Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40526 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Čataković katastrofalan. Upropastio dobru šansu i nije čuvao svog igrača ni kod skoka ni kasnije kada je pripucao. Spavao kraj njega.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#40527 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Kakva kanta od ekipe, vise ce nam omrznuti Sarajevo nego i Vico i Dodik zajedno.
Uzas, nista fudbalsko mi nemamo, osim dresova!
User avatar
vicious
Posts: 7657
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#40528 Re: Utakmice.

Post by vicious »

enko 1964 wrote: 02/09/2023 21:26 Ja kurčeve igre i ekipe. :run:
Doslovno isto krenuh napisati :lol:

Ma godinama gledamo iste utakmice u kojima razni goškovi, radnici, sloge itd trpaju naše bezmude preplaćene "zvijezde"...
Čini mi se da sam više oguglao, sve manje se nerviram. Bolje je i za zdravlje.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#40529 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Losi i nikakvi. Ne vidim nikoga na klupi ko bi mogao ovo preokrenuti.
User avatar
enko 1964
Posts: 1385
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#40530 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Ekipa sastavljena u zavodu za slijepe, slabovidne i nepokretne.
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#40531 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Evo nek mi neko objasni sta je Julardzija bolji od Vrancica ili Zeljkovica, ili Soldo od Serbecica?

Kojim kurcem jebenim je Keremeh zasluzio prvih 11.

Hamza izgleda jos na ptopisu ugovora, dekoncentrisan, van utskmice totalno.


Sve u svemu nidje veze s vezom.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40532 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Otišli već na odmor. Poraz ovdje i da nas Zrinjski podere na Koševu i to je to. Već računam jedan gol iz prekida za Zrinjski. Ovi naši kao da su nezainteresovani za korner i u napadu i u odbrani.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#40533 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Historijski dan za Bordo klub: Vincent Tan preuzima FK Sarajevo!

24.12.2013

Moro' sam pogledati koliko je proslo od kad pisamo po sirotinji.


Ne mogu da vjerujem, 10 godina dobre finansijske situacije i mi danas gledamo ovo :oops:
Last edited by Grean on 02/09/2023 21:42, edited 1 time in total.
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#40534 Re: Utakmice.

Post by ibizza »

enko 1964 wrote: 02/09/2023 21:39 Ekipa sastavljena u zavodu za slijepe, slabovidne i nepokretne.
:lol: :lol:
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#40535 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Jel moguće da Catakovicev igrač opet daje gol nakon kornera...
18mn97
Posts: 783
Joined: 21/04/2021 12:56

#40536 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Uzasna igra.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#40537 Re: Utakmice.

Post by mond »

Nit ima ko ući, niti imamo snage. Piši propalo.
Igra bez igre i bez rizika. Profesionalci ahaaaaa.
U glavama na odmoru.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#40538 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Izgleda da smo ono malo zivota i dosta srece ispucali protiv Veleza.

Kad zamislis da se moras vaditi protiv Zrinjskog 8-)
User avatar
enko 1964
Posts: 1385
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#40539 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Od Sloge se vidi da ovo ne liči ni na šta.
Djeluju kao da ih neko doveo na silu i da mrze ovo čime se bave.
Isti kurac, vodio ih Feđa, Mirza, Dogan, ovaj Janez ili Rej Čarls.
last mohicans
Posts: 18189
Joined: 09/08/2012 23:19

#40540 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Grean wrote: 02/09/2023 21:28 Od onolikih nasih kornera nista
Pa zato sto protivnici nemaju talenta Šahu na golu. Dobro je mirza rekao, svaki prekid i korner nama ko penal. To je i dalje tako.
User avatar
Altsa
Posts: 9224
Joined: 19/03/2004 18:31

#40541 Re: Utakmice.

Post by Altsa »

Ni jedna izmijena. :zzzz: Nevjerojatno da ni jedan invalid nije zamijenjen na poluvremenu
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#40542 Re: Utakmice.

Post by oldtajmer »

gluho bilo
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40543 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Trpaj
last mohicans
Posts: 18189
Joined: 09/08/2012 23:19

#40544 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 02/09/2023 21:28 Ćuna od ekipe. Pohvale za Hamzu opet ko pjetlić u skoku kada je njihov prečku pogodio.
Kako bih ja njega ostavio nakon utakmice da vjezba skok. Nije ga sramota, onoliku visinu ima. Evo padavičara Šahe. Mrš mali u juniore.
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#40545 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Tuga cemer jad
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#40546 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Pitanje samo s koliko razlike ce zavrsiti
Son1
Posts: 1225
Joined: 24/07/2012 16:29

#40547 Re: Utakmice.

Post by Son1 »

Jeben je Gosk :skoljka:
Horor.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#40548 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Jesmo li imali losijeg golmana u historiji od ovog?
Son1
Posts: 1225
Joined: 24/07/2012 16:29

#40549 Re: Utakmice.

Post by Son1 »

Karikaturist wrote: 02/09/2023 21:59 Jesmo li imali losijeg golmana u historiji od ovog?
Ima na klupi covjek, al izgleda da je bio za jednokratnu upotrebu.
Adobeg
Posts: 1112
Joined: 24/02/2020 18:20

#40550 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

Bravo amatercine preplacene ma mrs svi iz kluba fujj. :-)
Post Reply