Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#40976 Re: Utakmice.
Konacno smo i mi docekali da nam u ovim utakmicama rezultat bude bolji od igre. Obicno bude obrnuto. Ne treba traziti previse zamjerki poslije 3:0, ali zaista ima igraca koji su totalno van forme.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#40977 Re: Utakmice.
Odlicna utakmica.
Kao sto sam i rekao, postaviti se kao da igras protiv ekipe iz donjeg dijela tabele, kojoj ovi nesretnici i pripadaju, i onda ih razguliti.
Kao sto sam i rekao, postaviti se kao da igras protiv ekipe iz donjeg dijela tabele, kojoj ovi nesretnici i pripadaju, i onda ih razguliti.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40978 Re: Utakmice.
Prvo što sam pomislio i što još uvijek ne gumo vjerovati..jer inače uvijek moramo igrati barem 3x bolje od njih da bi jedva dobili 1 razlike a evo po rezultatu ih rasturili a na terenu tu negdje, dosta grešaka i poklonjenih kornera npr. ali i pametne igre i hladne glave. Malo labavo na početku ali eto, valjda ih je tako Rožman pripremio da uđu max opušteni u tekmu i da ih ne isprovociraju klošari.van Basten wrote: ↑08/10/2023 22:44 Konacno smo i mi docekali da nam u ovim utakmicama rezultat bude bolji od igre. Obicno bude obrnuto. Ne treba traziti previse zamjerki poslije 3:0, ali zaista ima igraca koji su totalno van forme.
Inače, Ziljkić i Avram katastrofalno odigrali i prekasno ih je zamijenio bez obzira na rezultat.
Renan, Hasić, Hamza prekucali naprijed, a pogotovu me Čataković pozitivno iznenadio, iskoristi svaku sekundu koju dobije do maximuma.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#40979 Re: Utakmice.
Gigovic neočekivano odličan. Čini se sa pola snage.
Ziljkić je pao u formi.
Odbrana odlična, obzirom na veliki broj kornera.
Ziljkić je pao u formi.
Odbrana odlična, obzirom na veliki broj kornera.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40980 Re: Utakmice.
Novi fosili su zakucali na kraju 
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40981 Re: Utakmice.
Samo će biti najveće pojačanje u historiji kluba ako nekim čudom zadrže Renana do kraja sezone, ali nada umire posljednja.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40982 Re: Utakmice.
Pametno odigrali. Što nije ušlo protiv Lištice ušlo večeras.
Kapiten van forme i igrač manje, Avrama nije išlo, nije prvi put, ali trči za dvojicu.
Renan klasa. Izmjene malo kasno al pogodak. Julardžija odličan kao i Mustafić. Momci su pretrčali kao svi ostali zajedno, brži na prvoj lopti i bez gluposti.
Drugo poluvrijeme utegnuto bez nepotrebnih kornera.
Čestitke svima pogotovo treneru. Vidi i koriguje.
Kapiten van forme i igrač manje, Avrama nije išlo, nije prvi put, ali trči za dvojicu.
Renan klasa. Izmjene malo kasno al pogodak. Julardžija odličan kao i Mustafić. Momci su pretrčali kao svi ostali zajedno, brži na prvoj lopti i bez gluposti.
Drugo poluvrijeme utegnuto bez nepotrebnih kornera.
Čestitke svima pogotovo treneru. Vidi i koriguje.
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#40983 Re: Utakmice.
Otisao na tekmu s mišlju da garant nećemo uzet, a ono nikad manje strijepio nisam na jednom derbiju.
Puno smo jače igrali, jako često odmah po dvojica na igrača Želje koji ima loptu.
Osvojili jako puno takvih lopti na njihovoj polovini u tim situacijama dali i golove na kraju iz toga.
Svaka čast na pristupu. Ovo treba da preraste u mentalitet.
Puno smo jače igrali, jako često odmah po dvojica na igrača Želje koji ima loptu.
Osvojili jako puno takvih lopti na njihovoj polovini u tim situacijama dali i golove na kraju iz toga.
Svaka čast na pristupu. Ovo treba da preraste u mentalitet.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#40984 Re: Utakmice.
Nema se sta puno reci. STRASNO!!!
Ma svaka cast svima. Od Ismira do Šoje.
Ma svaka cast svima. Od Ismira do Šoje.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40985 Re: Utakmice.
Bila je jedna glupost u drugom baš prvo Mustafića, a onda se ni Julardžija nije dobro snašao nakon što je ovaj prvi dao lošu loptu što nas je moglo skupo koštati, ali generalno dobra utakmica obojice.mond wrote: ↑08/10/2023 23:23 Pametno odigrali. Što nije ušlo protiv Lištice ušlo večeras.
Kapiten van forme i igrač manje, Avrama nije išlo, nije prvi put, ali trči za dvojicu.
Renan klasa. Izmjene malo kasno al pogodak. Julardžija odličan kao i Mustafić. Momci su pretrčali kao svi ostali zajedno, brži na prvoj lopti i bez gluposti.
Drugo poluvrijeme utegnuto bez nepotrebnih kornera.
Čestitke svima pogotovo treneru. Vidi i koriguje.
Šahinović dobar večeras. Ono što je bilo do njega dobro odradio. Baš u gore spomenutoj situaciji je izašao na vrijeme i pokupio loptu.
Soldo se isto dobro snašao. Strahovao sam kada sam vidio da igra on, a ne Aničić. Sve u svemu dobra utakmica. Nismo im puno dopustili. Jedan šut Mekića i dva puta glavom nakon kornera u prvom, ta jedna greška kada je Šahinović izašao na vrijeme.
Sada BL i Borac.
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#40986 Re: Utakmice.
Konacno da ih ubijemo u pojam, bravo momci, bravo za strucni stab. Lijevo smo biki tanki nazad, Ziljkic bas los veceras. Djurickovic maestralan nazad, Hasic i Renan pokazali klasu jos jednom. Bravo momci! Prvih pola sata smo bili inferiorni, bojazljivi i onda majstorska akcija. Drugi go u pravom trenutku. U drugom smo igrali mnogo pametnije, iskontrolisali pametno bez puno srljanja. Bilo je par naivnih ispadanja, ali srecom nismo kaznjeni. Hamza fula zicer, zamalo da nas kazne i da strepimo jos 5 minuta. Srecom, udje i Hamzina golcina glavom.
P.S. Moram pohvaliti sudiju Gigovica, pisao sam da ce nas masakrirati i uništiti derbi, odlicno sudjenje, pogriješio sam u procjeni sudjenja za danasnju tekmu.
Cestitke svima! Koreografija odlicna, posjeta fantasticna...s bakljadama se malo pretjerivalo, ali veceras se sve prasta...
P.S. Moram pohvaliti sudiju Gigovica, pisao sam da ce nas masakrirati i uništiti derbi, odlicno sudjenje, pogriješio sam u procjeni sudjenja za danasnju tekmu.
Cestitke svima! Koreografija odlicna, posjeta fantasticna...s bakljadama se malo pretjerivalo, ali veceras se sve prasta...
- Logovan
- Posts: 102806
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40987 Re: Utakmice.
Uh kakva pobjeda
Igra nije bila ništa specijalna, da sad padamo na glave koliko smo dobro odigrali, ali može proći, opet prolazna ocjena za igru. Bilo je čvrstine, sigurnosti, znalo se ko, šta treba raditi na terenu. Par igrača je vrhunski odradilo utakmicu. Imali smo baš par finih, smislenih akcija. Zaslužena pobjeda. Simon Rožman
Doktore!
Šuti, samo šuti...
Igra nije bila ništa specijalna, da sad padamo na glave koliko smo dobro odigrali, ali može proći, opet prolazna ocjena za igru. Bilo je čvrstine, sigurnosti, znalo se ko, šta treba raditi na terenu. Par igrača je vrhunski odradilo utakmicu. Imali smo baš par finih, smislenih akcija. Zaslužena pobjeda. Simon Rožman
Šuti, samo šuti...
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#40988 Re: Utakmice.
93ca min Rozman urla pored aut linije 
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40990 Re: Utakmice.

Neprocjenljivo. Ljudi moji, ja sam bio na Zapadu, iza naše klupe. Kako Rozman vodi utakmicu, to je nevjerovatno. Koja količina energije, strasti i borbe do zadnje minute. Ni jednom im nije rekao da stanu, da smire, samo ih je gurao naprijed. Školska pobjeda bolje ekipe. Oni su najobičniji mrtvaci, ali smo im konačno pokazali gdje im je mjesto. Jedina zamjerka Rozmanu da ne počinje sa Alemedinom u BL. On je katastrofalan bio u I polu., sve su napravili po njegovoj strani, a ni Radoviću nije mahane. Almedin igrač manje, nevjerovatne kretnje ima u defanzivi, 20 metara je od mjesta gdje bi trebao biti. Da ne kudim, svi su poginuli, sretan sam ostao na stadionu. Zaslužili smo ovu visoku pobjedu. Vratilo nam se za sve one glupo izgubljene bodove protiv metiljavaca. Da Bog da se ugasili mali plavi.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#40991 Re: Utakmice.
Kakvu smo mi trenercinu dobili malo je reći!
Napokon! Lik je bukvalno u svakom pasu aktivan, prati, koordinira, motiviše. Samo da sto duže ostane s nama i biće ovo jos bolje.
- Logovan
- Posts: 102806
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40992 Re: Utakmice.
Produžujte Simonu ugovor.
I Oliveiri i Julardžiji i još nekim. 
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#40993 Re: Utakmice.
Šta je sa Penerandom ? Zašto ga nije bilo ni na klupi? Aničić povreda ?
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40994 Re: Utakmice.
Mene je to najviše dojmilo..Dzaba sto on lijepo zbori, zna se izražavati i itekako razumije fudbal. On pored klupe skače kao da je košarka u pitanju. Kakvi su nas blečci vodili, kad se sjetim, svale se pored klupe bez obzira na dešavanja na terenu. Čovjeka treba pustiti i ispuniti mu sve želje. I da ne ide dobro, dati mu sve, a ide nas. Za kratko vrijeme smo protrčali, a hodati nismo mogli, a još ličimo konačno na ekipu. Da ne ureknem, da ga gdje sretnem, izljubio bih ga. Konačno da je i Mirva ubo. Slavimo, braćo mila. Nema spavanjaaaa.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
- Logovan
- Posts: 102806
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40997 Re: Utakmice.
To će već teže ići, ali naravno da treba pokušati, što da ne.last mohicans wrote: ↑09/10/2023 00:35Hasića obavezno pokušati zadržati. Koja klasa, još kad fizički nadođe, ne mogu zamisliti.
Uh
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#40998 Re: Utakmice.
Cuj himnu kluba, joj morona
Tarabljene i taslacina! Cestitke treneru i igracima, fantasticna borba i pozrtvovanost. Nemam nikome nista zamjeriti. Golman STRASAN veceras, ziljkic malo losiji ali nista to, sve za 10
Tarabljene i taslacina! Cestitke treneru i igracima, fantasticna borba i pozrtvovanost. Nemam nikome nista zamjeriti. Golman STRASAN veceras, ziljkic malo losiji ali nista to, sve za 10
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#40999 Re: Utakmice.
Da je bogdom himma
Premocno
Premocno
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41000 Re: Utakmice.
Treba pohvaliti i Beganovića. Odlična utakmica večeras. Ništa po desnoj strani nisu napravili. Prošlo kolo asistencija, Radović gol (iako nisam pretjerano zadovoljan kako Radović igra), Duraković ušao sa klupe pred kraj i asistencija za Čatakovića. Puno se kritikuju bekovi u posljednje vrijeme pa je red i da se pohvale kada su dobri, mada ja mislim da je barem 50% kritika na njihov račun plod prevelikog očekivanja od bekova. Ne mogu oni (pogotovo ne mogu sami) uvijek zatvoriti stranu i spriječiti svaki centaršut i uz to asistirati za golove.
P.S. Kakva bi euforija nastala da klepimo Borac
S njima dvije od sljedeće 4.
P.S. Kakva bi euforija nastala da klepimo Borac
S njima dvije od sljedeće 4.
