Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#3976 Re: Hayat

Post by opa22 »

ovo onaj sto se na audicijama smekao s ovim voditeljem???? :lol: :lol: :lol: super pjeva momak
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3977 Re: Hayat

Post by karanana »

maca je beton!
stoja joj je od mene za pola sata ove sekunde.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3978 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote:maca je beton!
stoja joj je od mene za pola sata ove sekunde.
mrnjau ode u 40 najboljih :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3979 Re: Hayat

Post by karanana »

plain vanilla wrote:
karanana wrote:maca je beton!
stoja joj je od mene za pola sata ove sekunde.
mrnjau ode u 40 najboljih :mrgreen:
reko direktor da se "gurne" jer zna da to "dize" gledanost medju muskom populacijom, jer relativno je los izbor zena koliko sam mogao upratiti.
a eno koliko sam vidio, malo su se ohladili od one angeline iz zivinica pa ce sada nekoliko emisija maca imati veliku minutazu u glam blamu.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3980 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

a ne gledam taj glam blam, a ZMBT pocinjem gledati kad krene uzivo..dosad sam upratila sam par kandidata

a treba ovih maca, inace nije zabavno ni meni :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3981 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ma kakav ba taj 'Hecim', onaj Enis je nenadmasiv. :D
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#3982 Re: Hayat

Post by Revolucionar ★ »

Daj boze operacije trijumf opet, a ne ove kakofonije
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3983 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Revolucionar ★ wrote:Daj boze operacije trijumf opet, a ne ove kakofonije
to sto je onaj iz zivinica pobijedio?

to je bas bilo .... :mrgreen:
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#3984 Re: Hayat

Post by Revolucionar ★ »

plain vanilla wrote:
Revolucionar ★ wrote:Daj boze operacije trijumf opet, a ne ove kakofonije
to sto je onaj iz zivinica pobijedio?

to je bas bilo .... :mrgreen:
Cuj, ta zadnja epizoda je bila krizna. Ali sve u svemu, kvalitet showa, pa halo gdje ces to poredit sa ovim teferičom :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3985 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Revolucionar ★ wrote:
plain vanilla wrote:
Revolucionar ★ wrote:Daj boze operacije trijumf opet, a ne ove kakofonije
to sto je onaj iz zivinica pobijedio?

to je bas bilo .... :mrgreen:
Cuj, ta zadnja epizoda je bila krizna. Ali sve u svemu, kvalitet showa, pa halo gdje ces to poredit sa ovim teferičom :lol:
pa Babajic bi mogao komotno u ZMBT :mrgreen:
a taj Trijumf nisam gledala, pa ne mogu komentirati

zmbt ti je zabavna odron sund trash emisija, ne moze se to opisati :mrgreen:
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#3986 Re: Hayat

Post by Miss D »

Jao Maidaaa
:shock: :shock: :shock:
Strasan lik :thumbup:

Ali majko draga,
ovog naseg zirija :run:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3987 Re: Hayat

Post by lijan »

Mrnjauuuuu



Polizao bi joj sveeeeeee :P

theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#3988 Re: Hayat

Post by theTruePath »

lijan wrote:Mrnjauuuuu



Polizao bi joj sveeeeeee :P

Amarova reakcija kad ona kaze "super kako si ti"...kao da je djecak vidio Pamelu Anderson :lol: :D :D :D
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3989 Re: Hayat

Post by Melami »

Polizao bi joj sveeeeeee :P

[/quote]
:thumbup:
A jbt u cijelom klipu je dva puta prikaza cijelu. Steta.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3990 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ocito je i da je Bomoštar slab na crnke sa plavim/zelenim ocima. :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3991 Re: Hayat

Post by karanana »

a dobra je ova crnka.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3992 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Kako mi se smucio hayat i onaj ziri. Maloprije gledah nes' i ono idu reklame, pa oni ucesnici koji nisu prosli. Jarane, takvi retardi su prosli, a fini ljudi su ostali na milost i nemilost gledaocima. Msm, moras imat' 'SRCE I DUSU' da bi pros'o. :twisted:

Bolje bi im bilo da ziriju uplate casove maternjeg pa onda da ih posade na one stolice. Zalos'.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3993 Re: Hayat

Post by karanana »

Dobra ona bruneta sto je voditeljica s njima. Sad se sjetih na koga me ammarov glas podsjeca. Ako se sjecate ratne radio emisije nadrealista folk findzan. Podsjeca me na onaj glas koji je najavljivao i odbrojavao pjesme, mislim da je to bio glas elvisa kurtovicha.
blesava
Posts: 573
Joined: 01/04/2012 17:50

#3994 Re: Hayat

Post by blesava »

meni jedino sto je super bilo na hayatu je to sto su prosle godine emitirali u jutarnjim satima od pola sedam, dobro jutro sarajevo (tako nesto). voditelji su bili super, a davali su onako potrebne i korisne informacije za pocetak dana, dosta zanimljivih i smijesnih stvari, lijepo za pocetak radnog dana. Meni je bilo bas cejf uz jutarnju kafu i onako usput dok se spremam pratiti ovaj program. Inace dosta raje koju ja znam je pratilo ovaj program.

AL onda se neko pametan napravio pa su tu emisiju preuredili u dobar dan i poceli je emitovati u popodnevnim satima kad je niko ziv ne gleda.

Sad Hayat nikad ne gledam. a u zadnje vrijeme i OBN je odron, odnosno vec duze vremena. Ona Dejana i onaj zvaljavi modni macak su u svakoj mogucnoj emisiji i reklami.

FTV I BHTV standatno losi, filmovi iz proslog stoljeca, al eto informativni program je ok.
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3995 Re: Hayat

Post by boracha »

amele lici na verenu :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3996 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

maid i tihomir :thumbup: (valjda je tihomir, joj jesam senilna :-)
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3997 Re: Hayat

Post by Melami »

blesava wrote:meni jedino sto je super bilo na hayatu je to sto su prosle godine emitirali u jutarnjim satima od pola sedam, dobro jutro sarajevo (tako nesto). voditelji su bili super, a davali su onako potrebne i korisne informacije za pocetak dana, dosta zanimljivih i smijesnih stvari, lijepo za pocetak radnog dana. Meni je bilo bas cejf uz jutarnju kafu i onako usput dok se spremam pratiti ovaj program. Inace dosta raje koju ja znam je pratilo ovaj program.

AL onda se neko pametan napravio pa su tu emisiju preuredili u dobar dan i poceli je emitovati u popodnevnim satima kad je niko ziv ne gleda.

Sad Hayat nikad ne gledam. a u zadnje vrijeme i OBN je odron, odnosno vec duze vremena. Ona Dejana i onaj zvaljavi modni macak su u svakoj mogucnoj emisiji i reklami.

FTV I BHTV standatno losi, filmovi iz proslog stoljeca, al eto informativni program je ok.
Hayat je imao DJS. Dobro jutro svima.
Gledao sam jer nisam imao sta drugo da gledam.
Bio je jedan voditelj, vjerovatno neki brucos ili maturant, onako skroz mlad, jadan, nenaspavam, glup, nekulturan i tako dalje.Znaci, 200% ga neko doveo na tu TV preko veze malo preko ljeta da zaradi love, al lik je totalna nula. Ubrzo je nakon toga i prestao se pojavljivati na TVu. Ona druga voditeljica, nista bolja od njeg, Nadina, Nadira, ili nesto tako. Katastrofa.
Uglavnom, hvala Bogu pa su i ukinuli taj jutarnji program a ja dobio nove tv programe da pratim jutarnji. Na onoj Senadovoj TV je najjaci jutarnji.
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#3998 Re: Hayat

Post by Loulou »

plain vanilla wrote:maid i tihomir :thumbup:
Nemam pojma ko je Tihomir :D nisam sinoć to gledala, nego sam ciljano potražila Maidov sinoćnji nastup na youtubeu.
Maid je formiran pjevač, respect :thumbup: nemam pojma kakvi su ostali; da budem iskrena, ni ne zanima me, ja Maidu želim pobjedu!

Edit: Pročitah komentar na youtubeu za Maida- "Prvo lajkam, pa onda slušam". E, to je to. Čovjek objasnio. :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3999 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Loulou wrote:
plain vanilla wrote:maid i tihomir :thumbup:
Nemam pojma ko je Tihomir :D nisam sinoć to gledala, nego sam ciljano potražila Maidov sinoćnji nastup na youtubeu.
Maid je formiran pjevač, respect :thumbup: nemam pojma kakvi su ostali; da budem iskrena, ni ne zanima me, ja Maidu želim pobjedu!
naravno da ne mozes znati kad je Tomislav :lol:




User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4000 Re: Hayat

Post by Loulou »

plain vanilla wrote:
Loulou wrote:
plain vanilla wrote:maid i tihomir :thumbup:
Nemam pojma ko je Tihomir :D nisam sinoć to gledala, nego sam ciljano potražila Maidov sinoćnji nastup na youtubeu.
Maid je formiran pjevač, respect :thumbup: nemam pojma kakvi su ostali; da budem iskrena, ni ne zanima me, ja Maidu želim pobjedu!
naravno da ne mozes znati kad je Tomislav :lol:




Dobar je i Tihomir :mrgreen: , nema što, a i simpa je jako sa svojim naglaskom :)

Ali, meni je Maid No.1. Osvojio me je prošlosedmičnim nastupom, time više jer sam bila šokirana (očekivala nešto sasvim drukčije, zapravo nesuvislo) pa je i moje oduševljenje njime veće. Posebno što je na sceni kao kod kuće - sav je beskrajno svoj, zabavan, spontan...
Post Reply