SDP

Post Reply
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#4101 Re: SDP

Post by udrch »

Fakat, bendamo li mi one što nam hoće oprati prozore na semaforu?
U šta smo se mi pretvorili?
Ovo večeras na PTPC je bio skup zajebanata koji nisu ni krili da nas zajebaju..fol se svađaju, a onda se došaptavjau dok neki drugi priča..
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#4102 Re: SDP

Post by popajic »

@murisno1
Šta pare iz rata? Šta ja imam s tim parama? Jel SDA imo lovu, jes. Jel je trošio i gdje treba i gdje ne treba - jes! Šta sad? Ko je sve slao pare, pojma nemam. Za šta, pojma nemam. Nema niko. Znam samo da je čudno što smo živi. Čega je posljedica to, Allah dragi zna...

Što se tiče filozofije da najsposobniji opstaju, šta je problem? Jel to nije tako? Bendaš li ti onog što pere prozore na semaforima?
pa i opstali su - najsposobniji mafijasi ! Ratni profiteri , koji su umjesto u muriji zavrsili u staklenim tornjevima i slicnim zdanjima .
I nije tacno da samo alah zna . Znaju i ljudi koji igrom slucaja nisu pomrli ,a svega se nagledali i naslusali
Rat je uvijek ogroman biznis - pitaj FahrA , pun je znanja po ovom pitanju :roll:
toni84
Posts: 41
Joined: 18/11/2010 23:00

#4103 Re: SDP

Post by toni84 »

Ljudi ne pljujte po Fahri,bice tesko pravdati kada Zlaja udje u koaliciju s njim a to se ocito sprema :P
Murisno1
Posts: 2040
Joined: 06/10/2005 09:10
Location: Sarajevo

#4104 Re: SDP

Post by Murisno1 »

popajic wrote:
@murisno1
Šta pare iz rata? Šta ja imam s tim parama? Jel SDA imo lovu, jes. Jel je trošio i gdje treba i gdje ne treba - jes! Šta sad? Ko je sve slao pare, pojma nemam. Za šta, pojma nemam. Nema niko. Znam samo da je čudno što smo živi. Čega je posljedica to, Allah dragi zna...

Što se tiče filozofije da najsposobniji opstaju, šta je problem? Jel to nije tako? Bendaš li ti onog što pere prozore na semaforima?
pa i opstali su - najsposobniji mafijasi ! Ratni profiteri , koji su umjesto u muriji zavrsili u staklenim tornjevima i slicnim zdanjima .
I nije tacno da samo alah zna . Znaju i ljudi koji igrom slucaja nisu pomrli ,a svega se nagledali i naslusali
Rat je uvijek ogroman biznis - pitaj FahrA , pun je znanja po ovom pitanju :roll:
Ja nemam ništa protiv takvog razmišljanja ljudi, takvog generalizovanja, pogotovo kad je biznis i biznismeni u pitanju. Tvoj problem. Šteta što su ljudi zatrovani toliko doduše pa su im konstatacije uglavnom o svemu živom ukaljane raznim generalizacijama itd.... Zato niko i neće da radi, zato smo p.dim, zato mislimo da je uvijek neko drugi kriv, zato mislimo da smo centar svijeta u svom jadu i slično ... Ali, sve se to mijenja ako SDP koalira s Fahrom :-) :D ... al evo, ima stranica i stranica čudnih i nelogičnih pravdanja pa šta fali još koje 8-)
User avatar
bosanski
Posts: 421
Joined: 03/03/2010 10:53

#4105 Re: SDP

Post by bosanski »

User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#4106 Re: SDP

Post by stochar »

Kosovo - za godinu dana 38 kilometara auto-puta
BiH - za 11 godina 37 kilometara auto-puta
Prioritet Premijera i Vlade: Otici na trening reprezentacije u Portugal u omiljenoj trenerci!
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4107 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

stochar wrote:
Kosovo - za godinu dana 38 kilometara auto-puta
BiH - za 11 godina 37 kilometara auto-puta
Prioritet Premijera i Vlade: Otici na trening reprezentacije u Portugal u omiljenoj trenerci!
:thumbup:
User avatar
bosanski
Posts: 421
Joined: 03/03/2010 10:53

#4108 Re: SDP

Post by bosanski »

stochar wrote:
Kosovo - za godinu dana 38 kilometara auto-puta
BiH - za 11 godina 37 kilometara auto-puta
Prioritet Premijera i Vlade: Otici na trening reprezentacije u Portugal u omiljenoj trenerci!
kompletna ergela je tamo, nevezano i za kosovo i bilo sta. halo majmune premijeru danas je utorak RADNI dan :x
ins
Posts: 2741
Joined: 12/05/2005 10:50

#4109 Re: SDP

Post by ins »

Ja ne vidim sta je sporno u tome da su otisli na utakmicu? Iz koje to zemlje osim poslijeratne kretenske BiH (do sada) politicari ne idu na odlucujuce utakmice?

Jbt, cijeli britanski Kabinet bude na utakmicama EURO ili World cupa, i to tako vec 50 godina...
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#4110 Re: SDP

Post by dino84 »

Naravno,vjerujem da je kompletna ergela tamo,pa kad je Jerlagic koji je krahirao na izborima sa Harisom otisao gdje nece trenutni foteljasi.Citava ujdurma se sjatila garant,nadam se samo da ce Kaplan ovaj put biti pazljiv pa nece prelaziti ulicu na crveno ko u Bjelorusiji kada ga je murija uhapsila.Uzivajte u slicicama iz aviona

http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/zmaj ... jaca/68141

Fakat sto covjek kaze...EJ BA,RADNI DAN,UTORAK,GLEDAJ JADOVA...Pa na ocima im se vidi radost,isto kao raja iz srednje kada ode na eksurziju,ta Vlada njima nije nista drugo nego firma iz koje mogu krcmiti drzavne pare,uzivati u povlasticama i svako malo se opariti,prohodati da im guzica vidi puta,a raditi samo onaj tehnicki minimum da se ima privi da se nestor radi.
Izvrsno,skontajte na putu do kuce novu kadrovsku krizaljku u jos ovo malo firmi koje drze kicmu onog jadnog budzeta,previdjam agoniju ali bukvalno agoniju za par godina u ovoj nesretnoj drzavi i masovno otvaranje javnih kuhinja ako i u njima bude sta za jesti.

p.s.
Al skontaj samo ti kako se osjeca neka uciteljica koja je citav svoj radni vijek savijala kicmu ili neka slicna osoba iz kulture,i oni imaju za ministre i nadredjene ove puter ficfirice Kaplana koji vise jadan ne zna sta radi i gdje udara od svog provaljivanja i skandala u javnosti (manite sa Avaza,ne treba mi Avaz pored zvih i zdravih ociju) i ovog Masica...Masicu jarane,na kojem mjestu Hayatove top liste je ove sedmice Fuad Backovic de nam reci?A ja,proslo je par godina,sad govoris o tome u kojem udzbeniku je vuk na grani a macka proizvodi struju...Jahh,zaboravio sam...

Nista,ljudi,odoh ja dok mi ne dodje onaj sto mi je govorio da ce tek za 3 godine biti bolje,da ne kontam neke stvari,odoh da ne kvarim idilu na ovoj temi.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4111 Re: SDP

Post by karanana »

ne vidim nista sporno sto su ljudi otisli na utakmicu. sigurno su platili, nisu ludi da ne plate.

bravoj zlajoglu za nastup sinoc. sigurno se nije bilo lako uhvatiti u kostac sa onom dvojicom sex partnera + neprijateljski nastrojenom snsd jugendi u publici.
User avatar
bosanski
Posts: 421
Joined: 03/03/2010 10:53

#4112 Re: SDP

Post by bosanski »

sigurno su platili :shock: jooooooooooooooooj zemljo otvori se.
ja zivim u iluzijama da cu premijera federacije vidjeti kako sa saradnicima uz solju kafe napravi pauzu i gleda tekmu iz kancelarije u vladi fbih, jer se ubija od prekovrmenog posla da ovaj dio ucini zapadnom njemackom.
fuuuuuuuuuuuj!!!.....................................................
Last edited by Anonymous on 15/11/2011 15:37, edited 1 time in total.
Reason: OPOMENA pred ban!
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#4113 Re: SDP

Post by dino84 »

karanana wrote:ne vidim nista sporno sto su ljudi otisli na utakmicu. sigurno su platili, nisu ludi da ne plate.

bravoj zlajoglu za nastup sinoc. sigurno se nije bilo lako uhvatiti u kostac sa onom dvojicom sex partnera + neprijateljski nastrojenom snsd jugendi u publici.
Jos najbolje da nisu platili iz svog dzepa,pa naravno da su platili iz svog dzepa (naravno,od "tesko stecene plate" ali kad smo vec i kod toga,ne vjerujem da ce Avdo Avdic kao prosli put pitati premijera iz cijeg je dzepa placeno,jebi ga,nema vise 60 minuta kao nekad druze).
Ovdje je problem u tome sto onaj ko je na ovakvoj funkciji,u ovakvoj drzavi,i u ovakvoj ekonomskoj situaciji ovo jednostavno ne radi na radni dan,haolllo ba,u pitanju je radni dan.Mogu oni svi uzeti godisnji,bolovanje bla,bla,ali ima nesto sto se zove obraz.
Par dana ranije dizes ruku za poskupljenje plina i vode (ne bojte se,tu su vjerujem i kantonalci) a onda odes na ekskurziju,sutra kad se vrate opet ce autobusom do Zenice i zajebavati ljude.E o tome se radi.

Sto se tice Zlaje,proslo je vrijeme kada je mogao mazati oci narodu samo sa konfrontacijom sa okorjelim nacionalistima.Doslo je vrijeme kada nesto konkretno moze uraditi na terenu gdje ima vlast,pa ne moze i ne zna.Ja mu jedino mogu zahvaliti kao covjek sto mi nije udarno na kucni budzet ako je fakat isitna da je on nardio povlacenje odluke o posklupljenju a i to je zalosno sto mu moram uopste zahvaljivati na tome.To me vise interesuje od shukanja sa Dodikom sa kojim ce poslije otici na veceru.Covjek se umori nakon jednogodisnje agonije kojoj se ne nazire ni kraj nakon dnevnih svadjanja o foteljama i nocnih prezderavanja i gozbi sirom drzave.
Last edited by dino84 on 15/11/2011 13:08, edited 1 time in total.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4114 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

Ovo čudo na RTRS je samo slika i prilika da je država BiH totalni cirkus :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
User avatar
bosanski
Posts: 421
Joined: 03/03/2010 10:53

#4115 Re: SDP

Post by bosanski »

koja je razlika sto su oni platili i brankovicevog "po zakonu"
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4116 Re: SDP

Post by StupskaBitanga »

Tražim TV prijenos tog dogovora jer kada ih vidim ovako na RTRS kao da su na dernek došli
User avatar
avicena
Posts: 2316
Joined: 08/07/2005 00:19

#4117 Re: SDP

Post by avicena »

Ako ima platu 4000 KM koju dobija iz budžeta, a ono što uradi mjesečno vrijedi najviše 1000 KM onda je otišao o trošku države na tu utakmicu.
User avatar
bosanski
Posts: 421
Joined: 03/03/2010 10:53

#4118 Re: SDP

Post by bosanski »

avicena wrote:Ako ima platu 4000 KM koju dobija iz budžeta, a ono što uradi mjesečno vrijedi najviše 1000 KM onda je otišao o trošku države na tu utakmicu.
likovi su jucer zaradili dnevnicu posmatrajuci jutarnji trening reprezentacije. sigurno nisu dosli na posao ni danas...
User avatar
bosanski
Posts: 421
Joined: 03/03/2010 10:53

#4119 Re: SDP

Post by bosanski »

Mr Bean wrote:
bosanski wrote:
avicena wrote:Ako ima platu 4000 KM koju dobija iz budžeta, a ono što uradi mjesečno vrijedi najviše 1000 KM onda je otišao o trošku države na tu utakmicu.
likovi su jucer zaradili dnevnicu posmatrajuci jutarnji trening reprezentacije. sigurno nisu dosli na posao ni danas...
Sve je to neprovjereno. Mi smo navikli da napadamo ljude i osudjujemo ih prije presude. Onolika hampa bila na Brankovica i Bicakcica i Djaferovica i jos mnoge pa se ispostavilo da su ljudi nevini
sta je tu neprovjereno??? niksic u trenerci jucer slikan na treningu reprezentacije u portugalu. i da su nevini zakljucak je samo da je niksic i njegova ergela isti kao gore nabrojani
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#4120 Re: SDP

Post by Hemel »

Mr Bean wrote:
bosanski wrote:
avicena wrote:Ako ima platu 4000 KM koju dobija iz budžeta, a ono što uradi mjesečno vrijedi najviše 1000 KM onda je otišao o trošku države na tu utakmicu.
likovi su jucer zaradili dnevnicu posmatrajuci jutarnji trening reprezentacije. sigurno nisu dosli na posao ni danas...
Sve je to neprovjereno. Mi smo navikli da napadamo ljude i osudjujemo ih prije presude. Onolika hampa bila na Brankovica i Bicakcica i Djaferovica i jos mnoge pa se ispostavilo da su ljudi nevini
da ne procita ovaj post, umro bi a ne bi znao da sam nevin... :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4121 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

karanana wrote:ne vidim nista sporno sto su ljudi otisli na utakmicu. sigurno su platili, nisu ludi da ne plate.
Hajd što odu na utakmicu, al što su nam donesu sreću na utakmicu :run:
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#4122 Re: SDP

Post by popajic »

KatarinaKosaca wrote:
karanana wrote:ne vidim nista sporno sto su ljudi otisli na utakmicu. sigurno su platili, nisu ludi da ne plate.
Hajd što odu na utakmicu, al što su nam donesu sreću na utakmicu :run:
Garant SDP kriv i za jucerasnji poraz :roll:
User avatar
ReD aka Socijalista
Posts: 2187
Joined: 22/08/2010 00:23
Location: U Daytonu General major

#4123 Re: SDP

Post by ReD aka Socijalista »

popajic wrote:
KatarinaKosaca wrote:
karanana wrote:ne vidim nista sporno sto su ljudi otisli na utakmicu. sigurno su platili, nisu ludi da ne plate.
Hajd što odu na utakmicu, al što su nam donesu sreću na utakmicu :run:
Garant SDP kriv i za jucerasnji poraz :roll:
:o
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#4124 Re: SDP

Post by suncica24 »

Ja ocekujem da ce premijer, ministri i vlada (kao i ostali kantonalni premijeri i vlade koji su javno dali podrsku reprezentaciji) nastaviti bodriti reprezentaciju, pa cemo dobiti novi travnjak na Bilinom Polju, nove tribine, svlacionice i toalete na Kosevu i Zeljinom, da ce se procjeniti potreba i krenuti u projekat izgradnje stadiona reprezentacije npr. u Mostaru ili Banja Luci (ili gdje vec), da ce vlada, tj. ministar zajedno sa Komitetom, pomoci da se obezbjede premije (makar 10 000eu) za igrace u slucaju plasmana na SP, izdvojiti novac za Premijer ligu, skole za nove igrace, te podrzati razvoj domaceg nogometa i klubova, iz kojih bi trebali da rastu neki novi reprezentativci, ali takodjer ponuditi finansijsku podrsku Komitetu, selektoru, skautima... pri trazenju i motivaciji igraca sa bh drzavljanstvom koji igraju u stranim ligama...
Tj. da ce njihova podrska i dalje biti jaka, vidljiva i bitna kao i u preriodu igranja kvalifikacionih i utakmica baraza.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4125 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

popajic wrote:Garant SDP kriv i za jucerasnji poraz :roll:
ti njima dokazuj lojalnosti i ljubav na drugi način. Ovaj progon postova postaje smiješno patetičan.
Dakle, BAKSUZI.
Post Reply