NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#41151 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tomahawk11 wrote: 24/02/2020 14:54 Nama sve živo smeta.
Čovjek je malo previše u ovome s košarkom i često je ushićen poput malog djeteta.
Otud nekad možda i pretjerane reakcije, ali ja mu halalim.
Volim kad on komentariše nego neka neznalica koja lupa ili neki obojen na ovaj ili onaj način.
:thumbup: :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#41152 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

Nadzorna_ploca wrote: 24/02/2020 16:54 Meni je Avdicev smijeh u obrucu zarazno dobar. Bas se vidi da momak uziva i smije se od srca.
Za ovo tv smeskanje ne znam, nisam ga slusao u nba izdanju :mrgreen:
sami pocetak emisije i on se smije ko da je vic neki isprican,kao da jedva ceka da podje govoriti o košarci
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#41153 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spinel_ »

Jordan u suzama :(

kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#41155 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »



koliko je koraka ovdje napravio george?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#41156 Re: NBA - National Basketball Association

Post by JThomas »

više nego što je pravilima košarkaške igre dozvoljeno. ali šta ćeš kad poštivanje pravila kvari tv rejting :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#41157 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

JThomas wrote: 25/02/2020 15:12 više nego što je pravilima košarkaške igre dozvoljeno. ali šta ćeš kad poštivanje pravila kvari tv rejting :mrgreen:
:thumbup:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#41158 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Meni je ovo uvijek bilo sasvim normala od sudija u kontranapadima gdje nema šanse da te stigne naravno bice uvijek ljudi poput vas koji kritikujete, al' dobro..
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#41159 Re: NBA - National Basketball Association

Post by JThomas »

kako i da ga stigne kad ne mora voditi loptu :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#41160 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

čemu onda pravila košarkaške igre kad je nekad ok napraviti 5 koraka bez vodjenja lopte
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#41161 Re: NBA - National Basketball Association

Post by bingov buraz »

Ovo su i fudbalu koraci :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#41162 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

bingov buraz wrote: 25/02/2020 23:16 Ovo su i fudbalu koraci :lol:
ali niko nista,ni protivnicki igraci,ni da pogledaju prema sudiji,niko,sve im ok
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#41163 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Zato što ne traže dlaku u jajetu, meni je recimo muka u zadnje vrijeme kad sudije u evropi sjeckaju igru svako malo i sviraju korake i neke lične.

Nemoj me pogresno razumjeti imaju oni pun kurac grešaka, al' ovo ni u snovima nisu greške jednostavno ga puste da napravi korake da bi zabavio publiku nekim zakucavanjem vrlo jednostavne stvari za shvatiti.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#41164 Re: NBA - National Basketball Association

Post by JThomas »

da ne miješamo pravila igre i dlaku u jajetu. daleko je od toga da se gluposti tolerišu samo na kontranapadu, toleriše se i gdje je najbitnije, na prvom koraku kad se i pravi prednost.
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#41165 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spree »

Cuj bolje da se ne sjecka igra radi nepostojanja pravila :lol: . Zasto onda uopste driblati? Ha ya jebo pravila.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#41166 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

spree wrote: 26/02/2020 10:35 Cuj bolje da se ne sjecka igra radi nepostojanja pravila :lol: . Zasto onda uopste driblati? Ha ya jebo pravila.
Samo jedan od razloga zašto se od NBA sve više pravi cirkus.
Nemoj Hardenu svirati 300 koraka/sviraj mu flop faulove, nemoj LeBronu jer je poslije toga imao odlično zakucavanje, ma nemoj nikom jer je atraktivnije....još malo će biti ko u rukometu, mogu bit a i ne moraju koraci, sve kako je sudijama ćejf :roll:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#41167 Re: NBA - National Basketball Association

Post by jazzer »

Rukomet i postaje negldljiv jer se svodi na slobodno sudijsko uvjerenje.

Zato te sudija moze pokrasti kao u nijednom drugom sportu. Da ti 20 - 25 napada samo na
svoju procjenu a sve izgleda kao regularno.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41168 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

jazzer wrote: 26/02/2020 11:57 Rukomet i postaje negldljiv jer se svodi na slobodno sudijsko uvjerenje.

Zato te sudija moze pokrasti kao u nijednom drugom sportu. Da ti 20 - 25 napada samo na
svoju procjenu a sve izgleda kao regularno.
Skijaski skokovi: hold my beer.. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#41169 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

JThomas wrote: 26/02/2020 09:22 da ne miješamo pravila igre i dlaku u jajetu. daleko je od toga da se gluposti tolerišu samo na kontranapadu, toleriše se i gdje je najbitnije, na prvom koraku kad se i pravi prednost.
:thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#41171 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Tatum uključio beast mode.
User avatar
n;hill
Posts: 1259
Joined: 15/03/2008 22:30

#41172 Re: NBA - National Basketball Association

Post by n;hill »

Tomahawk11 wrote: 27/02/2020 08:11 Tatum uključio beast mode.
Ovo što radi je stvarno fenomenalno, možda odmaranje kembe je nešto najbolje što mu se desilo, znači niz, Cllippersi, Minnesota, Lakersi, Portland, Utah, sve dobili, osim Lakersa a i njih su trebali da nije sudaca bilo, i u svakoj njabolji igrač na terenu bio, kako je samo Khawija zatvorio defanzivno, i namjerno išao na njega, protiv Lakersa namjerno na Davisa, traži što teži matchup, da se dokaže.
Da će se ovo desiti davno je govorio Marcus Morris, al nisam baš očekivao, i rekao je da će doći dan da će samo on i brat mu mogći ga čuvati
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#41173 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spree »

Sve u redu, ali cuj morrisi defanzivci :D .
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#41174 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

spree wrote: 27/02/2020 10:42 Sve u redu, ali cuj morrisi defanzivci :D .
Dobro, ljudi tako smatraju, šta sad :mrgreen:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#41175 Re: NBA - National Basketball Association

Post by JThomas »

tatum bi bio i bolji prije kad su bile više petorke. on meni najviše liči na carmela, nešto manje vješt ali puno bolji s kondicijom i trudom.
Post Reply