Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4051 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Ma dobro to sa zeljom i nije reprezentativno svi su ih dobili ov e godine :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4052 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

sumirprimus wrote: 28/04/2021 19:21 Ma dobro to sa zeljom i nije reprezentativno svi su ih dobili ov e godine :lol:
Nije u tome poenta, vidis da je sudio za Olimpic.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4053 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Ma zezno je on po sjecanju jos negdje zesce. No kako svako kolo ima neka situacija iz godineu godinu ko ce se sjecat. :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4054 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Gledajte u subotu kako idu u kost i zamislite da se trude tako svaku utakmicu :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4055 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

plain vanilla wrote: 28/04/2021 19:30
sumirprimus wrote: 28/04/2021 19:21 Ma dobro to sa zeljom i nije reprezentativno svi su ih dobili ov e godine :lol:
Nije u tome poenta, vidis da je sudio za Olimpic.
Ne bih rekao da je on u toj utakmici sudio za Olimpic. Tada je Željo, ako se ne varam, još bio ipred Borca, i na poziciji koja vodi u Evropu. Sudio je on kontra Želje, a Olimpicu je dobro došlo.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4057 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

https://scsport.ba/klubovi-premijer-lig ... s-tribina/

Ne dao Bog da se navijači puste, kažu korona najviše napada na stadionima. Čim uđeš na stadion odmah te napadne i do kraja prvog poluvremena si mrtav. :oops: Kako je krenulo i naredna sezona će krenuti bez navijača. Nema meni ovo smisla nikako. Odredi koliko može navijača gledati utakmicu u zavisnosti od kapaciteta stadiona, a ulazak i izlazak se isto fino može organizovati da nemaš dodira sa drugim.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#4058 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote: 28/04/2021 22:09 https://scsport.ba/klubovi-premijer-lig ... s-tribina/

Ne dao Bog da se navijači puste, kažu korona najviše napada na stadionima. Čim uđeš na stadion odmah te napadne i do kraja prvog poluvremena si mrtav. :oops: Kako je krenulo i naredna sezona će krenuti bez navijača. Nema meni ovo smisla nikako. Odredi koliko može navijača gledati utakmicu u zavisnosti od kapaciteta stadiona, a ulazak i izlazak se isto fino može organizovati da nemaš dodira sa drugim.
Ja stvarno ne vidim kako na Kosevo npr ne mogu navijaci dolaziti. Na 34 000 mjesta se 7 000 ljudi mogu smjestit da bude 10 metara razmaka, a ne 2
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4059 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Leopard_SA wrote: 28/04/2021 22:12
Logovan wrote: 28/04/2021 22:09 https://scsport.ba/klubovi-premijer-lig ... s-tribina/

Ne dao Bog da se navijači puste, kažu korona najviše napada na stadionima. Čim uđeš na stadion odmah te napadne i do kraja prvog poluvremena si mrtav. :oops: Kako je krenulo i naredna sezona će krenuti bez navijača. Nema meni ovo smisla nikako. Odredi koliko može navijača gledati utakmicu u zavisnosti od kapaciteta stadiona, a ulazak i izlazak se isto fino može organizovati da nemaš dodira sa drugim.
Ja stvarno ne vidim kako na Kosevo npr ne mogu navijaci dolaziti. Na 34 000 mjesta se 7 000 ljudi mogu smjestit da bude 10 metara razmaka, a ne 2
Bas, zapad preko 10 hiljada, moze biti gomila navijaca. Moze se organizovati, ali eto lakse je reci ne moze, situacija kriticna, bla, bla.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4060 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Charuga wrote: 28/04/2021 21:43
Ne bih rekao da je on u toj utakmici sudio za Olimpic. Tada je Željo, ako se ne varam, još bio ipred Borca, i na poziciji koja vodi u Evropu. Sudio je on kontra Želje, a Olimpicu je dobro došlo.
Gledala sam onu vasu foru sa slikama navijaca i moram reci da je bezveze :mrgreen: to se na tv ne vidi, nego eto mozda fotka za lajkat na fejsu

Zanima me nesto drugo. Svaka vasa domaca utakmica pocinje Grbavicom i meni je to uvijek da se najezim kad navijaci pocnu pjevati
Kako se niko nije sjetio da, sad kad navijaci ne mogu na stadion, pusti verziju gdje navijaci pjevaju? Ima ono na yt kad Tifa uzivo pjeva s navijacima. Mozda bi to malo probudilo vase princeze na terenu.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 3100
Joined: 18/03/2015 01:36

#4061 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Mea_parvitas »

Ma ne moze njih Tito iz groba podici, a ne Grbavica. Nemaju oni osjecaja za klub, tj. boli ih k. da izvines, ako nema marke i ako se kasni i po 6 plata. ;)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4062 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Ja nisam ni gledao tu foru sa slikama, ali i meni je bezveze. Vidio sam da ima neka aplikacija, i da nešto nešto, ali ne znam šta. Vidio sam i ono nešto drugo, ne tokeni, ali ni to ne znam šta je ... :mrgreen:

Mislim da bi naše zvijezde na terenu probudile jedino šuške ... 8-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4063 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Charuga wrote: 28/04/2021 22:40 Ja nisam ni gledao tu foru sa slikama, ali i meni je bezveze. Vidio sam da ima neka aplikacija, i da nešto nešto, ali ne znam šta. Vidio sam i ono nešto drugo, ne tokeni, ali ni to ne znam šta je ... :mrgreen:

Mislim da bi naše zvijezde na terenu probudile jedino šuške ... 8-)
Pa suski nemate, pjesmu imate.
Nikad se ne zna :mrgreen:

@Mea_parvitas znam ja sta to znaci, ali sjecam se da je Sloboda pobjedjivala a igraci bili u strajku. Mislim da kod vas nije to jedini problem.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4064 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Pjesma nas je održala, njojzi hvala. Je li ta ... :mrgreen:

Ma nemaju za šta više ni igrati, sve su usrali što su mogli. Napisah neki dan, jedina smo ekipa koja se ne bori ni za šta.
Treba već polako metlu u ruke, i počistiti igrački kadar. Neka igraju oni ispod 25 do kraja, možda 1-2 starijih.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#4065 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

Pa polahko nije jos sezona zavrsena za vas. Pobijedite Sarajevo i sezona moze biti uspjesno zavrsena :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4066 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Jašta, evo samo to čekam i da proglasim uspješnu sezonu.

Pobjeda u derbiju je uvijek dobrodošla, bez obzira je li bitna rezultatski.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#4067 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Logovan wrote: 28/04/2021 22:09 https://scsport.ba/klubovi-premijer-lig ... s-tribina/

Ne dao Bog da se navijači puste, kažu korona najviše napada na stadionima. Čim uđeš na stadion odmah te napadne i do kraja prvog poluvremena si mrtav. :oops: Kako je krenulo i naredna sezona će krenuti bez navijača. Nema meni ovo smisla nikako. Odredi koliko može navijača gledati utakmicu u zavisnosti od kapaciteta stadiona, a ulazak i izlazak se isto fino može organizovati da nemaš dodira sa drugim.
Ma ne znam sta kukaju za navijacima i 4M, svakako bi ih bakljadama izbili! :oops:
Eto, i taj smo mit rijesili. :mrgreen:
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#4068 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by markomilanov »

Grean wrote: 26/04/2021 01:02
markomilanov wrote: 25/04/2021 23:18 Stojana i Ognjena u repku, Borac šampion BiH, kako dobro zvuči.
Trolu, vrijeme je da i ti odmoris.
Jel to ti nešto smeta Borac,Stojan nikad nije dobio pravu šansu,Goran Zakarić mora biti u repki,kako je zavuka na Koševu,prava ljepotica.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#4069 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

markomilanov wrote: 29/04/2021 00:41
Grean wrote: 26/04/2021 01:02
markomilanov wrote: 25/04/2021 23:18 Stojana i Ognjena u repku, Borac šampion BiH, kako dobro zvuči.
Trolu, vrijeme je da i ti odmoris.
Jel to ti nešto smeta Borac,Stojan nikad nije dobio pravu šansu,Goran Zakarić mora biti u repki,kako je zavuka na Koševu,prava ljepotica.
Kako nije dobio priliku, i danas se priča o njegovom bravuroznom autogolu. Goran Zakarić je bio u repki redovan dok je bio u formi u Partizanu. Ne smeta nikome Borac, već tendenciozno suđenje koje ima u svoju korist. Ako to dobro zvuči, onda nemamo o čemu polemisati.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4070 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

FK Željezničar se zahvaljuje FK Sarajevo na pozivu na sastanak premijerligaša, ali Klub smatra da nije pravi trenutak da se razgovara o tekućim problemima, te najtrofejniji bh. klub neće prisustvovati današnjem sastanku.
:mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4071 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

:thumbup:
User avatar
0038733
Posts: 352
Joined: 12/02/2010 14:28

#4072 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 0038733 »

Još kontaju da je 2012 :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4073 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... evo-652357

Pa što odmah u nedjelju ovo nije rečeno? Mada, i da jeste opet ne pije vode.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#4074 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Iker C »

Puna podrska sudijskoj organizaciji, konacno se pocelo objektivno suditi i Sarajevo odmah pise dopise.
Bravo za upravu Zelje koja nije pristala biti dio tih sibicarskih igri.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#4075 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

Koje su to pičkice i kompleksaši
Da je neki drugi klub organizovao vjerovatno bi pristali
Post Reply