Dzematlija wrote:Zlatko i Damir će da vrate sdp na pobijedničke staze jerbo su oni uspiješno radili svoje poslove i dokazani su strućnjaci. Njima je narod dao veliko povjerenje i opet će bude li sreće pa da povedu ovu državu naprijed. Zlatko je za svojeg mandata bio na svakoj sijednici svjetskih čivijaša, nije to mala stvar. Sa svima je sjedio
Živjeo pobjednički SDP !
Buahahahaha, pa isti taj Zlatko i Damir su i doveli stranku na samo dno. Opljačkali su državu, a što čovjek iznad reče bila je "država za čovjeka", ali za "čovjeka" Zlatka i "čovjeka" Damira. Otjerali su Komšića, Durakovića i svakoga ko je mislio svojom glavom. Zato ti moj džematlija pređi kod pravih džematlija, a ostavi se šupljeg spinovanja. Kad nije upalilo mnogo sofisticiranije i agresivnije spinovanje teško da će ovo jadno, zar ne?
http://www.klix.ba/vijesti/bih/imamovic ... /141017134
I zato,
Zbogom Zlatko zauvijek, Damir nek te prati
ako ti je išta sveto partiju nam vrati,
bio si u prolazu, predugo si ost’o
prevario narod, omražen si post’o
Damir Hadžić Nole, prvi reket stranke
radosnim korakom pjevuši do banke,
svaki svoj potpis pretvorio u franke,
sad se pravi švabo, ne reče ni Danke.
Drugarica Lidija, Zlajina štrumpfeta
zbog velikog garda bila je brzopleta,
od velikog šefa uvijek bila voljena,
Jovnka broz nije joj do koljena.
Nikšić Nermin tarzo nije bio loš
sve dok ga u Zlajin ne strpaše koš,
ako bude mudar još mu nije kasno
treba lupit od sto i sve reći glasno
Baš ko što je Komšo, pukao mu film
složio ga Zlaji čuli su se jecaji,
a onda i stranci odveo birače
plače Zlatko, zovite trubače.
U stranci se znoje a nije od gripe,
po gradu se priča strahuju od SIPE,
čuli smo za reket, Adilovo blago,
vratit će vam Željko sve milo za drago.




