Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4051 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma dobro to sa zeljom i nije reprezentativno svi su ih dobili ov e godine 
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4052 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nije u tome poenta, vidis da je sudio za Olimpic.sumirprimus wrote: ↑28/04/2021 19:21 Ma dobro to sa zeljom i nije reprezentativno svi su ih dobili ov e godine![]()
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4053 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma zezno je on po sjecanju jos negdje zesce. No kako svako kolo ima neka situacija iz godineu godinu ko ce se sjecat. 
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#4054 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Gledajte u subotu kako idu u kost i zamislite da se trude tako svaku utakmicu 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4055 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne bih rekao da je on u toj utakmici sudio za Olimpic. Tada je Željo, ako se ne varam, još bio ipred Borca, i na poziciji koja vodi u Evropu. Sudio je on kontra Želje, a Olimpicu je dobro došlo.plain vanilla wrote: ↑28/04/2021 19:30Nije u tome poenta, vidis da je sudio za Olimpic.sumirprimus wrote: ↑28/04/2021 19:21 Ma dobro to sa zeljom i nije reprezentativno svi su ih dobili ov e godine![]()
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4057 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://scsport.ba/klubovi-premijer-lig ... s-tribina/
Ne dao Bog da se navijači puste, kažu korona najviše napada na stadionima. Čim uđeš na stadion odmah te napadne i do kraja prvog poluvremena si mrtav.
Kako je krenulo i naredna sezona će krenuti bez navijača. Nema meni ovo smisla nikako. Odredi koliko može navijača gledati utakmicu u zavisnosti od kapaciteta stadiona, a ulazak i izlazak se isto fino može organizovati da nemaš dodira sa drugim.
Ne dao Bog da se navijači puste, kažu korona najviše napada na stadionima. Čim uđeš na stadion odmah te napadne i do kraja prvog poluvremena si mrtav.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#4058 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ja stvarno ne vidim kako na Kosevo npr ne mogu navijaci dolaziti. Na 34 000 mjesta se 7 000 ljudi mogu smjestit da bude 10 metara razmaka, a ne 2Logovan wrote: ↑28/04/2021 22:09 https://scsport.ba/klubovi-premijer-lig ... s-tribina/
Ne dao Bog da se navijači puste, kažu korona najviše napada na stadionima. Čim uđeš na stadion odmah te napadne i do kraja prvog poluvremena si mrtav.Kako je krenulo i naredna sezona će krenuti bez navijača. Nema meni ovo smisla nikako. Odredi koliko može navijača gledati utakmicu u zavisnosti od kapaciteta stadiona, a ulazak i izlazak se isto fino može organizovati da nemaš dodira sa drugim.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4059 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bas, zapad preko 10 hiljada, moze biti gomila navijaca. Moze se organizovati, ali eto lakse je reci ne moze, situacija kriticna, bla, bla.Leopard_SA wrote: ↑28/04/2021 22:12Ja stvarno ne vidim kako na Kosevo npr ne mogu navijaci dolaziti. Na 34 000 mjesta se 7 000 ljudi mogu smjestit da bude 10 metara razmaka, a ne 2Logovan wrote: ↑28/04/2021 22:09 https://scsport.ba/klubovi-premijer-lig ... s-tribina/
Ne dao Bog da se navijači puste, kažu korona najviše napada na stadionima. Čim uđeš na stadion odmah te napadne i do kraja prvog poluvremena si mrtav.Kako je krenulo i naredna sezona će krenuti bez navijača. Nema meni ovo smisla nikako. Odredi koliko može navijača gledati utakmicu u zavisnosti od kapaciteta stadiona, a ulazak i izlazak se isto fino može organizovati da nemaš dodira sa drugim.
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4060 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Gledala sam onu vasu foru sa slikama navijaca i moram reci da je bezveze
Zanima me nesto drugo. Svaka vasa domaca utakmica pocinje Grbavicom i meni je to uvijek da se najezim kad navijaci pocnu pjevati
Kako se niko nije sjetio da, sad kad navijaci ne mogu na stadion, pusti verziju gdje navijaci pjevaju? Ima ono na yt kad Tifa uzivo pjeva s navijacima. Mozda bi to malo probudilo vase princeze na terenu.
- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#4061 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma ne moze njih Tito iz groba podici, a ne Grbavica. Nemaju oni osjecaja za klub, tj. boli ih k. da izvines, ako nema marke i ako se kasni i po 6 plata. 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4062 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ja nisam ni gledao tu foru sa slikama, ali i meni je bezveze. Vidio sam da ima neka aplikacija, i da nešto nešto, ali ne znam šta. Vidio sam i ono nešto drugo, ne tokeni, ali ni to ne znam šta je ...
Mislim da bi naše zvijezde na terenu probudile jedino šuške ...
Mislim da bi naše zvijezde na terenu probudile jedino šuške ...
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4063 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa suski nemate, pjesmu imate.
Nikad se ne zna
@Mea_parvitas znam ja sta to znaci, ali sjecam se da je Sloboda pobjedjivala a igraci bili u strajku. Mislim da kod vas nije to jedini problem.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4064 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pjesma nas je održala, njojzi hvala. Je li ta ...
Ma nemaju za šta više ni igrati, sve su usrali što su mogli. Napisah neki dan, jedina smo ekipa koja se ne bori ni za šta.
Treba već polako metlu u ruke, i počistiti igrački kadar. Neka igraju oni ispod 25 do kraja, možda 1-2 starijih.
Ma nemaju za šta više ni igrati, sve su usrali što su mogli. Napisah neki dan, jedina smo ekipa koja se ne bori ni za šta.
Treba već polako metlu u ruke, i počistiti igrački kadar. Neka igraju oni ispod 25 do kraja, možda 1-2 starijih.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#4065 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa polahko nije jos sezona zavrsena za vas. Pobijedite Sarajevo i sezona moze biti uspjesno zavrsena 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4066 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jašta, evo samo to čekam i da proglasim uspješnu sezonu.
Pobjeda u derbiju je uvijek dobrodošla, bez obzira je li bitna rezultatski.
Pobjeda u derbiju je uvijek dobrodošla, bez obzira je li bitna rezultatski.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#4067 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma ne znam sta kukaju za navijacima i 4M, svakako bi ih bakljadama izbili!Logovan wrote: ↑28/04/2021 22:09 https://scsport.ba/klubovi-premijer-lig ... s-tribina/
Ne dao Bog da se navijači puste, kažu korona najviše napada na stadionima. Čim uđeš na stadion odmah te napadne i do kraja prvog poluvremena si mrtav.Kako je krenulo i naredna sezona će krenuti bez navijača. Nema meni ovo smisla nikako. Odredi koliko može navijača gledati utakmicu u zavisnosti od kapaciteta stadiona, a ulazak i izlazak se isto fino može organizovati da nemaš dodira sa drugim.
Eto, i taj smo mit rijesili.
-
markomilanov
- Posts: 696
- Joined: 01/03/2015 15:56
#4068 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jel to ti nešto smeta Borac,Stojan nikad nije dobio pravu šansu,Goran Zakarić mora biti u repki,kako je zavuka na Koševu,prava ljepotica.Grean wrote: ↑26/04/2021 01:02Trolu, vrijeme je da i ti odmoris.markomilanov wrote: ↑25/04/2021 23:18 Stojana i Ognjena u repku, Borac šampion BiH, kako dobro zvuči.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#4069 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kako nije dobio priliku, i danas se priča o njegovom bravuroznom autogolu. Goran Zakarić je bio u repki redovan dok je bio u formi u Partizanu. Ne smeta nikome Borac, već tendenciozno suđenje koje ima u svoju korist. Ako to dobro zvuči, onda nemamo o čemu polemisati.markomilanov wrote: ↑29/04/2021 00:41Jel to ti nešto smeta Borac,Stojan nikad nije dobio pravu šansu,Goran Zakarić mora biti u repki,kako je zavuka na Koševu,prava ljepotica.Grean wrote: ↑26/04/2021 01:02Trolu, vrijeme je da i ti odmoris.markomilanov wrote: ↑25/04/2021 23:18 Stojana i Ognjena u repku, Borac šampion BiH, kako dobro zvuči.
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4070 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
FK Željezničar se zahvaljuje FK Sarajevo na pozivu na sastanak premijerligaša, ali Klub smatra da nije pravi trenutak da se razgovara o tekućim problemima, te najtrofejniji bh. klub neće prisustvovati današnjem sastanku.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
- 0038733
- Posts: 352
- Joined: 12/02/2010 14:28
#4072 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Još kontaju da je 2012 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4073 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... evo-652357
Pa što odmah u nedjelju ovo nije rečeno? Mada, i da jeste opet ne pije vode.
Pa što odmah u nedjelju ovo nije rečeno? Mada, i da jeste opet ne pije vode.
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#4074 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Puna podrska sudijskoj organizaciji, konacno se pocelo objektivno suditi i Sarajevo odmah pise dopise.
Bravo za upravu Zelje koja nije pristala biti dio tih sibicarskih igri.
Bravo za upravu Zelje koja nije pristala biti dio tih sibicarskih igri.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#4075 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Koje su to pičkice i kompleksaši
Da je neki drugi klub organizovao vjerovatno bi pristali
Da je neki drugi klub organizovao vjerovatno bi pristali
