Aha. Zanci ti si da se usvoji ovakav zakon, a maloprije me demantujes kad sam te svrstao medju ove antidrzavne elemente. Hvalageoxx wrote: ↑25/07/2022 23:26Pisam sam x puta, da se ne ponavljam jer je vec kasno. Ukratko, ove izmjene jednostavno nisu vrijedne nekog dramaticnog klinca sa zapadom i podrivanja autoriteta OHRa, jer bosnjacko odbacivanje Schmita defacto dodje kao gasenje te institucije.
Treba odbaciti argumentaciju da to i Dodik radi i da mu uspijeva.
Jednostavno ne vrijede ista pravila igre za ljude koji su za i za one koji su protiv drzave. Nekima je teze. Nekima blokada, haos i nepovjerenje odgovaraju, nekima ne.
Jedni sa zabrinutoscu prate izbore u Francuskoj, Njemackoj, Americi i Britaniji, druge zaboli ona stvar. Sve s razlogom.
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3976 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
poostar
- Posts: 1217
- Joined: 22/01/2008 13:15
- Location: Picin Han
#3977 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa ovo vise lici na teferic nego na proteste...politicari koji su doveli BiH u ovu poziciju se setkaju mirnu ko da je korida

-
Zoooka
- Posts: 4890
- Joined: 14/04/2022 13:22
#3978 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Opet sam se razocarao i u grad i u drzavu. Ovoliko ljudi podrzalo proteste ovih koji povecaju sebi platu za 500 KM.
Nameći ga Schmidte.
Nameći ga Schmidte.
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
-
geoxx
- Posts: 2494
- Joined: 08/08/2015 23:39
#3980 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Misljenje o samim izmjenama sam dao kroz vise postova i nakon vaganja dobrih i losih strana kazem da nije vrijedno raditi neke stvari koje se uveliko rade.channel10 wrote: ↑25/07/2022 23:28Aha. Zanci ti si da se usvoji ovakav zakon, a maloprije me demantujes kad sam te svrstao medju ove antidrzavne elemente. Hvalageoxx wrote: ↑25/07/2022 23:26
Pisam sam x puta, da se ne ponavljam jer je vec kasno. Ukratko, ove izmjene jednostavno nisu vrijedne nekog dramaticnog klinca sa zapadom i podrivanja autoriteta OHRa, jer bosnjacko odbacivanje Schmita defacto dodje kao gasenje te institucije.
Treba odbaciti argumentaciju da to i Dodik radi i da mu uspijeva.
Jednostavno ne vrijede ista pravila igre za ljude koji su za i za one koji su protiv drzave. Nekima je teze. Nekima blokada, haos i nepovjerenje odgovaraju, nekima ne.
Jedni sa zabrinutoscu prate izbore u Francuskoj, Njemackoj, Americi i Britaniji, druge zaboli ona stvar. Sve s razlogom.![]()
LN
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
- drag_gost
- Posts: 6421
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#3982 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Slobodno se setkaju oni sto prije 20tak dana povecase sebi plate za 500 KM, a raja im klikce...
-
Zoooka
- Posts: 4890
- Joined: 14/04/2022 13:22
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#3984 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa sta si očekivao? Da se neko zaleti pa da ga ohlade?
Neće ba niko da murije zaglavi ili jos gore.
Na kraju krajeva i neka. Nismo komšije.
Imas oktobar, imas papir, imaš okovku I opleti. Mjenjas vlast.
-
Novak20
- Posts: 15247
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#3985 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Vijest od sutra.
Bakir rek'o, Schmidt oobjavio i otišao na otvorenje Pelješkog mosta i u Ston na kamenice umjesto na ćevape u minskom polju.
Bakir rek'o, Schmidt oobjavio i otišao na otvorenje Pelješkog mosta i u Ston na kamenice umjesto na ćevape u minskom polju.
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... lje-778823Izetbegović: Mislim da će Schmidt odustati, rekao sam mu još prije deset dana da tako uradi, da će ući u minsko polje
- drag_gost
- Posts: 6421
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#3986 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ko je napisao da sam ista ocekivao vise od toga? Ti postavis pitanje, pa na kraju odgovori sebi na isto.
Cisto konstatujem: "Slobodno se setkaju oni sto prije 20tak dana povecase sebi plate za 500 KM, a raja im klikce...". Upravo kako sam i ocekivao.
Valjda je jasnije.
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3989 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ali Zaha je i dalje ispred OHRa,donosi vodu i sendviče preostalim. Koja zloupotreba protesta od strane zelene bande. Vidim onog malog Balica stalno uz njega, sto je u Zeljinoj upravi,valjda se fura na bizona, ne znam šta mu to treba.
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
#3990 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Neko zabranio Sabini da isto radi? Demonstrantima bi bilo i draže gledati nju umjesto njegalast mohicans wrote: ↑26/07/2022 00:10 Ali Zaha je i dalje ispred OHRa,donosi vodu i sendviče preostalim. Koja zloupotreba protesta od strane zelene bande.
Lik koristi priliku koju ima jer niko drugi neće da je koristi.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#3991 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Igzekli.Hakiz wrote: ↑26/07/2022 00:13Neko zabranio Sabini da isto radi? Demonstrantima bi bilo i draže gledati nju umjesto njegalast mohicans wrote: ↑26/07/2022 00:10 Ali Zaha je i dalje ispred OHRa,donosi vodu i sendviče preostalim. Koja zloupotreba protesta od strane zelene bande.
Lik koristi priliku koju ima jer niko drugi neće da je koristi.
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3992 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Mozda i ti viris iza njegovih gazijskih leđa. Koja prilika, pa jedino neosvjesten glasač, ili neko kao ti, moze dati bizonu glas. Zamišljeno kao nestranački skup, bizon napravio cirkus samo svojstven njemu. Sad ce biti spin, sasrali se Neka i Dino, Zaha ostao na braniku drzaveHakiz wrote: ↑26/07/2022 00:13Neko zabranio Sabini da isto radi? Demonstrantima bi bilo i draže gledati nju umjesto njegalast mohicans wrote: ↑26/07/2022 00:10 Ali Zaha je i dalje ispred OHRa,donosi vodu i sendviče preostalim. Koja zloupotreba protesta od strane zelene bande.
Lik koristi priliku koju ima jer niko drugi neće da je koristi.
Jeste kada gledas zelenim okicama.
-
Zoooka
- Posts: 4890
- Joined: 14/04/2022 13:22
#3993 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ne znam viri li, ali ovdje je u pravu.
-
tindbe
- Posts: 1358
- Joined: 04/02/2020 20:46
#3994 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
pa i ne čudi, kolko taj ima u njonjari, kad podijeli hranu ide vozit turu za Minhen
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#3996 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Novak20 wrote: ↑25/07/2022 23:58 Vijest od sutra.
Bakir rek'o, Schmidt oobjavio i otišao na otvorenje Pelješkog mosta i u Ston na kamenice umjesto na ćevape u minskom polju.![]()
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... lje-778823Izetbegović: Mislim da će Schmidt odustati, rekao sam mu još prije deset dana da tako uradi, da će ući u minsko polje
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#3997 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ma jasno. Djelovalo mi je drugačije u "prvom citanju".drag_gost wrote: ↑26/07/2022 00:04Ko je napisao da sam ista ocekivao vise od toga? Ti postavis pitanje, pa na kraju odgovori sebi na isto.
Cisto konstatujem: "Slobodno se setkaju oni sto prije 20tak dana povecase sebi plate za 500 KM, a raja im klikce...". Upravo kako sam i ocekivao.
Valjda je jasnije.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3998 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Bosnjacki politicari su toliko plitki, kratkovidni, mahalaki ublehasi. Balijice samo o foteljema misle, kako da se uhljebe na budzet.
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#3999 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ja nisam vidio da se nesto zalazu za EU, pa ni za Nato.channel10 wrote: ↑25/07/2022 23:24Traze oni odavno, ali nas nece. Sto prije to shvatimo, bice nam lakse.
Sta god da uradis, ne valjas.
Kad vidis da je lik bio spremio novi IZ mimo svih presudjenih presuda koji se ticu tog izbornog zakona, onda ti en treba neka pamet da shvatis neke stvari koje dosad nisi htio priznati. Zanci doslo je do velahavle u MZ koja se dosad pravila tvojim prijateljem i vise ni oni ne znaju kako da te kulturno slome i onda rade ovo sto rade jer kako opravdati podrsku USA i GB ovakvom zakonu?!
Sto prije shvatimo da je tako, puno ce nam biti lakse vuci poteze u buducnosti.
edit: a volio bih cuti od Geoxxa odgovor, da vidimo kako je on to zamislio.
Interes bosnjackog vodstva nije EU i nato, sto ti najbolje pokazuje nasa ministrica vanjskih poslova
Koga oni salju da bude konzul u USA, ili skaku ili memica
Pa jbt to kad vidis hoces li reci da je bosnjacima Bosna u interesu
Sve su doveli da ne radi ali je kriva Hrvatska i Šmit
Politicke poene trosili na tričarije
Sve ovo sto je spremljeno, moze se iskljucivo zahvaliti letargicnom bosnjackom "radu" podobnih
Hrvati danas otvaraju peljeski most, imaju preko 1300km autoceste izgrađene, u EU vec 9 godina, šengen zona, euro zona itd... Ali nama je sudija kriv
- Sanjarko
- Posts: 28459
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#4000 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
ma nije, ne bi kadija zakinuo nikog, nikad, a ni sudmk ultra wrote: ↑26/07/2022 07:15Ja nisam vidio da se nesto zalazu za EU, pa ni za Nato.channel10 wrote: ↑25/07/2022 23:24
Traze oni odavno, ali nas nece. Sto prije to shvatimo, bice nam lakse.
Sta god da uradis, ne valjas.
Kad vidis da je lik bio spremio novi IZ mimo svih presudjenih presuda koji se ticu tog izbornog zakona, onda ti en treba neka pamet da shvatis neke stvari koje dosad nisi htio priznati. Zanci doslo je do velahavle u MZ koja se dosad pravila tvojim prijateljem i vise ni oni ne znaju kako da te kulturno slome i onda rade ovo sto rade jer kako opravdati podrsku USA i GB ovakvom zakonu?!
Sto prije shvatimo da je tako, puno ce nam biti lakse vuci poteze u buducnosti.
edit: a volio bih cuti od Geoxxa odgovor, da vidimo kako je on to zamislio.
Interes bosnjackog vodstva nije EU i nato, sto ti najbolje pokazuje nasa ministrica vanjskih poslova
Koga oni salju da bude konzul u USA, ili skaku ili memica
Pa jbt to kad vidis hoces li reci da je bosnjacima Bosna u interesu![]()
Sve su doveli da ne radi ali je kriva Hrvatska i Šmit
Politicke poene trosili na tričarije
Sve ovo sto je spremljeno, moze se iskljucivo zahvaliti letargicnom bosnjackom "radu" podobnih
Hrvati danas otvaraju peljeski most, imaju preko 1300km autoceste izgrađene, u EU vec 9 godina, šengen zona, euro zona itd... Ali nama je sudija kriv![]()
