English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40776 Re: English Premier League

Post by Gerro »

ZyzzSar wrote: 12/12/2020 16:03 @Gerro
ajmo predvidjanje rezultata za United-City i Everton-Chelsea
ja kazem 1:1 i 1:3
1-2

0-2
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40777 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Koja prevara je ovaj Mendy. Drugo kolo zaredom da pravi uzasne greske, a ovdje ona 2 znalca pravila neku klasu od njega.
User avatar
Edin H.
Posts: 53612
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#40778 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

Gerro wrote: 12/12/2020 21:24 Koja prevara je ovaj Mendy. Drugo kolo zaredom da pravi uzasne greske, a ovdje ona 2 znalca pravila neku klasu od njega.
Briga tebe što su mu hale oduzele Lamborghini-ja zbog sitnice poput neplaćenog osiguranja.

Izdrži Mendy :oops:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#40779 Re: English Premier League

Post by Osim_13 »

Mendy kiksao?

Image
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40780 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Osim_13 wrote: 12/12/2020 21:32 Mendy kiksao?

Image
Ja kontao radi se o najboljem golmanu lige, a bio bi frajko rezerva Kelleheru.

Pravda za Kepu
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40781 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Kako je loš igrač Werner, ali stvarno se ne zayebavam. Godfrey ga večeras pojeo. O Mendyu da ne trošim riječi, uzasan golman, nije on dzaba do 28 godine igrao za ispodprosjecne klubove. Terekovi snovi o tituli večeras završeni. :bih:

Uze ih Everton bez pola prve postave :lol:

Svaku iole jaču utakmicu ih protivnici isprskali. pretends to be :shock:

Lampard je uzasan takticar, u istom trenutku na terenu ti Giroud, Abraham i Werner. Užas. :zoka:
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#40782 Re: English Premier League

Post by perscitus »

Ne znam braćo za vas, ali zbog ovog covida u životu nisam pogledao ovoliki broj utakmica za kratko vrijeme. Hem što si u kući, hem ovaj intenzivni i grozničavi kalendar ogadi insanu fudbal, povraća ti se ponedjeljkom, do srijede ga poželiš, u nedjelju si izmožden i malaksao. Ipak od svega pogledanog, bez ikakve sumnje, Leeds igra najnapetiji, najprovokativniji, najizazovniji i najdojmljiviji fudbal na planeti. Ako je Buenos Aires srce, Rosario mora biti duša Argentine. Vidi se ta strast, zanesenost, buntovnost i zaigranost u Bielsi, Jorge Valdanu, Messiu, Početinu... Ništa slično Guardioli, mrzim poređenje sa njim, on je taj koji igra više argentinski fudbal, ovo je rosarijski direktno i vertikalno, gnjevno i bepoštedno, intenzivno i opsesivno. Imitacija je jedno, inspiracija nešto sasvim drugo, i samo u tom kontekstu možemo staviti Bielsu u istoj rečenici sa Guardiolom, ćaćom Martinom, Dario Frankom, Berizzom i Simeoneom. Jebi ga, gledaš Leeds ništa ti nije jasno, gledaš Kocha i Filipsa i odjednom sve ti postaje jasno. Šta je sredina, šta je svrha posjeda lopte, šta je Heinzeov Velez,kakva je uloga Medela u Čileu, Javi Martineza u Bilbau? Kretanje, rotacija, koncentracija, improvizacija i penetracija! A počelo se na dnu, ko Če Gevara u Dnevnicima, od džungle do Patagonije, potraga za nebrušenim dijamantima, našao nekog neuglednog i zapuštenog mladića, sina mesara, skuplja flaše za siću, zna da čita, ne zna da šuta, noga mu kruta, ime mu je GABRIEL OMAR BATISTUTA!!!! :izet: :izet: :izet:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#40783 Re: English Premier League

Post by Romanista 101% »

Manchester-derby? :lol: bolje gledati serie B :D
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#40784 Re: English Premier League

Post by perscitus »

perscitus wrote: 12/12/2020 23:09 Ne znam braćo za vas, ali zbog ovog covida u životu nisam pogledao ovoliki broj utakmica za kratko vrijeme. Hem što si u kući, hem ovaj intenzivni i grozničavi kalendar ogadi insanu fudbal, povraća ti se ponedjeljkom, do srijede ga poželiš, u nedjelju si izmožden i malaksao. Ipak od svega pogledanog, bez ikakve sumnje, Leeds igra najnapetiji, najprovokativniji, najizazovniji i najdojmljiviji fudbal na planeti. Ako je Buenos Aires srce, Rosario mora biti duša Argentine. Vidi se ta strast, zanesenost, buntovnost i zaigranost u Bielsi, Jorge Valdanu, Messiu, Početinu... Ništa slično Guardioli, mrzim poređenje sa njim, on je taj koji igra više argentinski fudbal, ovo je rosarijski direktno i vertikalno, gnjevno i bepoštedno, intenzivno i opsesivno. Imitacija je jedno, inspiracija nešto sasvim drugo, i samo u tom kontekstu možemo staviti Bielsu u istoj rečenici sa Guardiolom, ćaćom Martinom, Dario Frankom, Berizzom i Simeoneom. Jebi ga, gledaš Leeds ništa ti nije jasno, gledaš Kocha i Filipsa i odjednom sve ti postaje jasno. Šta je sredina, šta je svrha posjeda lopte, šta je Heinzeov Velez,kakva je uloga Medela u Čileu, Javi Martineza u Bilbau? Kretanje, rotacija, koncentracija, improvizacija i penetracija! A počelo se na dnu, ko Če Gevara u Dnevnicima, od džungle do Patagonije, potraga za nebrušenim dijamantima, našao nekog neuglednog i zapuštenog mladića, sina mesara, skuplja flaše za siću, zna da čita, ne zna da šuta, noga mu kruta, ime mu je GABRIEL OMAR BATISTUTA!!!! :izet: :izet: :izet:
Ipak, da se nadovežem, ustvari da napišem ono što sam prvobitno mislio, malo sam se pogubio, a to je da me zabrinjava Leeds zadnje dvije utakmice. Da se naslutiti neka vrtoglavica i mamurnost. Nije da nisam očekivao. Bielsa predstavlja simbiozu Menotia i Bilarda, metamorfozu svjetskih prvenstava iz 1978. i 1986., ali orginalnosti se ne može kopirati, savršenstvo i umjetnost zahtijevaju pregaranje, ko kokain i dopamin, šejtan dođe po svoje, desilo se, i nažalost će opet, tzv. Bielsa burnout. Kada je Bielsa sa Newellsom izgubio 6-0 od San Lorenza, dvadeset huligana mu je opkolilo kući, Bielsa izlazi iz kuće, SA BOMBOM U RUCI :shock: :shock: :shock: , prstom na okidaču i govori ašik Džemal ime mi je, ovo prazan govor nije, ja smrt ko šerbe pijem, vašim brigama se smijem. Naravoučenije: strpljivost je vrlina. Nemojte da vam Bielsa gura bombe u usta. :izet: :izet: :izet: Vratiće se Leeds još jači. Jer par mjeseci kasnije isti taj Lorenzo biva pretučen 4-0, dva gola Početina, i dan kad je Jorge Bergoglio odlučio postati papa Franjo. Zatim horor polufinale u Caliu, jer kartel želi po svaku cijenu Gracias Patron parolu ko oni šupci u Medelinu. Finale protiv najjače ekipe na svijetu, Morumbi, Kafu i Tele Santana, titula sa Newellsom, pa još jedna, pa još jedna titula ovaj put sa Velezom i Čilavertom. Šta je Bielsa onda za Meksiko? Guadalajara, Felix Gallardo, eksplozija benzina u kanalizaciji, 250 mrtvih, 15000 raseljeno, Mosul oko stadiona, istog onog stadiona gdje su plesali Moore i Pele, Platini i Socrares. Šta je Bielsa uradio? Razvio sistem koji se i dan danas koristi, dizajn mreže da prati 20000 igrača u Meksku. Kada su 2006. Meksiko i Argentina igrali u Lajpcigu, osam od početnih jedanaest su bili igrači koje je Bielsa otkrio. Trebamo li pominjati Čile? Šta je Čile prije i poslije Bielse? Glad i čežnja za više. Messi povraća na 3000 metara nadmorske visine, Dani Alves muca i štuca, Bielsin Čile caruje i vlada.
Hasta la Victoria, Siempre!


LSD
Posts: 29909
Joined: 24/07/2007 08:26

#40785 Re: English Premier League

Post by LSD »

Ova pukotina pocela samu sebe citirati :evil:
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#40786 Re: English Premier League

Post by drug_profi »

Mene je ova utakmica sa Boltonom učinila simpatizerom. Toliko emocije kod navijača i kod igrača.
Od tad nekako želim da se oni vrate nazad u elitu jer mi EPL nije isto bez njih.
Ono što se na snimku ne vidi jer počinje sa sudijinim zadnjim zviždukom, jeste pjesma navijača koji su nadglasali sve i zadnjih 10-15 minuta bodrili svoj tim i ponosno ih ispratili u Championship.



BTW, na 1:09 poznato lice.... :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40787 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Lik nahvali Leeds i Bielsu a mrtvi Moyes i WHU ih nasamarase i napravise amaterima.
Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#40788 Re: English Premier League

Post by Korovjev »

Bravo perscitus. Tako se gleda i prati fudbal.
Više vrijede ova tvoja dva posta od 15 stranica prepucavanja, varovanja i kojekakvih statistika.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#40789 Re: English Premier League

Post by Romanista 101% »

Leeds ili igra kao ekipa iz top6, ili kao tim za ispadanje. Sredine nema.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40790 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Takvi su bili i u Championshipu. Zato im je prošlo ljeto i promakla promocija u PL.

Isto tako oni imaju problem taj da zbog takvog načina igranja pregore na proljeće. Manje više ono bodova što akumuliraju u prvom dijelu sezone im je ključno za kraj iste.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#40791 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Ralph :thumbup:

Kakav potez Southamptona je bilo ukazivanje dodatnog povjerenja nakon one krize prošle sezone.

Sheffield se raspada.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#40792 Re: English Premier League

Post by Velkoski »

Ma vidi im ekipe, ovo nije dovoljno ni za sredine u Championshipu
User avatar
luckylaka
Posts: 26220
Joined: 15/01/2010 06:28

#40793 Re: English Premier League

Post by luckylaka »

Jebo te druga utakmica sa navijacima.Uzivanje na Cry-Tot...nekih 3-4.000 na tribinama
User avatar
luckylaka
Posts: 26220
Joined: 15/01/2010 06:28

#40794 Re: English Premier League

Post by luckylaka »

Jebo te druga utakmica sa navijacima.Uzivanje na Cry-Tot...nekih 3-4.000 na tribinama :lol: golman crystal p. Nije normalan
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#40795 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

Pa ako ides na loptu i pokosis nogu prvo...penal?
User avatar
Fossil
Posts: 750
Joined: 11/10/2010 18:32

#40796 Re: English Premier League

Post by Fossil »

Zavisi ko sudi.
User avatar
luckylaka
Posts: 26220
Joined: 15/01/2010 06:28

#40797 Re: English Premier League

Post by luckylaka »

Penal ko kuca,bez dvojbe
User avatar
Edin H.
Posts: 53612
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#40798 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

skafiskafsnjak wrote: 13/12/2020 17:48 Pa ako ides na loptu i pokosis nogu prvo...penal?
Nikad robom Mirko i Slavko
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#40799 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

Ma ovo je penal . Hahahaha.
Al haj...
User avatar
luckylaka
Posts: 26220
Joined: 15/01/2010 06:28

#40800 Re: English Premier League

Post by luckylaka »

Liverpool za sad izgleda ko Borac jutros
Post Reply