nosim svoju žlicu
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
- GandalfSivi
- Posts: 22765
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38853 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Teletina s rizom i povrcem...


-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38854 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..ukusna kombinacija..
.Jesi li prethodno -skuvao meso- ?
- vazi
- Posts: 8853
- Joined: 07/04/2010 15:31
#38855 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Super se cini, bas predobro.
Moja je majka rahm ovo pravila s piletinom, meni ne uspijeva kao sto je njoj uspijevalo ali moja kcerka pravi potpuno isto . Ipak ima veze ono “ide za rukom ”
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- GandalfSivi
- Posts: 22765
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38859 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Moze i varijanta s piletinom, mada se malo drugacije pravi (piletina se sama kuha pa se onda dodaje rizi, dok ovo sa teletinom ode sve zajedno...

- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38860 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jucer pohovala pil snicle s rizom
nema slika.....
Danas grah, supa od lece i teleci file s kOmpirom
Grah i supa idu u zamrzivac


Danas grah, supa od lece i teleci file s kOmpirom
Grah i supa idu u zamrzivac


-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#38867 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mantije .. djulbastije?
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#38868 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisu. Kime. To su moja nana i mama pravile, a danas po prvi put i ja.
Loptice od krompira, brašna i začina. Zapečene pa zalivene mlijekom i puterom.
Preukusno...
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#38869 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
aferim hanumiceMiss Moonlight wrote: ↑15/03/2020 16:50Nisu. Kime. To su moja nana i mama pravile, a danas po prvi put i ja.
Loptice od krompira, brašna i začina. Zapečene pa zalivene mlijekom i puterom.
Preukusno...
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38870 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Naumakali se i pozdrali sve
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38871 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jel' se jede kao glavno jelo ?
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38872 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
vidim ja da zbog vještice i karantene nitko neće 14 dana u temu 
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#38873 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Di su one fine dame za ove teme da pomognu, sta stavljati i gdje kupiti i koje sjemenke za hljeb.
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38874 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- GandalfSivi
- Posts: 22765
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38875 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bijela riba (Cod) u sosu servirana na palenti...












