Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3951 Re: Utakmice.
Puzigaca 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3952 Re: Utakmice.
UAAAAAAA
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3953 Re: Utakmice.
Skolska kontra. Nema sta.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79556
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3954 Re: Utakmice.
UPRAVA NAPOLJE
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3955 Re: Utakmice.
raspad sistema. uprava napolje. tako ti je kad promjenis 11 igraca na polusezoni 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3956 Re: Utakmice.
Meni je ovo lose. Ne rezultat, jebes to, nego igra. Jeste Partizan ali ovo ja sto gledam drugo poluvrijeme nista konkretno nasi iz igre nisu napravili.
Dobro teske noge, pripreme tek i sve to. Ali meni tanko ovo. Jedino ovaj Puricev sut neka prilika.
Dobro teske noge, pripreme tek i sve to. Ali meni tanko ovo. Jedino ovaj Puricev sut neka prilika.
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3957 Re: Utakmice.
Ovo u drugom poluvremenu nam je bila ekipa iz prosle polusezone, nije ni cudo sto je nista ni s cim.
Osmanaga ocajan, Puric osim suta se nije bas ni vidio, Cimirot pogubljen, Vusljanin, Jevtic truba. U prvom smo stajali bolje.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3958 Re: Utakmice.
Ma jok, ali jarane ocekivao sam nesto vise od 1 suta sa 25m u zadnjoj minutiwannabe_ultra wrote:a frajera teskog, ti ocekivao tika taku jel, sa osmanagicem i vusljaninom
ps-nije mi jasno zasto je Osmanagic jos uvijek u klubu? Jbte to isto kao da je neki mag sa loptom na treningu pa im tesko da ga puste, jer na terenu evo godinu dana apsolutno nista nije uradio.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3959 Re: Utakmice.
To vam je rezervna ekipa, ona koja se i protiv mrtve Obarske patila.todd_smith wrote:Meni je ovo lose. Ne rezultat, jebes to, nego igra. Jeste Partizan ali ovo ja sto gledam drugo poluvrijeme nista konkretno nasi iz igre nisu napravili.
Dobro teske noge, pripreme tek i sve to. Ali meni tanko ovo. Jedino ovaj Puricev sut neka prilika.
Inace zanimljiv naglasak onog Srbina kod Amerovog prezimena, Osmaaanagic.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3960 Re: Utakmice.
Ako je istina da je ovo druga ekipa Partizana, i da haman nisu imali prvotimca onda bi trebalo da smo barem malo opasniji bili ako se već gol nije mogao zabiti, iako nije sramota ni od takve ekipe minimalno izgubiti, jer oni bi i sa ovim timom vjerovatno ovdje bili prvaci, a njihov prvi tim bi vjerovatno na kraju imao jedno min. 75 ili 80 osvojenih bodova u ovoj ligi...dakle, niti razloga za euforiju, mada se čini da ima pomaka i to finog, a još manje razloga za brigu i neko nezadovoljstvo, jer nismo igrali pripremnu sa Obarskom ili Slavijom.....raduje ta širina igrača koje dugo dugo nije bilo, jer uvijek na klupi imaš par igrača koji mogu uskočiti i biti pristojne zamjene...govorim za ligu, još je rano o Evropi pričati...
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3961 Re: Utakmice.
Dobri: Stojcev, Jajalo, Puzigaca
Losi: Cimirot, Todor, Radovac.
kapiten slab, nesiguran.
Osmanagic, Jevtic pogubljeni.
Delac nesiguran ali jak na istrcavanju.
Dejo po starom da mu das kucu on je ne zna izbiti po sredini.
Jako malo trke bez lopte.
Od Velkoskog bi moglo biti nesto.
Losi: Cimirot, Todor, Radovac.
kapiten slab, nesiguran.
Osmanagic, Jevtic pogubljeni.
Delac nesiguran ali jak na istrcavanju.
Dejo po starom da mu das kucu on je ne zna izbiti po sredini.
Jako malo trke bez lopte.
Od Velkoskog bi moglo biti nesto.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3962 Re: Utakmice.
Kada vidim koga sve necu gledati u nastavku prvenstva, odmah me dobrila puca...
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#3963 Re: Utakmice.
Partizan je sistem! Prvi, drugi tim... manje više svejedno. Ovi iz drugog tima će im naredne sezone bit prvi tim, tako da...
Uostalom, da su danas igrali s prvim timom, nabili bi nas 3-4 razlike.
Kod nas je primjetan kvalitet, posebno kod Stojčeva. A Jajalo je s par poteza pokazao da je prerastao ovu ligu
I Bilbija je sigurno puno nedostajao.
Nisam nezadovoljan, mada bi i s ovako novim i neuigranim timom trebali biti dva koplja iznad svih u ligi.
Liga će tamam poslužit za uigravanje.
Uostalom, da su danas igrali s prvim timom, nabili bi nas 3-4 razlike.
Kod nas je primjetan kvalitet, posebno kod Stojčeva. A Jajalo je s par poteza pokazao da je prerastao ovu ligu
I Bilbija je sigurno puno nedostajao.
Nisam nezadovoljan, mada bi i s ovako novim i neuigranim timom trebali biti dva koplja iznad svih u ligi.
Liga će tamam poslužit za uigravanje.
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3964 Re: Utakmice.
Realno, Partizan je po svemu ispred nas. Dovoljno je uporediti njihove rezerviste i nase. Iz ove perspektive dobro smo mi prosli jesenas.
Nadam se da cemo imati jos jedno pojacanje da se nekako kutarisemo ovog Osmanagica. On je meni svjetska enigma.
Nadam se da cemo imati jos jedno pojacanje da se nekako kutarisemo ovog Osmanagica. On je meni svjetska enigma.
- SmokingMan
- Posts: 22610
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3965 Re: Utakmice.
Nije loše,kada se sjetim kako su štrumfovi potopljeni na Grbavici 0:6,utješim se.Pripreme su,gubiti se može,ništa strašno...
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#3966 Re: Utakmice.
U drugom poluvremenu Puzigaca najbolji. Ostali onako. Purić isto moze proci. Najlosiji Cimirot.
Bice ovo lijepo proljece... Samo prva utakmica Yayi i odmah covjek pokazao kakav je igrac dok jos udje u formu ima da bude
Bice ovo lijepo proljece... Samo prva utakmica Yayi i odmah covjek pokazao kakav je igrac dok jos udje u formu ima da bude
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3967 Re: Utakmice.
Samo te igrace sto si nabrojao su vrijedniji nego nasih 22. Toliko o drugom timu.Senf wrote:Ovo nije druga ekipa Partizana...evo sad bas gledam
Zivkovic
Stankovic
Gulan
Pantic (novi igrac)
Zivkovic
Ninkovic
Fofana
Ja bih rekao da je nastupio prvi tim sa par novih igraca....
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#3968 Re: Utakmice.
Rezervni napadac, centarfor, prijeko potreban.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3969 Re: Utakmice.
Jako nam je falio Bilbija.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3970 Re: Utakmice.
ZMF&N wrote:Rezervni napadac, centarfor, prijeko potreban.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#3971 Re: Utakmice.
Onaj igrac sa brojem 7. Lik dere, sto nam je kontru istrcao. Beton igrac.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3972 Re: Utakmice.
Ma sasvim pristojno.
Partizan igra luđački presing.
Iznenađuje me što je trivun dosta griješio i što se velkoski previše izvlači sa centarfora.
Imamo mi za ove lige sasvim dobar kadar.
Partizan igra luđački presing.
Iznenađuje me što je trivun dosta griješio i što se velkoski previše izvlači sa centarfora.
Imamo mi za ove lige sasvim dobar kadar.
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3973 Re: Utakmice.
To je drugi tim Partizana.Senf wrote:Nisi procitao sta sa napisao, ovo su im prvotimci koji su igrali sad protiv nas....7 igraca iz prvog tima..i kazu da samo igrali protiv drugog tima partizanaarmin071 wrote:Samo te igrace sto si nabrojao su vrijedniji nego nasih 22. Toliko o drugom timu.Senf wrote:Ovo nije druga ekipa Partizana...evo sad bas gledam
Zivkovic
Stankovic
Gulan
Pantic (novi igrac)
Zivkovic
Ninkovic
Fofana
Ja bih rekao da je nastupio prvi tim sa par novih igraca....
Prvi tim je igrao juče utakmicu sa Slovacima.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#3974 Re: Utakmice.
Vule mi je djelovao nekako umorno. Pa vjerujem da su i zbog toga nastale greske. Tatko isto fino odigrao u drugom poluvremenu.Kemal Malovčić wrote:Ma sasvim pristojno.
Partizan igra luđački presing.
Iznenađuje me što je trivun dosta griješio i što se velkoski previše izvlači sa centarfora.
Imamo mi za ove lige sasvim dobar kadar.
Stojcev, Yaya, Bilbija, Velkoski, Purić i Trava... Ša đe će ko s njima u ovoj ligi eto nek mi neko kaze.
Barić kao da igra s nekim grcom...
Puzigaca odlican i meni bi igrao prije Tadejevica.
