Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3951 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Puzigaca :thumbup:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3952 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

UAAAAAAA
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3953 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Skolska kontra. Nema sta.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3954 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

UPRAVA NAPOLJE
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3955 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

raspad sistema. uprava napolje. tako ti je kad promjenis 11 igraca na polusezoni :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3956 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Meni je ovo lose. Ne rezultat, jebes to, nego igra. Jeste Partizan ali ovo ja sto gledam drugo poluvrijeme nista konkretno nasi iz igre nisu napravili.

Dobro teske noge, pripreme tek i sve to. Ali meni tanko ovo. Jedino ovaj Puricev sut neka prilika.
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3957 Re: Utakmice.

Post by ledeni_caj »

Ovo u drugom poluvremenu nam je bila ekipa iz prosle polusezone, nije ni cudo sto je nista ni s cim. :D Osmanaga ocajan, Puric osim suta se nije bas ni vidio, Cimirot pogubljen, Vusljanin, Jevtic truba. U prvom smo stajali bolje.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3958 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

wannabe_ultra wrote:a frajera teskog, ti ocekivao tika taku jel, sa osmanagicem i vusljaninom :D
Ma jok, ali jarane ocekivao sam nesto vise od 1 suta sa 25m u zadnjoj minuti :mrgreen:

ps-nije mi jasno zasto je Osmanagic jos uvijek u klubu? Jbte to isto kao da je neki mag sa loptom na treningu pa im tesko da ga puste, jer na terenu evo godinu dana apsolutno nista nije uradio.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3959 Re: Utakmice.

Post by BHF_Manijak »

todd_smith wrote:Meni je ovo lose. Ne rezultat, jebes to, nego igra. Jeste Partizan ali ovo ja sto gledam drugo poluvrijeme nista konkretno nasi iz igre nisu napravili.

Dobro teske noge, pripreme tek i sve to. Ali meni tanko ovo. Jedino ovaj Puricev sut neka prilika.
To vam je rezervna ekipa, ona koja se i protiv mrtve Obarske patila. :mrgreen: :mrgreen:

Inace zanimljiv naglasak onog Srbina kod Amerovog prezimena, Osmaaanagic. :mrgreen:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3960 Re: Utakmice.

Post by north »

Ako je istina da je ovo druga ekipa Partizana, i da haman nisu imali prvotimca onda bi trebalo da smo barem malo opasniji bili ako se već gol nije mogao zabiti, iako nije sramota ni od takve ekipe minimalno izgubiti, jer oni bi i sa ovim timom vjerovatno ovdje bili prvaci, a njihov prvi tim bi vjerovatno na kraju imao jedno min. 75 ili 80 osvojenih bodova u ovoj ligi...dakle, niti razloga za euforiju, mada se čini da ima pomaka i to finog, a još manje razloga za brigu i neko nezadovoljstvo, jer nismo igrali pripremnu sa Obarskom ili Slavijom.....raduje ta širina igrača koje dugo dugo nije bilo, jer uvijek na klupi imaš par igrača koji mogu uskočiti i biti pristojne zamjene...govorim za ligu, još je rano o Evropi pričati...
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3961 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Dobri: Stojcev, Jajalo, Puzigaca
Losi: Cimirot, Todor, Radovac.
kapiten slab, nesiguran.
Osmanagic, Jevtic pogubljeni.
Delac nesiguran ali jak na istrcavanju.
Dejo po starom da mu das kucu on je ne zna izbiti po sredini.
Jako malo trke bez lopte.
Od Velkoskog bi moglo biti nesto.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3962 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Kada vidim koga sve necu gledati u nastavku prvenstva, odmah me dobrila puca...
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#3963 Re: Utakmice.

Post by Cafe Camargue »

Partizan je sistem! Prvi, drugi tim... manje više svejedno. Ovi iz drugog tima će im naredne sezone bit prvi tim, tako da...
Uostalom, da su danas igrali s prvim timom, nabili bi nas 3-4 razlike.
Kod nas je primjetan kvalitet, posebno kod Stojčeva. A Jajalo je s par poteza pokazao da je prerastao ovu ligu :D
I Bilbija je sigurno puno nedostajao.
Nisam nezadovoljan, mada bi i s ovako novim i neuigranim timom trebali biti dva koplja iznad svih u ligi.
Liga će tamam poslužit za uigravanje. :izet:
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3964 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Realno, Partizan je po svemu ispred nas. Dovoljno je uporediti njihove rezerviste i nase. Iz ove perspektive dobro smo mi prosli jesenas.
Nadam se da cemo imati jos jedno pojacanje da se nekako kutarisemo ovog Osmanagica. On je meni svjetska enigma.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22597
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3965 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Nije loše,kada se sjetim kako su štrumfovi potopljeni na Grbavici 0:6,utješim se.Pripreme su,gubiti se može,ništa strašno...
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3966 Re: Utakmice.

Post by F&N »

U drugom poluvremenu Puzigaca najbolji. Ostali onako. Purić isto moze proci. Najlosiji Cimirot.
Bice ovo lijepo proljece... Samo prva utakmica Yayi i odmah covjek pokazao kakav je igrac dok jos udje u formu ima da bude :izet:
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3967 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Senf wrote:Ovo nije druga ekipa Partizana...evo sad bas gledam

Zivkovic
Stankovic
Gulan
Pantic (novi igrac)
Zivkovic
Ninkovic
Fofana

Ja bih rekao da je nastupio prvi tim sa par novih igraca....
Samo te igrace sto si nabrojao su vrijedniji nego nasih 22. Toliko o drugom timu.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3968 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Rezervni napadac, centarfor, prijeko potreban.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3969 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Jako nam je falio Bilbija.
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3970 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

F&N wrote:Rezervni napadac, centarfor, prijeko potreban.
ZM :oops:
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3971 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Onaj igrac sa brojem 7. Lik dere, sto nam je kontru istrcao. Beton igrac.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3972 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Ma sasvim pristojno.

Partizan igra luđački presing.

Iznenađuje me što je trivun dosta griješio i što se velkoski previše izvlači sa centarfora.

Imamo mi za ove lige sasvim dobar kadar.
Hlapoje
Posts: 674
Joined: 11/01/2014 08:07

#3973 Re: Utakmice.

Post by Hlapoje »

Senf wrote:
armin071 wrote:
Senf wrote:Ovo nije druga ekipa Partizana...evo sad bas gledam

Zivkovic
Stankovic
Gulan
Pantic (novi igrac)
Zivkovic
Ninkovic
Fofana

Ja bih rekao da je nastupio prvi tim sa par novih igraca....
Samo te igrace sto si nabrojao su vrijedniji nego nasih 22. Toliko o drugom timu.
Nisi procitao sta sa napisao, ovo su im prvotimci koji su igrali sad protiv nas....7 igraca iz prvog tima..i kazu da samo igrali protiv drugog tima partizana :-)
To je drugi tim Partizana.
Prvi tim je igrao juče utakmicu sa Slovacima.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3974 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Kemal Malovčić wrote:Ma sasvim pristojno.

Partizan igra luđački presing.

Iznenađuje me što je trivun dosta griješio i što se velkoski previše izvlači sa centarfora.

Imamo mi za ove lige sasvim dobar kadar.
Vule mi je djelovao nekako umorno. Pa vjerujem da su i zbog toga nastale greske. Tatko isto fino odigrao u drugom poluvremenu.

Stojcev, Yaya, Bilbija, Velkoski, Purić i Trava... Ša đe će ko s njima u ovoj ligi eto nek mi neko kaze.

Barić kao da igra s nekim grcom...

Puzigaca odlican i meni bi igrao prije Tadejevica.

:izet: :izet:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3975 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply