Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#37926 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

immuno :kravata: :thumbup:

fritule :srce: :krofna:



Image
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37927 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

E ove bih fritule voljela probati. :eh:
Djeluje kao nešto što bi mi se svidjelo.

Smoothie od bademovog mlijeka, banane, meda i chia sjemenki.

Image
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#37928 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

Ja danas samo supu...kupio fine govedje kosti...kad je uvrila prva voda to o da prosuo...naspi nove..dodaj mrkve..malo soli i pola sata u pretis. Kad se meso skuhalo skinuo sa kostiju..pola ga usput pojeo pa nazad u supu...dodaj rezance i to je to..jednostavna ali podize mrtve.
Nemam slika...mrsko mi bilo skljocat
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37929 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Zar si bio i koliko dugo si bio- mrtav- #bozemeoprosti- sta svasta moras pitati... :oops:
..mrsko mi sklocat a kuva supu- kome ti-
Last edited by moonca on 03/02/2020 21:40, edited 1 time in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37930 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

a, gdje su ostale [carolije] koje idu uz supu... aaaaaaaa :zoka:
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#37931 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

immuno wrote: 03/02/2020 17:22 Saft je od povrca paprika, luk, paradajz, krompir, tikvice, patlidjan... Ma safta mozes zaplivat 😂 ovo je u rerni peceno i to najnormalnijoj elektricnoj rerni
Na koliko stepeni? I koju vrstu mesa si koristila?
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#37932 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

moonca wrote: 03/02/2020 21:38 Zar si bio i koliko dugo si bio- mrtav- #bozemeoprosti- sta svasta moras pitati... :oops:
..mrsko mi sklocat a kuva supu- kome ti-
Ne dovoljno dugo ocito :D
Ma fakat mi bilo mrsko klikat...uhvatio se kasike i to je to....
A nisam nista drugo napravio kao prilog, supa dovoljno jaka netreba nista vise...a bio bi red i malo smrsat, treba na godisnji :pliska:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37933 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

exliberal-ex wrote: 04/02/2020 00:02 [
A nisam nista drugo napravio kao prilog, supa dovoljno jaka netreba nista vise...a bio bi red i malo smrsat, treba na godisnji :pliska:
A zar nije bolje -otici na godisnji sa ''zalihom'', :oops: pa manje jesti, tamo gdje si..ili je do selfie...
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#37934 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

moonca wrote: 04/02/2020 00:13
exliberal-ex wrote: 04/02/2020 00:02 [
A nisam nista drugo napravio kao prilog, supa dovoljno jaka netreba nista vise...a bio bi red i malo smrsat, treba na godisnji :pliska:
A zar nije bolje -otici na godisnji sa ''zalihom'', :oops: pa manje jesti, tamo gdje si..ili je do selfie...
ma nisam izjelica, vise volim pojesti malo ali kako valja nego se prejest kao komsije ti.....a zaliha ima i previse :wink:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37935 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

exliberal-ex wrote: 04/02/2020 00:43

ma nisam izjelica, vise volim pojesti malo ali kako valja nego se prejest kao komsije ti.....a zaliha ima i previse :wink:
.ne vjerujem da imas previshe- ako dodjes na atribute- tj pokazes se... tacno cu ti reci.. :oops: Image
....jao, moje komsije-- glavna prica s kruzenja brodom- jedes, pijes u izobilju- :jedekolac: moras to probati.. :-) neka, samo vi.

.. onda, ne smiju dr na kontrolu, mjesecima--- vec cekaju da se 'duhovi ' u njima smire.. :lol:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#37936 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

moonca wrote: 04/02/2020 02:05
exliberal-ex wrote: 04/02/2020 00:43

ma nisam izjelica, vise volim pojesti malo ali kako valja nego se prejest kao komsije ti.....a zaliha ima i previse :wink:
.ne vjerujem da imas previshe- ako dodjes na atribute- tj pokazes se... tacno cu ti reci.. :oops: Image
....jao, moje komsije-- glavna prica s kruzenja brodom- jedes, pijes u izobilju- :jedekolac: moras to probati.. :-) neka, samo vi.

.. onda, ne smiju dr na kontrolu, mjesecima--- vec cekaju da se 'duhovi ' u njima smire.. :lol:
Kakve atribute...nekontam?
A sto se tice izjedanja....ja ako odem u all inclusive oni na meni bas zarade...kad vidim engleze ili one iz quebec koji se ubijaju od jeftine pive meni muka...udju u bazen parkiraju se na sank i cijeli dan piju...a niko neizlazi iz bazena. ...tito dragi.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37937 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

exliberal-ex wrote: 04/02/2020 04:23
Kakve atribute...nekontam?
A sto se tice izjedanja....ja ako odem u all inclusive oni na meni bas zarade...kad vidim engleze ili one iz quebec koji se ubijaju od jeftine pive meni muka...udju u bazen parkiraju se na sank i cijeli dan piju...a niko neizlazi iz bazena. ...tito dragi.
Imas na pf bez cenzure -klik atribute- i otvori se opcija da postas svoj atribut.. :lol: ili ti photo...i film se pocinje motat.. :-)

Nisam provodila odmore na taj nacin....mozda zbog toga sto sam na moru- pa mi voda i bazen ne cine nista...ali, prijateljica iz Montreala odleti u Mexico - u neki resorts , i ne napusti ga dok je na odmoru- bas kao ti tvoji....
..opet i ti si mi cudan --ides po onim pustarama.. gledas brda i stijene -- :-) :lol:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#37938 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Nisrin »

Image
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#37939 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by cendlerbing »

Ta je ovo...riba neka :?
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#37940 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

Ima li neko dobar recept za leću ili sočiva? Kontam danas da pravim, jako volim, ali nisam nikad pravila.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#37941 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Ramzess Veliki »

Miss Moonlight wrote: 04/02/2020 09:57 Ima li neko dobar recept za leću ili sočiva? Kontam danas da pravim, jako volim, ali nisam nikad pravila.
Imam ...
Pospes jagnjetu pa kad malo naraste ... :oops:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#37942 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote: 04/02/2020 09:52 Ta je ovo...riba neka :?
Racije nogice
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#37943 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

Ramzess Veliki wrote: 04/02/2020 10:15
Miss Moonlight wrote: 04/02/2020 09:57 Ima li neko dobar recept za leću ili sočiva? Kontam danas da pravim, jako volim, ali nisam nikad pravila.
Imam ...
Pospes jagnjetu pa kad malo naraste ... :oops:
:lol: Sad znamo ko ne voli leću :razz:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#37944 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Nisrin »

cendlerbing wrote: 04/02/2020 09:52 Ta je ovo...riba neka :?
Riza sa morskim plodovima- zato nije savrseno razabrana...+ surimi :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37945 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Nisrin wrote: 04/02/2020 08:54 Image
Dobro izgleda... :thumbup:
.............................. crabe su mi ??? - nisam odusevljena sa -imitacijom..
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#37946 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by vjesticanametli »

[media][/media]
Nisrin wrote: 04/02/2020 08:54 Image
Surimi...njamiiii :thumbup: danas se olesih susijem :-)
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37947 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

biće grah malo kasnije, bujrum i nemojte prdit na temi :lol:
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#37948 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sarah24 »

Santic_Aleksa wrote: 04/02/2020 16:29 biće grah malo kasnije, bujrum i nemojte prdit na temi :lol:
Ja sutra planirala :zzzz: :mrgreen:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#37949 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Santic_Aleksa »

Sarah24 wrote: 04/02/2020 16:36
Santic_Aleksa wrote: 04/02/2020 16:29 biće grah malo kasnije, bujrum i nemojte prdit na temi :lol:
Ja sutra planirala :zzzz: :mrgreen:
biće interesantnih miomirisa na temi u sljedeća 72 sata :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37950 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

Miss Moonlight wrote: 04/02/2020 10:18
Ramzess Veliki wrote: 04/02/2020 10:15
Miss Moonlight wrote: 04/02/2020 09:57 Ima li neko dobar recept za leću ili sočiva? Kontam danas da pravim, jako volim, ali nisam nikad pravila.
Imam ...
Pospes jagnjetu pa kad malo naraste ... :oops:
:lol: Sad znamo ko ne voli leću :razz:
Ko je jeo u ratu :oops:
Post Reply