SDA-All about

User avatar
MarshalDodik
Posts: 1602
Joined: 20/11/2018 16:45

#38101 Re: SDA-All about

Post by MarshalDodik »

Image

U fazonu daj da rastalimo sto se rastaliti da :bih:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38102 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

djeluju iznutra... protiv sila dezintagracije...
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#38103 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

Image

Srbi će dobiti Vijeće ministara a probosanci vojnu neutralnost. :oops:
Hrvati će dobiti vladu Federacije a probosanci Dom naroda p.p. 2013. i pride bošnjakinju Gordanu Tadić kao glavnog tužioca. :oops:
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#38104 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

kakva mraka na ovoj slici
i ovo su nam drzavnici,oni ce nas odvesti u EU i NATO ?
pa oni nisu sposobni djecu u skolu odvesti...to je stoka nevidjena...bas ono kriminalne organizaicje koje nas pljackaju kako hoce i rade sta hoce...nikome ne odgovaraju
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38105 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

dogovorili su se da sda podrži snsd za državnu vladu, a zauzvrat snsd neće podržati nato integracije.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#38106 Re: SDA-All about

Post by Nivelacija »

Ako sjebete opet SDP uclanit cu se u SDA i imate moj glas zauvijek :) :)
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#38107 Re: SDA-All about

Post by Nivelacija »

dupli
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38108 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

JThomas wrote:dogovorili su se da sda podrži snsd za državnu vladu, a zauzvrat snsd neće podržati nato integracije.
:lol:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#38109 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

Tako je uvijek ... Bakir dogovori sa Dodikom nastavak MMF tranši kojima se spašava RS a ovaj zauzvrat pristane na Mehanizam koordinacije, pomoću kojega svako selo može blokirati pu ka EU. Dodatno Dodik pojede i dobar burek.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#38110 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

JThomas wrote:dogovorili su se da sda podrži snsd za državnu vladu, a zauzvrat snsd neće podržati nato integracije.
:lol:

Image
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#38111 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

Ima li barem jednog birača SDA, zabrinutog za budućnost svog glasa, zbog ponovne lagane koalicije sa Dodikom i Čovićem?

Jel' Bakir barem ovaj put uslovio koaliciju priznavanjem ustavnog položaja bosanskog jezika na prostoru pod političkom kontrolom HDZ-a i SNSD-a?
Hoće li SDA barem ovaj put insistirati na prestanku negiranja pravosnažnih presuda iz Haga?
Hoće li ova koalicija barem ovaj put ostvariti neki napredak i boljitak?
Ili će i ovaj koalicioni sporazum nositi naziv "Samo nek' ne puca Vol. 8"?

Postoji li ijedan zabrinuti birač SDA na ovom forumu, koji će se argumentovano osvrnuti na ova pitanja?

Ili stvarno nije niko glasao za SDA?
zbiljovski
Posts: 272
Joined: 23/03/2016 13:46
Location: Ilidža City

#38112 Re: SDA-All about

Post by zbiljovski »

kluz franjo wrote:Ima li barem jednog birača SDA, zabrinutog za budućnost svog glasa, zbog ponovne lagane koalicije sa Dodikom i Čovićem?

Jel' Bakir barem ovaj put uslovio koaliciju priznavanjem ustavnog položaja bosanskog jezika na prostoru pod političkom kontrolom HDZ-a i SNSD-a?
Hoće li SDA barem ovaj put insistirati na prestanku negiranja pravosnažnih presuda iz Haga?
Hoće li ova koalicija barem ovaj put ostvariti neki napredak i boljitak?
Ili će i ovaj koalicioni sporazum nositi naziv "Samo nek' ne puca Vol. 8"?

Postoji li ijedan zabrinuti birač SDA na ovom forumu, koji će se argumentovano osvrnuti na ova pitanja?

Ili stvarno nije niko glasao za SDA?
Zar ti stvarno mislis da neko dolazi na ovaj forum, glasa za SDA i misli da SDA grijesi u necemu ?

Ono malo intelekta sto imaju su ili placenici ili ideoloski kadrovi drugih stranaka nasli "srecu" u SDA. . .
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#38113 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

zbiljovski wrote:
kluz franjo wrote:Ima li barem jednog birača SDA, zabrinutog za budućnost svog glasa, zbog ponovne lagane koalicije sa Dodikom i Čovićem?

Jel' Bakir barem ovaj put uslovio koaliciju priznavanjem ustavnog položaja bosanskog jezika na prostoru pod političkom kontrolom HDZ-a i SNSD-a?
Hoće li SDA barem ovaj put insistirati na prestanku negiranja pravosnažnih presuda iz Haga?
Hoće li ova koalicija barem ovaj put ostvariti neki napredak i boljitak?
Ili će i ovaj koalicioni sporazum nositi naziv "Samo nek' ne puca Vol. 8"?

Postoji li ijedan zabrinuti birač SDA na ovom forumu, koji će se argumentovano osvrnuti na ova pitanja?

Ili stvarno nije niko glasao za SDA?
Zar ti stvarno mislis da neko dolazi na ovaj forum, glasa za SDA i misli da SDA grijesi u necemu ?

Ono malo intelekta sto imaju su ili placenici ili ideoloski kadrovi drugih stranaka nasli "srecu" u SDA. . .
Čisto statistički ne mogu vjerovati da se kod brojnih drugih političkih opcija na forumu oglašavaju brojni zabrinuti i "zabrinuti" birači, samo SDA nema birača.

Postoji li iko da barem svoj glas odbrani od teze koju glasno forsira sama SDA, a koja glasi "SDA je najveća prepreka napretku BiH".

SDA poručuje da će SNSD i HDZ ugroziti i ugrožavati napredak BiH, ako su u koaliciji samo sa SDA, ali će se pokazati krajnje kooperativni ako su u koaliciji i npr. SDP i/ili DF.
Znači SDA ne može sama protiv Dodika, ali čim se ovi drugi pridruže ovi će se predomisliti.
Kako, na koji način?
Ako SDA ne može sama obezbjediti napredak BiH, zašto sama pravi koalicije sa onima koji su najveća prijetnja?
Ispada da Dodiku i Čoviću samo smeta SDA na putu ka npr. NATO.

SDA tvrdi da su za tako nešto glasali birači SDA, pa samo da provjerim ima li iko da to verifikuje iz prve (glasačke) ruke.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#38114 Re: SDA-All about

Post by Prpa.ba »

Da preduhitrim horde serdara iz SDA i vojvoda iz DF-a. :D

"Ti si sarajevocentrican i ne razumijes potrebe gradjana Mostara, Tuzle i Bihaca, kao ni povratnika u RS"

"Ovakva pitanja mi mirisu na autonomastvo"

"Neka BH Blok zasuce rukave i radi uz SDA, ako imaju svoj plan, onda se nemaju cega bojati"

"Samo jak probosanski blok moze zaustaviti dalju destrukciju drzave"

"Ne zelite valjda da Kuko i Fahro (izdajnici) krcme drzavu sa HDZ i SNSD?"

"Politika je umijece moguceg"

"Treba relaksirati odnose radi (ne)ulaska u NATO i EU"

:D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38115 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Prpa.ba wrote:Da preduhitrim horde serdara iz SDA i vojvoda iz DF-a. :D

"Ti si sarajevocentrican i ne razumijes potrebe gradjana Mostara, Tuzle i Bihaca, kao ni povratnika u RS"

"Ovakva pitanja mi mirisu na autonomastvo"

"Neka BH Blok zasuce rukave i radi uz SDA, ako imaju svoj plan, onda se nemaju cega bojati"

"Samo jak probosanski blok moze zaustaviti dalju destrukciju drzave"

"Ne zelite valjda da Kuko i Fahro (izdajnici) krcme drzavu sa HDZ i SNSD?"

"Politika je umijece moguceg"

"Treba relaksirati odnose radi (ne)ulaska u NATO i EU"

:D
Idi na SDP temu, pa proberi... :D
User avatar
meme_machine
Posts: 283
Joined: 03/11/2018 08:30
Location: Mehmeda Spahe 14

#38116 Re: SDA-All about

Post by meme_machine »

Prpa.ba wrote:Da preduhitrim horde serdara iz SDA i vojvoda iz DF-a. :D

"Ti si sarajevocentrican i ne razumijes potrebe gradjana Mostara, Tuzle i Bihaca, kao ni povratnika u RS"

"Ovakva pitanja mi mirisu na autonomastvo"

"Neka BH Blok zasuce rukave i radi uz SDA, ako imaju svoj plan, onda se nemaju cega bojati"

"Samo jak probosanski blok moze zaustaviti dalju destrukciju drzave"

"Ne zelite valjda da Kuko i Fahro (izdajnici) krcme drzavu sa HDZ i SNSD?"

"Politika je umijece moguceg"

"Treba relaksirati odnose radi (ne)ulaska u NATO i EU"

:D
Samo zato sto ponovis validne kontra-argumente, ne znaci da si te argumente pobio, to je valjda i tebi samom jasno
statixx
Posts: 9835
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#38117 Re: SDA-All about

Post by statixx »

SDA moze lako formirati vlast, ali zele BH blok jer tako mogu amortizovati kritiku i medijsku paljbu u naredne 4 godine. Ne bi bilo ugodno imati u opoziciji BH blok plus derivate, a sa Fahrom, kojeg su proglasili najvecim izdajnikom BiH i Bosnjaka, donositi odluke. Na taj nacin rizikuju da dozive znacajan gubitak glasova na narednim izborima, a ovako ostavljaju prostor da taj teret preuzme BH blok.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#38118 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

kluz franjo wrote:Ima li barem jednog birača SDA, zabrinutog za budućnost svog glasa, zbog ponovne lagane koalicije sa Dodikom i Čovićem?

Jel' Bakir barem ovaj put uslovio koaliciju priznavanjem ustavnog položaja bosanskog jezika na prostoru pod političkom kontrolom HDZ-a i SNSD-a?
Hoće li SDA barem ovaj put insistirati na prestanku negiranja pravosnažnih presuda iz Haga?
Hoće li ova koalicija barem ovaj put ostvariti neki napredak i boljitak?
Ili će i ovaj koalicioni sporazum nositi naziv "Samo nek' ne puca Vol. 8"?

Postoji li ijedan zabrinuti birač SDA na ovom forumu, koji će se argumentovano osvrnuti na ova pitanja?

Ili stvarno nije niko glasao za SDA?
Bravo!
User avatar
dembele
Posts: 4211
Joined: 19/06/2014 09:15

#38119 Re: SDA-All about

Post by dembele »

Na ovom forumu niko ne glasa za SDA, isto kao sto i Dzeko ne slavi Bozic, vec samo voli kititi jelku sa Amrom na 25. decembar
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38120 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

glasa, samo nema razloga da bude zabrinut.
User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#38121 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

JThomas wrote:glasa, samo nema razloga da bude zabrinut.
Mozda malkice, ali ne radi SDA, vec radi komunjara i pedera sto nece da prihvate utrnulu ruku.
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38122 Re: SDA-All about

Post by pici »

SDA pokreće proceduru, želi promjenu imena entiteta Republika Srpska

evo ih krenuli su... :izet:

tako je i hare pa osta dodik evo kolko godina na tom fazonu a rezoluciju o srebrenici, el bake to zaboravio pod tepih... de malo da se zabavljamo... selam :bih:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#38123 Re: SDA-All about

Post by channel10 »

Pokrecu samo ono od cega nema nista :oops: . A jucer sjedili sa katilima da formiraju vlast :skoljka: i vjerovatno sve dogovorili oko ovoga (pokretanja promjene imena). Sutra ce zato da poskupi gorivo dok oni talasaju, a majmuni nisu ni spustili cijene goriva koliko su trebali, mater im jbm, od vrha do dna kriminalne hobotnice..
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1602
Joined: 20/11/2018 16:45

#38124 Re: SDA-All about

Post by MarshalDodik »

pici wrote:
SDA pokreće proceduru, želi promjenu imena entiteta Republika Srpska

evo ih krenuli su... :izet:

tako je i hare pa osta dodik evo kolko godina na tom fazonu a rezoluciju o srebrenici, el bake to zaboravio pod tepih... de malo da se zabavljamo... selam :bih:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38125 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

SDA pokreće proceduru, želi promjenu imena entiteta Republika Srpska

:lol: :thumbup:
Post Reply