SDP

User avatar
AntiKrist
Posts: 318
Joined: 17/02/2015 07:42

#39901 Re: SDP

Post by AntiKrist »

Jesul skupili kandidati po 1000 potpisa,ko ce biti novi predsjednik stranke? :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39902 Re: SDP

Post by sumirprimus »

Zlajoglu je za ove bio kisindzer... :mrgreen:
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#39903 Re: SDP

Post by Adriatic »

sumirprimus wrote:Zlajoglu je za ove bio kisindzer... :mrgreen:
I ja kažem.
Ovo je izbor gdje učestvuju njegove podguzne muhe.
Svejedno je koja će biti.
pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39904 Re: SDP

Post by pedeset »

[quote="zeleni xy"]Kako li su samo zaboravili ovog kleptomana na listu staviti

Nije bilo mjesta, moglo je samo dvojica iz iste stranke. Eh sad možeš zamisliti koliko su pokrali Zlatko Lagumdžija i Damir Hadžić kad su prebacili Hamdiju. Hamdo Lipovača je krao koliko je mogao ali ipak nedovoljno da prebaci reketaše.
I opet on prvi završi u Zenici. A sad stvarno otkud on na slobodi, nevjerujem da ima računar u prdekani? :run:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#39905 Re: SDP

Post by fosna2014 »

pedeset wrote:
zeleni xy wrote:Kako li su samo zaboravili ovog kleptomana na listu staviti

Nije bilo mjesta, moglo je samo dvojica iz iste stranke. Eh sad možeš zamisliti koliko su pokrali Zlatko Lagumdžija i Damir Hadžić kad su prebacili Hamdiju. Hamdo Lipovača je krao koliko je mogao ali ipak nedovoljno da prebaci reketaše.
I opet on prvi završi u Zenici. A sad stvarno otkud on na slobodi, nevjerujem da ima računar u prdekani? :run:
Nije nikad ni bio u zatvoru kako treba. Samo par dana da kao radi sigurnosti.
mix
Posts: 11
Joined: 18/06/2004 10:44

#39906 Re: SDP

Post by mix »

Naletih na jos jedan video.

Last edited by mix on 06/08/2015 22:02, edited 1 time in total.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#39907 Re: SDP

Post by hizo ramidovic »

samo lagundzija ima kapacitet bit presjednik ove partie atoje dokazo kakoje vodijo partiu doknije povukose zatose svi clanovi ezdepea trebaju potrudit daseon vrati ida digne partiu sadna
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#39908 Re: SDP

Post by dobojlija81 »

salam hizo,posalami i rodju Akifa
ezdepe
:lol:
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10267
Joined: 12/10/2014 01:12

#39909 Re: SDP

Post by skupljac_zeljeza »

hizo ramidovic wrote:samo lagundzija ima kapacitet bit presjednik ove partie atoje dokazo kakoje vodijo partiu doknije povukose zatose svi clanovi ezdepea trebaju potrudit daseon vrati ida digne partiu sadna
Neosporno da je sposoban partijski čovjek, ali pošto su na njega zalijepili greške svih političara u SDP-u koju je ikada neko od njih napravio, onda nema povratak smisla, mada ko se smije zakleti da ne djeluje iza scene. Ne bih ga podcijenio.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#39910 Re: SDP

Post by JThomas »

pa jer je ostavio samo svoje kopije, a sve ostale otjerao. ustvari čak je i niz svojih kopija također otjerao koje su previše zinule. društvo jednog lica, to je i sad, ko misli da nije lud je.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#39911 Re: SDP

Post by hizo ramidovic »

zlatkan jejos tuj i dijeluje paza to nema potrebe kace more ljepo kandidovat za presijednika ida djeluje nasuncu ane iz sijenke a dase ostali kandidati zdogovore dase povuku pace tako zlatkan postat jedini kandidat i ondak sigurno pobijedzuje atoce bit dobro zaovaj narod i drzavu
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#39912 Re: SDP

Post by Novak20 »

hizo ramidovic wrote:zlatkan jejos tuj i dijeluje paza to nema potrebe kace more ljepo kandidovat za presijednika ida djeluje nasuncu ane iz sijenke a dase ostali kandidati zdogovore dase povuku pace tako zlatkan postat jedini kandidat i ondak sigurno pobijedzuje atoce bit dobro zaovaj narod i drzavu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bit će dobro onima koji pamte kao zlatne ribice.
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#39913 Re: SDP

Post by Teniser »

Jbš Zlatka i Damira,oni su odsvirali i sve što pokušavaju utrpati neide.
SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
A vi zeleni objasnite mi,koja je to druga partija baš onako pro Bosanska sa svim onim elemtima o kojim lažete evo 25god.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10267
Joined: 12/10/2014 01:12

#39914 Re: SDP

Post by skupljac_zeljeza »

Teniser wrote: SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
To ćeš moći reći tek onda kada SDP pobijedi HDZ glasovima Hrvata ili SDS/SNSD glasovima Srba kao što je 'nadglasala' SDA glasovima Bošnjaka. Da li poslije Nijaza, Zlatka i Nermina dolazi opet za predsjednika partije Bošnjak (Nikšić - Imamović - Bećirević) ili će biti neko iz dva druga naroda ili ostalih? Trenutno je to partija koja dobija presudnu većinu glasova u ova 3-4 kantona sa bošnjačkom većinom.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#39915 Re: SDP

Post by Innovation »

skupljac_zeljeza wrote:
Teniser wrote: SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
To ćeš moći reći tek onda kada SDP pobijedi HDZ glasovima Hrvata ili SDS/SNSD glasovima Srba kao što je 'nadglasala' SDA glasovima Bošnjaka. Da li poslije Nijaza, Zlatka i Nermina dolazi opet za predsjednika partije Bošnjak (Nikšić - Imamović - Bećirević) ili će biti neko iz dva druga naroda ili ostalih? Trenutno je to partija koja dobija presudnu većinu glasova u ova 3-4 kantona sa bošnjačkom većinom.
:thumbup:
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#39916 Re: SDP

Post by Novak20 »

Teniser wrote:Jbš Zlatka i Damira,oni su odsvirali i sve što pokušavaju utrpati neide.
SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
A vi zeleni objasnite mi,koja je to druga partija baš onako pro Bosanska sa svim onim elemtima o kojim lažete evo 25god.
Hajde ti meni objasni zašto se SDP poslije pobjede na izborima 2010 sliza sa zelenom probošnjačkom SDA.

Multi-kulti priču, bosanstvo i SDP, što se mene tiče, okači mačku o rep.
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#39917 Re: SDP

Post by Teniser »

Innovation wrote:
skupljac_zeljeza wrote:
Teniser wrote: SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
To ćeš moći reći tek onda kada SDP pobijedi HDZ glasovima Hrvata ili SDS/SNSD glasovima Srba kao što je 'nadglasala' SDA glasovima Bošnjaka. Da li poslije Nijaza, Zlatka i Nermina dolazi opet za predsjednika partije Bošnjak (Nikšić - Imamović - Bećirević) ili će biti neko iz dva druga naroda ili ostalih? Trenutno je to partija koja dobija presudnu većinu glasova u ova 3-4 kantona sa bošnjačkom većinom.
:thumbup:
Željezni,što se ovog tiče u potpunosti se slažem s tobom,međutim u drugom smslu zaista je multietnička,na svim nivoima se izuzetno pazi na multietičnost i dosta funkcija drše srbi,hrvati ili ostali.
Ujedno slažem se s tobom da bi za predsjednika trebao doći neko iz tih naroda.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#39918 Re: SDP

Post by HM 2011 »

Innovation wrote:
skupljac_zeljeza wrote:
Teniser wrote: SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
To ćeš moći reći tek onda kada SDP pobijedi HDZ glasovima Hrvata ili SDS/SNSD glasovima Srba kao što je 'nadglasala' SDA glasovima Bošnjaka. Da li poslije Nijaza, Zlatka i Nermina dolazi opet za predsjednika partije Bošnjak (Nikšić - Imamović - Bećirević) ili će biti neko iz dva druga naroda ili ostalih? Trenutno je to partija koja dobija presudnu većinu glasova u ova 3-4 kantona sa bošnjačkom većinom.
:thumbup:
sto bi rekli Bosnjacki SDP..... stop bosnjakizaciji SDP-a..... stop bosnjakizaciji djelovima BiH vecinski naseljenim Bosnjacima.... stop bosnjacima....

a na drugoj strani masa glasova pristize od bosnjaka....

i sad neka mi neko kaze da sam sovinista , nacionalista ili bilo sta od tih iskljucivoati kojima je SDP vican....

sad je bitanje jel to onda SDP kakvim se pokusavaju predstaviti ili je to Bosnjacka socijl demokratska partija...... i posto u socijaldemokratiji nije prihvatljiv princip jednog naroda koji vecinski dje podrsku socijal demokratiji -

Vrh SDP-a zajedno sa politicki pismenim cpanstvom na 1235 sjednici donjeo je odluku - SDP se treba samoukinuti.....

temelj na kojem SDP pokusava da djeluje nije plodan za socijaldemokratske ideje - te samim tim samo prave sprdnju od socijaldekokratije.....

eh sad - koje je rjesenje - bratski SDP-ovi svakog naroda ? u suprotnom jedino sto se ocekuje je samoukidanje - sto naravno nikada nece doci i eto - to je to..... nastavlja se tamo gdje se stalo..
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#39919 Re: SDP

Post by General War »

HM 2011 wrote: sto bi rekli Bosnjacki SDP..... stop bosnjakizaciji SDP-a..... stop bosnjakizaciji djelovima BiH vecinski naseljenim Bosnjacima.... stop bosnjacima....

a na drugoj strani masa glasova pristize od bosnjaka....

i sad neka mi neko kaze da sam sovinista , nacionalista ili bilo sta od tih iskljucivoati kojima je SDP vican....

sad je bitanje jel to onda SDP kakvim se pokusavaju predstaviti ili je to Bosnjacka socijl demokratska partija...... i posto u socijaldemokratiji nije prihvatljiv princip jednog naroda koji vecinski dje podrsku socijal demokratiji -

Vrh SDP-a zajedno sa politicki pismenim cpanstvom na 1235 sjednici donjeo je odluku - SDP se treba samoukinuti.....

temelj na kojem SDP pokusava da djeluje nije plodan za socijaldemokratske ideje - te samim tim samo prave sprdnju od socijaldekokratije.....

eh sad - koje je rjesenje - bratski SDP-ovi svakog naroda ? u suprotnom jedino sto se ocekuje je samoukidanje - sto naravno nikada nece doci i eto - to je to..... nastavlja se tamo gdje se stalo..
...Prica covjek o SDP-u koji agituje za partiju koja se vec davno pocjepala iz SDA u A -SDA a ima velike sanse da bude i B-SDA...i sve bosnjaci izabrali...
Ovo nema veze sa biracima vec pokazuje lice "biranih" ma ko to birali...zahvaljujuci sistemu koji je nametnut da se zaustavi rat a ne da se pravi drzava na demokratskim i civilizacijskim postulatima.
SDP zeli biti "dio tala" kao i svi drugi...
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#39920 Re: SDP

Post by hizo ramidovic »

ezdepe semore nadat pobijedi tekace vrati lagundzija nacelo partie saobzirom dajeta partia svoi naj vislji uspijeh dozivila kadje on bijo presijednik stoje normalno saobzirom nanjegove kompetencie i postivanje tudzije misljenja a tacnoje da ezdepe vlast djeli dabudu svi zastupljeni samo stohin biraju 97 posto bosnjaci
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10267
Joined: 12/10/2014 01:12

#39921 Re: SDP

Post by skupljac_zeljeza »

hizo ramidovic wrote:ezdepe semore nadat pobijedi tekace vrati lagundzija nacelo partie saobzirom dajeta partia svoi naj vislji uspijeh dozivila kadje on bijo presijednik stoje normalno saobzirom nanjegove kompetencie ...
Sve ide u prilog Lagumdžijinom Nikšiću da ostane gdje je, a to je uskoro. Čak ga je sam Imamović podržavao u izboru između njega i Bešlagića na vanrednom kongresu.
Ostaje nejasno zašto se Kantonalni sud u Tuzli nije izjasnio o optužnici protiv Slavka Stjepića i drugih osoba u brojnim drugim predmetima koji čekaju na procesuiranje.

Uzgred, u krivičnoj prijavi koja je prije nepune tri godine podnesena protiv Stjepića od zastupnika fonda Ram invest iz Slovenije, za korupciju je osumnjičen i načelnik Tuzle Jasmin Imamović sa još dva svoja službenika.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/optuznic ... /150812084
User avatar
AntiKrist
Posts: 318
Joined: 17/02/2015 07:42

#39922 Re: SDP

Post by AntiKrist »

Slavkin kucerak:

Image
Image
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#39923 Re: SDP

Post by General War »

Sidran nikako da oprosti Imamovicu za onu nagradu :-)

Ne trčite pred rudu, drugovi Tuzlaci ! Naša su se leđa nanosala svakojakih diktatora i nama je u Sarajevu vaša radost stoposto razumljiva. Veoma dobro čujemo šta kaže tuzlanski vox populi: ‘Velika većina Tuzlaka bila bi presretna da on bude predsjednik SDP- i ode u Sarajevo !’ Čitali smo svojim očima, baš tako na društvenoj mreži, kao glas naroda, kaže Tuzlak Damir Sirćo. To je, recimo, okej, ali nam se nikako ne sviđa što nama u Sarajevo šaljete čovjeka o kome pišete da je ‘šef kriminalnog holdinga u tuzlanskoj gradskoj upravi’. Pa što će nam taj i takav ? Šta ćemo sutra, ako ga uhapse ? Na sva zvona udarate priču o sedam krivičnih prijava protiv njega što čame u ladicama Tužilaštva BiH, zbog tog ste mu i nadimak ‘Merkator’ prišarafili na čelo – a sad se sjetili da ga pošaljete nama, u Sarajevo !? Jebitito. Što posao s njime niste sami završili ? Kad vas na izborima povalja ko piliće – udarite u kuknjavu: ne možemo ga pobijediti jer je u Općinskoj administraciji i po gradskim javnim preduzećima on lično pozapošljavo toliko ljudi – da je to glasačka mašina protiv koje se ne može. Njegovi ljudi – njegovi glasovi. Poso gotov prije nego je i započeo. E pa u Sarajevu na tu kartu ne može igrati ! Zauzeto ! Poklopio Zlaja. Zauzeto ! Poklopio Nermin. Hvala lijepa. Neka ne dolazi. Ne treba nam. Ne treba nam ni na vlasti ni u opoziciji – niđe nam ne treba. Imamo takvih, za izvoza ! Doduše, možda su stvari zamršenije nego što se to isprve vidi. Možda se u sve to upetljala neka krupnija pamet !? Možda je u taj kandidacijski poduhvat neko ugradio podlu zamisao da dokrajči i sa političke scene zauvijek smakne ostatke negdašnjeg Saveza komunista !? Ništa nije nemoguće. Ali – šta je da je – nemojte, dragi Tuzlaci, trčati pred rudu ! Kandidatura vašeg gradonačelnika za funkciju predsjednika SDP-a BiH jeste gotova stvar, ali – štono Rusi kažu: pilići se broje ujesen ! Prvo i prvo, tom kandidaturom, ako ćemo pravo, nije ni frtalj posla završeno. Drugo i drugo, naučili smo pravilo: Ko u Bosni ima vlast, ima i način da je zadrži ! Ne mislite valjda da će Nermin Nikšić sjediti skrštenih ruku ? Treće i treće: tog vašeg Jasmina niko u Sarajevu neće ! Eto vam ga tamo, kako ste s njime deverali do sad, deverajte i od sad ! Abdulah Sidran (Danas.info/Izvor: Dnevni avaz/Foto: SB)

Pročitaj više na: http://tuzla.danas.info/2015/08/18/abdu ... -imamovic/
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#39924 Re: SDP

Post by Banksy »

General War wrote:Sidran nikako da oprosti Imamovicu za onu nagradu :-)
Istina.
Kakve li veze Avdo ima s Tuzlom, a kakve tek s SDP-om ...?
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#39925 Re: SDP

Post by Liberalism »

Novak20 wrote:
Teniser wrote:Jbš Zlatka i Damira,oni su odsvirali i sve što pokušavaju utrpati neide.
SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
A vi zeleni objasnite mi,koja je to druga partija baš onako pro Bosanska sa svim onim elemtima o kojim lažete evo 25god.
Hajde ti meni objasni zašto se SDP poslije pobjede na izborima 2010 sliza sa zelenom probošnjačkom SDA.

Multi-kulti priču, bosanstvo i SDP, što se mene tiče, okači mačku o rep.
Post Reply