Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18211
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37826 Re: Utakmice.
Ko skandira, Čelikovci ili šaka jada naših?
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#37827 Re: Utakmice.
Valja sutra slusati levate na poslu 
-
last mohicans
- Posts: 18211
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
last mohicans
- Posts: 18211
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37829 Re: Utakmice.
Ja ne znam šta i zašto gledam, pola igrača Čelika djeluje kvalitetnije i jače u duelu. Ah jesi ih spremio, Fele majstore.
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37830 Re: Utakmice.
Nasi
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37831 Re: Utakmice.
Sutevi u okvir gola 6:2 za Celik 
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37832 Re: Utakmice.
Ja fakat ne mogu da skontam šta se dešava s nama.
Naravno da imamo bolju ekipu od trećeligaša, nelogičan mi je bilo koji oblik bojkota kad će igrači ostati upisani u istoriji kao najgori u posljednjih nekoliko decenija sa oborenim negativnim rekordima...
Prosto nevjerovatno da ovako igramo protiv niželigaša
Naravno da imamo bolju ekipu od trećeligaša, nelogičan mi je bilo koji oblik bojkota kad će igrači ostati upisani u istoriji kao najgori u posljednjih nekoliko decenija sa oborenim negativnim rekordima...
Prosto nevjerovatno da ovako igramo protiv niželigaša
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37833 Re: Utakmice.
Kako sam samo pogriješio. Pa ljudi spremniji od nas
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37834 Re: Utakmice.
Vjerovatno je Feđi ostao negativni rekord za oboriti - najranije ispadanje iz Kup-a 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37835 Re: Utakmice.
Kakvi jadovi. Ne mogu da vjerujem.
- enko 1964
- Posts: 1386
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#37837 Re: Utakmice.
Ljudi, mene je stid!
-
last mohicans
- Posts: 18211
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37839 Re: Utakmice.
Djecu sam moro u drugu sobu odvest..
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#37840 Re: Utakmice.
Jebo me svak ali ja mislim da Sarajevo ne bi bilo sigurno ni protiv jedne ekipe, bilo iz Premier Lige ili iz 1.lige FBiH.
I onaj sto ne vjeruje u Boga bi rekao "Boze sacuvaj".
I onaj sto ne vjeruje u Boga bi rekao "Boze sacuvaj".
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#37842 Re: Utakmice.
Ja ne mogu shvatiti tebe bruda. Nikako ali nikako. Posebno te ne mogu shvatiti ako si gledao bar 2 utakmice Sarajeva ove godine pa napisao to sto si napisao
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37843 Re: Utakmice.
O Bože. O Bože. Šta doživismo
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37844 Re: Utakmice.
Kad se trebalo hvaliti poslije finala Kup-a, Feđa je pričao kako su proučavali način na koji Dizdarević brani penale, gledali snimke dok je još u juniorima igrao, te ga je haman prozvao najslabijom karikom.
Šta bi, zašto kao petu zamjenu ne uvede Šahinovića, kad je Belmina psihološki ubio skidajući ga s gola?
Bruka, najveća otkad ja pratim Sarajevo.
Šta bi, zašto kao petu zamjenu ne uvede Šahinovića, kad je Belmina psihološki ubio skidajući ga s gola?
Bruka, najveća otkad ja pratim Sarajevo.
-
last mohicans
- Posts: 18211
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37845 Re: Utakmice.
Da vidimo ima li krmak karakter kao sto je govorio pa da sam ode. Fuj, jadu, jadni a igrači,jebite se svi odreda.
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#37846 Re: Utakmice.
bolje sto smo ispali, sad se okrenuti borbi za opstanak jbg
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#37847 Re: Utakmice.
Lik kao da je dosao sa jasnom namjerom da nas potopi
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37849 Re: Utakmice.
A i Dizdarević. Nije kriv, ali tri lopte na ruci je ima k samo ih skrenuo u gol
-
Adobeg
- Posts: 1116
- Joined: 24/02/2020 18:20
#37850 Re: Utakmice.
MARS IZ KLUBA SVI niste dostojni dresa koji nosite. 
