
U fazonu daj da rastalimo sto se rastaliti da


JThomas wrote:dogovorili su se da sda podrži snsd za državnu vladu, a zauzvrat snsd neće podržati nato integracije.
JThomas wrote:dogovorili su se da sda podrži snsd za državnu vladu, a zauzvrat snsd neće podržati nato integracije.
Zar ti stvarno mislis da neko dolazi na ovaj forum, glasa za SDA i misli da SDA grijesi u necemu ?kluz franjo wrote:Ima li barem jednog birača SDA, zabrinutog za budućnost svog glasa, zbog ponovne lagane koalicije sa Dodikom i Čovićem?
Jel' Bakir barem ovaj put uslovio koaliciju priznavanjem ustavnog položaja bosanskog jezika na prostoru pod političkom kontrolom HDZ-a i SNSD-a?
Hoće li SDA barem ovaj put insistirati na prestanku negiranja pravosnažnih presuda iz Haga?
Hoće li ova koalicija barem ovaj put ostvariti neki napredak i boljitak?
Ili će i ovaj koalicioni sporazum nositi naziv "Samo nek' ne puca Vol. 8"?
Postoji li ijedan zabrinuti birač SDA na ovom forumu, koji će se argumentovano osvrnuti na ova pitanja?
Ili stvarno nije niko glasao za SDA?
Čisto statistički ne mogu vjerovati da se kod brojnih drugih političkih opcija na forumu oglašavaju brojni zabrinuti i "zabrinuti" birači, samo SDA nema birača.zbiljovski wrote:Zar ti stvarno mislis da neko dolazi na ovaj forum, glasa za SDA i misli da SDA grijesi u necemu ?kluz franjo wrote:Ima li barem jednog birača SDA, zabrinutog za budućnost svog glasa, zbog ponovne lagane koalicije sa Dodikom i Čovićem?
Jel' Bakir barem ovaj put uslovio koaliciju priznavanjem ustavnog položaja bosanskog jezika na prostoru pod političkom kontrolom HDZ-a i SNSD-a?
Hoće li SDA barem ovaj put insistirati na prestanku negiranja pravosnažnih presuda iz Haga?
Hoće li ova koalicija barem ovaj put ostvariti neki napredak i boljitak?
Ili će i ovaj koalicioni sporazum nositi naziv "Samo nek' ne puca Vol. 8"?
Postoji li ijedan zabrinuti birač SDA na ovom forumu, koji će se argumentovano osvrnuti na ova pitanja?
Ili stvarno nije niko glasao za SDA?
Ono malo intelekta sto imaju su ili placenici ili ideoloski kadrovi drugih stranaka nasli "srecu" u SDA. . .
Idi na SDP temu, pa proberi...Prpa.ba wrote:Da preduhitrim horde serdara iz SDA i vojvoda iz DF-a.![]()
"Ti si sarajevocentrican i ne razumijes potrebe gradjana Mostara, Tuzle i Bihaca, kao ni povratnika u RS"
"Ovakva pitanja mi mirisu na autonomastvo"
"Neka BH Blok zasuce rukave i radi uz SDA, ako imaju svoj plan, onda se nemaju cega bojati"
"Samo jak probosanski blok moze zaustaviti dalju destrukciju drzave"
"Ne zelite valjda da Kuko i Fahro (izdajnici) krcme drzavu sa HDZ i SNSD?"
"Politika je umijece moguceg"
"Treba relaksirati odnose radi (ne)ulaska u NATO i EU"
Samo zato sto ponovis validne kontra-argumente, ne znaci da si te argumente pobio, to je valjda i tebi samom jasnoPrpa.ba wrote:Da preduhitrim horde serdara iz SDA i vojvoda iz DF-a.![]()
"Ti si sarajevocentrican i ne razumijes potrebe gradjana Mostara, Tuzle i Bihaca, kao ni povratnika u RS"
"Ovakva pitanja mi mirisu na autonomastvo"
"Neka BH Blok zasuce rukave i radi uz SDA, ako imaju svoj plan, onda se nemaju cega bojati"
"Samo jak probosanski blok moze zaustaviti dalju destrukciju drzave"
"Ne zelite valjda da Kuko i Fahro (izdajnici) krcme drzavu sa HDZ i SNSD?"
"Politika je umijece moguceg"
"Treba relaksirati odnose radi (ne)ulaska u NATO i EU"
Bravo!kluz franjo wrote:Ima li barem jednog birača SDA, zabrinutog za budućnost svog glasa, zbog ponovne lagane koalicije sa Dodikom i Čovićem?
Jel' Bakir barem ovaj put uslovio koaliciju priznavanjem ustavnog položaja bosanskog jezika na prostoru pod političkom kontrolom HDZ-a i SNSD-a?
Hoće li SDA barem ovaj put insistirati na prestanku negiranja pravosnažnih presuda iz Haga?
Hoće li ova koalicija barem ovaj put ostvariti neki napredak i boljitak?
Ili će i ovaj koalicioni sporazum nositi naziv "Samo nek' ne puca Vol. 8"?
Postoji li ijedan zabrinuti birač SDA na ovom forumu, koji će se argumentovano osvrnuti na ova pitanja?
Ili stvarno nije niko glasao za SDA?
Mozda malkice, ali ne radi SDA, vec radi komunjara i pedera sto nece da prihvate utrnulu ruku.JThomas wrote:glasa, samo nema razloga da bude zabrinut.
SDA pokreće proceduru, želi promjenu imena entiteta Republika Srpska
pici wrote:SDA pokreće proceduru, želi promjenu imena entiteta Republika Srpska
evo ih krenuli su...![]()
tako je i hare pa osta dodik evo kolko godina na tom fazonu a rezoluciju o srebrenici, el bake to zaboravio pod tepih... de malo da se zabavljamo... selam
SDA pokreće proceduru, želi promjenu imena entiteta Republika Srpska