Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

last mohicans
Posts: 18211
Joined: 09/08/2012 23:19

#37826 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ko skandira, Čelikovci ili šaka jada naših?
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#37827 Re: Utakmice.

Post by bordo gandalf »

Valja sutra slusati levate na poslu :roll:
last mohicans
Posts: 18211
Joined: 09/08/2012 23:19

#37828 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mirza_15 wrote: 19/10/2022 19:30 Kakvo je ovo takmičenje ko će visocije loptu poslati preko gola? Barem 4 šuta ne preko gola nego preko tribina
Vjezbaju za američki fuzbal, nakon touch downa :lol:
last mohicans
Posts: 18211
Joined: 09/08/2012 23:19

#37829 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ja ne znam šta i zašto gledam, pola igrača Čelika djeluje kvalitetnije i jače u duelu. Ah jesi ih spremio, Fele majstore.
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37830 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

last mohicans wrote: 19/10/2022 19:33 Ko skandira, Čelikovci ili šaka jada naših?
Nasi
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37831 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Sutevi u okvir gola 6:2 za Celik :lol:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37832 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Ja fakat ne mogu da skontam šta se dešava s nama.
Naravno da imamo bolju ekipu od trećeligaša, nelogičan mi je bilo koji oblik bojkota kad će igrači ostati upisani u istoriji kao najgori u posljednjih nekoliko decenija sa oborenim negativnim rekordima...

Prosto nevjerovatno da ovako igramo protiv niželigaša :roll:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37833 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kako sam samo pogriješio. Pa ljudi spremniji od nas
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37834 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Vjerovatno je Feđi ostao negativni rekord za oboriti - najranije ispadanje iz Kup-a :run:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37835 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kakvi jadovi. Ne mogu da vjerujem.
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37836 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Mi i penali :lol:
User avatar
enko 1964
Posts: 1386
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#37837 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Ljudi, mene je stid!
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37838 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Allahu uzmi me :cry:
last mohicans
Posts: 18211
Joined: 09/08/2012 23:19

#37839 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Djecu sam moro u drugu sobu odvest..
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37840 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Jebo me svak ali ja mislim da Sarajevo ne bi bilo sigurno ni protiv jedne ekipe, bilo iz Premier Lige ili iz 1.lige FBiH.

I onaj sto ne vjeruje u Boga bi rekao "Boze sacuvaj".
last mohicans
Posts: 18211
Joined: 09/08/2012 23:19

#37841 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Kupi prnje,klocino
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37842 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

mirza_15 wrote: 19/10/2022 18:59 Ma samo ozbiljno i ovdje ne bi trebalo biti problema. Ponijelo je njih u prvom. Protiv ik, publika... Ali potrošit će se. Ne mogu oni čitavu utakmicu ovim tempom, a mi smo svakako kvalitetniji. Treba zabiti još jedan i smiriti utakmicu.
Ja ne mogu shvatiti tebe bruda. Nikako ali nikako. Posebno te ne mogu shvatiti ako si gledao bar 2 utakmice Sarajeva ove godine pa napisao to sto si napisao
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37843 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

O Bože. O Bože. Šta doživismo
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37844 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Kad se trebalo hvaliti poslije finala Kup-a, Feđa je pričao kako su proučavali način na koji Dizdarević brani penale, gledali snimke dok je još u juniorima igrao, te ga je haman prozvao najslabijom karikom.

Šta bi, zašto kao petu zamjenu ne uvede Šahinovića, kad je Belmina psihološki ubio skidajući ga s gola?

Bruka, najveća otkad ja pratim Sarajevo.
last mohicans
Posts: 18211
Joined: 09/08/2012 23:19

#37845 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Da vidimo ima li krmak karakter kao sto je govorio pa da sam ode. Fuj, jadu, jadni a igrači,jebite se svi odreda.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#37846 Re: Utakmice.

Post by oldtajmer »

bolje sto smo ispali, sad se okrenuti borbi za opstanak jbg
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#37847 Re: Utakmice.

Post by bordo gandalf »

Lik kao da je dosao sa jasnom namjerom da nas potopi
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#37848 Re: Utakmice.

Post by gidra »

Jade jadne
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37849 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

A i Dizdarević. Nije kriv, ali tri lopte na ruci je ima k samo ih skrenuo u gol
Adobeg
Posts: 1116
Joined: 24/02/2020 18:20

#37850 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

MARS IZ KLUBA SVI niste dostojni dresa koji nosite. :-)
Post Reply