Ja sam prvi negodovao zbog prosle utakmice. Evo sada je vec i gol pao iz akcije a cuo sam i da smo igrali mnogo finije i tecnije, nego proslu utakmicu. Pa sto ti rece, samo saburaPIMP-Meister-2000 wrote:Ma ni to nije dovoljno za neke "objektivne" i vječno nezadovoljne među nama koji će reći: "Lako je protiv ovih ubleha dati!" (kao da igramo protiv nekih likova sa termina) ili "Pa nisu dovoljno lijepi golovi!" (čisto da se nešto negativno nađe)!omega369 wrote:Opa, daju se golovi iz 'akcija'![]()
![]()
mislim da ce nam igranje po ovako grbavim terenima super doci za nastavak prvenstva![]()
lakapo i saburli braćo!
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#3826 Re: Utakmice.
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3827 Re: Utakmice.
Igra Sarajeva, osim sto mora biti efikasna, mora biti i leprsava i atraktivna. Jedini nacin da se privuce raja je ta kombinacija. Hrkljus sa minimalnim pobjedama ovdje nikad nije bio prihvacen, dokaz za to su komsije sa Grbavice koji su dobijali titule, ali su izgubili publiku
-
PIMP-Meister-2000
- Posts: 669
- Joined: 26/06/2013 20:27
#3828 Re: Utakmice.
Ja bi odmah potpisao taj dokument koji bi garantovao da tako na 'hrkljuš' uzmemo svakoga i dođemo do titule nego neku lepršavost bez rezultata.emigrazione wrote:Igra Sarajeva, osim sto mora biti efikasna, mora biti i leprsava i atraktivna. Jedini nacin da se privuce raja je ta kombinacija. Hrkljus sa minimalnim pobjedama ovdje nikad nije bio prihvacen, dokaz za to su komsije sa Grbavice koji su dobijali titule, ali su izgubili publiku
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3829 Re: Utakmice.
Haj ponovo procitajnego neku lepršavost bez rezultata.
-
PIMP-Meister-2000
- Posts: 669
- Joined: 26/06/2013 20:27
#3830 Re: Utakmice.
Ma znam ali govorim u kontekstu da moram birati jedno jer nismo mi te nafake da imamo i lepršavost i rezultate!emigrazione wrote:Haj ponovo procitajnego neku lepršavost bez rezultata.
Naravno da bi volio da me Jarni i ekipa demantuju, a tad ću rado pojesti ove riječi!
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#3831 Re: Utakmice.
Krste zabija, asistira... Izgleda da ce biti dobro pojačanje.
Sent from my C6903 using Tapatalk
Sent from my C6903 using Tapatalk
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#3832 Re: Utakmice.
Zakazane prijateljske u Antaliji:
- Metalurg Zaporozye, 3.2.2014.
- Pohang Steelers, 7.9.2014.
- Partizan, 9.2.2014.
Ovaj Metalurg je posljednjeplasirani u Ukrajini (16-ti).
Pohang Steelers su prvi u Južnoj Koreji.
Partizan je također prvi u Srbiji.
Solidne tekme, mada bi ja više volio da se pripremamo protiv malo slabijih
ekipa, jer se trebamo šteliti igrati protiv bunkera.
- Metalurg Zaporozye, 3.2.2014.
- Pohang Steelers, 7.9.2014.
- Partizan, 9.2.2014.
Ovaj Metalurg je posljednjeplasirani u Ukrajini (16-ti).
Pohang Steelers su prvi u Južnoj Koreji.
Partizan je također prvi u Srbiji.
Solidne tekme, mada bi ja više volio da se pripremamo protiv malo slabijih
ekipa, jer se trebamo šteliti igrati protiv bunkera.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3833 Re: Utakmice.
Ako nadigras ove ekipe, nadigraces svaku iz nase lige.Cafe Camargue wrote:Zakazane prijateljske u Antaliji:
- Metalurg Zaporozye, 3.2.2014.
- Pohang Steelers, 7.9.2014.
- Partizan, 9.2.2014.
Ovaj Metalurg je posljednjeplasirani u Ukrajini (16-ti).
Pohang Steelers su prvi u Južnoj Koreji.
Partizan je također prvi u Srbiji.
Solidne tekme, mada bi ja više volio da se pripremamo protiv malo slabijih
ekipa, jer se trebamo šteliti igrati protiv bunkera.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3834 Re: Utakmice.
sto se mene tice, za pocetak leprsavost me ne zanima. tereni ce biti teski, blatnjavi, hocu 9-11 pobjeda pa makar svaka bila 1:0. titula i cao. E naredna sezona je nesto sasvim drugo, ekipa ce biti uigranija, tereni ce biti bolji nece biti opravdanja za ne trpanje 3-4 komada svakoj ekipi
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3837 Re: Utakmice.
Cak i ako zijanimo, a valjda necemo, bicemo dominantni u polju. Sasvim sigurno.
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3838 Re: Utakmice.
Butmiran wrote:Ubićemo ih na tekstualnom.
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#3839 Re: Utakmice.
Ima li kakvog habera oz turkije?
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3840 Re: Utakmice.
U pola pet je tekma.fosil wrote:Ima li kakvog habera oz turkije?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3841 Re: Utakmice.
Sto gore pise u 2 onda?
4.30 po nasem ili turskom?
4.30 po nasem ili turskom?
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3842 Re: Utakmice.
Protiv nas odavno vise niko ne igra bunkerSolidne tekme, mada bi ja više volio da se pripremamo protiv malo slabijih
ekipa, jer se trebamo šteliti igrati protiv bunkera.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3843 Re: Utakmice.
Nasem. Na zvanicnoj tako pise: http://www.fcsarajevo.ba/pocetnatodd_smith wrote:Sto gore pise u 2 onda?
4.30 po nasem ili turskom?
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#3844 Re: Utakmice.
Sastav FK Sarajevo za današnju utakmicu protiv FC Metalurg Zaporozhye:
- Delač, Tadejević, Barić, Dupovac, Trivunović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Velkoski, Purić i Bilbija.

- Delač, Tadejević, Barić, Dupovac, Trivunović, Cimirot, Radovac, Stojčev, Velkoski, Purić i Bilbija.

- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3845 Re: Utakmice.
Znači 4-2-3-1
Trenutno naš najjači sastav, jedino Puzigaća fali.
Trenutno naš najjači sastav, jedino Puzigaća fali.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3846 Re: Utakmice.
Ne sviđa mi se što su nazad Cimirot i Radovac. 
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3847 Re: Utakmice.
Cimirot i Radovac su igraci koji uopste ne gledaju na protivnicki gol, ja ne znam jesu li ikad uputili udarac prema golu u zivotu
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#3848 Re: Utakmice.
Zašto?Mračajski proto wrote:Ne sviđa mi se što su nazad Cimirot i Radovac.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3850 Re: Utakmice.
Da, otprilike to je najjače što imamo i fino posloženo na papiru....još iz drugog plana ko može da vreba svoju šansu su Travančić, Puzigaća i Tatomirović...eventualno Osmanagić ako se nametne..Deju isto treba forsirati po poluvrijeme i to je to što imamo...

