6 situacija 1 na 1 sa našim golmanom.
Izbij nabij slomi zube idući petak klošaru
+3
A helankica priča priče o nekih 5-6 situacija 1 na 1 sa našim golmanom.
Izbij nabij slomi zube idući petak klošaru
+3
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41179 Re: Utakmice.
Uh kakva utakmica, kakva pobjeda
Jebo te izgubih 30 godina zivota. Sve nesto nepovezano, traljavo, suplje.
Andjusic
Najbolje je igrao. Radovic
Protiv Sloge mora bolje!
Andjusic
Protiv Sloge mora bolje!
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#41180 Re: Utakmice.
Dobro je pobijedili smo, Široki izgubio. Još Borac da odigra neriješeno danas i extra. Sad protiv Sloge u gostima.
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#41181 Re: Utakmice.
Šta je sa Ziljkićem ? Djeluje nezainteresovano i sporo, kao da iskazuje neko nezadovoljstvo...
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41182 Re: Utakmice.
Kapiten izgleda nije prebolio rastanak sa Prandelijem
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#41184 Re: Utakmice.
Nadoso psihicki i dobrog trenera ima.
Po mom sudu, neozbiljni smo u napadu. Morali smo kod 1:0 iskoristiti jednu od 2 100% koje amo imali. Tu smo ih imali na konopcima. Da smo zabili tu za 2:0 kasnije bi bilo samo odradjivanje. I kako to onda biva ide kazna iz neke frljoke. I poslije cupaj se vadi se.
Renan 2. utakmica za redom kako fula 100% sanse. Udarila slava u glavu. Frizurice ovo ono. Nadam se da nije to ali me nervira to.
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41186 Re: Utakmice.
Bila je nedavno prica da on trenira jace i ozbiljnije od svih ostalih. Ali nekada jednostavno ne ide…
- muha_sa
- Posts: 140447
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#41187 Re: Utakmice.
Drago mi je vidjet gospodina trenera--nije krkanopulos vec pravi dingospo 
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#41188 Re: Utakmice.
Kod Renana strasno cijenim ambiciju i glad za golovima, ali ponekad je stvarno bolje rjesenje da doda nego da suta.
Vazno je da dobijamo i kad on ne postize govlove.
I steta sto sad nismo prvi sa 26 bodova, kako je trebalo biti da nismo pokradeni u Banja Luci.
Vazno je da dobijamo i kad on ne postize govlove.
I steta sto sad nismo prvi sa 26 bodova, kako je trebalo biti da nismo pokradeni u Banja Luci.
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#41189 Re: Utakmice.
Teško ostvarena pobjeda ali takve su najslađe.
Jako bitna 3 boda.
Igman zapeo kao da im je zadnja utakmica, igrali danas 120 %, protiv drugih ekipa podviju rep, kao i ostale sve ekipe kada igraju protiv nas.
Zaboraviše da smo im pustili na Kosevu, neka nam to bude škola.
Ipak smo mi najveci klub u BiH, bitno je taj psihološki momenat ubaciti našim igračima u glavu.
Prvo poluvrijeme dobro odigrano, mogla se ranije riješiti utakmica.
U drugom skroz loše, nabijanje lopte bez potrebe.
Nama treba ozbiljan golman i 2 beka.
Đurickoviceva najlosija utakmica, jbg, ne može se uvijek igrati perfektno.
Soldo niti smrdi niti mirise.
Jularđija i Buljubasic u prvom solidni, kasnije loše.
Očigledno je da nam je falio Mustafic, koji je sve bolji i bolji.
Anđušić najbolji danas, trka, želja, borba, dao gol, svaka čast.
Avramovski puno bolji od prijašnjih utakmica, bolje igra kad nema Ziljkica.
Mislim da ga nije trebao izvoditi, ali možda je sam trazio izmjenu jer se vidjelo da je fizički pao u drugom.
Hasic odskače od naše lige, dok ima snage preopasan igrač.
Oliveira izgubio gotovo svaki duel sa Sipovicem, opet imao zicer, trcao je i borio se, opet ima prolaznu ocjenu.
Ziljkic je totalno u padu forme, možda su mi vise godila druženja sa Mirzom Varesanovicem pa je sad indisponiran.
Hamza ništa posebno, Mulalic ako ništa izveo korner kod gola.
Može i mora puno bolje, pogotovo će biti zeznuto sa Slogom.
Idemo dalje, podrška maksimalna i treneru i igračima.
Svi u Doboj.
Jako bitna 3 boda.
Igman zapeo kao da im je zadnja utakmica, igrali danas 120 %, protiv drugih ekipa podviju rep, kao i ostale sve ekipe kada igraju protiv nas.
Zaboraviše da smo im pustili na Kosevu, neka nam to bude škola.
Ipak smo mi najveci klub u BiH, bitno je taj psihološki momenat ubaciti našim igračima u glavu.
Prvo poluvrijeme dobro odigrano, mogla se ranije riješiti utakmica.
U drugom skroz loše, nabijanje lopte bez potrebe.
Nama treba ozbiljan golman i 2 beka.
Đurickoviceva najlosija utakmica, jbg, ne može se uvijek igrati perfektno.
Soldo niti smrdi niti mirise.
Jularđija i Buljubasic u prvom solidni, kasnije loše.
Očigledno je da nam je falio Mustafic, koji je sve bolji i bolji.
Anđušić najbolji danas, trka, želja, borba, dao gol, svaka čast.
Avramovski puno bolji od prijašnjih utakmica, bolje igra kad nema Ziljkica.
Mislim da ga nije trebao izvoditi, ali možda je sam trazio izmjenu jer se vidjelo da je fizički pao u drugom.
Hasic odskače od naše lige, dok ima snage preopasan igrač.
Oliveira izgubio gotovo svaki duel sa Sipovicem, opet imao zicer, trcao je i borio se, opet ima prolaznu ocjenu.
Ziljkic je totalno u padu forme, možda su mi vise godila druženja sa Mirzom Varesanovicem pa je sad indisponiran.
Hamza ništa posebno, Mulalic ako ništa izveo korner kod gola.
Može i mora puno bolje, pogotovo će biti zeznuto sa Slogom.
Idemo dalje, podrška maksimalna i treneru i igračima.
Svi u Doboj.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41190 Re: Utakmice.
Tezak teren, zapeo protivnik. Teska utakmica, a nekad se i ovako mora pobjediti, vratilo nam se odnekle od ranije
Veoma vazno da se pobjedilo nakon pljacke u Banjoj Luci da se moralno podignu i uz povratak par standardnih rastereceniji ce biti u Doboju.
Iskreno se nadam pobjedi i gore, pa makar i na misice, jer mislim da je Igman bolji u igri od Sloge.
Veoma vazno da se pobjedilo nakon pljacke u Banjoj Luci da se moralno podignu i uz povratak par standardnih rastereceniji ce biti u Doboju.
Iskreno se nadam pobjedi i gore, pa makar i na misice, jer mislim da je Igman bolji u igri od Sloge.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#41191 Re: Utakmice.
Kakav je bio Rogić?
A kakav Hasić?
A kakav Hasić?
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#41193 Re: Utakmice.
Sjedio sam blizu klupe. Magarac divlja od prve minute. Na apsolutno svaku odluku sudije reaguje. Vidi se njegov rukopis pa s njim i cijela klupa istrcava na teren...GandalfSivi wrote: ↑22/10/2023 15:11 Ali pobjediti protiv timova koje vodi ovaj papak je extra bonus. Kakva seljacina svega mi, ono se nesta baca pored terena, vristi, nesta tersa. Jos se poce boriti sa nasim igracem za loptu poslije jednog auta. Bas ga ono rahat popisati…
Kasnije mu se raja malo organizovano sjetila matere
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41194 Re: Utakmice.
I ja sam bio iznad klupe. 7ebu mu u jednom momentu i nasi i njihovi
Kad su domaci sudijama vikali "cigani" on se okrece navijacima i gestikulira da pojacaju, sramota.
Poslije daje izjavu dole gdje su sve sami pitari bili, skandirali su mu nesto u glas ali nisam cuo sta, jedva cekam video izjava
Kad su domaci sudijama vikali "cigani" on se okrece navijacima i gestikulira da pojacaju, sramota.
Poslije daje izjavu dole gdje su sve sami pitari bili, skandirali su mu nesto u glas ali nisam cuo sta, jedva cekam video izjava
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41195 Re: Utakmice.
Pjevali mu "šuti, samo šuti..."ruud wrote: ↑22/10/2023 19:27 I ja sam bio iznad klupe. 7ebu mu u jednom momentu i nasi i njihovi![]()
Kad su domaci sudijama vikali "cigani" on se okrece navijacima i gestikulira da pojacaju, sramota.
Poslije daje izjavu dole gdje su sve sami pitari bili, skandirali su mu nesto u glas ali nisam cuo sta, jedva cekam video izjava![]()
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41196 Re: Utakmice.
Večeras je remi najbolji rezultat za nas
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41197 Re: Utakmice.
Evo vidio sam video u međuvremenu. Mislio sam da je nešto masnije
Remi je ja mislim najbolja opcija, a ako bi već morao birati radije Zrinjski.
Samo kad vidim trenutnu tabelu i shvatim da je bilo malo sreće i malo pravde u BL mi bi bili na vrhu, jeza me uhvati...
Remi je ja mislim najbolja opcija, a ako bi već morao birati radije Zrinjski.
Samo kad vidim trenutnu tabelu i shvatim da je bilo malo sreće i malo pravde u BL mi bi bili na vrhu, jeza me uhvati...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41198 Re: Utakmice.
Ako Zrinjski uzme ostaje bod ispred nas sa utakmicom manje. Potencijalno 4. Borca imamo za dva kola na Koševu. Ovdje kada bi remizirali i da ih klepimo kući izjednačićemo se sa njima. Zrinjski bi pobjedom u zaostaloj utakmici onda mogao na prvo mjesto, ali sa 2 boda prednosti. U svakom slučaju mi moramo gledati sebe i prvu sljedeću. Sloga je gadna kući i bit će to izuzetno teška utakmica sa naglaskom na Slogin prekid.
-
DonieBrasco
- Posts: 20107
- Joined: 31/08/2016 16:09
#41199 Re: Utakmice.
Znate unaprijed ko ce vam suditi na Kosevu protiv Borca.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41200 Re: Utakmice.
Sloga će biti gadnija tekma od ove danas. Falio je danas Mustafić i trka. Julardžija lošija partija, malo teren, malo umor. Protiv Borca brat Gigara sudi pošteno za njih al ima još do njih.


