Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39076 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

exliberal-ex wrote: 30/03/2020 02:37 Image
.. to je ta supa... lijepo- :thumbup: jel' prije jela --u frizider, da se 'stisne' pa skines masnocu... :wink:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#39077 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

moonca wrote: 30/03/2020 15:59
exliberal-ex wrote: 30/03/2020 02:37 Image
.. to je ta supa... lijepo- :thumbup: jel' prije jela --u frizider, da se 'stisne' pa skines masnocu... :wink:
i sta da mi onda ostane?...voda sa tjesteninom...
ni slucajno
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39078 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

exliberal-ex wrote: 30/03/2020 16:05 i sta da mi onda ostane?...voda sa tjesteninom...
ni slucajno
Image
..pa.. sve je u njoj.... --a krvni sudovi -protocni.. :-D

... ili dodaj jos malo..schmaltz--a... :oops: da pojacas.. :oops:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#39079 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

moonca wrote: 30/03/2020 15:59
exliberal-ex wrote: 30/03/2020 02:37
.. to je ta supa... lijepo- :thumbup: jel' prije jela --u frizider, da se 'stisne' pa skines masnocu... :wink:
de moni nemoj mu i juhu upropastiti :lol:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#39080 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

zlo zlo wrote: 30/03/2020 16:31
moonca wrote: 30/03/2020 15:59
exliberal-ex wrote: 30/03/2020 02:37
.. to je ta supa... lijepo- :thumbup: jel' prije jela --u frizider, da se 'stisne' pa skines masnocu... :wink:
de moni nemoj mu i juhu upropastiti :lol:
da je po monci bilo bi 3 kapi ulja...i to podjeli na 2 dana da te neubije masnoca.
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#39081 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

rekoh ja davno..moni ne spada među ljude...vjerovatno je gušter kao engleska kraljica i joža manolic :lol: oni ne jedu..samo im promjene krv jednom tjedno :lol:
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#39082 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

Image


Image


Image
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#39083 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Bloo »

Mogy87 wrote: 30/03/2020 13:06 @ciribilibela da ne offtopicarimo tamo. Jutros sam pravila bruschette za dorucak. :roll: Puna tepsija. Dzaba vjezbe nema mi pomoci. Iz izolacije izlazim s 10+ kila. Kako je sva prica fokusirana na Italiju samo talijanska jela pravim. Plus palacinke :shock:
Pojedes sve to i uradis 3 burpija :D
i tako svaki dan...i bulimicarka dok trepnes :D bez napora
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#39084 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Mogy87 »

Bloo wrote: 30/03/2020 17:55
Mogy87 wrote: 30/03/2020 13:06 @ciribilibela da ne offtopicarimo tamo. Jutros sam pravila bruschette za dorucak. :roll: Puna tepsija. Dzaba vjezbe nema mi pomoci. Iz izolacije izlazim s 10+ kila. Kako je sva prica fokusirana na Italiju samo talijanska jela pravim. Plus palacinke :shock:
Pojedes sve to i uradis 3 burpija :D
i tako svaki dan...i bulimicarka dok trepnes :D bez napora
Ni savjeti onog trenera sadiste "plank 5 minuta" mi nece pomoci :lol:
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#39085 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Optimus09 »

Hejteri ce reci da je ovo skinuto s interneta :-D
Image
Fun fact:Ne znam ni kako se jede :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#39086 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by ćiribiribela »

@Mogy87 @Bloo

Image

Za sat vremena burpeeeeeeees :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39087 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Optimus09 wrote: 30/03/2020 17:59 Hejteri ce reci da je ovo skinuto s interneta :-D
Image
Fun fact:Ne znam ni kako se jede :D
samo lomi i zavrci rukama.. :lol:
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#39088 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Mogy87 »

ćiribiribela wrote: 30/03/2020 18:03 @Mogy87 @Bloo

Image

Za sat vremena burpeeeeeeees :mrgreen:
Kod tebe zdravo :) sta me briga jela sam grasak za rucak :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39089 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

Optimus09 wrote: 30/03/2020 17:59 Hejteri ce reci da je ovo skinuto s interneta :-D
Image
Fun fact:Ne znam ni kako se jede :D
Auuuu ja sam prije par sedmica kuhala sa kuharom miselinarom :mrgreen: ovo.....oguli ga :lol:
Image

Hejteri su rekli kakoooo moooozes hahahha
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39090 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Miss Moonlight wrote: 30/03/2020 17:52

Image
:-D
. uspjelo ti.. :thumbup: :oops: jako lijepo izgleda..
...e, jednom sam tako probala.. jedes rukama.. ispada , curi.....eh- neka fala
.
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#39091 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

moonca wrote: 30/03/2020 18:11
Miss Moonlight wrote: 30/03/2020 17:52

Image
:-D
. uspjelo ti.. :thumbup: :oops: jako lijepo izgleda..
...e, jednom sam tako probala.. jedes rukama.. ispada , curi.....eh- neka fala
.
𝑵𝒂𝒑𝒖𝒉𝒂𝒋𝒖 𝒔𝒆 𝒑𝒂 𝒔𝒆 𝒎𝒐𝒛𝒆 𝒊 𝒖𝒏𝒖𝒕𝒓𝒂 𝒔𝒕𝒂𝒗𝒊𝒕𝒊. 𝑱𝒂 𝒔𝒂𝒎 𝒊𝒔𝒌𝒓𝒆𝒏𝒐 𝒗𝒊𝒍𝒋𝒖𝒔𝒌𝒐𝒎 𝒊 𝒍𝒐𝒎𝒊𝒍𝒂 𝒛𝒂𝒍𝒐𝒈𝒂𝒋𝒄𝒊𝒄𝒆 ...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39092 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Nisam odavno.~~.creme brulee~ kupovni...dobar


~~~Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#39093 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

vjesticanametli wrote: 30/03/2020 18:10
Optimus09 wrote: 30/03/2020 17:59 Hejteri ce reci da je ovo skinuto s interneta :-D
Image
Fun fact:Ne znam ni kako se jede :D
Auuuu ja sam prije par sedmica kuhala sa kuharom miselinarom :mrgreen: ovo.....oguli ga :lol:
Image

Hejteri su rekli kakoooo moooozes hahahha
mozes mozes :)

imala si kochkurs?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39094 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

mO k3 wrote: 30/03/2020 21:10
vjesticanametli wrote: 30/03/2020 18:10
Optimus09 wrote: 30/03/2020 17:59 Hejteri ce reci da je ovo skinuto s interneta :-D
Image
Fun fact:Ne znam ni kako se jede :D
Auuuu ja sam prije par sedmica kuhala sa kuharom miselinarom :mrgreen: ovo.....oguli ga :lol:
Image

Hejteri su rekli kakoooo moooozes hahahha
mozes mozes :)

imala si kochkurs?
nije imala poslovno deal closing i imala zelju free :mrgreen: trazila da kuham s njim i firma mi platila :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#39095 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

koji je bio ?? neki poznat
omar little
Posts: 17389
Joined: 14/03/2008 21:14

#39096 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by omar little »

Image

chili - meso, grah i sto je ostalo kukuruza od nekog drugog kuhanja. nasla sam i jedan scucuren avokado u frizideru, taman da ide uz ovo. :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39097 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

:-D pa sad ima naciiii boze restoran i vuco se po tv u ....valjda je poznat....a meni ovo odavno zapelo za oko pa kad rekose sta ces :mrgreen: reko donji ste :lol:
Image
A kecelja mi bila velika :lol:
Image
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39098 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

mO k3 wrote: 30/03/2020 21:28 koji je bio ?? neki poznat
ej jos nesto sinoc cini mi se rekose naredni kitchen imp u bosni :-D jedva cekam :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#39099 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

vjesticanametli wrote: 30/03/2020 21:39
mO k3 wrote: 30/03/2020 21:28 koji je bio ?? neki poznat
ej jos nesto sinoc cini mi se rekose naredni kitchen imp u bosni :-D jedva cekam :lol:
Ponovo u bosni :) Gledao sam kada ga ja Max Stiegel poslao da sprema bumbara pa je on poslao onoga da ispece prase :)

Odakle znas da je u bih?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#39100 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

vjesticanametli wrote: 30/03/2020 21:37 :-D pa sad ima naciiii boze restoran i vuco se po tv u ....valjda je poznat....a meni ovo odavno zapelo za oko pa kad rekose sta ces :mrgreen: reko donji ste :lol:
Image
A kecelja mi bila velika :lol:
Image
koji je bio?? mozda sam jeo kod njega ....
Post Reply