Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3951 Re: Hayat

Post by karanana »

Melami wrote:
karanana wrote:proruznjala se sejla. i postarala/ohabala pomalo.
garant joj je non stop kuhinja-sudoper-sporet. nema sa cocom labavo. sto si uzivala, uzivala si dok si se zabavljala.
Ko je taj? Gdje je to Sejla bila?
bila u halila. na medenom mjesecu. a poslije toga, oklagija, sherpa, krpa, usisivac... ha ja mlada.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70312
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3952 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Melami wrote:
plain vanilla wrote:
luckylaka wrote: Zato sto je ovo tema,,Hayat,,necu valjda ovdje raspravljati o Ftv,Tv1...
da, ovo je tema o hayatu koji nije nista gori od ostalih bh. televizija
ima gorih, koliko sam upratila, ali boljih nesto ni nema

ali hajd, svakom njegovo veselje
ma nemoj mi reci.
FTV,OBN< BHT< TV1, FACE< TVSA svi su daleko ispred hayata po prefesionalnosti./
OBN? :mrgreen:

tvsa nemam, a ove ostale televizije nemaju emisije zabavnog karaktera, tako da bas nije uporedivo
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3953 Re: Hayat

Post by Melami »

[quote="plain vanilla"
OBN? :mrgreen:

tvsa nemam, a ove ostale televizije nemaju emisije zabavnog karaktera, tako da bas nije uporedivo[/quote]
Da, one djevojke(voditeljice) na OBNu su daleko daleko daleko ispred onih na hayatu. Tipa Dalila, Amar, Mirza, (ovo sam pogledao imena na hayatovoj stranici, ima jos ona mala zuta al nema je tamo da vidim kako se zove, Bice da je Nadira il tako nekako)./
Voditelji na OBNu:
Maja, Mato, Fedja, Dejana(nekad je istina bila katastrofa al sad je :thumbup: )Berina, Aida, Adrijana, Adis(sport),
Milica, Mimo, sve su voditelji za 10, iako ne znaci da ih sve gotivim sad.
Vjeko ionako vodi kuharski program pa mu se ne moze ni zamjeriti, radi sovj posao dobro, jedino Emerik je onako lik sam svoj, al i njemu je takva emisija da se veoma dobro uklapa.
User avatar
VladaFBiH
Posts: 6611
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#3954 Re: Hayat

Post by VladaFBiH »

Not My Idea wrote:Gledala sam malo u petak

Jadna mi majka, ja onog voditelja ...Amar :-) pa razumijem da je emisija zabavnog karaktera ali ono je stvarno previse...neki plesovi, dobacivanja

Em sto je nepismen :-?

Upadice kandidatima tipa

Štaš nam pjevat?
Sta ima kod tebe?

Kaze onoj Dalili, Ja ti donjeo kafu...


Ma grozno.

Apsolutno ne postoji drugi razlog zasto je on gdje jest osim taj sto je sin od tog direktora. Al dobro, kad vidis tog istog direktora, nista ne treba bit cudno.
mislim da njegov sin jos nije dosao ni do osnovne skole... ovaj mu definitivno nije sin.
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3955 Re: Hayat

Post by Melami »

VladaFBiH wrote:
mislim da njegov sin jos nije dosao ni do osnovne skole... ovaj mu definitivno nije sin.
Ja isto nevjerujem da mu je sin, bas bi sin od direktora televizije bio voditelj neke tamo lijeve zabavne emisije.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3956 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

Ovo nije "tamo neka lijeva zabavna emisija", ovo im je najgledanije emisija.

Bio mu sin ili ne, preslobodno se ponasa. Ni v od voditelja.
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#3957 Re: Hayat

Post by sarajevomd »

Melami wrote:
VladaFBiH wrote:
mislim da njegov sin jos nije dosao ni do osnovne skole... ovaj mu definitivno nije sin.
Ja isto nevjerujem da mu je sin, bas bi sin od direktora televizije bio voditelj neke tamo lijeve zabavne emisije.
Sin mu je...
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3958 Re: Hayat

Post by karanana »

uh velika razlika izmedju djece. ammar moze biti babo onoj njegovoj malehnoj djeci. a mozda je od dvije majke. jebach je onaj direktor, vidi se kako nekad shmeka one neke kandidatkinje. znam da je na anidu bio oko bacio, ne znam jeli tu sta bilo.
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3959 Re: Hayat

Post by Melami »

karanana wrote:uh velika razlika izmedju djece. ammar moze biti babo onoj njegovoj malehnoj djeci. a mozda je od dvije majke. jebach je onaj direktor, vidi se kako nekad shmeka one neke kandidatkinje. znam da je na anidu bio oko bacio, ne znam jeli tu sta bilo.
Opasan je igrac, sigurno da je nesto bilo. Al je rucan do Boga miloga.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3960 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Neki dan Ammar izvali htJeo! Pu pleme ti seljacko, nepismeno! :roll:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3961 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

:lol:

ama sto ste ljubomorni na ljubav izmedju sina i oca? :mrgreen:

haj' sto se on izvalio sa 'htJeo', al' sto oni crni profesori :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70312
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3962 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

dusa_raskopuša wrote::lol:

ama sto ste ljubomorni na ljubav izmedju sina i oca? :mrgreen:

haj' sto se on izvalio sa 'htJeo', al' sto oni crni profesori :lol:
ma ja, Fikret to nikad ne bi rekao :-)
Aqua_S
Posts: 533
Joined: 27/07/2012 09:28

#3963 Re: Hayat

Post by Aqua_S »

karanana wrote:uh velika razlika izmedju djece. ammar moze biti babo onoj njegovoj malehnoj djeci. a mozda je od dvije majke. jebach je onaj direktor, vidi se kako nekad shmeka one neke kandidatkinje. znam da je na anidu bio oko bacio, ne znam jeli tu sta bilo.

hahahahahahahha :lol: :lol: :lol: :lol: ocami oplakah na tvoje postove na ovoj temi, tebi hayat dođe ko nekom Spice TV ili Free X :dance: :dance: :dance: :dance:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3964 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

User avatar
plain vanilla
Posts: 70312
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3965 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

dodjoh da napisem da sad malo gledam ZMBT i da lik super pjeva, ali mu zaboravih ime :zoka: :lol:

zapamtila sam da je iz orasja :mrgreen:

edit: fala googlu :mrgreen:

User avatar
DJe_Nana
Posts: 104
Joined: 10/11/2009 00:21
Location: Drugi sprat dvospratne zgrade...

#3966 Re: Hayat

Post by DJe_Nana »

Pogledaj i ovo onda :)

User avatar
plain vanilla
Posts: 70312
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3967 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

DJe_Nana wrote:Pogledaj i ovo onda :)

nisam vidjela ostale kandidate, ali mislim da ce Maid u finale
odlican glas ima, lijepo pjeva, ne imitira, vrti se, plese, opusten je :thumbup:


amar :lol: :lol: :lol:
ne znam kako vam se moze ne svidjati amar :? :mrgreen:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#3968 Re: Hayat

Post by Loulou »

plain vanilla wrote:dodjoh da napisem da sad malo gledam ZMBT i da lik super pjeva, ali mu zaboravih ime :zoka: :lol:

zapamtila sam da je iz orasja :mrgreen:

edit: fala googlu :mrgreen:

Sinoć "naletim" na Hayatov kanal upravo kad je ovaj dečko počeo pjevati. Oduševio me je, kakav vokal! I zanimljiv je lik :) Nadam se da će se za njega itekako čuti.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70312
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3969 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

on ce u finale

jedina mu je mana sto je iz Bosne :mrgreen:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#3970 Re: Hayat

Post by Loulou »

Ma, nešto razmišljam, što su ti predrasude... Kad sam ga vidjela u onom outfitu, reakcija je bila: "Aajjj, vidi njega, vidi odore... :lol: " A kad je počeo pjevati i kako je pjesma odmicala, same sam se sebe postidila.
Još kad sam vidjela kako je opušten, kako se zeza, kako je prirodan... ma, oduševljenje!
User avatar
plain vanilla
Posts: 70312
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3971 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Loulou wrote:Ma, nešto razmišljam, što su ti predrasude... Kad sam ga vidjela u onom outfitu, reakcija je bila: "Aajjj, vidi njega, vidi odore... :lol: " A kad je počeo pjevati i kako je pjesma odmicala, same sam se sebe postidila.
Još kad sam vidjela kako je opušten, kako se zeza, kako je prirodan... ma, oduševljenje!
ahahhaha, isto i ja :skoljka:

ovu sezonu bas nisam pratila, vidjela sam ih samo nekoliko, ali vec imam favorita :mrgreen:
i bas to, svidja mi se kako se ponasa opusteno
User avatar
al_neri
Posts: 354
Joined: 12/08/2008 01:56

#3972 Re: Hayat

Post by al_neri »

Ma Maid pobjedjuje :D ja se njega sjecam da je pjevao na obnu onda kad je Amel Curic pobjedio :D

User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#3973 Re: Hayat

Post by Loulou »

Je, pročitala sam (online) u jednom intervjuu s njim, da je onda (OBN) ušao u prvih 20, ali da mu je u tom periodu umrla mama, nije, u tim okolnostima, više mogao dati svoj maksimum i, posljedično, ispao. Kako god, profilirao se, što jest-jest, i želim mu puno sreće u nastavku karijere.
Dečko je pravi showman!
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3974 Re: Hayat

Post by karanana »

zasto gordana nije u ziriju ove sezone?
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3975 Re: Hayat

Post by lijan »

Post Reply