Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39326 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Sanabija wrote: 05/04/2020 14:15 Ne znam zaista, @mO k3 je postavio tu sliku, obično se koristi slanina
Oh, izvini.. na mobu me uputilo na tebe.. i meni lici-- moguce da je slika sa google..
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#39327 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

Za djecu
Image

Za debelog :) i bolji polovicu od debelog
Image
Image
Image
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#39328 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by banjaluka078 »

Išlo se po meso, pa je bio red da se degustira, dok se čeka ručak.

Image

Image

Danas roštilj.
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#39329 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

:lol: :lol: :lol:
kralj
a kako ces ispeci ovo s kraja? :mrgreen:

ispecene skines..ove pomaknes? :D

e ovo se zove poguzija :thumbup: :lol:
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#39330 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

Pravi! :D Svaka čast @banjaluka078
A vidi šporeta.... :kiselavoda:
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#39331 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by banjaluka078 »

Loo wrote: 05/04/2020 14:41 :lol: :lol: :lol:
kralj
a kako ces ispeci ovo s kraja? :mrgreen:

ispecene skines..ove pomaknes? :D

e ovo se zove poguzija :thumbup: :lol:
Da, da, prvi dio se ispeče, ukućani razgrabe, a meni ostatak. :)
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#39332 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by banjaluka078 »

Sanabija wrote: 05/04/2020 14:44 Pravi! :D Svaka čast @banjaluka078
A vidi šporeta.... :kiselavoda:
:)

Kuća&vatrica + dvorište, upola lakše podnijeti ove zatvorenosti.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#39333 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#39334 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

exliberal-ex wrote: 05/04/2020 14:53 Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?
Ja sam sam :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39335 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

exliberal-ex wrote: 05/04/2020 14:53 Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?
Pojdi jaje :lol:
Ja maloprije vako stagod dIdem vani :mrgreen:
ImageImage
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#39336 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

Image

Eve ga :D Neka se malo ohladi...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#39337 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

vjesticanametli wrote: 05/04/2020 15:06
exliberal-ex wrote: 05/04/2020 14:53 Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?
Pojdi jaje :lol:
Ja maloprije vako stagod dIdem vani :mrgreen:
ImageImage
Ne smijem kokama u oči pogledati :(

Otišlo 30 komada za 7 dana :skoljka:

Sad išao uzeo od domaćina još 30 :D
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#39338 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

Image

A do tada, odoše kiflice u rernu :D @Loo
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39339 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

Sjooooo poguzije svaka cast bas mirise fino :-D :thumbup:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#39340 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

vjesticanametli wrote: 05/04/2020 15:06
exliberal-ex wrote: 05/04/2020 14:53 Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?
Pojdi jaje :lol:
Ja maloprije vako stagod dIdem vani :mrgreen:
ImageImage
Dobar ti odraz na kasici :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39341 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

:lol: iskrivljeni atributi na kasikama :lol:
Last edited by vjesticanametli on 05/04/2020 15:13, edited 1 time in total.
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#39342 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

Sanabija wrote: 05/04/2020 15:09 Image

Eve ga :D Neka se malo ohladi...
:thumbup:

sve cekam da ga ispeces da idem gledati film :lol:
a dje ti je saft? :mrgreen:

nista..pricekacu kad fino serviras sa sufnudlama .izrezan na odrezak..sa sokom preko..


:P
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39343 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

Ovu temu treba zakljucat dok korona ne ode :run: uzasnoooo samo jedemo :lol:
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#39344 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

exliberal-ex wrote: 05/04/2020 14:53 Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?
Skuhaj neku supu: komadić piletine, malo mrkve, neke tjestenine ubacis i eto na kašiku.
Često pravim razne salate od tjestenine ili onog konzerviranog graha, dodaš luk, tunjevinu ili sardinu, malo ajvara, pavlake, šta voliš, iskombinuj...
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#39345 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

vjesticanametli wrote: 05/04/2020 15:14 Ovu temu treba zakljucat dok korona ne ode :run: uzasnoooo samo jedemo :lol:
ova tema je zlo i mimo toga
najlakse je na koronu :mrgreen:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39346 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

Jasta je
.....da vidis mi liste za kuhanje :lol: da sta ne zaboravim gluho bilo :lol: odoh vani :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#39347 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

:blento:
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#39348 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

vjesticanametli wrote: 05/04/2020 15:18 Jasta je
.....da vidis mi liste za kuhanje :lol: da sta ne zaboravim gluho bilo :lol: odoh vani :mrgreen:
nista dok ne napunis folder od par giga :| :mrgreen:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39350 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

Loo wrote: 05/04/2020 15:19
vjesticanametli wrote: 05/04/2020 15:18 Jasta je
.....da vidis mi liste za kuhanje :lol: da sta ne zaboravim gluho bilo :lol: odoh vani :mrgreen:
nista dok ne napunis folder od par giga :| :mrgreen:
imam zeno bjez vise :lol:
Post Reply