Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
medvjed23 wrote: ↑05/02/2020 17:44
šta kaže, doda pomalo.. pa jest, pomalo, odsjekla jedva pola pakovanja.. drugo pola nek stoji, može biti za krišku hljeba, malu..
Citam ti ja nedavno komentare o nekakvoj kolumbijskoj kafi za poznavaoce i gurmane i procitam kako je "odlicna sa zrnom soli"
Nadam se da nisu mislili doslovno
Hajmo probati
Znaš kako npr u palačinke staviš i šećera i soli, izbalansiraju se ukusi.
Sad, doduše, ja u kafu ne volim dodavati šećer, ali so još nisam probala
medvjed23 wrote: ↑05/02/2020 17:44
šta kaže, doda pomalo.. pa jest, pomalo, odsjekla jedva pola pakovanja.. drugo pola nek stoji, može biti za krišku hljeba, malu..
Ono na fotki je, dakle, samo vrh puternog brijega?
cendlerbing wrote: ↑05/02/2020 17:53
Hajmo probati
Znaš kako npr u palačinke staviš i šećera i soli, izbalansiraju se ukusi.
Sad, doduše, ja u kafu ne volim dodavati šećer, ali so još nisam probala
cendlerbing wrote: ↑05/02/2020 17:53
Hajmo probati
Znaš kako npr u palačinke staviš i šećera i soli, izbalansiraju se ukusi.
Sad, doduše, ja u kafu ne volim dodavati šećer, ali so još nisam probala
zlo zlo wrote: ↑05/02/2020 14:57
evo moja jaja s špinatom..iliti kako mi pojasnili čimbur
Može proći i kao omlet
vjesticanametli wrote: ↑05/02/2020 15:29
Ja zbrisala s posla da pitu pravim sace sirnica
Samo me brine da mi sir nece skicat u rerni....sta kazu dusebriznici....mozel sa sirom
Može, odobreno od strane klix foruma
Ako si ispekla, ima li bujruma
tomo chopaj ovo je po receptu kolegice neki turski burek....sve zovu burek....tijesto i jufka i oklagija je radila .....elem meni je ovo strudla sa sirom