Usput ako nije problem linija,garazni broj(mali broj u ovom slucaju na lijevoj strani iznad svjetla) i lokacija.
Evo primjera kako se naginju i sta im je zajednicko-svi su na pauzi


296 na liniji za Kamenicu sa velikim pauzama isti ovaj danas ravan ko strijela na Sutjesci

365 na liniji za Ilijas koja takodjer ima velike pauze

A ne naginju se turkisi samo evo plinasa 245 koji inace radi za Kamenicu ali je u ovom slucaju na Vanlinijskom(znaci pauza minimalno sat)

A evo i 244 koji je u ovom slucaju bio nekih pola sata parkiran

I svi ovi busevi se izravnaju u voznji mozda poneki ostane.Recimo GB 368 neki dan na Ilidzi je ukrcao minimalno 150 putnika i logicno se nageo.
I to nije neispravnost jer ovi neoplani se naginju van voznje a turkisi su stari 20 goina i komentari su redovni grasovci unistili npve buseve.
Vecina buseva je u Istanbulu promijenoli minimalno 1 motor.Polu-crknuti su dosli a za naginjanje to ima veze sa zracnim jastucima a to vjerovatno ima veze sa groznim putevima recimo kod Ilidza terminala ima rupa i ispod viri kaldrma.
A za ovu donaciju kada su dosli bilo je oko 40 buseva i sve je bilo dobrodoslo pa i raspali turkisi...



