SDP
- AntiKrist
- Posts: 318
- Joined: 17/02/2015 07:42
#39901 Re: SDP
Jesul skupili kandidati po 1000 potpisa,ko ce biti novi predsjednik stranke? 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#39902 Re: SDP
Zlajoglu je za ove bio kisindzer... 
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#39903 Re: SDP
I ja kažem.sumirprimus wrote:Zlajoglu je za ove bio kisindzer...
Ovo je izbor gdje učestvuju njegove podguzne muhe.
Svejedno je koja će biti.
-
pedeset
- Posts: 580
- Joined: 26/10/2014 14:11
#39904 Re: SDP
[quote="zeleni xy"]Kako li su samo zaboravili ovog kleptomana na listu staviti
Nije bilo mjesta, moglo je samo dvojica iz iste stranke. Eh sad možeš zamisliti koliko su pokrali Zlatko Lagumdžija i Damir Hadžić kad su prebacili Hamdiju. Hamdo Lipovača je krao koliko je mogao ali ipak nedovoljno da prebaci reketaše.
I opet on prvi završi u Zenici. A sad stvarno otkud on na slobodi, nevjerujem da ima računar u prdekani?
Nije bilo mjesta, moglo je samo dvojica iz iste stranke. Eh sad možeš zamisliti koliko su pokrali Zlatko Lagumdžija i Damir Hadžić kad su prebacili Hamdiju. Hamdo Lipovača je krao koliko je mogao ali ipak nedovoljno da prebaci reketaše.
I opet on prvi završi u Zenici. A sad stvarno otkud on na slobodi, nevjerujem da ima računar u prdekani?
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#39905 Re: SDP
Nije nikad ni bio u zatvoru kako treba. Samo par dana da kao radi sigurnosti.pedeset wrote:zeleni xy wrote:Kako li su samo zaboravili ovog kleptomana na listu staviti
Nije bilo mjesta, moglo je samo dvojica iz iste stranke. Eh sad možeš zamisliti koliko su pokrali Zlatko Lagumdžija i Damir Hadžić kad su prebacili Hamdiju. Hamdo Lipovača je krao koliko je mogao ali ipak nedovoljno da prebaci reketaše.
I opet on prvi završi u Zenici. A sad stvarno otkud on na slobodi, nevjerujem da ima računar u prdekani?
-
mix
- Posts: 11
- Joined: 18/06/2004 10:44
#39906 Re: SDP
Naletih na jos jedan video.
Last edited by mix on 06/08/2015 22:02, edited 1 time in total.
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#39907 Re: SDP
samo lagundzija ima kapacitet bit presjednik ove partie atoje dokazo kakoje vodijo partiu doknije povukose zatose svi clanovi ezdepea trebaju potrudit daseon vrati ida digne partiu sadna
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#39908 Re: SDP
salam hizo,posalami i rodju Akifa
ezdepe

ezdepe
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10267
- Joined: 12/10/2014 01:12
#39909 Re: SDP
Neosporno da je sposoban partijski čovjek, ali pošto su na njega zalijepili greške svih političara u SDP-u koju je ikada neko od njih napravio, onda nema povratak smisla, mada ko se smije zakleti da ne djeluje iza scene. Ne bih ga podcijenio.hizo ramidovic wrote:samo lagundzija ima kapacitet bit presjednik ove partie atoje dokazo kakoje vodijo partiu doknije povukose zatose svi clanovi ezdepea trebaju potrudit daseon vrati ida digne partiu sadna
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#39910 Re: SDP
pa jer je ostavio samo svoje kopije, a sve ostale otjerao. ustvari čak je i niz svojih kopija također otjerao koje su previše zinule. društvo jednog lica, to je i sad, ko misli da nije lud je.
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#39911 Re: SDP
zlatkan jejos tuj i dijeluje paza to nema potrebe kace more ljepo kandidovat za presijednika ida djeluje nasuncu ane iz sijenke a dase ostali kandidati zdogovore dase povuku pace tako zlatkan postat jedini kandidat i ondak sigurno pobijedzuje atoce bit dobro zaovaj narod i drzavu
-
Novak20
- Posts: 15247
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#39912 Re: SDP
hizo ramidovic wrote:zlatkan jejos tuj i dijeluje paza to nema potrebe kace more ljepo kandidovat za presijednika ida djeluje nasuncu ane iz sijenke a dase ostali kandidati zdogovore dase povuku pace tako zlatkan postat jedini kandidat i ondak sigurno pobijedzuje atoce bit dobro zaovaj narod i drzavu
Bit će dobro onima koji pamte kao zlatne ribice.
- Teniser
- Posts: 205
- Joined: 30/10/2014 12:41
#39913 Re: SDP
Jbš Zlatka i Damira,oni su odsvirali i sve što pokušavaju utrpati neide.
SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
A vi zeleni objasnite mi,koja je to druga partija baš onako pro Bosanska sa svim onim elemtima o kojim lažete evo 25god.
SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
A vi zeleni objasnite mi,koja je to druga partija baš onako pro Bosanska sa svim onim elemtima o kojim lažete evo 25god.
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10267
- Joined: 12/10/2014 01:12
#39914 Re: SDP
To ćeš moći reći tek onda kada SDP pobijedi HDZ glasovima Hrvata ili SDS/SNSD glasovima Srba kao što je 'nadglasala' SDA glasovima Bošnjaka. Da li poslije Nijaza, Zlatka i Nermina dolazi opet za predsjednika partije Bošnjak (Nikšić - Imamović - Bećirević) ili će biti neko iz dva druga naroda ili ostalih? Trenutno je to partija koja dobija presudnu većinu glasova u ova 3-4 kantona sa bošnjačkom većinom.Teniser wrote: SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
-
Innovation
- Posts: 4229
- Joined: 23/03/2011 11:58
#39915 Re: SDP
skupljac_zeljeza wrote:To ćeš moći reći tek onda kada SDP pobijedi HDZ glasovima Hrvata ili SDS/SNSD glasovima Srba kao što je 'nadglasala' SDA glasovima Bošnjaka. Da li poslije Nijaza, Zlatka i Nermina dolazi opet za predsjednika partije Bošnjak (Nikšić - Imamović - Bećirević) ili će biti neko iz dva druga naroda ili ostalih? Trenutno je to partija koja dobija presudnu većinu glasova u ova 3-4 kantona sa bošnjačkom većinom.Teniser wrote: SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
-
Novak20
- Posts: 15247
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#39916 Re: SDP
Hajde ti meni objasni zašto se SDP poslije pobjede na izborima 2010 sliza sa zelenom probošnjačkom SDA.Teniser wrote:Jbš Zlatka i Damira,oni su odsvirali i sve što pokušavaju utrpati neide.
SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
A vi zeleni objasnite mi,koja je to druga partija baš onako pro Bosanska sa svim onim elemtima o kojim lažete evo 25god.
Multi-kulti priču, bosanstvo i SDP, što se mene tiče, okači mačku o rep.
- Teniser
- Posts: 205
- Joined: 30/10/2014 12:41
#39917 Re: SDP
Željezni,što se ovog tiče u potpunosti se slažem s tobom,međutim u drugom smslu zaista je multietnička,na svim nivoima se izuzetno pazi na multietičnost i dosta funkcija drše srbi,hrvati ili ostali.Innovation wrote:skupljac_zeljeza wrote:To ćeš moći reći tek onda kada SDP pobijedi HDZ glasovima Hrvata ili SDS/SNSD glasovima Srba kao što je 'nadglasala' SDA glasovima Bošnjaka. Da li poslije Nijaza, Zlatka i Nermina dolazi opet za predsjednika partije Bošnjak (Nikšić - Imamović - Bećirević) ili će biti neko iz dva druga naroda ili ostalih? Trenutno je to partija koja dobija presudnu većinu glasova u ova 3-4 kantona sa bošnjačkom većinom.Teniser wrote: SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
Ujedno slažem se s tobom da bi za predsjednika trebao doći neko iz tih naroda.
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#39918 Re: SDP
sto bi rekli Bosnjacki SDP..... stop bosnjakizaciji SDP-a..... stop bosnjakizaciji djelovima BiH vecinski naseljenim Bosnjacima.... stop bosnjacima....Innovation wrote:skupljac_zeljeza wrote:To ćeš moći reći tek onda kada SDP pobijedi HDZ glasovima Hrvata ili SDS/SNSD glasovima Srba kao što je 'nadglasala' SDA glasovima Bošnjaka. Da li poslije Nijaza, Zlatka i Nermina dolazi opet za predsjednika partije Bošnjak (Nikšić - Imamović - Bećirević) ili će biti neko iz dva druga naroda ili ostalih? Trenutno je to partija koja dobija presudnu većinu glasova u ova 3-4 kantona sa bošnjačkom većinom.Teniser wrote: SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
a na drugoj strani masa glasova pristize od bosnjaka....
i sad neka mi neko kaze da sam sovinista , nacionalista ili bilo sta od tih iskljucivoati kojima je SDP vican....
sad je bitanje jel to onda SDP kakvim se pokusavaju predstaviti ili je to Bosnjacka socijl demokratska partija...... i posto u socijaldemokratiji nije prihvatljiv princip jednog naroda koji vecinski dje podrsku socijal demokratiji -
Vrh SDP-a zajedno sa politicki pismenim cpanstvom na 1235 sjednici donjeo je odluku - SDP se treba samoukinuti.....
temelj na kojem SDP pokusava da djeluje nije plodan za socijaldemokratske ideje - te samim tim samo prave sprdnju od socijaldekokratije.....
eh sad - koje je rjesenje - bratski SDP-ovi svakog naroda ? u suprotnom jedino sto se ocekuje je samoukidanje - sto naravno nikada nece doci i eto - to je to..... nastavlja se tamo gdje se stalo..
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#39919 Re: SDP
...Prica covjek o SDP-u koji agituje za partiju koja se vec davno pocjepala iz SDA u A -SDA a ima velike sanse da bude i B-SDA...i sve bosnjaci izabrali...HM 2011 wrote: sto bi rekli Bosnjacki SDP..... stop bosnjakizaciji SDP-a..... stop bosnjakizaciji djelovima BiH vecinski naseljenim Bosnjacima.... stop bosnjacima....
a na drugoj strani masa glasova pristize od bosnjaka....
i sad neka mi neko kaze da sam sovinista , nacionalista ili bilo sta od tih iskljucivoati kojima je SDP vican....
sad je bitanje jel to onda SDP kakvim se pokusavaju predstaviti ili je to Bosnjacka socijl demokratska partija...... i posto u socijaldemokratiji nije prihvatljiv princip jednog naroda koji vecinski dje podrsku socijal demokratiji -
Vrh SDP-a zajedno sa politicki pismenim cpanstvom na 1235 sjednici donjeo je odluku - SDP se treba samoukinuti.....
temelj na kojem SDP pokusava da djeluje nije plodan za socijaldemokratske ideje - te samim tim samo prave sprdnju od socijaldekokratije.....
eh sad - koje je rjesenje - bratski SDP-ovi svakog naroda ? u suprotnom jedino sto se ocekuje je samoukidanje - sto naravno nikada nece doci i eto - to je to..... nastavlja se tamo gdje se stalo..
Ovo nema veze sa biracima vec pokazuje lice "biranih" ma ko to birali...zahvaljujuci sistemu koji je nametnut da se zaustavi rat a ne da se pravi drzava na demokratskim i civilizacijskim postulatima.
SDP zeli biti "dio tala" kao i svi drugi...
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#39920 Re: SDP
ezdepe semore nadat pobijedi tekace vrati lagundzija nacelo partie saobzirom dajeta partia svoi naj vislji uspijeh dozivila kadje on bijo presijednik stoje normalno saobzirom nanjegove kompetencie i postivanje tudzije misljenja a tacnoje da ezdepe vlast djeli dabudu svi zastupljeni samo stohin biraju 97 posto bosnjaci
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10267
- Joined: 12/10/2014 01:12
#39921 Re: SDP
Sve ide u prilog Lagumdžijinom Nikšiću da ostane gdje je, a to je uskoro. Čak ga je sam Imamović podržavao u izboru između njega i Bešlagića na vanrednom kongresu.hizo ramidovic wrote:ezdepe semore nadat pobijedi tekace vrati lagundzija nacelo partie saobzirom dajeta partia svoi naj vislji uspijeh dozivila kadje on bijo presijednik stoje normalno saobzirom nanjegove kompetencie ...
Ostaje nejasno zašto se Kantonalni sud u Tuzli nije izjasnio o optužnici protiv Slavka Stjepića i drugih osoba u brojnim drugim predmetima koji čekaju na procesuiranje.
Uzgred, u krivičnoj prijavi koja je prije nepune tri godine podnesena protiv Stjepića od zastupnika fonda Ram invest iz Slovenije, za korupciju je osumnjičen i načelnik Tuzle Jasmin Imamović sa još dva svoja službenika.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/optuznic ... /150812084
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#39923 Re: SDP
Sidran nikako da oprosti Imamovicu za onu nagradu
Ne trčite pred rudu, drugovi Tuzlaci ! Naša su se leđa nanosala svakojakih diktatora i nama je u Sarajevu vaša radost stoposto razumljiva. Veoma dobro čujemo šta kaže tuzlanski vox populi: ‘Velika većina Tuzlaka bila bi presretna da on bude predsjednik SDP- i ode u Sarajevo !’ Čitali smo svojim očima, baš tako na društvenoj mreži, kao glas naroda, kaže Tuzlak Damir Sirćo. To je, recimo, okej, ali nam se nikako ne sviđa što nama u Sarajevo šaljete čovjeka o kome pišete da je ‘šef kriminalnog holdinga u tuzlanskoj gradskoj upravi’. Pa što će nam taj i takav ? Šta ćemo sutra, ako ga uhapse ? Na sva zvona udarate priču o sedam krivičnih prijava protiv njega što čame u ladicama Tužilaštva BiH, zbog tog ste mu i nadimak ‘Merkator’ prišarafili na čelo – a sad se sjetili da ga pošaljete nama, u Sarajevo !? Jebitito. Što posao s njime niste sami završili ? Kad vas na izborima povalja ko piliće – udarite u kuknjavu: ne možemo ga pobijediti jer je u Općinskoj administraciji i po gradskim javnim preduzećima on lično pozapošljavo toliko ljudi – da je to glasačka mašina protiv koje se ne može. Njegovi ljudi – njegovi glasovi. Poso gotov prije nego je i započeo. E pa u Sarajevu na tu kartu ne može igrati ! Zauzeto ! Poklopio Zlaja. Zauzeto ! Poklopio Nermin. Hvala lijepa. Neka ne dolazi. Ne treba nam. Ne treba nam ni na vlasti ni u opoziciji – niđe nam ne treba. Imamo takvih, za izvoza ! Doduše, možda su stvari zamršenije nego što se to isprve vidi. Možda se u sve to upetljala neka krupnija pamet !? Možda je u taj kandidacijski poduhvat neko ugradio podlu zamisao da dokrajči i sa političke scene zauvijek smakne ostatke negdašnjeg Saveza komunista !? Ništa nije nemoguće. Ali – šta je da je – nemojte, dragi Tuzlaci, trčati pred rudu ! Kandidatura vašeg gradonačelnika za funkciju predsjednika SDP-a BiH jeste gotova stvar, ali – štono Rusi kažu: pilići se broje ujesen ! Prvo i prvo, tom kandidaturom, ako ćemo pravo, nije ni frtalj posla završeno. Drugo i drugo, naučili smo pravilo: Ko u Bosni ima vlast, ima i način da je zadrži ! Ne mislite valjda da će Nermin Nikšić sjediti skrštenih ruku ? Treće i treće: tog vašeg Jasmina niko u Sarajevu neće ! Eto vam ga tamo, kako ste s njime deverali do sad, deverajte i od sad ! Abdulah Sidran (Danas.info/Izvor: Dnevni avaz/Foto: SB)
Pročitaj više na: http://tuzla.danas.info/2015/08/18/abdu ... -imamovic/
Ne trčite pred rudu, drugovi Tuzlaci ! Naša su se leđa nanosala svakojakih diktatora i nama je u Sarajevu vaša radost stoposto razumljiva. Veoma dobro čujemo šta kaže tuzlanski vox populi: ‘Velika većina Tuzlaka bila bi presretna da on bude predsjednik SDP- i ode u Sarajevo !’ Čitali smo svojim očima, baš tako na društvenoj mreži, kao glas naroda, kaže Tuzlak Damir Sirćo. To je, recimo, okej, ali nam se nikako ne sviđa što nama u Sarajevo šaljete čovjeka o kome pišete da je ‘šef kriminalnog holdinga u tuzlanskoj gradskoj upravi’. Pa što će nam taj i takav ? Šta ćemo sutra, ako ga uhapse ? Na sva zvona udarate priču o sedam krivičnih prijava protiv njega što čame u ladicama Tužilaštva BiH, zbog tog ste mu i nadimak ‘Merkator’ prišarafili na čelo – a sad se sjetili da ga pošaljete nama, u Sarajevo !? Jebitito. Što posao s njime niste sami završili ? Kad vas na izborima povalja ko piliće – udarite u kuknjavu: ne možemo ga pobijediti jer je u Općinskoj administraciji i po gradskim javnim preduzećima on lično pozapošljavo toliko ljudi – da je to glasačka mašina protiv koje se ne može. Njegovi ljudi – njegovi glasovi. Poso gotov prije nego je i započeo. E pa u Sarajevu na tu kartu ne može igrati ! Zauzeto ! Poklopio Zlaja. Zauzeto ! Poklopio Nermin. Hvala lijepa. Neka ne dolazi. Ne treba nam. Ne treba nam ni na vlasti ni u opoziciji – niđe nam ne treba. Imamo takvih, za izvoza ! Doduše, možda su stvari zamršenije nego što se to isprve vidi. Možda se u sve to upetljala neka krupnija pamet !? Možda je u taj kandidacijski poduhvat neko ugradio podlu zamisao da dokrajči i sa političke scene zauvijek smakne ostatke negdašnjeg Saveza komunista !? Ništa nije nemoguće. Ali – šta je da je – nemojte, dragi Tuzlaci, trčati pred rudu ! Kandidatura vašeg gradonačelnika za funkciju predsjednika SDP-a BiH jeste gotova stvar, ali – štono Rusi kažu: pilići se broje ujesen ! Prvo i prvo, tom kandidaturom, ako ćemo pravo, nije ni frtalj posla završeno. Drugo i drugo, naučili smo pravilo: Ko u Bosni ima vlast, ima i način da je zadrži ! Ne mislite valjda da će Nermin Nikšić sjediti skrštenih ruku ? Treće i treće: tog vašeg Jasmina niko u Sarajevu neće ! Eto vam ga tamo, kako ste s njime deverali do sad, deverajte i od sad ! Abdulah Sidran (Danas.info/Izvor: Dnevni avaz/Foto: SB)
Pročitaj više na: http://tuzla.danas.info/2015/08/18/abdu ... -imamovic/
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#39924 Re: SDP
Istina.General War wrote:Sidran nikako da oprosti Imamovicu za onu nagradu![]()
Kakve li veze Avdo ima s Tuzlom, a kakve tek s SDP-om ...?
- Liberalism
- Posts: 2632
- Joined: 27/08/2006 16:54
#39925 Re: SDP
Novak20 wrote:Hajde ti meni objasni zašto se SDP poslije pobjede na izborima 2010 sliza sa zelenom probošnjačkom SDA.Teniser wrote:Jbš Zlatka i Damira,oni su odsvirali i sve što pokušavaju utrpati neide.
SDP je na pravom putu da bude ono što i jeste,jedina istinski multietnička partija Bosne i Hercegovine.
A vi zeleni objasnite mi,koja je to druga partija baš onako pro Bosanska sa svim onim elemtima o kojim lažete evo 25god.
Multi-kulti priču, bosanstvo i SDP, što se mene tiče, okači mačku o rep.


