SDP

skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39676 Re: SDP

Post by skambrljo »

Dzematlija wrote:Zlatko i Damir će da vrate sdp na pobijedničke staze jerbo su oni uspiješno radili svoje poslove i dokazani su strućnjaci. Njima je narod dao veliko povjerenje i opet će bude li sreće pa da povedu ovu državu naprijed. Zlatko je za svojeg mandata bio na svakoj sijednici svjetskih čivijaša, nije to mala stvar. Sa svima je sjedio
Živjeo pobjednički SDP ! :bih:

Buahahahaha, pa isti taj Zlatko i Damir su i doveli stranku na samo dno. Opljačkali su državu, a što čovjek iznad reče bila je "država za čovjeka", ali za "čovjeka" Zlatka i "čovjeka" Damira. Otjerali su Komšića, Durakovića i svakoga ko je mislio svojom glavom. Zato ti moj džematlija pređi kod pravih džematlija, a ostavi se šupljeg spinovanja. Kad nije upalilo mnogo sofisticiranije i agresivnije spinovanje teško da će ovo jadno, zar ne?

http://www.klix.ba/vijesti/bih/imamovic ... /141017134

I zato,

Zbogom Zlatko zauvijek, Damir nek te prati
ako ti je išta sveto partiju nam vrati,
bio si u prolazu, predugo si ost’o
prevario narod, omražen si post’o

Damir Hadžić Nole, prvi reket stranke
radosnim korakom pjevuši do banke,
svaki svoj potpis pretvorio u franke,
sad se pravi švabo, ne reče ni Danke.

Drugarica Lidija, Zlajina štrumpfeta
zbog velikog garda bila je brzopleta,
od velikog šefa uvijek bila voljena,
Jovnka broz nije joj do koljena.

Nikšić Nermin tarzo nije bio loš
sve dok ga u Zlajin ne strpaše koš,
ako bude mudar još mu nije kasno
treba lupit od sto i sve reći glasno

Baš ko što je Komšo, pukao mu film
složio ga Zlaji čuli su se jecaji,
a onda i stranci odveo birače
plače Zlatko, zovite trubače.

U stranci se znoje a nije od gripe,
po gradu se priča strahuju od SIPE,
čuli smo za reket, Adilovo blago,
vratit će vam Željko sve milo za drago.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#39677 Re: SDP

Post by The BEN10 »

http://www.klix.ba/vijesti/uhapseni-bah ... /150507091
Top komentari
pokorny
07.05.2015. u 21:58 +180

Da nije pao sigurno ga ne bi iskljucili iz stranke. Do jucer vam je bio dobar jelde. Sam bi sebe istuko sto sam godinama pusio vasu lafinu multikulti i glasao za vas a cijelo vrijeme ste nas uzimali lopatama. Najogavnija stranka u povijesti BIH, nadam se da vise necete preci cenzus ni u tuzli. Ogadili ste se svima i ne samo to, ogadili ste ljudima ideju socijalne demokratije i ljevice uopce. Mars u pizdu materinu!!!
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#39678 Re: SDP

Post by JThomas »

da ne letimo pred rudu - kaže "najvjerovatnije".
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#39679 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Uzmeš 10.000 i isključe te iz stranke, uzmeš 2-3 miliona i postave te za državnog ministra.

Ali nije to tako samo kod nas i samo u SDP-u...
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#39680 Re: SDP

Post by fosna2014 »

Bilo bi dobro kada bi svaka stranka ovako radila! Nadam se da ce ovo izazvati lavinu promjena sto se tice glasanja i u ostalim strankama. :thumbup:

Image
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#39681 Re: SDP

Post by Lokman »

fosna2014 wrote:Bilo bi dobro kada bi svaka stranka ovako radila! Nadam se da ce ovo izazvati lavinu promjena sto se tice glasanja i u ostalim strankama. :thumbup:

Image
Jako dobar potez rukovodstva SDP-a. Ukoliko provedu istinsku demokratizaciju i evropeizaciju mogli bi imati veliki povratak već na lokalnim izborima. Ključno je da Nermin Nikšić bude poražen, odnosno da pobjedi tuzlanska struja.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#39682 Re: SDP

Post by fosna2014 »

Slobodna, demokratska i pravna država, je ona u kojoj se poštuju prava svih njenih građana. U njoj svaka žena i svaki muškarac imaju jednaku mogućnost biranja i učešća u vlasti. Svi se rađaju jednaki i ostaju jednakopravni cijelog života, jer ta država pripada njima.

Da bismo našu domovinu učinili istinski demokratskom, nije dovoljno samo imati izbore na kojima će narod birati između različitih stranaka. Mi, u Socijaldemokratskoj partiji Bosne i Hercegovine, smatramo da je za dobrobit naše zemlje neophodno demokratizirati i unutarpartijske procese. To je naredni, nužni, korak do države po volji građana.

Posljednji Kongres SDP-a donio je odluku da upravo mi, socijaldemokrati, napravimo pionirski iskorak, i prvi u Bosni i Hercegovini uvedemo demokratske principe u izbor rukovodstva partije na svim nivoima.

Od sada će svaki član SDP-a direktno birati predsjednika ili predsjednicu osnovne, općinske, kantonalne organizacije, kao i predsjednika ili predsjednicu Socijaldemokratske partije.

Prvi izbori po principu “Jedan član – jedan glas” će se održati u maju, kada će svi punopravni članovi birati predsjednike općinskih i kantonalnih organizacija, a već u septembru ćemo imati izbore za predsjednika ili predsjednicu SDP-a.

Iskoristite ovu priliku, reevidentirajte se kao član, uplatite simboličnu članarinu i kandidujte se ili sami birajte novo rukovodstvo Socijaldemokratske partije.

Izgradimo zajedno bolji SDP za bolju, pravedniju, slobodniju Bosnu i Hercegovinu.

Image

http://sdp.ba/?page_id=8319

:thumbup:

Image
Cohers
Posts: 470
Joined: 15/01/2013 21:46

#39683 Re: SDP

Post by Cohers »

U korist Izetbegovićevih klerofašista, Miloševićevih srbonacista i Tuđmanovih krofašista, vlast predvođena Izetbegovićevim Zlatkom Lagumdžijom - ZLOM, definitivno je sahranila socijaldemokratsku ideju pod bh-nebom. Zato njegovom nasljedniku, :evil: Neki, preostaje samo da čeka glogov kolac.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#39684 Re: SDP

Post by Better Man »

Lokman wrote:
Dzematlija wrote:SDP je imao dobrog premjera nermin je odlično radio svoj poso i nisu oni krivi što narod nije prepoznao ko je dobar da vodi državu!
Federacija je u totalnom kolapsu, upropaštena i opljačkana od SDP-ove oligarhije koju danas zastupa Nermin Nikšić. Minimalni test britansko-njemačke inicijative jeste procesuiranje platformaškog kriminala i oduzimanje nelegalno stečenih nekretnina i milionskih depozita sakrivenih u Švicarskoj. Tokom platformaške vlasti samo su krali na tenderima i dizali kredite da bi održavali prividnu stabilnost a sve kako bi u miru pljačkali i iznosili ukradeni novac u inostranstvo.
Pobrkao si dobro lončiće. Federacija je već bila u kolapsu kad je Nikšić preuzeo vlast,a u isti su je doveli SDA, SBiH i HDZ. SDP je samo nastavio ono što su oni uradili. Svaliti svu krivicu na SDP može samo bolesna osoba.
Dzematlija
Posts: 602
Joined: 29/04/2015 12:06

#39685 Re: SDP

Post by Dzematlija »

sdp će uz pomoč nerka i zlatka ponovo zasjesti na čelo države i izgraditiće zapadnju njemaćku
i damira od novoga grada kad priključe i vrate u predsijedništvo stranke to će da bude ekipa
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#39686 Re: SDP

Post by drug_profi »

Tesko da ce SDP ikad vise dobiti bitniju podrsku. Jednostavno pokazali su da to nije to. Ljevice ni u mislima
etovidis
Posts: 455
Joined: 08/09/2007 16:52

#39687 Re: SDP

Post by etovidis »

Bit će zanimljivo vidjeti ko će biti novi lider SDP-a na 'direktnim' izborima. Ako to ostane Nikšić, osuđeni su na još barem četiri godine na marginama BiH politike.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#39688 Re: SDP

Post by drug_profi »

Ma ko ce to vratiti povjerenje u SDP?
Narocito ako tu ostanu likovi iz najblizeg Zlatkovog okruzenja i povjerenja.
To ljevicu nije vidjelo nikad osim ako ih nije ko nokautirao ljevicom.
Ovu zemlju samo ljevica moze izvuci iz govana, i to ne bilo kakva, nego ljevica sa mudima.
E sad gdje se tu nalazi SDP?
Pa ja, nula bodova...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#39689 Re: SDP

Post by JThomas »

jednostavno je, ime i istorija su manje bitni, a bitno je ko sad kolo vodi. i dodikova stranka je u imenu socijaldemokratska, pa je došlo do toga da bošnjaci prizivaju SDS kao umjereniji. znači ako se promijene ljudi koji vode kolo, povjerenje se može ponovo steći. samo što se to neće desiti.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#39690 Re: SDP

Post by Android Knego »

Dzematlija wrote:Zlatko i Damir će da vrate sdp na pobijedničke staze jerbo su oni uspiješno radili svoje poslove i dokazani su strućnjaci. Njima je narod dao veliko povjerenje i opet će bude li sreće pa da povedu ovu državu naprijed. Zlatko je za svojeg mandata bio na svakoj sijednici svjetskih čivijaša, nije to mala stvar. Sa svima je sjedio
Živjeo pobjednički SDP ! :bih:
iz kojeg si ti vremeplova iskocio? :D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#39691 Re: SDP

Post by suncica24 »

Riba se cisti od glave, a ne od repa.
Apsolutna demokratija ALI od dna. Prvo opstinski kantonalni odbori, a glava... :oops:
Crvene_brigade
Posts: 4260
Joined: 19/10/2014 21:31

#39692 Re: SDP

Post by Crvene_brigade »

Igor Kamocaji novi predsjednik Kantonalnog odbora SDP BiH Sarajevo, Slaven Kovacevic, novi predsjednik Općinskog odbora SDP BIH Centar-Sarajevo, Miroslav Živanović, novi-stari predsjednik Općinskog odbora SDP BIH-Novo Sarajevo.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#39693 Re: SDP

Post by julisiz es grant »

Crvene_brigade wrote:Igor Kamocaji novi predsjednik Kantonalnog odbora SDP BiH Sarajevo, Slaven Kovacevic, novi predsjednik Općinskog odbora SDP BIH Centar-Sarajevo, Miroslav Živanović, novi-stari predsjednik Općinskog odbora SDP BIH-Novo Sarajevo.
Bratstvo-jedinsto: Židov, Hrvat (valjda) i Srbin, samo Bošnje niđe :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#39694 Re: SDP

Post by kamen spoticanja »

julisiz es grant wrote:
Crvene_brigade wrote:Igor Kamocaji novi predsjednik Kantonalnog odbora SDP BiH Sarajevo, Slaven Kovacevic, novi predsjednik Općinskog odbora SDP BIH Centar-Sarajevo, Miroslav Živanović, novi-stari predsjednik Općinskog odbora SDP BIH-Novo Sarajevo.
Bratstvo-jedinsto: Židov, Hrvat (valjda) i Srbin, samo Bošnje niđe :D
Ima ibro berilo u trnovu
Nego ko uze u zdk
Crvene_brigade
Posts: 4260
Joined: 19/10/2014 21:31

#39695 Re: SDP

Post by Crvene_brigade »

kamen spoticanja wrote:
julisiz es grant wrote:
Crvene_brigade wrote:Igor Kamocaji novi predsjednik Kantonalnog odbora SDP BiH Sarajevo, Slaven Kovacevic, novi predsjednik Općinskog odbora SDP BIH Centar-Sarajevo, Miroslav Živanović, novi-stari predsjednik Općinskog odbora SDP BIH-Novo Sarajevo.
Bratstvo-jedinsto: Židov, Hrvat (valjda) i Srbin, samo Bošnje niđe :D
Ima ibro berilo u trnovu
Nego ko uze u zdk
Predsjednik KO SDP BIH Zeničko-dobojskog kantona je Senaid Begić.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#39696 Re: SDP

Post by kamen spoticanja »

Mladi lavovi...hajde da i to vidimo
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6561
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#39697 Re: SDP

Post by Tvrtko II Kotromanić »

novi predsjednik OO SDP Stari grad Malik Garibija :thumbup:
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#39698 Re: SDP

Post by bach »

kamen spoticanja wrote:Mladi lavovi...hajde da i to vidimo
Image
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#39699 Re: SDP

Post by Teniser »

Sdp se definitivno dobro okuplja,još jedino da se riješe a što će biti preteško,direktiva od dva ista čovjeka koji su ga upropastili.Preočigledna diretkiva ko da se gura u Novom Gradu,iz prve ruke,viđeno i dolovice prenjete riječi destenine glasača,direktiva dolazi iz Dobrinje i iz Vila.Zna se čija je Dobrinja a ko ima vilu i stanove.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#39700 Re: SDP

Post by kamen spoticanja »

Ovaj u zdk je zlatkov..."do groba" kako sam kaze
Post Reply