http://vlada.ks.gov.ba/aktuelnosti/novo ... uC78TtpViE








u cemu je stos, kako to da na ovim polovnim trolejbusima nema onog crnila koje spada sa trola?johntra wrote:Za deset dana u gradski promet biće pušteno sedam novonabavljenih trolejbusa KJKP "Gras"
http://vlada.ks.gov.ba/aktuelnosti/novo ... uC78TtpViE
Onaj kamen je samo takvo ruglo. Nadam se da ce ubrzo to sve otpast. Kič. Još samo su neodstajali oni lavovi da ih natakare.bitanga_sa_otesa wrote:sta ono otpada kamen sa zidova betonskih na tramvajskim stajalistima ??cime su ono lijepili ? karbofixom?
Po riječima direktora Vatrića, sedam novonabavljenih trolejbusa su marke HES, mogu primiti po 160 putnika, imaju platformu za invalide i dječija kolica kao i bolje sisteme za grijanje i hlađenje u odnosu na trolejbuse koji su trenutno u prometu.
Također, odlučili smo se za svjetliju bež unutrašnjost tako da će pisanje grafita i šrvljanja naših građana biti pravi užitak, dodao je Vatrić.

u nedzaricima sve je otpalo i stoje mjesecima humke tog kamena,niko ni da pokupi...bas smo septicka jama od kasabe...Thorgerson wrote: Onaj kamen je samo takvo ruglo. Nadam se da ce ubrzo to sve otpast. Kič. Još samo su neodstajali oni lavovi da ih natakare.![]()
Ljepota.johntra wrote:Za deset dana u gradski promet biće pušteno sedam novonabavljenih trolejbusa KJKP "Gras"
http://vlada.ks.gov.ba/aktuelnosti/novo ... uC78TtpViE
Redovno se čiste i održavaju a toga nažalost u Grasu nema.holowey wrote:
u cemu je stos, kako to da na ovim polovnim trolejbusima nema onog crnila koje spada sa trola?
Oribani.holowey wrote:u cemu je stos, kako to da na ovim polovnim trolejbusima nema onog crnila koje spada sa trola?johntra wrote:Za deset dana u gradski promet biće pušteno sedam novonabavljenih trolejbusa KJKP "Gras"
http://vlada.ks.gov.ba/aktuelnosti/novo ... uC78TtpViE
Lijepio izvođač radova koji je prošao na TENDERU legalno.bitanga_sa_otesa wrote:sta ono otpada kamen sa zidova betonskih na tramvajskim stajalistima ??cime su ono lijepili ? karbofixom?
svaka im cast ko god da suman_464 wrote: Lijepio izvođač radova koji je prošao na TENDERU legalno.
Ovako je kad za 7 trola platiš 700.000TESLA_EDISON wrote:Ljepota.johntra wrote:Za deset dana u gradski promet biće pušteno sedam novonabavljenih trolejbusa KJKP "Gras"
http://vlada.ks.gov.ba/aktuelnosti/novo ... uC78TtpViE
Ovako je kad je tender kako treba. Isto bi bilo i sa minibusima da nije lova u mutnom.

Izvini ali opet se ne mogu složiti sa tobom.man_464 wrote:Tacno tako.
Sve ce ovo za mjesec, sta mjesec, za 7 dana biti devastirano. Onda ce se opet dezurni pljuvaci javiti kako je to krivica gras-a a ne uglednih građana.
Najvaznije je da su niskopodni i da trasa trolejbusa sad ima niskopidne i invalidne osobe nisu osuđene na komercijalu.
Zaboravljas da se srednjoskolci ne voze centrotransom nego se svercaju grasom ili koriste đacke i studentske kupone. Te socijale nema kod centrotransa.TESLA_EDISON wrote:Izvini ali opet se ne mogu složiti sa tobom.man_464 wrote:Tacno tako.
Sve ce ovo za mjesec, sta mjesec, za 7 dana biti devastirano. Onda ce se opet dezurni pljuvaci javiti kako je to krivica gras-a a ne uglednih građana.
Najvaznije je da su niskopodni i da trasa trolejbusa sad ima niskopidne i invalidne osobe nisu osuđene na komercijalu.
Isti ti "ugledni" građani se voze i Centrotransom. Također se voze i željeznicama a željeznice uz to sve imaju još i migrante pa ne vidim da su TALGO vagoni uništeni kao ni autobusi CTS-a.
Nažalost i to je odgovornost Grasa, koliko god nas boljela ta činjenica, treba je spomenuti istine radi.
Nema više viška, otišo višak.TESLA_EDISON wrote:Treba djelovati preventivno i višak radnika premjestiti da rade kao osiguranje u vozilima. Bolje to nego da hodaju po krugu preduzeća bez ikakvog posla. Prije par godina delegacija iz Češke posjetila Gras i vidjela desetak osoba da konstantno šetaju u krugu Grasa, pitaju jesu li to sakupljači sekundarnih sirovina a kad su čuli odgovor da su ti uposlenici, ostali su bez teksta. Sve se može samo treba volje. Nažalost o Grasu niko ne brine. Uposlenici dolaze samo da odrade posao i uzmu platu.