Pa kad ima sve predispozicije za krilo recimo spor kao puz, okretan kao doner i visok samo 193cm.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37802 Re: Utakmice.
Moremol se ljudino sastaviti sa loptom protiv treceligas? 
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#37803 Re: Utakmice.
Mislim da ćemo ih u drugom izdominirati jer smo tu vjerovatno u prednosti po pitanju fizičke spreme.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37805 Re: Utakmice.
Hamza je pravo krilo, dokaz je i ovaj gol
Kako tvrdoglave trenere uvijek imamo...
U svakom slučaju, dobar gol
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37806 Re: Utakmice.
Dijete od 5 godina bi ako nista preko Googla naslo podatak.Ali Dudelange zna bolje.

-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37807 Re: Utakmice.
Ma samo ozbiljno i ovdje ne bi trebalo biti problema. Ponijelo je njih u prvom. Protiv ik, publika... Ali potrošit će se. Ne mogu oni čitavu utakmicu ovim tempom, a mi smo svakako kvalitetniji. Treba zabiti još jedan i smiriti utakmicu.
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37808 Re: Utakmice.
Citam i mislim da gostujemo Zrinjskom, prvaku, a ne Celiku, treceligasu
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37809 Re: Utakmice.
Joj Nardina... 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37810 Re: Utakmice.
A što nas stisnuše 
Poništen gol, prečka...
A šta radi Mulahuseinović
Pa sve 10 metara preko gola
Poništen gol, prečka...
A šta radi Mulahuseinović
Pa sve 10 metara preko gola
Last edited by mirza_15 on 19/10/2022 19:09, edited 1 time in total.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37812 Re: Utakmice.
Vile nas nosaju 
Samo ovaj mali Ramic ne moze nikako beka igrati, bezveze je zavaljen tu
Samo ovaj mali Ramic ne moze nikako beka igrati, bezveze je zavaljen tu
-
last mohicans
- Posts: 18203
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37813 Re: Utakmice.
Ravnopravni smo sa kantonalcem, svaka čast, Fergi. To je to novo Saraj'vo. Ovaj Avromski ništa,koliko smo ga čekali. Dzakmic je Pape za njega.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37814 Re: Utakmice.
Ma ne znam što gledam ove debile. Kako indoletno, kako ga čovjek okrenu na 7 metara od gola. On ide na kontra stranu... Bože sačuvaj šta radimo i kako se kockamo sa ugledom
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37815 Re: Utakmice.
Yasmin
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37816 Re: Utakmice.
Treba pokušati kako na penale da prođemo moćni Čelik. Bože sačuvaj kakvi debili. Bože sačuvaj.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#37817 Re: Utakmice.
Veci klocevi od Tomasevica, Dzafica i Mulahuseinovica odavno nisu igrali u Sarajevu.
-
last mohicans
- Posts: 18203
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37818 Re: Utakmice.
Fergi,aca Duduk, naš nastavlja fenomenalni niz. Hoce čovjek da bude zabiljezen u anale kao najgori poslijeratni trener,pa da ga Sema kači na vremeplov. Nije mozda loše da ispadnemo (ne znam šta pišem) da se kloc otjera, ali su i igrači zalosni na šta su spali.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37819 Re: Utakmice.
Da smo kao nekad na viršlama, imali bi barem kakav-takav izgovor i izvlakušu ali šta je Mirvić uspio (ne) napraviti s parama... Znači nije nijednog levata fulio, i to na svakoj poziciju u klubu postavio po jednog/jednu, a time naravno dobijaš levate i na terenu...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37820 Re: Utakmice.
Gledaj Ikića gdje faul pravi bez potrebe
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#37821 Re: Utakmice.
Moze al ako ce i Hadzija sa njim koji nam je sve ovo priredio svojom fantasticnom transfer politikom.last mohicans wrote: ↑19/10/2022 19:22 Fergi,aca Duduk, naš nastavlja fenomenalni niz. Hoce čovjek da bude zabiljezen u anale kao najgori poslijeratni trener,pa da ga Sema kači na vremeplov. Nije mozda loše da ispadnemo (ne znam šta pišem) da se kloc otjera, ali su i igrači zalosni na šta su spali.
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#37822 Re: Utakmice.
Mulahuseinović ??? Ne mogu da vjerujem koja panjina. Doduse ni ostali nisu bolji. Sve je to u 5 deka.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37823 Re: Utakmice.
Dudić o novom poslu: Sarajevu je trebao trener koji zna osvajati trofeje i igrati Evropu
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37824 Re: Utakmice.
Kakvo je ovo takmičenje ko će visocije loptu poslati preko gola? Barem 4 šuta ne preko gola nego preko tribina
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37825 Re: Utakmice.
Evo, skandira se " Fedja Odlazi"
Da li ce hudnik otici?
Da li ce hudnik otici?
