SDP
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#4101 Re: SDP
Fakat, bendamo li mi one što nam hoće oprati prozore na semaforu?
U šta smo se mi pretvorili?
Ovo večeras na PTPC je bio skup zajebanata koji nisu ni krili da nas zajebaju..fol se svađaju, a onda se došaptavjau dok neki drugi priča..
U šta smo se mi pretvorili?
Ovo večeras na PTPC je bio skup zajebanata koji nisu ni krili da nas zajebaju..fol se svađaju, a onda se došaptavjau dok neki drugi priča..
-
popajic
- Posts: 5738
- Joined: 16/07/2007 09:55
- Location: Sarajevo
#4102 Re: SDP
pa i opstali su - najsposobniji mafijasi ! Ratni profiteri , koji su umjesto u muriji zavrsili u staklenim tornjevima i slicnim zdanjima .@murisno1
Šta pare iz rata? Šta ja imam s tim parama? Jel SDA imo lovu, jes. Jel je trošio i gdje treba i gdje ne treba - jes! Šta sad? Ko je sve slao pare, pojma nemam. Za šta, pojma nemam. Nema niko. Znam samo da je čudno što smo živi. Čega je posljedica to, Allah dragi zna...
Što se tiče filozofije da najsposobniji opstaju, šta je problem? Jel to nije tako? Bendaš li ti onog što pere prozore na semaforima?
I nije tacno da samo alah zna . Znaju i ljudi koji igrom slucaja nisu pomrli ,a svega se nagledali i naslusali
Rat je uvijek ogroman biznis - pitaj FahrA , pun je znanja po ovom pitanju
-
toni84
- Posts: 41
- Joined: 18/11/2010 23:00
#4103 Re: SDP
Ljudi ne pljujte po Fahri,bice tesko pravdati kada Zlaja udje u koaliciju s njim a to se ocito sprema 
-
Murisno1
- Posts: 2040
- Joined: 06/10/2005 09:10
- Location: Sarajevo
#4104 Re: SDP
Ja nemam ništa protiv takvog razmišljanja ljudi, takvog generalizovanja, pogotovo kad je biznis i biznismeni u pitanju. Tvoj problem. Šteta što su ljudi zatrovani toliko doduše pa su im konstatacije uglavnom o svemu živom ukaljane raznim generalizacijama itd.... Zato niko i neće da radi, zato smo p.dim, zato mislimo da je uvijek neko drugi kriv, zato mislimo da smo centar svijeta u svom jadu i slično ... Ali, sve se to mijenja ako SDP koalira s Fahrompopajic wrote:pa i opstali su - najsposobniji mafijasi ! Ratni profiteri , koji su umjesto u muriji zavrsili u staklenim tornjevima i slicnim zdanjima .@murisno1
Šta pare iz rata? Šta ja imam s tim parama? Jel SDA imo lovu, jes. Jel je trošio i gdje treba i gdje ne treba - jes! Šta sad? Ko je sve slao pare, pojma nemam. Za šta, pojma nemam. Nema niko. Znam samo da je čudno što smo živi. Čega je posljedica to, Allah dragi zna...
Što se tiče filozofije da najsposobniji opstaju, šta je problem? Jel to nije tako? Bendaš li ti onog što pere prozore na semaforima?
I nije tacno da samo alah zna . Znaju i ljudi koji igrom slucaja nisu pomrli ,a svega se nagledali i naslusali
Rat je uvijek ogroman biznis - pitaj FahrA , pun je znanja po ovom pitanju
- bosanski
- Posts: 421
- Joined: 03/03/2010 10:53
- stochar
- Posts: 3385
- Joined: 17/10/2007 18:02
- Location: pod suncem
- Contact:
#4106 Re: SDP
Kosovo - za godinu dana 38 kilometara auto-putabosanski wrote:FUJ GAMADI!!!!
http://www.sarajevo-x.com/bih/premijer- ... /111115029
BiH - za 11 godina 37 kilometara auto-puta
Prioritet Premijera i Vlade: Otici na trening reprezentacije u Portugal u omiljenoj trenerci!
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#4107 Re: SDP
stochar wrote:Kosovo - za godinu dana 38 kilometara auto-putabosanski wrote:FUJ GAMADI!!!!
http://www.sarajevo-x.com/bih/premijer- ... /111115029
BiH - za 11 godina 37 kilometara auto-puta
Prioritet Premijera i Vlade: Otici na trening reprezentacije u Portugal u omiljenoj trenerci!
- bosanski
- Posts: 421
- Joined: 03/03/2010 10:53
#4108 Re: SDP
kompletna ergela je tamo, nevezano i za kosovo i bilo sta. halo majmune premijeru danas je utorak RADNI danstochar wrote:Kosovo - za godinu dana 38 kilometara auto-putabosanski wrote:FUJ GAMADI!!!!
http://www.sarajevo-x.com/bih/premijer- ... /111115029
BiH - za 11 godina 37 kilometara auto-puta
Prioritet Premijera i Vlade: Otici na trening reprezentacije u Portugal u omiljenoj trenerci!
-
ins
- Posts: 2741
- Joined: 12/05/2005 10:50
#4109 Re: SDP
Ja ne vidim sta je sporno u tome da su otisli na utakmicu? Iz koje to zemlje osim poslijeratne kretenske BiH (do sada) politicari ne idu na odlucujuce utakmice?
Jbt, cijeli britanski Kabinet bude na utakmicama EURO ili World cupa, i to tako vec 50 godina...
Jbt, cijeli britanski Kabinet bude na utakmicama EURO ili World cupa, i to tako vec 50 godina...
- dino84
- Posts: 658
- Joined: 07/03/2007 04:02
#4110 Re: SDP
Naravno,vjerujem da je kompletna ergela tamo,pa kad je Jerlagic koji je krahirao na izborima sa Harisom otisao gdje nece trenutni foteljasi.Citava ujdurma se sjatila garant,nadam se samo da ce Kaplan ovaj put biti pazljiv pa nece prelaziti ulicu na crveno ko u Bjelorusiji kada ga je murija uhapsila.Uzivajte u slicicama iz aviona
http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/zmaj ... jaca/68141
Fakat sto covjek kaze...EJ BA,RADNI DAN,UTORAK,GLEDAJ JADOVA...Pa na ocima im se vidi radost,isto kao raja iz srednje kada ode na eksurziju,ta Vlada njima nije nista drugo nego firma iz koje mogu krcmiti drzavne pare,uzivati u povlasticama i svako malo se opariti,prohodati da im guzica vidi puta,a raditi samo onaj tehnicki minimum da se ima privi da se nestor radi.
Izvrsno,skontajte na putu do kuce novu kadrovsku krizaljku u jos ovo malo firmi koje drze kicmu onog jadnog budzeta,previdjam agoniju ali bukvalno agoniju za par godina u ovoj nesretnoj drzavi i masovno otvaranje javnih kuhinja ako i u njima bude sta za jesti.
p.s.
Al skontaj samo ti kako se osjeca neka uciteljica koja je citav svoj radni vijek savijala kicmu ili neka slicna osoba iz kulture,i oni imaju za ministre i nadredjene ove puter ficfirice Kaplana koji vise jadan ne zna sta radi i gdje udara od svog provaljivanja i skandala u javnosti (manite sa Avaza,ne treba mi Avaz pored zvih i zdravih ociju) i ovog Masica...Masicu jarane,na kojem mjestu Hayatove top liste je ove sedmice Fuad Backovic de nam reci?A ja,proslo je par godina,sad govoris o tome u kojem udzbeniku je vuk na grani a macka proizvodi struju...Jahh,zaboravio sam...
Nista,ljudi,odoh ja dok mi ne dodje onaj sto mi je govorio da ce tek za 3 godine biti bolje,da ne kontam neke stvari,odoh da ne kvarim idilu na ovoj temi.
http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/zmaj ... jaca/68141
Fakat sto covjek kaze...EJ BA,RADNI DAN,UTORAK,GLEDAJ JADOVA...Pa na ocima im se vidi radost,isto kao raja iz srednje kada ode na eksurziju,ta Vlada njima nije nista drugo nego firma iz koje mogu krcmiti drzavne pare,uzivati u povlasticama i svako malo se opariti,prohodati da im guzica vidi puta,a raditi samo onaj tehnicki minimum da se ima privi da se nestor radi.
Izvrsno,skontajte na putu do kuce novu kadrovsku krizaljku u jos ovo malo firmi koje drze kicmu onog jadnog budzeta,previdjam agoniju ali bukvalno agoniju za par godina u ovoj nesretnoj drzavi i masovno otvaranje javnih kuhinja ako i u njima bude sta za jesti.
p.s.
Al skontaj samo ti kako se osjeca neka uciteljica koja je citav svoj radni vijek savijala kicmu ili neka slicna osoba iz kulture,i oni imaju za ministre i nadredjene ove puter ficfirice Kaplana koji vise jadan ne zna sta radi i gdje udara od svog provaljivanja i skandala u javnosti (manite sa Avaza,ne treba mi Avaz pored zvih i zdravih ociju) i ovog Masica...Masicu jarane,na kojem mjestu Hayatove top liste je ove sedmice Fuad Backovic de nam reci?A ja,proslo je par godina,sad govoris o tome u kojem udzbeniku je vuk na grani a macka proizvodi struju...Jahh,zaboravio sam...
Nista,ljudi,odoh ja dok mi ne dodje onaj sto mi je govorio da ce tek za 3 godine biti bolje,da ne kontam neke stvari,odoh da ne kvarim idilu na ovoj temi.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4111 Re: SDP
ne vidim nista sporno sto su ljudi otisli na utakmicu. sigurno su platili, nisu ludi da ne plate.
bravoj zlajoglu za nastup sinoc. sigurno se nije bilo lako uhvatiti u kostac sa onom dvojicom sex partnera + neprijateljski nastrojenom snsd jugendi u publici.
bravoj zlajoglu za nastup sinoc. sigurno se nije bilo lako uhvatiti u kostac sa onom dvojicom sex partnera + neprijateljski nastrojenom snsd jugendi u publici.
- bosanski
- Posts: 421
- Joined: 03/03/2010 10:53
#4112 Re: SDP
sigurno su platili
jooooooooooooooooj zemljo otvori se.
ja zivim u iluzijama da cu premijera federacije vidjeti kako sa saradnicima uz solju kafe napravi pauzu i gleda tekmu iz kancelarije u vladi fbih, jer se ubija od prekovrmenog posla da ovaj dio ucini zapadnom njemackom.
fuuuuuuuuuuuj!!!.....................................................
ja zivim u iluzijama da cu premijera federacije vidjeti kako sa saradnicima uz solju kafe napravi pauzu i gleda tekmu iz kancelarije u vladi fbih, jer se ubija od prekovrmenog posla da ovaj dio ucini zapadnom njemackom.
fuuuuuuuuuuuj!!!.....................................................
Last edited by Anonymous on 15/11/2011 15:37, edited 1 time in total.
Reason: OPOMENA pred ban!
Reason: OPOMENA pred ban!
- dino84
- Posts: 658
- Joined: 07/03/2007 04:02
#4113 Re: SDP
Jos najbolje da nisu platili iz svog dzepa,pa naravno da su platili iz svog dzepa (naravno,od "tesko stecene plate" ali kad smo vec i kod toga,ne vjerujem da ce Avdo Avdic kao prosli put pitati premijera iz cijeg je dzepa placeno,jebi ga,nema vise 60 minuta kao nekad druze).karanana wrote:ne vidim nista sporno sto su ljudi otisli na utakmicu. sigurno su platili, nisu ludi da ne plate.
bravoj zlajoglu za nastup sinoc. sigurno se nije bilo lako uhvatiti u kostac sa onom dvojicom sex partnera + neprijateljski nastrojenom snsd jugendi u publici.
Ovdje je problem u tome sto onaj ko je na ovakvoj funkciji,u ovakvoj drzavi,i u ovakvoj ekonomskoj situaciji ovo jednostavno ne radi na radni dan,haolllo ba,u pitanju je radni dan.Mogu oni svi uzeti godisnji,bolovanje bla,bla,ali ima nesto sto se zove obraz.
Par dana ranije dizes ruku za poskupljenje plina i vode (ne bojte se,tu su vjerujem i kantonalci) a onda odes na ekskurziju,sutra kad se vrate opet ce autobusom do Zenice i zajebavati ljude.E o tome se radi.
Sto se tice Zlaje,proslo je vrijeme kada je mogao mazati oci narodu samo sa konfrontacijom sa okorjelim nacionalistima.Doslo je vrijeme kada nesto konkretno moze uraditi na terenu gdje ima vlast,pa ne moze i ne zna.Ja mu jedino mogu zahvaliti kao covjek sto mi nije udarno na kucni budzet ako je fakat isitna da je on nardio povlacenje odluke o posklupljenju a i to je zalosno sto mu moram uopste zahvaljivati na tome.To me vise interesuje od shukanja sa Dodikom sa kojim ce poslije otici na veceru.Covjek se umori nakon jednogodisnje agonije kojoj se ne nazire ni kraj nakon dnevnih svadjanja o foteljama i nocnih prezderavanja i gozbi sirom drzave.
Last edited by dino84 on 15/11/2011 13:08, edited 1 time in total.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#4114 Re: SDP
Ovo čudo na RTRS je samo slika i prilika da je država BiH totalni cirkus

- bosanski
- Posts: 421
- Joined: 03/03/2010 10:53
#4115 Re: SDP
koja je razlika sto su oni platili i brankovicevog "po zakonu"
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#4116 Re: SDP
Tražim TV prijenos tog dogovora jer kada ih vidim ovako na RTRS kao da su na dernek došli
- avicena
- Posts: 2316
- Joined: 08/07/2005 00:19
#4117 Re: SDP
Ako ima platu 4000 KM koju dobija iz budžeta, a ono što uradi mjesečno vrijedi najviše 1000 KM onda je otišao o trošku države na tu utakmicu.
- bosanski
- Posts: 421
- Joined: 03/03/2010 10:53
#4118 Re: SDP
likovi su jucer zaradili dnevnicu posmatrajuci jutarnji trening reprezentacije. sigurno nisu dosli na posao ni danas...avicena wrote:Ako ima platu 4000 KM koju dobija iz budžeta, a ono što uradi mjesečno vrijedi najviše 1000 KM onda je otišao o trošku države na tu utakmicu.
- bosanski
- Posts: 421
- Joined: 03/03/2010 10:53
#4119 Re: SDP
sta je tu neprovjereno??? niksic u trenerci jucer slikan na treningu reprezentacije u portugalu. i da su nevini zakljucak je samo da je niksic i njegova ergela isti kao gore nabrojaniMr Bean wrote:Sve je to neprovjereno. Mi smo navikli da napadamo ljude i osudjujemo ih prije presude. Onolika hampa bila na Brankovica i Bicakcica i Djaferovica i jos mnoge pa se ispostavilo da su ljudi nevinibosanski wrote:likovi su jucer zaradili dnevnicu posmatrajuci jutarnji trening reprezentacije. sigurno nisu dosli na posao ni danas...avicena wrote:Ako ima platu 4000 KM koju dobija iz budžeta, a ono što uradi mjesečno vrijedi najviše 1000 KM onda je otišao o trošku države na tu utakmicu.
- Hemel
- Posts: 6605
- Joined: 08/11/2003 00:00
- Location: prije i poslije tobe ista
#4120 Re: SDP
da ne procita ovaj post, umro bi a ne bi znao da sam nevin...Mr Bean wrote:Sve je to neprovjereno. Mi smo navikli da napadamo ljude i osudjujemo ih prije presude. Onolika hampa bila na Brankovica i Bicakcica i Djaferovica i jos mnoge pa se ispostavilo da su ljudi nevinibosanski wrote:likovi su jucer zaradili dnevnicu posmatrajuci jutarnji trening reprezentacije. sigurno nisu dosli na posao ni danas...avicena wrote:Ako ima platu 4000 KM koju dobija iz budžeta, a ono što uradi mjesečno vrijedi najviše 1000 KM onda je otišao o trošku države na tu utakmicu.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#4121 Re: SDP
Hajd što odu na utakmicu, al što su nam donesu sreću na utakmicukaranana wrote:ne vidim nista sporno sto su ljudi otisli na utakmicu. sigurno su platili, nisu ludi da ne plate.
-
popajic
- Posts: 5738
- Joined: 16/07/2007 09:55
- Location: Sarajevo
#4122 Re: SDP
Garant SDP kriv i za jucerasnji porazKatarinaKosaca wrote:Hajd što odu na utakmicu, al što su nam donesu sreću na utakmicukaranana wrote:ne vidim nista sporno sto su ljudi otisli na utakmicu. sigurno su platili, nisu ludi da ne plate.
- ReD aka Socijalista
- Posts: 2187
- Joined: 22/08/2010 00:23
- Location: U Daytonu General major
#4123 Re: SDP
popajic wrote:Garant SDP kriv i za jucerasnji porazKatarinaKosaca wrote:Hajd što odu na utakmicu, al što su nam donesu sreću na utakmicukaranana wrote:ne vidim nista sporno sto su ljudi otisli na utakmicu. sigurno su platili, nisu ludi da ne plate.
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#4124 Re: SDP
Ja ocekujem da ce premijer, ministri i vlada (kao i ostali kantonalni premijeri i vlade koji su javno dali podrsku reprezentaciji) nastaviti bodriti reprezentaciju, pa cemo dobiti novi travnjak na Bilinom Polju, nove tribine, svlacionice i toalete na Kosevu i Zeljinom, da ce se procjeniti potreba i krenuti u projekat izgradnje stadiona reprezentacije npr. u Mostaru ili Banja Luci (ili gdje vec), da ce vlada, tj. ministar zajedno sa Komitetom, pomoci da se obezbjede premije (makar 10 000eu) za igrace u slucaju plasmana na SP, izdvojiti novac za Premijer ligu, skole za nove igrace, te podrzati razvoj domaceg nogometa i klubova, iz kojih bi trebali da rastu neki novi reprezentativci, ali takodjer ponuditi finansijsku podrsku Komitetu, selektoru, skautima... pri trazenju i motivaciji igraca sa bh drzavljanstvom koji igraju u stranim ligama...
Tj. da ce njihova podrska i dalje biti jaka, vidljiva i bitna kao i u preriodu igranja kvalifikacionih i utakmica baraza.
Tj. da ce njihova podrska i dalje biti jaka, vidljiva i bitna kao i u preriodu igranja kvalifikacionih i utakmica baraza.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#4125 Re: SDP
ti njima dokazuj lojalnosti i ljubav na drugi način. Ovaj progon postova postaje smiješno patetičan.popajic wrote:Garant SDP kriv i za jucerasnji poraz
Dakle, BAKSUZI.
