Ma greška, ali jebo to, grmilo je
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#41002 Re: Utakmice.
Čestitke Rozmanu na odlicno postavljenoj taktici.
Nije podleg’o derbiju i mahali.
Ziljkic i Avramovski nevidljivi.
Obavezno ih na klupu.
Ostali svi odlični.
HZ prekucali i pokazali, iako je velika smjena generacija, da su daleko iznad.
Toliko ljudi na sjeveru kojih godinama nema, ogromna emocija.
Idemo dalje, zajedno svi !!!
Nije podleg’o derbiju i mahali.
Ziljkic i Avramovski nevidljivi.
Obavezno ih na klupu.
Ostali svi odlični.
HZ prekucali i pokazali, iako je velika smjena generacija, da su daleko iznad.
Toliko ljudi na sjeveru kojih godinama nema, ogromna emocija.
Idemo dalje, zajedno svi !!!
-
last mohicans
- Posts: 18249
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41003 Re: Utakmice.
Ne znam jesi gledao na TVu ili uživo i ne bih se složio za Avramovskog, jako kvalitetna utakmica, najprije u defanzivi i kad su oni imali loptu. Satrao se od presinga i trke. Imao je par loših pasova. Mene nervira sa onim petama, ali mislim da je postao vrlo bitan kotačić u ekipi, baš kao i Mustafić. Svi odrađuju svoj dio posla. Samo je Almedin totalno vam forme, svi rastu, on pada. U BL ne treba počinjati, jer nam treba krilo koje se vraća. On je totalno pogubljen u kretnjama, pogotovo kad protivnik ima loptu.
-
last mohicans
- Posts: 18249
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41004 Re: Utakmice.
Jedino da se otvori kao veceras ili kao kad smo ih onda klepili u BL. Mada mi je taj scenarij skoro nemoguć, ali se ne treba unaprijed predati. Mislim da su sad puno bolja ekipa nego tad. Malo sam ih danas gledao, bez neke izrazite pomoći sudije su rutinski uzeli Gošk. Tamo bi nam i bod valjao, a ovdje ih klepiti.mirza_15 wrote: ↑09/10/2023 00:52 Treba pohvaliti i Beganovića. Odlična utakmica večeras. Ništa po desnoj strani nisu napravili. Prošlo kolo asistencija, Radović gol (iako nisam pretjerano zadovoljan kako Radović igra), Duraković ušao sa klupe pred kraj i asistencija za Čatakovića. Puno se kritikuju bekovi u posljednje vrijeme pa je red i da se pohvale kada su dobri, mada ja mislim da je barem 50% kritika na njihov račun plod prevelikog očekivanja od bekova. Ne mogu oni (pogotovo ne mogu sami) uvijek zatvoriti stranu i spriječiti svaki centaršut i uz to asistirati za golove.
P.S. Kakva bi euforija nastala da klepimo Borac![]()
S njima dvije od sljedeće 4.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41005 Re: Utakmice.
Borac je dobra ekipa. Imaju par baš dobrih igrača i dobro su vođeni.
-
Proposition Joe
- Posts: 369
- Joined: 10/03/2012 09:26
#41006 Re: Utakmice.
Apsolutno. Avram je odličan bio sinoć, jako je puno trčao i radio posao u defanzivi. Inače, odlično se snašao u novoj ulozi pod Rožmanovom palicom, pokriva veliki prostor i dobro igra.last mohicans wrote: ↑09/10/2023 01:21 Ne znam jesi gledao na TVu ili uživo i ne bih se složio za Avramovskog, jako kvalitetna utakmica, najprije u defanzivi i kad su oni imali loptu. Satrao se od presinga i trke. Imao je par loših pasova. Mene nervira sa onim petama, ali mislim da je postao vrlo bitan kotačić u ekipi, baš kao i Mustafić. Svi odrađuju svoj dio posla. Samo je Almedin totalno vam forme, svi rastu, on pada. U BL ne treba počinjati, jer nam treba krilo koje se vraća. On je totalno pogubljen u kretnjama, pogotovo kad protivnik ima loptu.
Almedin definitivno najtanji. Njemu haman ne odgovara ovaj brži stil igre i prenosa lopte, odjednom je izgubio epitet "najbržeg" u ekipi i moguće da mu je utjecalo na psihu.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#41007 Re: Utakmice.
Za razliku od vas, ja uopće nisam vidio "odličnu igru" kolektiva. Odlični su bili igrači naprijed i odbrana je bila bila o.k. Sredine ne baš.
Po meni je individualni kvalitet presudio.
Hasić je naš najbolji igrač.
Po meni je individualni kvalitet presudio.
Hasić je naš najbolji igrač.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#41008 Re: Utakmice.
Mi izgleda priznajemo samo pobjedu od 10 :0.
Znači ne primiš gol, ne stvori ti protivnik ništa posebno pred golom.
Ti mu daš tri gola i kod svakog gola je učestvovalo i dodavalo se po nekoliko pasova, znači iz akcije, a ne nekih bezveznih odbitaka.
Ova ekipa ne primi ni od koga gol na koševu za nekoliko utakmica , prije toga nam svako davao po najmanje dva , znači da je sve do kolektiva, a to što Oliveira daje golove iz zicera koje su Hebibović i ostali promašivali je druga stvar, to je kvalitet pojedinaca.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#41009 Re: Utakmice.
Pa nema gorih analiticara od pitara, dzaba..
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#41010 Re: Utakmice.
Ukupno suteva:
Mi 17
anamoni 7
Ukupno suteva u okvir gola
Mi 8
oni 1
Ako ovo nije dominacija ne znam sta jeste.
Ta neka mantra kako su oni bili ravnopravan protivnik je za malu djecu.
Najveca opasnost pred nasim golom su bile baklje sa tribina.
Mi 17
anamoni 7
Ukupno suteva u okvir gola
Mi 8
oni 1
Ako ovo nije dominacija ne znam sta jeste.
Ta neka mantra kako su oni bili ravnopravan protivnik je za malu djecu.
Najveca opasnost pred nasim golom su bile baklje sa tribina.
-
psycho social
- Posts: 117
- Joined: 06/05/2019 17:40
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#41012 Re: Utakmice.
Ma Rozman je ovo slozio odlicno. Jos kad rece nisam zadovoljan 
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41013 Re: Utakmice.
Ma Bašić je mrtvi ublehaš, nije ni čudo što ga Štilić i Cocalić šikaniraju. Više poraza nego pobjeda, šatro promjene formacija, a jedva dva pasa uvežu. Kući na frku, publiku i suđenje, a na strani sklanjalice i kladara.
Bila bi grehota da ih nismo prosuli.
Bila bi grehota da ih nismo prosuli.
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#41014 Re: Utakmice.
Krkačina, taslačina, tarabljenje
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41015 Re: Utakmice.
A sto se fino naspavah. Dobro jutro bordo nacijo 
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#41016 Re: Utakmice.
Vala smo ih natamburali steta sto nije jos koja usla.Borca sad bi trebali uzeti ako planiramo napasti titulu opet bice jako tesko. 
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41018 Re: Utakmice.
Boriti se, igrati najbolje sta mozemo pa sta bude. Ne nasjedati na provokacije i igrati pametno, bez glupih faulova. Jeste da oni dobijaju faulove cak i kada se njihova dva igraca sudare, ali ako nista smanjiti potrebu za sviranjem.
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41019 Re: Utakmice.
Velkoski, Benko i Ikić su bili na utakmici. 
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#41020 Re: Utakmice.
Iskreno, maloprije gledam highlights... mislim da je sredina bila dobra, Zeljina sva se taktika na pocetku se svela na to da zgusnu sredinu terena da onemoguce da se razigra nasa sredina.
Hasic je odlican bio ofanzivno, on i Renan su bili zvojezde veceri.
Ja bi istakao Jurladziju, covjek je bio svuda na terenu, sto ofanzivno sto defanzivno. Cak je bio kreator prvog gola dodavsi loptu Renanu u prazan prostor.
Ziljkic je bio ispod svog nivoa, ali iskreno vise volim ovo nego njegovo nako forsiranje preko jedne te iste strane.
-
aut
- Posts: 236
- Joined: 05/09/2010 14:43
#41021 Re: Utakmice.
Eh, da su jos igrali Ivan, Borna, Jelic i Balta....
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41024 Re: Utakmice.
FK Sarajevo: Šahinović, Renan, Hasić, Julardžija, Beganović, Radović, Soldo, Avramovski, Đuričković, Ziljkić, Mustafić.
A i klupa nam je u skladu sa očekivanjima
A i klupa nam je u skladu sa očekivanjima
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41025 Re: Utakmice.
Hajde Ziljkiću proradi, prava utakmica da zabiješ koji gol 
