Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#37851 Re: Utakmice.

Post by suad-sarajevo »

suad-sarajevo wrote: 19/10/2022 18:30 Mislim da ćemo ih u drugom izdominirati jer smo tu vjerovatno u prednosti po pitanju fizičke spreme.
Jesam prognozer u p. m. Sramota je lagana riječ za ovo što prozivljavamo.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37852 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

mirza_15 wrote: 19/10/2022 20:09 A i Dizdarević. Nije kriv, ali tri lopte na ruci je ima k samo ih skrenuo u gol
Feđa, nakon finala Kup-a:
Penali nisu lutrija, za to se moraš pripremiti. Vježbali smo to.
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37853 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Kakav amaterizam.
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#37854 Re: Utakmice.

Post by Rothmans »

Poziiic
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#37855 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ovaj zadnji penal bih ja odbranio, ali nebitno, nije dijete krivo,kriv je krmak, a i ovi najiskusniji na čelu sa grisinijem na čelu. Jebite se, niste zaslužili ni jedan aplauz,niti kupljenu kartu,niste zaslužili ni da se gledate na TVu, beskičmenjaci jedni i beskarakterne pizde. Vi ne znate šta je FKS,vi niste dostojni imena i grba kojeg nosite. Da jeste, ne biste nam ovo priređivali. Samo trener koji ce im utuviti u glavu šta je igrati za klub, a šta je biti bolikurac nama treba. Otiđite s trebama i hanumama na neku fensi večeru, nemojte se stiditi kao Hase rahm. i ostale veličine koje su nosile sveti dres, kada bi izgubili derbi. Glave gore,pizde pizdave, sve najgore zasluzujete. Mirvicu, poruka za tebe, nije za tebe sport,ne znam ni kako si uspio sa ograničenim mentalnim sposobnostima u životu,vrati nas na viršle da se vise ne kurčimo bez pokrića.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#37856 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Zasto nije Sahinovic branio? Skinuo bi sigurno bar jedan penal.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37857 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Dokle god je Duduk trener mi necemo nikog dobiti on se mora otjerati inace nam ne gine borba za opstanak.Poslije 1:1 sam odmah burazu rekao da ispadamo na penale jer Tan ocigledno igra kladaru i tali se sa igracima ovo nisu cista posla ili jednostavno Duduk veze nema ne znam kako objasniti ovakvu situaciju. :skoljka:
gold'n'brown wrote: 19/10/2022 20:17 Zasto nije Sahinovic branio? Skinuo bi sigurno bar jedan penal.
Zato sto je bio cilj da se ispadne a ne prodje.Sahinovic je 10 puta kvalitetniji golman i ima do sada 3-4 skinuta penala.Sahinovic nije branio iz istog razloga sto nam najbolji strelac igra beka a Catakovic krilo.Sabotiranje level pro.
Last edited by Dinostula on 19/10/2022 20:21, edited 1 time in total.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37858 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
van Basten
Posts: 7958
Joined: 21/09/2006 02:59

#37859 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Nije da smo iznenadjeni, ja sam i sinoc imao suhvu da tonece bas glatko ici.
Mislim da je ovo sad def prelilo casu, icice smjene i ostavke koliko veceras.
U finalu kupa je mijenjao golmana prije penala, zasto nije i veceras pribjegao tom sabanluku kad je vecvidio da idu penali? Sahinovic nije primio gola iz penala, ide malog to,bar 2 bi skinuo
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#37860 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mirza_15 wrote: 19/10/2022 20:09 A i Dizdarević. Nije kriv, ali tri lopte na ruci je ima k samo ih skrenuo u gol
Meni je zapala slika naše klupe za oko kad je Trako zabio, jedan se makao za milimetar,nikakve energije. Ako su toliki mentalni patuljci da namjerno ispadaju i u KuPu,jebem im sve zivo i daleko im kuca bila..Treba im Hatica pod prozor pozvati. Ne mogu da vjerujem da je nama više stalo, nego njima gdje za masnu placu igraju. Fuj.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37861 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ma svi su krivi. Niko se od njih nije oznojio ovu utakmicu. Ko god da je ušao u igru, koju god poziciju da je igrao, kakva god taktika da je bila ovo je trebalo dobiti. I još imaš rezultat i ne znaš. Kakva je ono prevara od napadača? Je li mu iko rekao da nije cilj prebaciti tribine? Je li igrao kapiten? Je li nešto napravio? Svi nonšalantno. Kao sam će Čelik sebe pobijediti. Kakva skupina jadova.
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37862 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Da se ne lazemo, nisam ni u snu mislio da cemo ispasti. Da cemo se napatiti to da.

Boze sacuvaj.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37863 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Kakva bruka, nezapamćena.
Valja na posao sutra, kakvo prozivanje se sprema :run:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37864 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Feđa Dudić više nije trener Sarajeva, nakon što je njegov tim eliminisan u šesnaestini finala Kupa BiH od Čelika.

Nakon odličnog otvorenja sezone, gdje je Sarajevo u tri kola uvezalo tri trijumfa, forma Bordo tima je brzo nazadovala i Sarajevo je u narednih 11 premijerligaških utakmica osvojilo svega deset bodova, pa sa 19 bodova zauzima tek sedmo mjesto na tabeli, sa negativnom gol razlikom od 18 postignutih i 20 primljenih golova.

Kap koja je prelila čašu ipak je bio poraz od Čelika nakon penala, kojim je Sarajevo ostalo već nakon prve utakmice u takmičenju bez šansi da se bori za trofej koji je osvajalo 2019. i 2021. godine, dok je 2022. godine igralo finale.

Kako saznajemo, Dudić je odlučio nakon večerašnje utakmice podnijeti ostavku.
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#37865 Re: Utakmice.

Post by Rothmans »

Image
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37866 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

Mirvicu nikad ti necu halaliti sto si se slikao sa najvecim zlom BIH i Bosnjaka i time navukao prokletstvo na svetinju.
svi u napad
Posts: 2277
Joined: 14/10/2012 14:40

#37867 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Sreca pa nisam gledao ali sam rekao kad sam vidio 1:1 da gubimo tekmu. Sve otjerati iz uprave i strucnog staba. Vec sam ranije pisao da je Mirvic zalutao u ove vode i da radi samo na pranju Tanovih para. Uzas
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#37868 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Sto brat rece :lol:

Evo S1 javlja da je bivsi!
User avatar
nota1969
Posts: 1193
Joined: 27/02/2022 09:05

#37869 Re: Utakmice.

Post by nota1969 »

last mohicans wrote: 19/10/2022 20:17 Ovaj zadnji penal bih ja odbranio, ali nebitno, nije dijete krivo,kriv je krmak, a i ovi najiskusniji na čelu sa grisinijem na čelu. Jebite se, niste zaslužili ni jedan aplauz,niti kupljenu kartu,niste zaslužili ni da se gledate na TVu, beskičmenjaci jedni i beskarakterne pizde. Vi ne znate šta je FKS,vi niste dostojni imena i grba kojeg nosite. Da jeste, ne biste nam ovo priređivali. Samo trener koji ce im utuviti u glavu šta je igrati za klub, a šta je biti bolikurac nama treba. Otiđite s trebama i hanumama na neku fensi večeru, nemojte se stiditi kao Hase rahm. i ostale veličine koje su nosile sveti dres, kada bi izgubili derbi. Glave gore,pizde pizdave, sve najgore zasluzujete. Mirvicu, poruka za tebe, nije za tebe sport,ne znam ni kako si uspio sa ograničenim mentalnim sposobnostima u životu,vrati nas na viršle da se vise ne kurčimo bez pokrića.
grisiniju obavezno uzeti traku,čuj ono kapiten
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37870 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

Pitar sa Kariba wrote: 19/10/2022 20:36 Sto brat rece :lol:

Evo S1 javlja da je bivsi!
bolje da je kurava od direktorice bivsa al eto neko ce i time biti zadovoljan
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37871 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Yebem li vam majku mrtvu. Prvo Dudicu, pa Mirvicu pa onda igracima.

Mirvicu, yebo li ti Stojnic familiju, sto si ga gurnuo na sisu zvanu FK Sarajevo. Sve ti yebem, SVE
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37872 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

E zamisli koliko si los trener kad nisi docekao Istok Koseva da ti skandiraju "Odlazi ubleho"...


Majku li ti najmiliju
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37873 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Ćelavog izbaciti u Kaknju na autoputu. Samo otvoriti vrata i izbaciti ga iz autobusa. U pokretu naravno.
Jebem li vam sve bezobrazno.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37874 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

Halal im poraz ako debil ode
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37875 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

nastranu sto je
mirvic zalutao u ovaj sport
sto je zeljina direktorica kurava
sto je dudic los trener
al zamisli ti igrace da u svakoj utakmici ove polusezone sutaju metar dva iznad gola,nisu makar ni po sredini da ne kazem po zemlji nego van tribina :-)
e za to moras biti umjetnik
Post Reply