Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40526 Re: Utakmice.
Čataković katastrofalan. Upropastio dobru šansu i nije čuvao svog igrača ni kod skoka ni kasnije kada je pripucao. Spavao kraj njega.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#40527 Re: Utakmice.
Kakva kanta od ekipe, vise ce nam omrznuti Sarajevo nego i Vico i Dodik zajedno.
Uzas, nista fudbalsko mi nemamo, osim dresova!
Uzas, nista fudbalsko mi nemamo, osim dresova!
- vicious
- Posts: 7657
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#40529 Re: Utakmice.
Losi i nikakvi. Ne vidim nikoga na klupi ko bi mogao ovo preokrenuti.
- enko 1964
- Posts: 1385
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#40530 Re: Utakmice.
Ekipa sastavljena u zavodu za slijepe, slabovidne i nepokretne.
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#40531 Re: Utakmice.
Evo nek mi neko objasni sta je Julardzija bolji od Vrancica ili Zeljkovica, ili Soldo od Serbecica?
Kojim kurcem jebenim je Keremeh zasluzio prvih 11.
Hamza izgleda jos na ptopisu ugovora, dekoncentrisan, van utskmice totalno.
Sve u svemu nidje veze s vezom.
Kojim kurcem jebenim je Keremeh zasluzio prvih 11.
Hamza izgleda jos na ptopisu ugovora, dekoncentrisan, van utskmice totalno.
Sve u svemu nidje veze s vezom.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40532 Re: Utakmice.
Otišli već na odmor. Poraz ovdje i da nas Zrinjski podere na Koševu i to je to. Već računam jedan gol iz prekida za Zrinjski. Ovi naši kao da su nezainteresovani za korner i u napadu i u odbrani.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#40533 Re: Utakmice.
Historijski dan za Bordo klub: Vincent Tan preuzima FK Sarajevo!
24.12.2013
Moro' sam pogledati koliko je proslo od kad pisamo po sirotinji.
Ne mogu da vjerujem, 10 godina dobre finansijske situacije i mi danas gledamo ovo
24.12.2013
Moro' sam pogledati koliko je proslo od kad pisamo po sirotinji.
Ne mogu da vjerujem, 10 godina dobre finansijske situacije i mi danas gledamo ovo
Last edited by Grean on 02/09/2023 21:42, edited 1 time in total.
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#40535 Re: Utakmice.
Jel moguće da Catakovicev igrač opet daje gol nakon kornera...
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40537 Re: Utakmice.
Nit ima ko ući, niti imamo snage. Piši propalo.
Igra bez igre i bez rizika. Profesionalci ahaaaaa.
U glavama na odmoru.
Igra bez igre i bez rizika. Profesionalci ahaaaaa.
U glavama na odmoru.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#40538 Re: Utakmice.
Izgleda da smo ono malo zivota i dosta srece ispucali protiv Veleza.
Kad zamislis da se moras vaditi protiv Zrinjskog
Kad zamislis da se moras vaditi protiv Zrinjskog
- enko 1964
- Posts: 1385
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#40539 Re: Utakmice.
Od Sloge se vidi da ovo ne liči ni na šta.
Djeluju kao da ih neko doveo na silu i da mrze ovo čime se bave.
Isti kurac, vodio ih Feđa, Mirza, Dogan, ovaj Janez ili Rej Čarls.
Djeluju kao da ih neko doveo na silu i da mrze ovo čime se bave.
Isti kurac, vodio ih Feđa, Mirza, Dogan, ovaj Janez ili Rej Čarls.
-
last mohicans
- Posts: 18189
- Joined: 09/08/2012 23:19
- Altsa
- Posts: 9224
- Joined: 19/03/2004 18:31
#40541 Re: Utakmice.
Ni jedna izmijena.
Nevjerojatno da ni jedan invalid nije zamijenjen na poluvremenu
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#40542 Re: Utakmice.
gluho bilo
-
last mohicans
- Posts: 18189
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#40545 Re: Utakmice.
Tuga cemer jad
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#40546 Re: Utakmice.
Pitanje samo s koliko razlike ce zavrsiti
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40548 Re: Utakmice.
Jesmo li imali losijeg golmana u historiji od ovog?
-
Son1
- Posts: 1225
- Joined: 24/07/2012 16:29
#40549 Re: Utakmice.
Ima na klupi covjek, al izgleda da je bio za jednokratnu upotrebu.
-
Adobeg
- Posts: 1112
- Joined: 24/02/2020 18:20
#40550 Re: Utakmice.
Bravo amatercine preplacene ma mrs svi iz kluba fujj. 
