Hayat
Moderator: anex
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#3976 Re: Hayat
ovo onaj sto se na audicijama smekao s ovim voditeljem????
super pjeva momak
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3977 Re: Hayat
maca je beton!
stoja joj je od mene za pola sata ove sekunde.
stoja joj je od mene za pola sata ove sekunde.
- plain vanilla
- Posts: 70290
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3978 Re: Hayat
mrnjau ode u 40 najboljihkaranana wrote:maca je beton!
stoja joj je od mene za pola sata ove sekunde.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3979 Re: Hayat
reko direktor da se "gurne" jer zna da to "dize" gledanost medju muskom populacijom, jer relativno je los izbor zena koliko sam mogao upratiti.plain vanilla wrote:mrnjau ode u 40 najboljihkaranana wrote:maca je beton!
stoja joj je od mene za pola sata ove sekunde.
a eno koliko sam vidio, malo su se ohladili od one angeline iz zivinica pa ce sada nekoliko emisija maca imati veliku minutazu u glam blamu.
- plain vanilla
- Posts: 70290
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3980 Re: Hayat
a ne gledam taj glam blam, a ZMBT pocinjem gledati kad krene uzivo..dosad sam upratila sam par kandidata
a treba ovih maca, inace nije zabavno ni meni
a treba ovih maca, inace nije zabavno ni meni
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3981 Re: Hayat
Ma kakav ba taj 'Hecim', onaj Enis je nenadmasiv. 
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#3982 Re: Hayat
Daj boze operacije trijumf opet, a ne ove kakofonije
- plain vanilla
- Posts: 70290
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3983 Re: Hayat
to sto je onaj iz zivinica pobijedio?Revolucionar ★ wrote:Daj boze operacije trijumf opet, a ne ove kakofonije
to je bas bilo ....
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#3984 Re: Hayat
Cuj, ta zadnja epizoda je bila krizna. Ali sve u svemu, kvalitet showa, pa halo gdje ces to poredit sa ovim teferičomplain vanilla wrote:to sto je onaj iz zivinica pobijedio?Revolucionar ★ wrote:Daj boze operacije trijumf opet, a ne ove kakofonije
to je bas bilo ....
- plain vanilla
- Posts: 70290
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3985 Re: Hayat
pa Babajic bi mogao komotno u ZMBTRevolucionar ★ wrote:Cuj, ta zadnja epizoda je bila krizna. Ali sve u svemu, kvalitet showa, pa halo gdje ces to poredit sa ovim teferičomplain vanilla wrote:to sto je onaj iz zivinica pobijedio?Revolucionar ★ wrote:Daj boze operacije trijumf opet, a ne ove kakofonije
to je bas bilo ....
a taj Trijumf nisam gledala, pa ne mogu komentirati
zmbt ti je zabavna odron sund trash emisija, ne moze se to opisati
- Miss D
- Posts: 1598
- Joined: 14/12/2009 17:33
#3986 Re: Hayat
Jao Maidaaa
Strasan lik
Ali majko draga,
ovog naseg zirija
Strasan lik
Ali majko draga,
ovog naseg zirija
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3987 Re: Hayat
Mrnjauuuuu
Polizao bi joj sveeeeeee
Polizao bi joj sveeeeeee
-
theTruePath
- Posts: 8483
- Joined: 26/12/2009 15:23
#3988 Re: Hayat
Amarova reakcija kad ona kaze "super kako si ti"...kao da je djecak vidio Pamelu Andersonlijan wrote:Mrnjauuuuu
Polizao bi joj sveeeeeee![]()
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3989 Re: Hayat
Polizao bi joj sveeeeeee
[/quote]
A jbt u cijelom klipu je dva puta prikaza cijelu. Steta.
[/quote]
A jbt u cijelom klipu je dva puta prikaza cijelu. Steta.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3990 Re: Hayat
Ocito je i da je Bomoštar slab na crnke sa plavim/zelenim ocima. 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3992 Re: Hayat
Kako mi se smucio hayat i onaj ziri. Maloprije gledah nes' i ono idu reklame, pa oni ucesnici koji nisu prosli. Jarane, takvi retardi su prosli, a fini ljudi su ostali na milost i nemilost gledaocima. Msm, moras imat' 'SRCE I DUSU' da bi pros'o. 
Bolje bi im bilo da ziriju uplate casove maternjeg pa onda da ih posade na one stolice. Zalos'.
Bolje bi im bilo da ziriju uplate casove maternjeg pa onda da ih posade na one stolice. Zalos'.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3993 Re: Hayat
Dobra ona bruneta sto je voditeljica s njima. Sad se sjetih na koga me ammarov glas podsjeca. Ako se sjecate ratne radio emisije nadrealista folk findzan. Podsjeca me na onaj glas koji je najavljivao i odbrojavao pjesme, mislim da je to bio glas elvisa kurtovicha.
-
blesava
- Posts: 573
- Joined: 01/04/2012 17:50
#3994 Re: Hayat
meni jedino sto je super bilo na hayatu je to sto su prosle godine emitirali u jutarnjim satima od pola sedam, dobro jutro sarajevo (tako nesto). voditelji su bili super, a davali su onako potrebne i korisne informacije za pocetak dana, dosta zanimljivih i smijesnih stvari, lijepo za pocetak radnog dana. Meni je bilo bas cejf uz jutarnju kafu i onako usput dok se spremam pratiti ovaj program. Inace dosta raje koju ja znam je pratilo ovaj program.
AL onda se neko pametan napravio pa su tu emisiju preuredili u dobar dan i poceli je emitovati u popodnevnim satima kad je niko ziv ne gleda.
Sad Hayat nikad ne gledam. a u zadnje vrijeme i OBN je odron, odnosno vec duze vremena. Ona Dejana i onaj zvaljavi modni macak su u svakoj mogucnoj emisiji i reklami.
FTV I BHTV standatno losi, filmovi iz proslog stoljeca, al eto informativni program je ok.
AL onda se neko pametan napravio pa su tu emisiju preuredili u dobar dan i poceli je emitovati u popodnevnim satima kad je niko ziv ne gleda.
Sad Hayat nikad ne gledam. a u zadnje vrijeme i OBN je odron, odnosno vec duze vremena. Ona Dejana i onaj zvaljavi modni macak su u svakoj mogucnoj emisiji i reklami.
FTV I BHTV standatno losi, filmovi iz proslog stoljeca, al eto informativni program je ok.
- plain vanilla
- Posts: 70290
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3996 Re: Hayat
maid i tihomir
(valjda je tihomir, joj jesam senilna 
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3997 Re: Hayat
Hayat je imao DJS. Dobro jutro svima.blesava wrote:meni jedino sto je super bilo na hayatu je to sto su prosle godine emitirali u jutarnjim satima od pola sedam, dobro jutro sarajevo (tako nesto). voditelji su bili super, a davali su onako potrebne i korisne informacije za pocetak dana, dosta zanimljivih i smijesnih stvari, lijepo za pocetak radnog dana. Meni je bilo bas cejf uz jutarnju kafu i onako usput dok se spremam pratiti ovaj program. Inace dosta raje koju ja znam je pratilo ovaj program.
AL onda se neko pametan napravio pa su tu emisiju preuredili u dobar dan i poceli je emitovati u popodnevnim satima kad je niko ziv ne gleda.
Sad Hayat nikad ne gledam. a u zadnje vrijeme i OBN je odron, odnosno vec duze vremena. Ona Dejana i onaj zvaljavi modni macak su u svakoj mogucnoj emisiji i reklami.
FTV I BHTV standatno losi, filmovi iz proslog stoljeca, al eto informativni program je ok.
Gledao sam jer nisam imao sta drugo da gledam.
Bio je jedan voditelj, vjerovatno neki brucos ili maturant, onako skroz mlad, jadan, nenaspavam, glup, nekulturan i tako dalje.Znaci, 200% ga neko doveo na tu TV preko veze malo preko ljeta da zaradi love, al lik je totalna nula. Ubrzo je nakon toga i prestao se pojavljivati na TVu. Ona druga voditeljica, nista bolja od njeg, Nadina, Nadira, ili nesto tako. Katastrofa.
Uglavnom, hvala Bogu pa su i ukinuli taj jutarnji program a ja dobio nove tv programe da pratim jutarnji. Na onoj Senadovoj TV je najjaci jutarnji.
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#3998 Re: Hayat
Nemam pojma ko je Tihomirplain vanilla wrote:maid i tihomir
Maid je formiran pjevač, respect
Edit: Pročitah komentar na youtubeu za Maida- "Prvo lajkam, pa onda slušam". E, to je to. Čovjek objasnio.
- plain vanilla
- Posts: 70290
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3999 Re: Hayat
naravno da ne mozes znati kad je TomislavLoulou wrote:Nemam pojma ko je Tihomirplain vanilla wrote:maid i tihomirnisam sinoć to gledala, nego sam ciljano potražila Maidov sinoćnji nastup na youtubeu.
Maid je formiran pjevač, respectnemam pojma kakvi su ostali; da budem iskrena, ni ne zanima me, ja Maidu želim pobjedu!
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#4000 Re: Hayat
Dobar je i Tihomirplain vanilla wrote:naravno da ne mozes znati kad je TomislavLoulou wrote:Nemam pojma ko je Tihomirplain vanilla wrote:maid i tihomirnisam sinoć to gledala, nego sam ciljano potražila Maidov sinoćnji nastup na youtubeu.
Maid je formiran pjevač, respectnemam pojma kakvi su ostali; da budem iskrena, ni ne zanima me, ja Maidu želim pobjedu!
![]()
Ali, meni je Maid No.1. Osvojio me je prošlosedmičnim nastupom, time više jer sam bila šokirana (očekivala nešto sasvim drukčije, zapravo nesuvislo) pa je i moje oduševljenje njime veće. Posebno što je na sceni kao kod kuće - sav je beskrajno svoj, zabavan, spontan...
