Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37801 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Anquilla wrote: 19/10/2022 17:59 Je li Čataković vazda mora biti na krilu? :roll:
Pa kad ima sve predispozicije za krilo recimo spor kao puz, okretan kao doner i visok samo 193cm. :lol:
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37802 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Moremol se ljudino sastaviti sa loptom protiv treceligas? :lol:
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#37803 Re: Utakmice.

Post by suad-sarajevo »

Mislim da ćemo ih u drugom izdominirati jer smo tu vjerovatno u prednosti po pitanju fizičke spreme.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37804 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Joj muke :run:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37805 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Dinostula wrote: 19/10/2022 18:10
Anquilla wrote: 19/10/2022 17:59 Je li Čataković vazda mora biti na krilu? :roll:
Pa kad ima sve predispozicije za krilo recimo spor kao puz, okretan kao doner i visok samo 193cm. :lol:
Hamza je pravo krilo, dokaz je i ovaj gol :lol:
Kako tvrdoglave trenere uvijek imamo...

U svakom slučaju, dobar gol :thumbup:
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37806 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Anquilla wrote: 19/10/2022 18:39
Dinostula wrote: 19/10/2022 18:10

Pa kad ima sve predispozicije za krilo recimo spor kao puz, okretan kao doner i visok samo 193cm. :lol:
Hamza je pravo krilo, dokaz je i ovaj gol :lol:
Kako tvrdoglave trenere uvijek imamo...

U svakom slučaju, dobar gol :thumbup:
Dijete od 5 godina bi ako nista preko Googla naslo podatak.Ali Dudelange zna bolje. :lol:

Image
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37807 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ma samo ozbiljno i ovdje ne bi trebalo biti problema. Ponijelo je njih u prvom. Protiv ik, publika... Ali potrošit će se. Ne mogu oni čitavu utakmicu ovim tempom, a mi smo svakako kvalitetniji. Treba zabiti još jedan i smiriti utakmicu.
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37808 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

mirza_15 wrote: 19/10/2022 18:59 Ma samo ozbiljno i ovdje ne bi trebalo biti problema. Ponijelo je njih u prvom. Protiv ik, publika... Ali potrošit će se. Ne mogu oni čitavu utakmicu ovim tempom, a mi smo svakako kvalitetniji. Treba zabiti još jedan i smiriti utakmicu.
Citam i mislim da gostujemo Zrinjskom, prvaku, a ne Celiku, treceligasu :D
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37809 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Joj Nardina... :-)
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37810 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

A što nas stisnuše :lol:
Poništen gol, prečka...

A šta radi Mulahuseinović :shock:
Pa sve 10 metara preko gola
Last edited by mirza_15 on 19/10/2022 19:09, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 18199
Joined: 09/08/2012 23:19

#37811 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Mulahusein :lol:
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37812 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Vile nas nosaju :lol:
Samo ovaj mali Ramic ne moze nikako beka igrati, bezveze je zavaljen tu
last mohicans
Posts: 18199
Joined: 09/08/2012 23:19

#37813 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ravnopravni smo sa kantonalcem, svaka čast, Fergi. To je to novo Saraj'vo. Ovaj Avromski ništa,koliko smo ga čekali. Dzakmic je Pape za njega.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37814 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ma ne znam što gledam ove debile. Kako indoletno, kako ga čovjek okrenu na 7 metara od gola. On ide na kontra stranu... Bože sačuvaj šta radimo i kako se kockamo sa ugledom
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37815 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

last mohicans wrote: 19/10/2022 19:09 Mulahusein :lol:
Yasmin :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37816 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Treba pokušati kako na penale da prođemo moćni Čelik. Bože sačuvaj kakvi debili. Bože sačuvaj.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#37817 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Veci klocevi od Tomasevica, Dzafica i Mulahuseinovica odavno nisu igrali u Sarajevu.
last mohicans
Posts: 18199
Joined: 09/08/2012 23:19

#37818 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Fergi,aca Duduk, naš nastavlja fenomenalni niz. Hoce čovjek da bude zabiljezen u anale kao najgori poslijeratni trener,pa da ga Sema kači na vremeplov. Nije mozda loše da ispadnemo (ne znam šta pišem) da se kloc otjera, ali su i igrači zalosni na šta su spali.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#37819 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Da smo kao nekad na viršlama, imali bi barem kakav-takav izgovor i izvlakušu ali šta je Mirvić uspio (ne) napraviti s parama... Znači nije nijednog levata fulio, i to na svakoj poziciju u klubu postavio po jednog/jednu, a time naravno dobijaš levate i na terenu...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37820 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Gledaj Ikića gdje faul pravi bez potrebe
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#37821 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

last mohicans wrote: 19/10/2022 19:22 Fergi,aca Duduk, naš nastavlja fenomenalni niz. Hoce čovjek da bude zabiljezen u anale kao najgori poslijeratni trener,pa da ga Sema kači na vremeplov. Nije mozda loše da ispadnemo (ne znam šta pišem) da se kloc otjera, ali su i igrači zalosni na šta su spali.
Moze al ako ce i Hadzija sa njim koji nam je sve ovo priredio svojom fantasticnom transfer politikom.
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#37822 Re: Utakmice.

Post by dulekrele »

Mulahuseinović ??? Ne mogu da vjerujem koja panjina. Doduse ni ostali nisu bolji. Sve je to u 5 deka.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37823 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Dudić o novom poslu: Sarajevu je trebao trener koji zna osvajati trofeje i igrati Evropu
:lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37824 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kakvo je ovo takmičenje ko će visocije loptu poslati preko gola? Barem 4 šuta ne preko gola nego preko tribina
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37825 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Evo, skandira se " Fedja Odlazi"

Da li ce hudnik otici?
Post Reply