Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#3826 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

PIMP-Meister-2000 wrote:
omega369 wrote:Opa, daju se golovi iz 'akcija' 8-) 8-)

mislim da ce nam igranje po ovako grbavim terenima super doci za nastavak prvenstva
Ma ni to nije dovoljno za neke "objektivne" i vječno nezadovoljne među nama koji će reći: "Lako je protiv ovih ubleha dati!" (kao da igramo protiv nekih likova sa termina) ili "Pa nisu dovoljno lijepi golovi!" (čisto da se nešto negativno nađe)! :roll:

lakapo i saburli braćo! 8-)
Ja sam prvi negodovao zbog prosle utakmice. Evo sada je vec i gol pao iz akcije a cuo sam i da smo igrali mnogo finije i tecnije, nego proslu utakmicu. Pa sto ti rece, samo sabura :)
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#3827 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Igra Sarajeva, osim sto mora biti efikasna, mora biti i leprsava i atraktivna. Jedini nacin da se privuce raja je ta kombinacija. Hrkljus sa minimalnim pobjedama ovdje nikad nije bio prihvacen, dokaz za to su komsije sa Grbavice koji su dobijali titule, ali su izgubili publiku
PIMP-Meister-2000
Posts: 669
Joined: 26/06/2013 20:27

#3828 Re: Utakmice.

Post by PIMP-Meister-2000 »

emigrazione wrote:Igra Sarajeva, osim sto mora biti efikasna, mora biti i leprsava i atraktivna. Jedini nacin da se privuce raja je ta kombinacija. Hrkljus sa minimalnim pobjedama ovdje nikad nije bio prihvacen, dokaz za to su komsije sa Grbavice koji su dobijali titule, ali su izgubili publiku
Ja bi odmah potpisao taj dokument koji bi garantovao da tako na 'hrkljuš' uzmemo svakoga i dođemo do titule nego neku lepršavost bez rezultata. ;)
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#3829 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

nego neku lepršavost bez rezultata.
Haj ponovo procitaj
PIMP-Meister-2000
Posts: 669
Joined: 26/06/2013 20:27

#3830 Re: Utakmice.

Post by PIMP-Meister-2000 »

emigrazione wrote:
nego neku lepršavost bez rezultata.
Haj ponovo procitaj
Ma znam ali govorim u kontekstu da moram birati jedno jer nismo mi te nafake da imamo i lepršavost i rezultate! :D

Naravno da bi volio da me Jarni i ekipa demantuju, a tad ću rado pojesti ove riječi! :thumbup:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3831 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Krste zabija, asistira... Izgleda da ce biti dobro pojačanje.

Sent from my C6903 using Tapatalk
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#3832 Re: Utakmice.

Post by Cafe Camargue »

Zakazane prijateljske u Antaliji:

- Metalurg Zaporozye, 3.2.2014.
- Pohang Steelers, 7.9.2014.
- Partizan, 9.2.2014.

Ovaj Metalurg je posljednjeplasirani u Ukrajini (16-ti).
Pohang Steelers su prvi u Južnoj Koreji.
Partizan je također prvi u Srbiji.

Solidne tekme, mada bi ja više volio da se pripremamo protiv malo slabijih
ekipa, jer se trebamo šteliti igrati protiv bunkera.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3833 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Cafe Camargue wrote:Zakazane prijateljske u Antaliji:

- Metalurg Zaporozye, 3.2.2014.
- Pohang Steelers, 7.9.2014.
- Partizan, 9.2.2014.

Ovaj Metalurg je posljednjeplasirani u Ukrajini (16-ti).
Pohang Steelers su prvi u Južnoj Koreji.
Partizan je također prvi u Srbiji.

Solidne tekme, mada bi ja više volio da se pripremamo protiv malo slabijih
ekipa, jer se trebamo šteliti igrati protiv bunkera.
Ako nadigras ove ekipe, nadigraces svaku iz nase lige.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3834 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

sto se mene tice, za pocetak leprsavost me ne zanima. tereni ce biti teski, blatnjavi, hocu 9-11 pobjeda pa makar svaka bila 1:0. titula i cao. E naredna sezona je nesto sasvim drugo, ekipa ce biti uigranija, tereni ce biti bolji nece biti opravdanja za ne trpanje 3-4 komada svakoj ekipi
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3835 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Image
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3836 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Ubićemo ih na tekstualnom. 8-)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3837 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

:D :izet: :hitna:

Cak i ako zijanimo, a valjda necemo, bicemo dominantni u polju. Sasvim sigurno.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3838 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Butmiran wrote:Ubićemo ih na tekstualnom. 8-)
:mrgreen: :lol:
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#3839 Re: Utakmice.

Post by fosil »

Ima li kakvog habera oz turkije?
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3840 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

fosil wrote:Ima li kakvog habera oz turkije?
U pola pet je tekma.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3841 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Sto gore pise u 2 onda?

4.30 po nasem ili turskom?
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#3842 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Solidne tekme, mada bi ja više volio da se pripremamo protiv malo slabijih
ekipa, jer se trebamo šteliti igrati protiv bunkera.
Protiv nas odavno vise niko ne igra bunker
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3843 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

todd_smith wrote:Sto gore pise u 2 onda?

4.30 po nasem ili turskom?
Nasem. Na zvanicnoj tako pise: http://www.fcsarajevo.ba/pocetna
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3844 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Sastav FK Sarajevo za današnju utakmicu protiv FC Metalurg Zaporozhye:

- Delač, Tadejević, Barić, Dupovac, Trivunović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Velkoski, Purić i Bilbija.
Image
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3845 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Znači 4-2-3-1
Trenutno naš najjači sastav, jedino Puzigaća fali.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3846 Re: Utakmice.

Post by Mračajski proto »

Ne sviđa mi se što su nazad Cimirot i Radovac. :oops:
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#3847 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Cimirot i Radovac su igraci koji uopste ne gledaju na protivnicki gol, ja ne znam jesu li ikad uputili udarac prema golu u zivotu
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3848 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Mračajski proto wrote:Ne sviđa mi se što su nazad Cimirot i Radovac. :oops:
Zašto? :-? Pa valjda je poenta da guramo mlade snage...
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3849 Re: Utakmice.

Post by Mračajski proto »

Previše su ''mehki''. :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3850 Re: Utakmice.

Post by north »

Da, otprilike to je najjače što imamo i fino posloženo na papiru....još iz drugog plana ko može da vreba svoju šansu su Travančić, Puzigaća i Tatomirović...eventualno Osmanagić ako se nametne..Deju isto treba forsirati po poluvrijeme i to je to što imamo...
Post Reply