Jesam prognozer u p. m. Sramota je lagana riječ za ovo što prozivljavamo.suad-sarajevo wrote: ↑19/10/2022 18:30 Mislim da ćemo ih u drugom izdominirati jer smo tu vjerovatno u prednosti po pitanju fizičke spreme.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#37851 Re: Utakmice.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
-
last mohicans
- Posts: 18190
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37855 Re: Utakmice.
Ovaj zadnji penal bih ja odbranio, ali nebitno, nije dijete krivo,kriv je krmak, a i ovi najiskusniji na čelu sa grisinijem na čelu. Jebite se, niste zaslužili ni jedan aplauz,niti kupljenu kartu,niste zaslužili ni da se gledate na TVu, beskičmenjaci jedni i beskarakterne pizde. Vi ne znate šta je FKS,vi niste dostojni imena i grba kojeg nosite. Da jeste, ne biste nam ovo priređivali. Samo trener koji ce im utuviti u glavu šta je igrati za klub, a šta je biti bolikurac nama treba. Otiđite s trebama i hanumama na neku fensi večeru, nemojte se stiditi kao Hase rahm. i ostale veličine koje su nosile sveti dres, kada bi izgubili derbi. Glave gore,pizde pizdave, sve najgore zasluzujete. Mirvicu, poruka za tebe, nije za tebe sport,ne znam ni kako si uspio sa ograničenim mentalnim sposobnostima u životu,vrati nas na viršle da se vise ne kurčimo bez pokrića.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#37856 Re: Utakmice.
Zasto nije Sahinovic branio? Skinuo bi sigurno bar jedan penal.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37857 Re: Utakmice.
Dokle god je Duduk trener mi necemo nikog dobiti on se mora otjerati inace nam ne gine borba za opstanak.Poslije 1:1 sam odmah burazu rekao da ispadamo na penale jer Tan ocigledno igra kladaru i tali se sa igracima ovo nisu cista posla ili jednostavno Duduk veze nema ne znam kako objasniti ovakvu situaciju. 
Zato sto je bio cilj da se ispadne a ne prodje.Sahinovic je 10 puta kvalitetniji golman i ima do sada 3-4 skinuta penala.Sahinovic nije branio iz istog razloga sto nam najbolji strelac igra beka a Catakovic krilo.Sabotiranje level pro.gold'n'brown wrote: ↑19/10/2022 20:17 Zasto nije Sahinovic branio? Skinuo bi sigurno bar jedan penal.
Last edited by Dinostula on 19/10/2022 20:21, edited 1 time in total.
- van Basten
- Posts: 7957
- Joined: 21/09/2006 02:59
#37859 Re: Utakmice.
Nije da smo iznenadjeni, ja sam i sinoc imao suhvu da tonece bas glatko ici.
Mislim da je ovo sad def prelilo casu, icice smjene i ostavke koliko veceras.
U finalu kupa je mijenjao golmana prije penala, zasto nije i veceras pribjegao tom sabanluku kad je vecvidio da idu penali? Sahinovic nije primio gola iz penala, ide malog to,bar 2 bi skinuo
Mislim da je ovo sad def prelilo casu, icice smjene i ostavke koliko veceras.
U finalu kupa je mijenjao golmana prije penala, zasto nije i veceras pribjegao tom sabanluku kad je vecvidio da idu penali? Sahinovic nije primio gola iz penala, ide malog to,bar 2 bi skinuo
-
last mohicans
- Posts: 18190
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37860 Re: Utakmice.
Meni je zapala slika naše klupe za oko kad je Trako zabio, jedan se makao za milimetar,nikakve energije. Ako su toliki mentalni patuljci da namjerno ispadaju i u KuPu,jebem im sve zivo i daleko im kuca bila..Treba im Hatica pod prozor pozvati. Ne mogu da vjerujem da je nama više stalo, nego njima gdje za masnu placu igraju. Fuj.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37861 Re: Utakmice.
Ma svi su krivi. Niko se od njih nije oznojio ovu utakmicu. Ko god da je ušao u igru, koju god poziciju da je igrao, kakva god taktika da je bila ovo je trebalo dobiti. I još imaš rezultat i ne znaš. Kakva je ono prevara od napadača? Je li mu iko rekao da nije cilj prebaciti tribine? Je li igrao kapiten? Je li nešto napravio? Svi nonšalantno. Kao sam će Čelik sebe pobijediti. Kakva skupina jadova.
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37862 Re: Utakmice.
Da se ne lazemo, nisam ni u snu mislio da cemo ispasti. Da cemo se napatiti to da.
Boze sacuvaj.
Boze sacuvaj.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37863 Re: Utakmice.
Kakva bruka, nezapamćena.
Valja na posao sutra, kakvo prozivanje se sprema
Valja na posao sutra, kakvo prozivanje se sprema
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37864 Re: Utakmice.
Feđa Dudić više nije trener Sarajeva, nakon što je njegov tim eliminisan u šesnaestini finala Kupa BiH od Čelika.
Nakon odličnog otvorenja sezone, gdje je Sarajevo u tri kola uvezalo tri trijumfa, forma Bordo tima je brzo nazadovala i Sarajevo je u narednih 11 premijerligaških utakmica osvojilo svega deset bodova, pa sa 19 bodova zauzima tek sedmo mjesto na tabeli, sa negativnom gol razlikom od 18 postignutih i 20 primljenih golova.
Kap koja je prelila čašu ipak je bio poraz od Čelika nakon penala, kojim je Sarajevo ostalo već nakon prve utakmice u takmičenju bez šansi da se bori za trofej koji je osvajalo 2019. i 2021. godine, dok je 2022. godine igralo finale.
Kako saznajemo, Dudić je odlučio nakon večerašnje utakmice podnijeti ostavku.
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#37866 Re: Utakmice.
Mirvicu nikad ti necu halaliti sto si se slikao sa najvecim zlom BIH i Bosnjaka i time navukao prokletstvo na svetinju.
-
svi u napad
- Posts: 2277
- Joined: 14/10/2012 14:40
#37867 Re: Utakmice.
Sreca pa nisam gledao ali sam rekao kad sam vidio 1:1 da gubimo tekmu. Sve otjerati iz uprave i strucnog staba. Vec sam ranije pisao da je Mirvic zalutao u ove vode i da radi samo na pranju Tanovih para. Uzas
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#37868 Re: Utakmice.
Sto brat rece
Evo S1 javlja da je bivsi!
Evo S1 javlja da je bivsi!
- nota1969
- Posts: 1193
- Joined: 27/02/2022 09:05
#37869 Re: Utakmice.
grisiniju obavezno uzeti traku,čuj ono kapitenlast mohicans wrote: ↑19/10/2022 20:17 Ovaj zadnji penal bih ja odbranio, ali nebitno, nije dijete krivo,kriv je krmak, a i ovi najiskusniji na čelu sa grisinijem na čelu. Jebite se, niste zaslužili ni jedan aplauz,niti kupljenu kartu,niste zaslužili ni da se gledate na TVu, beskičmenjaci jedni i beskarakterne pizde. Vi ne znate šta je FKS,vi niste dostojni imena i grba kojeg nosite. Da jeste, ne biste nam ovo priređivali. Samo trener koji ce im utuviti u glavu šta je igrati za klub, a šta je biti bolikurac nama treba. Otiđite s trebama i hanumama na neku fensi večeru, nemojte se stiditi kao Hase rahm. i ostale veličine koje su nosile sveti dres, kada bi izgubili derbi. Glave gore,pizde pizdave, sve najgore zasluzujete. Mirvicu, poruka za tebe, nije za tebe sport,ne znam ni kako si uspio sa ograničenim mentalnim sposobnostima u životu,vrati nas na viršle da se vise ne kurčimo bez pokrića.
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#37870 Re: Utakmice.
bolje da je kurava od direktorice bivsa al eto neko ce i time biti zadovoljan
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37871 Re: Utakmice.
Yebem li vam majku mrtvu. Prvo Dudicu, pa Mirvicu pa onda igracima.
Mirvicu, yebo li ti Stojnic familiju, sto si ga gurnuo na sisu zvanu FK Sarajevo. Sve ti yebem, SVE
Mirvicu, yebo li ti Stojnic familiju, sto si ga gurnuo na sisu zvanu FK Sarajevo. Sve ti yebem, SVE
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37872 Re: Utakmice.
E zamisli koliko si los trener kad nisi docekao Istok Koseva da ti skandiraju "Odlazi ubleho"...
Majku li ti najmiliju
Majku li ti najmiliju
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37873 Re: Utakmice.
Ćelavog izbaciti u Kaknju na autoputu. Samo otvoriti vrata i izbaciti ga iz autobusa. U pokretu naravno.
Jebem li vam sve bezobrazno.
Jebem li vam sve bezobrazno.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#37874 Re: Utakmice.
Halal im poraz ako debil ode
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#37875 Re: Utakmice.
nastranu sto je
mirvic zalutao u ovaj sport
sto je zeljina direktorica kurava
sto je dudic los trener
al zamisli ti igrace da u svakoj utakmici ove polusezone sutaju metar dva iznad gola,nisu makar ni po sredini da ne kazem po zemlji nego van tribina
e za to moras biti umjetnik
mirvic zalutao u ovaj sport
sto je zeljina direktorica kurava
sto je dudic los trener
al zamisli ti igrace da u svakoj utakmici ove polusezone sutaju metar dva iznad gola,nisu makar ni po sredini da ne kazem po zemlji nego van tribina
e za to moras biti umjetnik

