
OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
-
Dino79
- Posts: 1217
- Joined: 05/02/2017 13:41
#3876 Re: OLX.BA - sve o tome
Na mobotelu ne radi nikako. Kad se pretrazuje dobije se prazan ekran.


- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#3877 Re: OLX.BA - sve o tome
Nejma vise meni se cini, i ja sam trazio... Niti da platis nesto sitno da obnavlja makar sam, nista bez izdvajanja... Valja rucno brisati i novi oglas postavljati svaki put, nije mi mrsko, pare ne dam
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3878 Re: OLX.BA - sve o tome
To je preko browsera...idi preko aplikacije...uradi prvo update na zadnju verziju .
Evo sada sam bas ponovo objavio jedan artikal i pokusao da stilizujem tekst ali nema sanse...tu imaju bugova kao u prici.
Stavim da postavi slova na sredinu,stavim veca slova negdje,sve snimim...nista od toga ne bude snimljeno,nego poreda na lijevu stranu sve
Vidim da su promijenili i izgled (formu) za popunjavanje informacija o odredjenom artiklu.
Uglavnom objava oglasa je prosla bez problema,slike uredno postavljene...samo sto im je sada kompresija slika ogromna...sliku od 2-3 MB kompresuje na jedno 100 KB...jos je u onom prozorcicu zoomira,pa to izgleda katastrofa.
-
Dino79
- Posts: 1217
- Joined: 05/02/2017 13:41
#3879 Re: OLX.BA - sve o tome
Primoravaju nas da instaliramo aplikaciju.
Zasto ne bi mogao kao dosad preko pretrazivaca da uđem kad zelim ?
Mora aplikacija koju ne zelim na svom mobitelu i jos koja baguje.
Zasto ne bi mogao kao dosad preko pretrazivaca da uđem kad zelim ?
Mora aplikacija koju ne zelim na svom mobitelu i jos koja baguje.
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3880 Re: OLX.BA - sve o tome
Ima li sad obnove oglasa koji je stariji od mjesec dana?
-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#3881 Re: OLX.BA - sve o tome
Danas dobijem narudzbu, pokusam da odobrim ne moze nema podataka za dostavu
... Jbg
-
denis1212
- Posts: 873
- Joined: 16/02/2014 18:27
#3882 Re: OLX.BA - sve o tome
Idioti su sada došli na ideju da pored svih problema koje imaju uključe i idiotsku opciju da se na svakoj slici po sredini prikazuje njihov logo.
Sada na nekim oglasima zbog tog njihovog idiotskog netransparentnog logo-a ne možete ni vidjeti u kakvom je stanju artikal koji se prodaje jer ga idiotski logo prekrije.

Sada na nekim oglasima zbog tog njihovog idiotskog netransparentnog logo-a ne možete ni vidjeti u kakvom je stanju artikal koji se prodaje jer ga idiotski logo prekrije.
- Isner
- Posts: 1911
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#3883 Re: OLX.BA - sve o tome
Trebat će mi baš mnogo vremena da se na ovo naviknem... Au, šta uradiše, kukala im majka....
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3884 Re: OLX.BA - sve o tome
Na desktop verziji kada otvoris artikal,uopste vise nema broj pregleda artikla.
Ni statistika ne radi na desktop verziji.
Koliki moron trebas biti pa ovako nesto pustiti javno...a evo skoro 15 dana je proslo od pustanja ove alfe u javnost i malo se sta popravilo.
Ako jedno poprave,drugo pokvare.
I mene nervira ovo zigosanje slika svojim olx logom,koji je ogroman i bas smeta da se vidi dobro stanje.
Ni statistika ne radi na desktop verziji.
Koliki moron trebas biti pa ovako nesto pustiti javno...a evo skoro 15 dana je proslo od pustanja ove alfe u javnost i malo se sta popravilo.
Ako jedno poprave,drugo pokvare.
I mene nervira ovo zigosanje slika svojim olx logom,koji je ogroman i bas smeta da se vidi dobro stanje.
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3885 Re: OLX.BA - sve o tome
A vidi, nekada da bi ti stranica radila kako Bog zapovjeda, ili barem u alpha fazi, ne treba koristiti addblocker. Probaj bez njega pa ti mozda dosta stvari bude funkcionalno
Pa to je tako vec godinu dana, nije od juce ako se dobro sjecam?
-
coco1
- Posts: 722
- Joined: 11/09/2017 09:25
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3888 Re: OLX.BA - sve o tome
Naručio mi kupac nešto
Ja odobrio
Odem u poštu da predam - kažu mi nema uopšte te najave - čovjek stvarno sve pregledao. Nema.
OK, zamolim kupca da ponovo naruči i ja odobrim ... ova druga prođe odmah i poslao sam.
Eh sad ... na olk mi među narudžbama i dalje stoji odobrena ona nedovršena narudžba ... a nigdje joj ne vidim broj - jer volio bih prijaviti ovima iz olx da je izbrišu/ponište.
Ja odobrio
Odem u poštu da predam - kažu mi nema uopšte te najave - čovjek stvarno sve pregledao. Nema.
OK, zamolim kupca da ponovo naruči i ja odobrim ... ova druga prođe odmah i poslao sam.
Eh sad ... na olk mi među narudžbama i dalje stoji odobrena ona nedovršena narudžba ... a nigdje joj ne vidim broj - jer volio bih prijaviti ovima iz olx da je izbrišu/ponište.
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3890 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja sam batalio pik
Gonjam ljude po fejsbuk grupama pa samo linkam olx kao neki popis...jer mi se ne da opet slikati 120 artikala i formirati fejzbuk cijene (koje moraju biti mnogo nize jer te odmah ismiju)
Takodjer na fejsu je ril tajm potraznja ako kazes imam odmah prodajes
Gonjam ljude po fejsbuk grupama pa samo linkam olx kao neki popis...jer mi se ne da opet slikati 120 artikala i formirati fejzbuk cijene (koje moraju biti mnogo nize jer te odmah ismiju)
Takodjer na fejsu je ril tajm potraznja ako kazes imam odmah prodajes
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3891 Re: OLX.BA - sve o tome
Da li ti znas uopste sta si htio reci sa ovim adblockerom i kakve veze adblocker ima sa potpuno nefunkcionalnom verzijom necega????
Sto se drugog dijela tice...olx watermark je bio u kategoriji automobili i mozda jos nekoj,nije bio na wvim kategorijama.
Sada ima i na slikama mobitela i tehnike.
I watermark bi i svario ali ovu kompresiju od 90% ne mogu...totalno unisti sliku i ne vidi se nista
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#3892 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja ne znam sta je sa porukama. Stavio mobitel da se prodaje, cijena jedna od najboljih na piku, a stanje kao novo. Niko se ne javlja, onda odjednom 5 poruka, pa se opet danima niko ne javlja pa odjednom dosta poruka. Ja poslao par poruka radnjama za zamjenu niko nije odgovorio, a inace odmah odgovaraju.
Jel ima neki problem sa porukama? Nemoguce da niko ne pise 3 dana pa onda u isti tren pise 5 ljudi
Jel ima neki problem sa porukama? Nemoguce da niko ne pise 3 dana pa onda u isti tren pise 5 ljudi
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3893 Re: OLX.BA - sve o tome
Ima problema sa porukama ali mislim da je kod tebe stara verzija aplikacije...uradi update...mnogo bolje radi.EasyMan wrote: ↑25/02/2023 16:22 Ja ne znam sta je sa porukama. Stavio mobitel da se prodaje, cijena jedna od najboljih na piku, a stanje kao novo. Niko se ne javlja, onda odjednom 5 poruka, pa se opet danima niko ne javlja pa odjednom dosta poruka. Ja poslao par poruka radnjama za zamjenu niko nije odgovorio, a inace odmah odgovaraju.
Jel ima neki problem sa porukama? Nemoguce da niko ne pise 3 dana pa onda u isti tren pise 5 ljudi![]()
Ja sam danas i slao i primio desetine poruka i funkcionisalo je sve ali ima problem onaj,svako malo pise greska na serveru.
Mnogi koriste stare verzije gdje greske nosu ispravljene i to pravi zbrku.
U principu,svaki dan imas novi update android aplikacije,pa redovno azuriraj
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#3894 Re: OLX.BA - sve o tome
Kod mene je iphone, mislim da on sam radi update.
Edit: evo rucno update uradio, vidjecemo sad kako ce raditi
Edit: evo rucno update uradio, vidjecemo sad kako ce raditi
-
probook
- Posts: 5042
- Joined: 13/10/2013 22:38
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#3896 Re: OLX.BA - sve o tome
Ni stara verzija nije qrtzu valjala, stalno izbacivali greska na serveru, stopalo…
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3897 Re: OLX.BA - sve o tome
Evo neki kazu da aplikacija za iOS nakon updatea radi puno brze i da je stabilnija i bolja.
Pa testirajte i javite utiske...ali naravno prvo uradite update na zadnju verziju.
Pa testirajte i javite utiske...ali naravno prvo uradite update na zadnju verziju.
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#3898 Re: OLX.BA - sve o tome
Meni poruke otkako sam maloprije uradio update rade normalno.
-
muki_muky
- Posts: 816
- Joined: 13/01/2022 18:07
#3899 Re: OLX.BA - sve o tome
Najveca glupost im je to sto se ne vidi da je neki spasen artikal prodan/zavrsen dok ne udjes na njega.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
