Tomahawk11 wrote: ↑24/02/2020 14:54 Nama sve živo smeta.
Čovjek je malo previše u ovome s košarkom i često je ushićen poput malog djeteta.
Otud nekad možda i pretjerane reakcije, ali ja mu halalim.
Volim kad on komentariše nego neka neznalica koja lupa ili neki obojen na ovaj ili onaj način.
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41151 Re: NBA - National Basketball Association
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41152 Re: NBA - National Basketball Association
sami pocetak emisije i on se smije ko da je vic neki isprican,kao da jedva ceka da podje govoriti o košarciNadzorna_ploca wrote: ↑24/02/2020 16:54 Meni je Avdicev smijeh u obrucu zarazno dobar. Bas se vidi da momak uziva i smije se od srca.
Za ovo tv smeskanje ne znam, nisam ga slusao u nba izdanju![]()
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#41153 Re: NBA - National Basketball Association
Jordan u suzama
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41155 Re: NBA - National Basketball Association
koliko je koraka ovdje napravio george?
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#41156 Re: NBA - National Basketball Association
više nego što je pravilima košarkaške igre dozvoljeno. ali šta ćeš kad poštivanje pravila kvari tv rejting 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#41158 Re: NBA - National Basketball Association
Meni je ovo uvijek bilo sasvim normala od sudija u kontranapadima gdje nema šanse da te stigne naravno bice uvijek ljudi poput vas koji kritikujete, al' dobro..
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#41159 Re: NBA - National Basketball Association
kako i da ga stigne kad ne mora voditi loptu 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41160 Re: NBA - National Basketball Association
čemu onda pravila košarkaške igre kad je nekad ok napraviti 5 koraka bez vodjenja lopte
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#41161 Re: NBA - National Basketball Association
Ovo su i fudbalu koraci 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41162 Re: NBA - National Basketball Association
ali niko nista,ni protivnicki igraci,ni da pogledaju prema sudiji,niko,sve im ok
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#41163 Re: NBA - National Basketball Association
Zato što ne traže dlaku u jajetu, meni je recimo muka u zadnje vrijeme kad sudije u evropi sjeckaju igru svako malo i sviraju korake i neke lične.
Nemoj me pogresno razumjeti imaju oni pun kurac grešaka, al' ovo ni u snovima nisu greške jednostavno ga puste da napravi korake da bi zabavio publiku nekim zakucavanjem vrlo jednostavne stvari za shvatiti.
Nemoj me pogresno razumjeti imaju oni pun kurac grešaka, al' ovo ni u snovima nisu greške jednostavno ga puste da napravi korake da bi zabavio publiku nekim zakucavanjem vrlo jednostavne stvari za shvatiti.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#41164 Re: NBA - National Basketball Association
da ne miješamo pravila igre i dlaku u jajetu. daleko je od toga da se gluposti tolerišu samo na kontranapadu, toleriše se i gdje je najbitnije, na prvom koraku kad se i pravi prednost.
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#41165 Re: NBA - National Basketball Association
Cuj bolje da se ne sjecka igra radi nepostojanja pravila
. Zasto onda uopste driblati? Ha ya jebo pravila.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#41166 Re: NBA - National Basketball Association
Samo jedan od razloga zašto se od NBA sve više pravi cirkus.
Nemoj Hardenu svirati 300 koraka/sviraj mu flop faulove, nemoj LeBronu jer je poslije toga imao odlično zakucavanje, ma nemoj nikom jer je atraktivnije....još malo će biti ko u rukometu, mogu bit a i ne moraju koraci, sve kako je sudijama ćejf
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#41167 Re: NBA - National Basketball Association
Rukomet i postaje negldljiv jer se svodi na slobodno sudijsko uvjerenje.
Zato te sudija moze pokrasti kao u nijednom drugom sportu. Da ti 20 - 25 napada samo na
svoju procjenu a sve izgleda kao regularno.
Zato te sudija moze pokrasti kao u nijednom drugom sportu. Da ti 20 - 25 napada samo na
svoju procjenu a sve izgleda kao regularno.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#41171 Re: NBA - National Basketball Association
Tatum uključio beast mode.
- n;hill
- Posts: 1259
- Joined: 15/03/2008 22:30
#41172 Re: NBA - National Basketball Association
Ovo što radi je stvarno fenomenalno, možda odmaranje kembe je nešto najbolje što mu se desilo, znači niz, Cllippersi, Minnesota, Lakersi, Portland, Utah, sve dobili, osim Lakersa a i njih su trebali da nije sudaca bilo, i u svakoj njabolji igrač na terenu bio, kako je samo Khawija zatvorio defanzivno, i namjerno išao na njega, protiv Lakersa namjerno na Davisa, traži što teži matchup, da se dokaže.
Da će se ovo desiti davno je govorio Marcus Morris, al nisam baš očekivao, i rekao je da će doći dan da će samo on i brat mu mogći ga čuvati
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#41173 Re: NBA - National Basketball Association
Sve u redu, ali cuj morrisi defanzivci
.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#41175 Re: NBA - National Basketball Association
tatum bi bio i bolji prije kad su bile više petorke. on meni najviše liči na carmela, nešto manje vješt ali puno bolji s kondicijom i trudom.
