Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40501 Re: Utakmice.
Umalo Diego Armando Maradona u gabeli.... krepaj vico pleme ti fašističko. 
Last edited by Maharadza on 02/09/2023 21:02, edited 1 time in total.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40502 Re: Utakmice.
Ovaj Soldo nikakvo pojacanje nije, koja je ovo utakmica da nista pokazao nije..Martinovicu se trebalo izvinuti i zamoliti ga da se vrati.
Btw golman nikakvu sigurnosti ekipi ne donosi.
Btw golman nikakvu sigurnosti ekipi ne donosi.
Last edited by Karikaturist on 02/09/2023 21:04, edited 1 time in total.
-
last mohicans
- Posts: 18190
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40503 Re: Utakmice.
Soldo krampa najobičnija. Ni Trako nije ovako šupalj.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40504 Re: Utakmice.
Ovo maloprije je morao niti karton a ne samo opomena
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40505 Re: Utakmice.
Joj Kerime pa odmah je fikni...
-
svi u napad
- Posts: 2277
- Joined: 14/10/2012 14:40
#40506 Re: Utakmice.
Ima li ko kakav link za tekmu na moru sasm.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40507 Re: Utakmice.
Ne zelis ovo gledati, uhvati se ti rive i cvrcaka..
- Altsa
- Posts: 9225
- Joined: 19/03/2004 18:31
#40508 Re: Utakmice.
Uzivaj u moru bolje ti je nego da gledas ovu patnju. Strasno.
Last edited by Altsa on 02/09/2023 21:21, edited 1 time in total.
-
last mohicans
- Posts: 18190
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40509 Re: Utakmice.
Smor utakmica, Kerim sere, malo je reći.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40510 Re: Utakmice.
Joj Čatakovića. Pa dodaj bolan ranije. Kako loša odluka. Keremeh se prepao šanse malo ranije
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#40511 Re: Utakmice.
upropastit ces odmor, samo ti kakav koktel naruci i uzivaj
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40512 Re: Utakmice.
'bemti Internet i bhligu i streaming pa moram trpiti silovanje očiju i mozga...dobro samo što sam spremio Aspirine i popio jedan unaprijed...a na poluvremenu idu još 2 čini se. 
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40513 Re: Utakmice.
Preplaceni jadnici
Last edited by Karikaturist on 02/09/2023 21:26, edited 1 time in total.
- enko 1964
- Posts: 1385
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#40514 Re: Utakmice.
Ja kurčeve igre i ekipe. 
-
last mohicans
- Posts: 18190
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40515 Re: Utakmice.
Šahinović spava na liniji, nikad ono golman neće biti. Ko pizda ne smije izaći na loptu, a defanzivni skok karina. Zašto ne probaju onog iz HR?
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#40516 Re: Utakmice.
mogao bi nas gosk natrpati 
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#40518 Re: Utakmice.
Ćuna od ekipe. Pohvale za Hamzu opet ko pjetlić u skoku kada je njihov prečku pogodio.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#40520 Re: Utakmice.
Je li moguce da su ovo profesionalni fudbaleri?
Ovi ce nas naklofati ko djecu
Zamisljam samo histeriju da je kojim slucajem Husref na klupi
Ovi ce nas naklofati ko djecu
Zamisljam samo histeriju da je kojim slucajem Husref na klupi
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#40523 Re: Utakmice.
Soldo je očajan, Šahinović linijski golman...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#40524 Re: Utakmice.
S obzirom kako smo fizički spremni piši propalo.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#40525 Re: Utakmice.
FK Sarajevo je neki socijalni eksperiment. Neko je ove igrace procijenio kao pojacanja, doveo i platio. Pa tito je jebo
